Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) SharpSA


SharpSA
veterán

Tud valaki ajánlani olyan számlapot, amely AOD esetén csak az időt és dátumot mutatja időnként máshol megjelenítve? Amúgy meg normál kijelzés esetén minden szokásos információ látható.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#552) Macika66 válasza SharpSA (#551) üzenetére


Macika66
addikt

Ilyen engem is érdekelne...

(#553) Macika66 válasza szabolss1968 (#548) üzenetére


Macika66
addikt

Basszus, ha 2 héttel ezelőtt rakod ki... :(

(#554) viera válasza Zsoó (#546) üzenetére


viera
őstag

Hol lehet kérni QR kódot a MultiSim aktiváláshoz?Mert nekem azt mondták az egyik Telekom üzletben,hogy még nem lehet egylőre MultiSim-et kérni.Ezek szerint jól gondoltam,hogy rosszul mondták.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#555) Maxximus válasza Macika66 (#553) üzenetére


Maxximus
őstag

Ne aggódj, eltűnt nem válaszol semmire. Valszeg kamu volt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#556) Macika66 válasza Maxximus (#555) üzenetére


Macika66
addikt

Megnyugodtam, köszi! :)
Mondjuk 5,5ezerrel vettem drágábban a Bestmarktnál (de az nem LTE-s), igaz, azóta már náluk is felugrott 15ezret az ára...

Most vigyorgok, mert 90,5 ezerért jutottam hozzá, hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#557) Maxximus válasza Macika66 (#556) üzenetére


Maxximus
őstag

Az tök jó ár. A partnero gsm-ben is 90.000.-

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#558) Zsoó válasza viera (#554) üzenetére


Zsoó
tag

A Westend vagy az Allee Telekom üzletekben megcsinálják. Vagy még az Árkádban is. A Shopmarkos T-ből ahol az órát vettem ezekhez küldtek. Fél perc alatt nyomtattak a westendben egy QR kódot amivel aktiválhattam is. Teszteltem és egész jó a hangminőség. Igaz zajos környezetben még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#559) viera válasza Zsoó (#558) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen.Ezek szerint tényleg nem tudják mindenhol megcsinálni.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#560) doongoo válasza Zsoó (#549) üzenetére


doongoo
addikt

Nem lehet, hogy levetted az óra hangerőt nullára?

(#561) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv!

Pár napja van meg egy 42mm-es Watch, az első töltés végén a dokkoló szépen átváltott zöldre, és boldogan kiírta, hogy fel van töltve, most pár napja reggelre mindig pirosan villog a led a dokkolón, és kb 90%-on van az óra.

Régen volt ilyen az S7-nél, ott szarakodott a töltőpad, de ez ugye a gyári padja, másnál nincs ilyen gond?

köszi.

20 éve a PH-n.

(#562) Zsoó válasza doongoo (#560) üzenetére


Zsoó
tag

Közben megoldódott, köszi. Halkra volt állítva a hangerő.
Ez a ketyegés effekt nem sokat ér sajna, mert ha AOD-re van rakva az óra akkor nem is működik. Akkor lenne értelme ha folyamatosan menne.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#563) Macika66 válasza Zsoó (#562) üzenetére


Macika66
addikt

ŐSZINTÉN!

Mi értelme van annak, hogy egy színes kijelzős okosóra ketyeg???

Jó, gizda, de azon kívül? :)

Az AOD csak akkor megy, ha a kezeden van az óra. Mert mi értelme lenne, ha az asztalon világítana egész éjjel?

[ Szerkesztve ]

(#564) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Kiszemeltem ezt az órát. Lenne pár kérdésem a jelenlegi tulajdonosokhoz.
- Huawei telefonnal lenne használva, mennyire működik vele együtt? Hívások mennek? Vezetés közben mennyire hallható a másik, és mennyire érthető amit mondunk?
- A nagyobb, 46mm-es van kiszemelve, mennyi a készenléti ideje, átlagos használattal?
- Több fajta méretű szíjat is adnak hozzá?
- Hol érdemes megvenni? Jelenleg az Aqua-t néztem, ahol jobb áron van.

Ki mennyire elégedett az órával?

Köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#565) kovacs65 válasza koxkids (#564) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ha fontos a gari, az Aqua csak boltit ad.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#566) hanati64 válasza koxkids (#564) üzenetére


hanati64
tag

- mate 10 pro-val használom, minden rendben működik. Kihangosítóm van a kocsimban, az órán csak kipróbáltam telefonálást.
- Nekem 2 napig elmegy 1 töltéssel. (Minden funkció megy, AOD-t használok)
- Kétféle hosszúságú szíjfelet adnak
- Passz

(#567) Zsoó válasza Macika66 (#563) üzenetére


Zsoó
tag

Meg is adtad rá a választ. Mert gizda. Meg mókás, mert imitálja a mechanikus órát. Mert nekem tetszik. Mert szeretem a finom mechanikát idéző ketyegő hangot.
Így aztán tényleg semmi értelme hogy 5 másodpercig ketyeg aztán elnémul. Legalább választhatóvá tették volna hogy ki-ki döntse el hogy akarja-e folyamatosan vagy sem. Olyan sokat nem fogyaszthat mert elég halk.

"Az AOD csak akkor megy, ha a kezeden van az óra. Mert mi értelme lenne, ha az asztalon világítana egész éjjel?!"
:W Nem az AOD-ról beszéltem hogy folyamatosan menjen hanem a ketyegésről.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#568) Koppogy


Koppogy
csendes újonc

Én is tervezem egy eSimes vásárlását, azonban senki nem írt még arról, hogy:
Az eSim-es verzióban milyen a térerő? Gyengébb esetleg mint a telefonban?

(#569) doongoo válasza koxkids (#564) üzenetére


doongoo
addikt

- Samuval használom, így passz
- vezetés közben autós fejegységről telefonálok

- az átlagos használat mindenkinél más, ha sokat telefonálsz róla, gyorsabban fog merülni. Ha csak értesítésekre, stb. használod, akkor kb. 2 nap bekapcsolt AOD-vel és 4-4,5 nap kikapcsolt AOD-vel. Ezek a Bluetotth verzióra érvényesek.
- facebook csoportban hirdetett valaki nemrég egy garanciálisat 85.000-ért, ez szerintem jó ár. Én emagról vettem egy újracsomagoltat, az is megérte az árát. Black Friday-ben érdemes lesz majd figyelni...

Elégedettség maximális. Volt jó pár okosórám már, a kezdetektől fogva követem ezt a "vonulatot" (blogban írtam is róluk), de eddigi legjobb ez.

[ Szerkesztve ]

(#570) Zsoó válasza Koppogy (#568) üzenetére


Zsoó
tag

Ahogy nézem csont ugyanolyan mint a telefonban.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#571) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Gondolkozom egy ilyen óra vásárlásán, 46mm változatban. Egy feltoltessel, gps használattal mennyi időt lehet vele futni? Alkalmankent 2.5-3 órát szoktam. Ritkabban 4.5-5. Ezt kibírja, vagy felejtsem el? Próbálta már valaki?

(#572) doongoo válasza kiszu (#571) üzenetére


doongoo
addikt

kevesen futnak maratont benne szerintem, mert az a felhasználói kör inkább már dedikált céleszközöket használ, de ezt találtam más tesztben:

"Using the GPS invariably impacts on the battery performance and in a marathon just shy of four hours we managed to knock the battery life from 100% down to around 65%. It's extreme testing, but it's an illustration of the drop it can experience when GPS is in play."

Azaz 4 óra alatt 35%-ot esett a töltöttség. Ha jól feltöltve állsz neki a futásnak, akkor ezek szerint bírni fogja a 4-4,5 órát is...

(#573) SharpSA válasza Macika66 (#552) üzenetére


SharpSA
veterán

Senki sem válaszolt, pedig tuti használ valaki ilyen számlapot. Ezért több napi keresés után megtaláltam SzaZs számlapjait. Nem teljesen olyan, amit szerettem volna, de a Legend és a Heritage egész jók. Meg van még pár.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#574) kislaci


kislaci
senior tag

Hali, esetleg tudja valaki, hogy black friday keretében lesz e valahol jelentősen olcsóbb az óra? 42-es változat érdekelne, köszi

(#575) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, ajánlom hogy nézzétek meg ennek a srácnak az óra számlapjait.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#576) doongoo válasza kislaci (#574) üzenetére


doongoo
addikt

holnap kiderül

(#577) viera


viera
őstag

Ma reggel be lett állítva a MultiSim,de ugyanúgy bírja.Legalábbis nem vettem észre eddig,hogy jobban merülne.Amúgy teljesen jól lehet vele telefonálni teló nélkül is. :K Eddig nekem nagyon bejön. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#578) #82022144 válasza viera (#577) üzenetére


