Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) NemMo


NemMo
őstag

Van valakinek tapasztalata arról, hogy xiaomi telefonokkal jól működnek e a samsung okosórái?

(#52) ferenck


ferenck
senior tag

Szívesen látnék egy olyan összehasonlító tesztet amiben a 42 és a 46 mm-est használják ugyanúgy, hamarabb megadja-e magát a 42-es, vagy hasonló üzemidőkkel bír?

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#53) #24536576 válasza ferenck (#52) üzenetére


#24536576
törölt tag

Páromnak 42-es van, üzemidő kb a fele.

(#54) Tris2011


Tris2011
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy whatsapp, viber, facebook messenger alkalmazások üzenetei megjelennek-e az órán és olvashatóak-e rajta.
Külföldi fórumon olvastam, hogy whatsapp üzenetekből csak a legfrissebb olvasható, ha valakitől egymás után 3 üzenetet kapsz, akkor csak a legutosló olvasható, ez mennyire igaz?

Részemről alapvető fontosságú lenne, hogy az üzenetküldő alkalmazásokkal kompatibilis legyen az óra.

Nokia Lumia 925 - Samsung Galaxy S5 Duos - Samsung Note 5 Duos - Samsung Galaxy S7 Edge Duos - Samsung Galaxy S8+ Duos - Samsung Galaxy S10+ - Samsung Note 20 Ultra

(#55) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez az óra hogy imitálja a mutató járását?
Külön vagy beépített programmal?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#56) #24536576 válasza vodrosjozsi (#55) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ketyegés? Gyárilag bekapcsolható.

(#57) daninet válasza Jeanne d'Arc (#37) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#58) vodrosjozsi válasza #24536576 (#56) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De hol?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59) #24536576 válasza vodrosjozsi (#58) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ez gyári számlap, Galaxy Wearable alkalmazásban szabható testre.

(#60) Jano_023 válasza mzoltan321 (#49) üzenetére


Jano_023
őstag

Szerintem is aktivitás mérőre van szükséged és nem erre. Sajnos a kettő együtt hogy elegáns is legyen és vigyázni se keljen rá nehezen fog összejöni.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#61) vodrosjozsi válasza #24536576 (#59) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Huh bocs, privátba ment.
Szóval remélem kidobják S3-ra is

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#62) bteebi


bteebi
veterán

Ahogy nézem, a pulzusmérés ebben is szar. A 45-ös pulzus nem nagyon reális, hacsak nem vagy nagyon kemény sportember. No offense, valószínűleg nem vagy. Amúgy alapvetően tetszetős, bár a jóval gagyibb (és egyben olcsóbb) Amazfitemet nem fogom lecserélni. Legalábbis nem egy ilyenre.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#63) delta1017 válasza bteebi (#62) üzenetére


delta1017
aktív tag

normálisan rakd fel és nem fog félre mérni

(#64) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Nem rossz de az Apple Watch melett nem igazán rúg labdába, meg ezek a Samsung grafikus felületek elég visszataszítónak hatnak.

(#65) delta1017 válasza Hatvan9 (#64) üzenetére


delta1017
aktív tag

tipikus apple fan hozzászólás

(#66) doooo válasza delta1017 (#65) üzenetére


doooo
veterán

Függetlenül a fanságtól, tipikus nonsense is, de ez van...

(#68) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Néhányaknak már van ilyen órájuk itt a fórumon. Tényleg ennyire kritikán aluli az aktivitás közbeni GPS nyomkövetés (pontatlanság és nagyon ritka mintavétel), vagy a tesztelt készülék volt hibás? Ez a készülék a tesztben leírt nyomonkövetési minőséggel vállalhatatlan mindaddig, amíg nem javítják.

Remélem az óra tulajok ezt a problémát vagy cáfolni tudják, vagy mielőbb javításról fognak beszámolni!

