Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) slug válasza szokelaszlo (#1391) üzenetére


slug
senior tag

tegnap megjott hozza a tok, tokeletesen passzol az orara, a toltest sem befolyasolja, panaszkodtak tobb helyen is hogy a tokkal nem tudja feltolteni az orat 100%-ra csak kevesebbre, nalam ilyen nincs

baloldalrol hozzaferheto a lunetta teljes egeszeben "8 oratol 10 oraig" allasban, a gumis resz kb 1mm -el a lunetta fele emelkedik a tobbi reszen, az amugyis nagy kezemen a 46mm -es ora nem lett zavaroan nagyobb, persze minimalisan latszik - masnak feltunt

(#1402) GeoJoe válasza szokelaszlo (#1400) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Jött rá frissítés?

(#1403) szokelaszlo válasza slug (#1401) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szerintem én még egy lünetta védőt rendelek extrém alkalmakra.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1404) szokelaszlo válasza GeoJoe (#1402) üzenetére


szokelaszlo
tag

Kb 1 hete.
De nem vettem észre semmi változást.

(#1405) GeoJoe válasza szokelaszlo (#1404) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Akkor Te vagy az egyetlen aki tudja vezérelni pl a telefonon futó Spotifyt az órájáról a Spotify alkalmazással :Y

(#1406) tothak válasza GeoJoe (#1405) üzenetére


tothak
tag

Nálam is megy probléma nélkül.
Ráadásul én még azzal is tetézem, hogy az autóban szól a zene, és az autón kívülről irányítom.

Más: van arra lehetőség hogy az értesítés kijelzésének idejét állítsam? Gondolok itt arra, hogy ha pl Viber üzenet jön, akkor szépen jelez, magam felé fordítom az órát és akkor belép az értesítésbe, 2-3 mp amíg fancy-n mutatja, hogy Viber, meg kitől, és csak utána írja az üzenetet.
Nah, ezen a 2-3 másodpercen lehet faragni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#1407) jose999 válasza GeoJoe (#1405) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem is ment, amíg le nem töröltem az óráról (nekem nem kell :) )

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1408) xb12x válasza GeoJoe (#1405) üzenetére


xb12x
tag

Nálam is tökéletesen megy az óra saját widget-jével. A spotify alkalmazást már régen töröltem az óráról, az sohasem működött megbízhatóan. Bár lehet ez csak a samsung telefonok esetén van így.

[ Szerkesztve ]

(#1409) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Az uj tizen 4nel reggel mindig kaptam egy osszegzest az aznapi dolgokrol...de most nem kapok ezt hol lehet beallitani?

(#1410) S@c@ válasza S@c@ (#1409) üzenetére


S@c@
őstag

Kifutottam már az időből, de az aznapi naptárat és akkumulátor időt is kiírja. Kék ikonja volt, aztán valamiért most nem jelent meg.

"Mi a dörgés? Fussuk át, hogy fog festeni a nap." - ezzel a szlogennel indított.

(#1411) kdennis válasza S@c@ (#1410) üzenetére


kdennis
aktív tag

Most hogy nézem, én se találom, de én örültem hogy kitudtam kapcsolni ezt a fölösleges értesítést. Biztos sokan így tettek és kivették.

(#1412) Shader válasza S@c@ (#1409) üzenetére


Shader
aktív tag

Ha az aznapi mozgás összegzésre gondolsz az a Shealth-tól jön, lehet ott állítódott el valami...

--- Sent from mobile device ---

(#1413) S@c@ válasza Shader (#1412) üzenetére


S@c@
őstag

Nem, ez reggel és este jön... előrevetítve a napot és lezárva a napot.

(#1414) kdennis válasza S@c@ (#1413) üzenetére


kdennis
aktív tag

Próbáld ki hogy az értesítések kezelésénél az időjárást vagy az Shealt-ot bekapcsolod. De én az időjárásra tippelek. Vagy a programok...