#82022144
törölt tag

Szia, kerlek befotozod a charger duo pad adapterjet? Angliabol rendelem az orat paddal a note 9 melle, es UK charger lesz benne, es nem tudom, hogy a telefon toltofeje eleg lesz e hozza, hogy meghajtsa a duo padot. Koszi! :R

(#579) viera válasza #82022144 (#578) üzenetére


viera
őstag

Nekem ilyen volt hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#580) #82022144 válasza viera (#579) üzenetére


#82022144
törölt tag

Koszonom! Akkor a sima wireless toltopadhoz es a telefonhoz kapott adapter gyengebb. :/

(#581) Zsoó válasza viera (#577) üzenetére


Zsoó
tag

Neked megy rajta a mobilnet?

Nekem hiába mutatja a kis piktogram hogy csatlakozva vagyok a 4G hálózatra a net nem működik rajta. Arra alapozom ezt hogy a Samsung Store nem tölt be semmit és az email kliens sem tölti be az íméleket. "Nem sikerült betölteni a kategóriákat" "A hálózat nem elérhető"
WIFIn ugyanez a helyzet. "Nem sikerült csatlakozni, ellenőrizze a hálózati kapcsolatot" Pedig rendesen csatlakozik a piktogram szerint az itthoni wifi hálózatra. Telefonálni lehet rajta rendesen.
Lehet hibás a hálózati része az órának nemtom. :F

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#582) viera válasza Zsoó (#581) üzenetére


viera
őstag

Nekem megy,számlapot is tudtam letölteni a Galaxy Apps-ból.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#583) Zsoó válasza viera (#582) üzenetére


Zsoó
tag

BT csatlakozás nélkül próbáltad ugye? Tehát csak az órán telefon nélkül az eSIM hálózatán. Bocs csak azért, hogy tudjak hivatkozni konkrét példával a telekomnál.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#584) viera válasza Zsoó (#583) üzenetére


viera
őstag

Bocs,elfelejtettem kikapcsolni a Bluetooth-t.Viszont simán csak az órával nekem sem jó,amit nem értek. :F Ha esetleg megtudsz valamit ezzel kapcsolatban akkor jelezd légyszi. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#585) testify


testify
csendes tag

Sziasztok. Nos, megvannak az első benyomások az órával, egész pontosan a eSIM verzióval. Az is lehetne a címe a bejegyzésemnek, hogy Első napom a Telekomnál...
Mit ne mondjak...hát nem jó irányba haladunk. Tegnapi nap átvettem az órát A szolgálatatónál, leszurkoltam a nem kevés összeget, ezzel együtt, főleg a multiSIM megoldás miatt áthordoztam a régi számom. Így ugye a telefonomban az új T-s fő SIM. Az értékesítő srác lelkes, közölte, hogy a holnapi (azaz mai) nap folyamán emailben elküldi az eSIM aktiválásához szükséges QR-t. Meg is jött szépen. Na akkor mondom szkennelés villám gyorsan, izgatottság. Gyönyörűen felregisztrálta a hálózatra, működik minden mint az álom.
Ekkor jött a döbbenet. A telefonban levő SIM egycsapásra érvénytelenné vált (értsd: használhatatlan). Ez mi?? Telefon, ügyfélszolgálat. Sajnálkozás, technikus urak, elnézés, azonnal intézkedünk. Jó, mondom. Várunk. Addig is megpróbáltam újra a műveletet (nem mintha olyan bonyolult lenne), újraszkenneltem. Na itt már sikertelen volt az akció, eredménye pedig, hogy az óra eSIM-je sem csatlakozik a hálózathoz. Na, ez így egész szuper lesz, totál elérhetetlenné váltam. Újra ügyfélszolgálat. Kivizsgálás és visszahívás folyamatban...immáron 3. órája várom a telefont. Eredmény nulla.
Szép kis hétvége lesz ez...

(#586) Jano_023 válasza testify (#585) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia,sajnálom hogy így jártál de ez nem az órát minősíti hanem a szolgáltatót.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#587) viera válasza testify (#585) üzenetére


viera
őstag

Ez egyértelműen az értékesítő hibája mert eSim-re cserélte a fizikai Sim kártyádat.MultiSim-et kellett volna aktiválni mert az támogatja együtt a számodat két eszközben.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#588) testify


testify
csendes tag

Na mostanra, 3 hazavágott SIM után megvagyunk! Tanácstalanság hegyek vannak a T-nél, meg mentegetőzés. Most van hálózat mindhol, viszont az órán nem megy a net. Feladom...