(#69) 0P1


0P1
aktív tag

Gondolkozok okosóra beszerzésén, ez eléggé tetszik, de nekem az egyik elsődleges szempont a mobil fizetés. Ha jól tudom, ez csak Samsung pay-t támogat, ami nem érhető el Magyarországon. Apple Watch meg csak Apple Pay-t, azis kilőve. Nézegettem Garmin-t , de Garmin Pay sincs még Magyarországon.
Van egyáltalán olyan okosóra, amivel itthon is tudok fizetni ?

(#70) Divinity válasza 0P1 (#69) üzenetére


Divinity
őstag

:N

jelenleg legalábbis egyik se.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#71) delta1017 válasza sebgutkopf (#68) üzenetére


delta1017
aktív tag

Megnézem majd neked

(#72) Joachim21


Joachim21
senior tag

Hosszú ideje várok már egy ilyen okosórára. Szerintem elég elegáns, főleg egy fém vagy bőr szíjjal kiegészítve.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#74) xb12x


xb12x
tag

A 4. oldalon levő térképet a bejárt úttal hogy lehet előcsalni?

(#75) bteebi válasza delta1017 (#63) üzenetére


bteebi
veterán

Normálisan van felrakva (szerintem). Elég szoros. Igazából nem tudom, hogy lehet nem jól felrakni :U. Mondjuk egyszer vagy kétszer volt már olyan, hogy nem mért, de az megint másik kategória.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#76) jacis válasza balgab84 (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#77) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó lett a teszt, köszönjük! :)

(#78) delta1017 válasza bteebi (#75) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nekem mindig reális értékeket írt, azért gondoltam, hogy nem jól van a csuklódon.

(#79) Maxximus válasza jacis (#76) üzenetére


Maxximus
őstag

sajnos +2

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#80) #24536576


#24536576
törölt tag

Apple hoszárok a számokon kívül tudnak valamit, hogy mitől lett nagy szám a watch?

(#81) Divinity válasza #24536576 (#80) üzenetére


Divinity
őstag

Van benne elesés funkció.:DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#82) delta1017 válasza Divinity (#81) üzenetére


delta1017
aktív tag

Így működik [link] :D

(#83) jacis válasza #24536576 (#80) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem pl az óra és a kijelző arányai. Samsung órákon van egy atom nagy keret ami tök csúnya.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#84) #24536576 válasza jacis (#83) üzenetére


#24536576
törölt tag

Samsung legalább órának néz ki, nem gyerekkarkötőnek... Viszont az Apple Watch ugyan úgy néz ki, mint az előd, kicsit jobb kijelzőaránnyal. Ez ad okot az izgalomra? 🤔

[ Szerkesztve ]

(#85) zseko


zseko
veterán

Tetszik. Az ára nem :D MiBand2-m van, amire kell, arra pont elég. A kinézetet persze irigylem, viszont a ~20 napos üzemidő jobban tetszik a miBand2-nél, és mint mondtam, amire kell arra pont elég, főleg az áráért.

HR24.hu

(#86) worxland válasza zseko (#85) üzenetére


worxland
addikt

"Az ára nem :D " - gearbest-ről 7142 foriintért vettük. Tényleg drága.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#87) delta1017 válasza zseko (#85) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nem egy kategória, nekem van Mi band 3, gyenge eresztés arról nem is beszélve a vastag csuklómon elég bénán nézki szegény.
Az hogy mennyi ideig birja, teljesen mindegy, bàr nem elhanyagolható tényező.
Úgy is van mit tölteni, ha az órádat éppen aktuálisan nem kell.

(#88) zseko válasza worxland (#86) üzenetére


zseko
veterán

Kétlem, hogy 7142-ért te eredeti Galaxy Watch-ot vettél, azt drágállom, ha még egyszer elolvasod.
Egyébként én ~4600-ért vettem a MiBand2-őt.

(#87) delta1017 "Nem egy kategória"
Talán éppen ezért írtam, hogy amire kell arra pont elég, főleg az áráért?

