Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Ezekiel Ston válasza Macika66 (#450) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Hali
AOD-vel a 42mmeressel örülj ha kibír 24-29órát.
A 46mmeressel már elmegykemény 2.5-3 napot.
Óralapok közül sok van ahol nincs kinn a másodperc mutato aod funkcional. Keresgélj picit.

(#452) Macika66 válasza Ezekiel Ston (#451) üzenetére


Macika66
addikt

Hát ezaz, a negyedik estém megy el ezzel. :)

Gondoltam, valaki tud ötletet adni. De akkor keresek tovább...
Ja, 46-osom van.

[ Szerkesztve ]

(#453) Jano_023 válasza Macika66 (#450) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia ezek az óra számlapok olyanok:
http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.BusinessRed

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.G-Watch

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.RABO_CLASSIC_003

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.harper_rosegold

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.abelgreen

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.RABO_SPORT_002All

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.RABO_CLASSIC_004

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#454) Jano_023 válasza Macika66 (#452) üzenetére


Jano_023
őstag

Mit értesz az alatt hogy nem működik rendesen az AOD?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#455) Macika66 válasza Jano_023 (#454) üzenetére


Macika66
addikt

Azt értem alatta, hogy hiába húzom le és bökök rá a bal alsó órára (meg is jelenik a kék pötty) pár mp múlva mégis lekapcsol teljesen a kijelző...

Aztán lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, sose zárható ki...

(#456) Macika66 válasza Jano_023 (#453) üzenetére


Macika66
addikt

NAGYON szépen köszönöm! :R

(#457) Maxximus válasza szabolss1968 (#445) üzenetére


Maxximus
őstag

Hol vetted? Német T-s? Apple watch-oknál a T nem tudja felprogramozni a UK és USA modelleket. Gondolom Watch-nál is így van.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#458) Macika66 válasza Maxximus (#457) üzenetére


Macika66
addikt

Sejtettem, hogy user error lesz... :D

Ha a kezemen van (tehát valami letakarja a hátlapi szenzort), akkor megy, akkor van AOD Mode. Ha kézben tartom, és szabadon van a szenzor-rész, akkor nincs. :D

Okos óra ez! ;)

(#459) Macika66 válasza Maxximus (#457) üzenetére


Macika66
addikt

90.500-ért vettem a BestMarkt-nál.

(#460) Jano_023 válasza Macika66 (#458) üzenetére


Jano_023
őstag

Ezt tudtam én is de miért akarnád hogy legyen AOD ha nincsen a kezeden? Mondjuk a töltön jó lenne éjjeli órának.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#461) NemMo


NemMo
őstag

Az történt ma, hogy egyszer csak kikapcsolt az óra és alig bírtam visszakapcsolni. Letöltött warchfacet használtam remélem az volt a ludas

(#462) NemMo válasza NemMo (#461) üzenetére


NemMo
őstag

Javítom magamat nem kikapcsolt, hanem lefagyott a kijelző és nem reagált semmire ezért tűnt úgy, hogy kikapcsolt és azért kellett a szokásosnál hosszabban nyomni a bekapcsoló gombot, mert erre újraindítja az órát. Remélem a watchface volt a hibás.

(#463) Macika66 válasza Jano_023 (#460) üzenetére


Macika66
addikt

Mondom, user error, teljesen logikus! :)

Eddig volt vagy 5 fajta okosórám, eddig egyik sem csinálta ezt –az amúgy nagyon okos – dolgot.

(#464) szabolss1968 válasza Ezekiel Ston (#449) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

A telefon része is hibátlanul működik a Telekom eSIM kártyával...

[ Szerkesztve ]

(#465) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Mai napon csatlakoztam a klubhoz, egy Telekomos Galaxy Watch társaságába!!!
Hazaérve megdöbbenve tapasztaltam, hogy a készülék LTE verzió :D

(#466) szabolss1968 válasza Maxximus (#457) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

A német Samsung.de oldalon, így szolgáltató független... elvileg.
Szombaton megpróbáljuk ráhúzni a Telekom hálózatára.

Mindenesetre most, hogy megnyílt a lehetőség a Telekomnál, vettem egyet itt is, és az kapásból működött...

(#467) szabolss1968 válasza dannyl (#448) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Csak azért írtam, mert ide illik, mint hír, és tudatni akartam, hogy szerdától a magyar Telekomnál is kapható, és SIMÁN MŰKÖDIK AZ eSIM KÁRTYÁS SZOLGÁLTATÁS.

(Ami egyébként asszem júniusban idult, még kisérleti jelleggel. Annyira, hogy iPhone XS, vagy hasonlót decemberig nem is lehet eSIM-mel kiadni... De ez már konkrétan működik.)

Nem mellesleg: örülök baromira neki... :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#468) viera válasza szabolss1968 (#467) üzenetére


viera
őstag

Hú ennek örülök,köszi szépen. :R Én is a Telekomra várok,hogy végre kapható legyen az új Galaxy Watch. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#469) viera


viera
őstag

Mától rendelhető a Telekomnál a Samsung Galaxy Watch és csak eSim-es változat van 130e ft-ért. :C :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#470) dannyl válasza viera (#469) üzenetére


dannyl
addikt

Kár, hogy részletre nincs, ahogy a telefonok.