[ Szerkesztve ]

(#1415) slug válasza S@c@ (#1413) üzenetére


slug
senior tag

a telefonon kell beallitanod a "galaxy wearable" appban az ertesitesek menu alatt

(#1416) S@c@ válasza slug (#1415) üzenetére


S@c@
őstag

De ott melyiket kapcsoljam be? Ott van pár azért nekem.

(#1417) slug válasza S@c@ (#1416) üzenetére


slug
senior tag

hello,

elobb rosszat irtam

Phone Settings>Apps>Galaxy Watch Plugin>Permissions>Notifications
Phone Settings>Apps>Galaxy Watch Wearable>Permissions>Notifications

(#1418) S@c@ válasza slug (#1417) üzenetére


S@c@
őstag

Ez is mind be van lőve.

(#1419) tothak válasza S@c@ (#1418) üzenetére


tothak
tag

Nem kötözködésként, de google keresés ("samsung galaxy watch daily briefing" kifejezéssel) első találat:

"To enable your Daily Briefing, perform the following steps:

Make sure you are signed in to your Samsung Account.
Make sure Theater and Goodnight modes are disabled.
On the Watch, go to Settings>Apps>Permissions>Daily Briefing and turn on the Sensor.
Follow any screen prompts to set up your preferences."

Ha már próbáltad, akkor is no offense :))

[ Szerkesztve ]

(#1420) S@c@ válasza tothak (#1419) üzenetére


S@c@
őstag

Szia!

Turn on-on van ott is! :R

(#1421) szokelaszlo válasza GeoJoe (#1405) üzenetére


szokelaszlo
tag

Nekem a kezdetektől fogva megy.Igaz csak akkor ha prémium előfizuval jelentkezem be.

(#1422) slug válasza S@c@ (#1420) üzenetére


slug
senior tag

nezd meg, hogy nincs-e bekapcsolva a joejszakat mod, amugy tolj egy gyari beallitasokat rajta

(#1423) CSIPÁSKANDÚR


CSIPÁSKANDÚR
tag

Csak nekem van olyan érzésem mintha néha-néha szorulna a lünetta,rapszodikus időközönként?
Másnál is van előfordult már?

(#1424) S@c@


S@c@
őstag

Hello! Az mirt van,hogy ha a gear oram es a telefonom bluetoothal kapcsolodik akkor a telefonon ha wifin vagyok lassabbak az oldal betoltodesei? Amint szetvalnak felgyorsul.

(#1425) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyet 46 mm-est. Az a kérdésem, hogy ennél is ugyanaz van, mint a telefonoknál, ha nem Samunál, MM-ban Edigitálnál stb. veszem, hanem "garázsboltban" (smartshop és tsai) akkor nincs rá gyári garancia, csak amit a bolt ad?
Most Edigitálnál 110k de pld egy gsm boltban 78k.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1426) cantalyaaga válasza petymeg (#1425) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Szia!

Szerdán vettem a T*****o-nál, 80 700.- Ft. volt két év garanciával. Az első év hivatalos samsung, a második év bolti garancia.

(#1427) CSIPÁSKANDÚR válasza petymeg (#1425) üzenetére


CSIPÁSKANDÚR
tag

Az árat nagyban befolyásolja hogy bluetooth-al csatlakozik vagy eSIM -el működik.

(#1428) szokelaszlo válasza petymeg (#1425) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szia!
Elvileg van 1 év gyári samsung garancia.
Ha a magyarországi hivatalos importőrtől vásárolta a cég ahol veszed akkor van két év.

(#1429) petymeg válasza CSIPÁSKANDÚR (#1427) üzenetére


petymeg
addikt

Nem is tudtam, hogy ilyen is olyan is van. Azt hittem tudja mindkettőt. Melyik a jobb?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1430) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Vodafonenál nem használható az esim-es verzió ugye?

(#1431) Uzi74


Uzi74
senior tag

Telepakolta a háttértárat az óra - spotify offline zenékkel - hiába töröltem a spotify-t, továbbra is 988Mb-ot foglalnak az audio file-ok.

Hogy tudnám ezeket törölni? A wear app csak 0,4Mb-ot mutat mit haszontalan...