(#589) dannyl válasza testify (#588) üzenetére


dannyl
addikt

Semmiképp ne add fel... Ez nem így működik.

(#590) viera válasza testify (#588) üzenetére


viera
őstag

Ne hagyd...
Én is megyek a T-hez jövő héten,hogy miért nincs net az órán ha telefon nélkül használom.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#591) testify


testify
csendes tag

Na szóval. Odáig jutottam, hogy a T-nél beismerték a hálózati problémát és nagyon hevesen dolgoznak az ügyön (naná), jövő hétre igérik a probléma megoldását. Szóval a órában levő eSIM működési hibája (no connection) globális, nem egyedi és nem készülék hiba. De azért mekkora már, hogy árulnak egy szolgáltatást, ami nem működik senkinél! :C :C :Y

(#592) Maxximus válasza testify (#591) üzenetére


Maxximus
őstag

Valszeg a Te céged is csnált már ilyet ahol dolgozol nem? Nem nagy ügy....főleg itthon.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#593) viera válasza testify (#591) üzenetére


viera
őstag

Köszi,hogy megosztottad velünk. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#594) testify


testify
csendes tag

Nekem nagy ügy. Nem azért csengetek ki 130k-t egy óráért, hogy aztán pont azt a funkcióját ne használhassam, amennyiért ennyibe kerül. Azt, hogy az én cégem kinek mit ad el, ahoz nagyon kicsi vagyok, hogy tudjam, de ez biztos, hogy repülne a piacról, ha megvezetné a vevőit.

(#595) Cavallonie


Cavallonie
újonc

Ennek az órának (Galaxy Watch 46mm) az edzés közben teljesített pulzusmérése botrányos! Az edzés első 9 percében még rögzít, majd elveszíti a fonalat, és vissza sem talál a végéig! Apple watch-ról váltottam, ott ez nem okozott problémát igaz jobban szemügyre véve dupla akkora szenzorai vannak. A lényeg, ennek az órának a szenzorai túl kicsik, és nem elég érzékenyek sportolás közben történő pulzus rögzítésére! Nyugalmi állapotban viszonylag jól mér, de ha már egy kis izzadással,mozgással kell megbirkózni,akkor vége! Ezt csak azoknak a vásárlás előtt állóknak írom, akik hozzám hasonlóan elvárnák hogy egy százasba beleférjen az edzés közbeni pontos pulzuskövetés, mivel ennek hiányában legalább 100 KCal-t csal a gép adataihoz képest, az viszont már túl van az ingerküszöbön!!!
Ja, és nem segít akkor sem ha szorosra húzod, vagy ha lazán hagyod....
Tehát összegezve, inkább óra mint aktivitás mérő!

(#596) Hikvision válasza Cavallonie (#595) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nagy problémák ezek ;]

20 éve a PH-n.

(#597) Maxximus válasza Cavallonie (#595) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos így van, ha izzad az ember keze (mozgásnál minő meglepő...), akkor nem a legbiztosabb a samsung. Nekem frontierem volt és magmat csamcsung fan-nak mondanám...de a 2 sim kátyás note 8-amból kivettem a privát kártyámat és inkább külön használom egy i8+ -al és nem is a telefon miatt, hanem, mert a iwatch 3-am valami zseniálisan tud együtt működni az iphone-al (1 hónap mulva kint meg is veszem az iw4-et). A 46-os frontier ráadásul sportnál nagy is volt. Sajnálom, mert a frontier és a Samsung watch kinézetben oda végja az iwatch-ot, de nyomába sem léphet ahogy az iphone szimbiózisban él az apple órával. Sajnos...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#598) Zsoó válasza testify (#591) üzenetére


Zsoó
tag

Köszi hogy megírtad itt ezt az infót. Nekem is ez a probléma hogy nincs net. De akkor ezek szerint rajta vannak az elhárításán. Ezek után ne számlázzák ki a havidíját egy nem működő szolgáltatásnak! :(((

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#599) dannyl válasza Zsoó (#598) üzenetére


dannyl
addikt

Ez lenne a minimum.

(#600) testify


testify
csendes tag

Hú, volt egy pár köröm velük, ne tudjátok meg! A végén már ígértek fűt-fát! Egész rohadt hétvégém arra ment, hogy verjem az asztalt náluk. Telefonon és személyesen is. Több ezer forintos jóváírást is ígért az értékesítő, tudják, hogy gáz ez egész ügy! De azért nyugtával a napot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.