(#471) Xeon7 válasza dannyl (#470) üzenetére


Xeon7
aktív tag

De van!
10 havi részletre hozható ki.

[ Szerkesztve ]

(#472) viera válasza dannyl (#470) üzenetére


viera
őstag

Van,de csak az üzletben.Vagy megrendeled egy összegben online és ha beérkezett az üzletbe akkor bemész és szólsz,hogy részletekben szeretnéd inkább fizetni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#473) dannyl válasza Xeon7 (#471) üzenetére


dannyl
addikt

Indulok érte! Köszi srácok!

(#474) doongoo


doongoo
addikt

csak érdeklődés, nem piszkálódás: ti tényleg az eSIM-es óráról akartok telefonálgatni?

(#475) gyuri81 válasza doongoo (#474) üzenetére


gyuri81
veterán

Na ez egy nagyon jó kérdés! :)
S3-on használom én is néha a telefonálást ( mint kihangosító) ha pl vezetek, egyedül vagyok az adott helyen. De szerintem kellemetlen tud lenni, ha olyankor hívnak ha épp vannak körülötted(bolt, munkahely....stb)
Meg nem beszélve arról, hogy gondolom zabálja is az óra akksiját az állandó térerő miatt, ergo megcsappan az óra üzemideje.
Természetesen ha valaki sportoláshoz akarja használni és nem akar telefont magával vinni, akkor tényleg egy jó dolog lehet. :)

(#476) szabolss1968 válasza doongoo (#474) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Tudod, aki szokott sportolni, de fontos, hogy bármikor elérjék, de a nehéz telefont nem akarja, vagy nem tudja magával vinni, annak ez NÉLKÜLÖZHETETLEN.

Én például úszom minden nap, és még úszás közben is szokott csörögni a kezemen az óra, és fel tudom venni, tudok beszélni úgy, hogy a medencéből sem kell kimennem, és a telefont sem kell - és itt nem is tudnám - magamnál tartani.

Ez igaz lehet ha biciklizel, futsz, focizol vagy bármilyen más olyan szituban, ahol A TELEFONT NEM TUDOD - vagy nagyon kényelmetlen lenne - MAGADNÁL TARTANI.

(Régen vártam már, hogy - a vizisport miatt - megjelenjen egy olyan okosóra, ami vízálló is, így sportolás közben is használható. Ez az első ilyen termék. :) )

[ Szerkesztve ]

(#477) szabolss1968 válasza gyuri81 (#475) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Nekem úgy, hogy egész nap be van kapcsolva a mobil rész, és beszélni is szoktam valamennyit, simán kibír egy napot az óra....

(Nyilván az órán csak akkor beszélek, ha a szituációból kifolyólag muszály, a legtöbb beszélgetésre a telefont használom.)

Az óra telefon része csak arra kell, ha muszály hogy elérhető legyek, de a telefont nem tudom - vagy kényelmetlen lenne - magamnál tartani.

(#478) Jano_023 válasza szabolss1968 (#476) üzenetére


Jano_023
őstag

Mennyit szoktál úszni ? Csak érdekel mennyit bír ki az óra a víz alatt.

Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#479) szabolss1968 válasza Jano_023 (#478) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Napi egy órát átlagban. De bírja a hideg vizet, és a 38 fokos gyógyvizet is, sőt úszás közben még a mobil térerő is megmarad, mert szokott rezegni, miközben úszom, és hívnak...

(#480) dannyl


dannyl
addikt

Nem tudom volt-e már, ha igen, bocs:
November 5-től van lehetőség dualSIM szolgáltatásra 990 Ft-ért T-nél. Magyarul nem kell új előfizu az órának, ugyan az lesz a száma, mint a telónak, és annak a netét használja.

(#481) szabolss1968 válasza dannyl (#480) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Az tudtommal nem DuálSIM, hanem MULTISIM szolgáltatás.

(#482) dannyl válasza szabolss1968 (#481) üzenetére


dannyl
addikt

Valami ilyesmi :D A lényeg, hogy van, és "óccsó".

(#483) doongoo válasza szabolss1968 (#476) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi az infót! Szerencsére nekem nincs ilyen helyzet, hogy bármikor elérhetőnek kell lennem (én a sportolás idején csak a sportra figyelek és nem érdekel, ha közben esetleg keresne valaki, de megértem, hogy van ilyen is)