"Az hogy mennyi ideig birja, teljesen mindegy"
Neked lehet. Én nem kívánok vele szarakodni.

HR24.hu

(#89) worxland válasza zseko (#88) üzenetére


worxland
addikt

Igazad van, benéztem, összekevertem egy másik topikkal. :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#90) Duree


Duree
veterán

Nem nagyon kedvelem az okosórákat, mert érzésem szerint csak egy divat cikk, de ez a Samsung lehet megkedvelteti velem. Tetszik

duree54

(#91) chris-v


chris-v
senior tag

Ennyiért inkább veszek valami rendes órát!

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#92) delta1017 válasza zseko (#88) üzenetére


delta1017
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy monokróm kijelzővel nem nehéz összehozni azt az üzemidőt. :D

(#93) zseko válasza delta1017 (#92) üzenetére


zseko
veterán

Monokróm vagy sem, az aksi mérete is csak alig negyede-hetede ezekhez képest :)
Szerintem többet számít a 'felesleges' extrák hiánya, a kijelző mérete, az 'oprendszer' fogyasztása, és a hardver fogyasztása.
Szeretnék én is egy ilyet persze, de számomra az ár/érték aránya rettentő rossz lenne, ezért nem éri meg. Nem lenne kihasználva. Még a MiBand2-t sem használom ki :N Mutassa az időt, jelezzen ha hívnak/írnak, és hosszú aksiidő legyen, ez volt a fő szempont, és persze jó áron. Az ébresztés, alvásmonitorozás külön öröm, a vízállóság pedig már a csúcs ;)

HR24.hu

(#94) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Én ma vásároltam egy 46mm-es Watch-t a Note8-am mellé.
Szokni kell a méretét, meg a tudását is.
Jelen pillanatban túl sok újdonságot hordoz magában a csupasz csuklómhoz képest :D, így gyakorlati tapasztalataim nincsenek.
Vagyis egy van. Baromi nehéz rá stílusos, de átlátható óralapot választani/találni. Nekem még nem sikerült. :(

(#96) #24536576 válasza Rakeem (#94) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nézd meg az SWF számlapokat... Elején amúgy én is elegáns számlapot kerestem, aztán egyre több digitális tetszett meg. Órán lehet, hogy jobban is mutatnak(MD széria). Sajnos ráfüggtem a számlapokra(vásárlásra is) :D

[ Szerkesztve ]

(#97) NemMo


NemMo
őstag

Vettem 46mm órát. Eddig nagyon tetszik sokkal szebb, mint a képeken. Milyen appokat javasoltok letöltésre?

(#98) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Én is vettem egy 46mm-s verziót és eddig két dolog zavaró benne.
1, Naponta kb 50%-t merül a készülék pedig nincs gps és wifi beállítva. A fényerőt is visszavettem 5-re.
2, Pár feltöltés után az Allways On Display nem működik. Ilyenkor újra kell indítani az órát és már van AOD-m

Van valakinek erre valami ötlete, hogy mit nézzek meg, mit állítsak be?

bye

(#99) delta1017 válasza cseppelcs (#98) üzenetére


delta1017
aktív tag

Vasárnap délelőtt töltöttem fel, és most van 58%.
Allways On Display nincs negatív tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#100) xb12x válasza cseppelcs (#98) üzenetére


xb12x
tag

Nekem is kb 50%-ot eszik meg egy nap 8-as fényerővel, de a pulzus és a stressz mérés folyamatosra van állítva. Viszont futottam bele olyanba, hogy nem gyári watchface értelmetlenül sokat fogyasztott. Uninstall után megjavult. Érdemes lehet még megnézni a Wearable, hogy mi eszi az aksit. Én a Flipboard-ot kidobtam mert nem használom. A Spotify is tud fogyasztani, akkor is ha nincs használva.

AOD-val gondom nem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.