(#484) Jano_023


Jano_023
őstag

Látom vegyes érzelmeket kelt az órának a hivas fogadás és indítás lehetősége.
Véleményem szerint két dolog miatt is szuper ez az új technológia. Az egyik az amit mások már írták elöttem, vannak olyan emberek akik olyan szituációkba kerülnek, hogy nem komfortos vagy nem lehetséges a telefonjukat maguknál tartani de jó lenne ha el tudnák érni őket. Lehet ez egy adott munkahelyen vagy sportolás közben szóval nekik ez nagy segítség.
A másik oldala ennek a funkciónak és sokan szerintem ezt az oldalt nem látják, olyanok akik azt mondják ez hülyeség ők ezt nem használják. A képesség arra hogy a technológia olyan szinten van hogy ilyet lehet csinálni. Régen egy egész táska méretű készüléket kellett vinni ha telefonálni akartál és az csak telefonálni volt jó, nem volt internet, email semmi. Most 2018ban ott tartunk hogy egy órába iszonyat kicsi méretben ugyan ezt sőt többet képesek belepakolni ami szerintem fantasztikus.
Azt kell itt látni hogy azzal hogy a cégek ilyen innovatív újításokat adnak és raknak bele a készülékbe ezzel tesztelik és tolják ki egyre jobban a határokat ami egy nap egy új érdekes, hasznos funkció születését fogja eredményezni.
Én azt mondom ha van valamilyen technikai újítás annak örülni kell és várni hogy ez hova mutat és mi lehet a következő lépcső.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#485) kovacs65 válasza Jano_023 (#484) üzenetére


kovacs65
senior tag

+1

Pedig már 50 elmúltam.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#486) nikilauda válasza kovacs65 (#485) üzenetére


nikilauda
senior tag

Van valakinek tapasztalata arról, hogyan működik együtt az óra nem Samsung telefonnal? Konkrétan Xiaomi Mi8-hoz venném.

(#487) Jano_023 válasza nikilauda (#486) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, én huawei mate 10 pro val használom. Eddig minden rendesen működik. Mindent mér értesítésekt megkapom amit állítottam. Van esetleg valami speciális kérdésed?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#488) nikilauda válasza Jano_023 (#487) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszönöm, igazából a legfontosabb, hogy minden értesítést jelezzen. Egy telefonban van a céges és a privát simem. Néha hangos környezetben vagyok és a céges telefont illik felvenni és az üzenetekre lehetőleg azonnal válaszolni.

(#489) Heyman válasza nikilauda (#486) üzenetére


Heyman
aktív tag

Szia! Nekem Mi Mix 2S -em van, tökéletesen együttműködik vele az óra, minden értesítés megjön, telefonálok is vele, szóval vedd nyugodtan. :)

(#490) nikilauda válasza Heyman (#489) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi neked is. Ma megyek és veszem.

(#491) NemMo válasza nikilauda (#486) üzenetére


NemMo
őstag

Én mi 8 használom és minden működik rendesen. Nyugodtan vedd meg.

(#492) viera válasza nikilauda (#490) üzenetére


viera
őstag

Nekem is úgy volt,hogy ma meglesz de sajnos zárásig nem értem oda az üzletbe. :( Úgyhogy marad a hétfő. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#493) nikilauda válasza viera (#492) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszönöm mindenkinek.
Este megvettem. Ma belakom.

(#494) dannyl


dannyl
addikt

Eddig minden oké az órával (ja, szerda óta tag vagyok én is :) ), de az istenért nem tudom az órán belül megtalálni az sms-eimet. Megjön az sms, tudok rá válaszolni, de az értesítés törlése után nincs üzenet az órán az üzenetek menüben. A névjegyek megvannak, minden megy rendesen.

(#495) szabolss1968 válasza dannyl (#494) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

LTE-s az óra, vagy csak bluetooth.os?

(#496) b.daniel


b.daniel
senior tag

Ha valaki Telekomtol venné írjon pm-et, segítek szívesen, nyilván nekem is jó lenne, illetve nektek is tudnék soron kívül rendelni, vagy valami :)

(#497) dannyl válasza szabolss1968 (#495) üzenetére


dannyl
addikt

LTE. Telekomos. De azt hittem leszinkronizálja az SMS-eket a telóról, akár BT-os, akár LTE.

[ Szerkesztve ]

(#498) szabolss1968 válasza dannyl (#497) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Nekem LTE modell van, és nem MULTISIM szolgáltatással, hanem saját önálló számmal.
Így saját számra küldött SMS-ek mindig az órán vannak.
Amit Bluetooth-on szinkronizál a telefonról, és törlöm az értesítést, NEKEM NEM TÖRLI KI AZ ÜZENETEK KÖZÜL...

(#499) Maxximus válasza dannyl (#480) üzenetére


Maxximus
őstag

Kezd alakulni. Így nem kell 3000 Ft/hó előfizetés és a száma is ua, mint a telefonnak. Jól gondolom? Régen az autós kártya volt ilyen amit sajna megszüntettek. hogy működik ez ? Ha hívnak mi csörög? Tel+óra? Vagy ha bt-on van akkor tel, ha nincs kapcsolat bt-on akkor óra? (ez lenne logikus) Vagy ez csak net kártya, hívás nincs?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#500) dannyl válasza szabolss1968 (#498) üzenetére


dannyl
addikt

Nekem egyelőre nincs se multi, se eSIM, csak BT-on használom, meg WiFi-n van az óra. De az sms-eket eltűnteti, ha az óráról írok, akkor is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.