Backup-Reset-Restore visszaállítja az esim adatokat probléma nélkül? (remélem nem kell új esim-et kérnem)

Esetleg valami file manager app létezik?

(#1432) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Alapból mennyit foglal a rendszer az órán?

(#1433) Uzi74 válasza kisdobos0111 (#1432) üzenetére


Uzi74
senior tag

Rendszer és appok: 3.0GB
Appok és számlapok: 645MB

(#1434) takovacs


takovacs
újonc

Sziasztok! Olyat lehet az órával, hogy futás közben figyelmeztet, ha egy előre beállított érték fölé megy a pulzusom? Sehol nem találtam erről infót...

[ Szerkesztve ]

(#1435) ferenck válasza takovacs (#1434) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem tudom észrevettétek-e, de a rezgés erőssége részben fel van cserélve a két érték az Erős alig rezeg, az Alacsony az erősebb. Zavart, hogy alig érzem a rezgést, holott a Gear S3-nál nem volt ilyen gondom. Még jó, hogy kipróbáltam mindkét opciót. :) Egyébként most összehasonlítottam az S3 Classic-kal és szerintem annak erősebb a rezgése.

Szerk: Vagy csak az én Galaxy Watch órám rezgőmotorja hibás?

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1436) kdennis válasza ferenck (#1435) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nekem az alacsony az alacsony. Én direkt gyenge rezgésen használom hogy kíméljem. Ha nem érezném meg akkor az erőset se. :)

(#1437) kisdobos0111 válasza takovacs (#1434) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék. Vettem régen az Aldi - ban egy pulzusmérő órát és az is csipogott egy beállított érték felett.

(#1438) Shader válasza Uzi74 (#1431) üzenetére


Shader
aktív tag

Én már reseteltem a múlt héten.
Simán visszakapcsolódik a telóra, nem törlődnek az eSim adatok.
Nekem a folyamatos pulzusmérés (2 hét) és egy biciklis edzés után fagyott szét az órán az Shealth.
Nincs (vagy nem találtam) semmi memória vagy legalább cache törlési lehetőséget.

--- Sent from mobile device ---

(#1439) S@c@


S@c@
őstag

A watch képes sima qi töltöt is használni vagy ez is hasonlóan a gear3-hoz csak a saját bölcsővel tudom tölteni?

(#1440) petymeg


petymeg
addikt

Ez aztán az akció!

46 mm-es 110 ezer 95 helyett :-D

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1441) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Az órának a Bluetooth hatótávolsága mekkora? Nálam nagyon sokszor elveszíti a kapcsolatot már 20m-es távolságban is, közben meg a kínai headsetem vígan kapcsolódik. Ezzel lehet valamit kezdeni?
Kinek mik a tapasztalatai!

(#1442) Impair1980 válasza Impair1980 (#1441) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Most teszteltem és kb. 10m-es távolságban már szét esik a hang. Galaxy A8-as telefonom van. Nincs semmi akadály a telefon és az óra közt. Számomra el elfogadhatatlan!

[ Szerkesztve ]

(#1443) Impair1980 válasza Impair1980 (#1442) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Kipróbáltam most egy Iphone 7-el és egy Galaxy A5-el is és ugyan az a helyzet.10 m után már használhatatlan. Lehet valamit tenni vagy törődjek bele, hogy ez ennyit tud?

(#1444) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 42mm-es watch átlag használattal meddig bírja? Igazából amire használnám az fitness tracking (+ aludnék is benne) plusz néha spotify vezérlése, értesítéseket kikapcsolnám.

Így ilyen használattal szerintetek kb meddig képes elmenni az óra egy töltéssel?

Előre is köszi a helpet :)

Vamos a la playa.

(#1445) bandi0000 válasza Impair1980 (#1443) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hiába megy a sírás, telefonokban átlagba 10m a hatótáv, ennyit bír, ennél többre ott az esim

Xbox One: bandymnc

(#1446) cantalyaaga válasza S@c@ (#1439) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Két QI telefon töltővel próbáltam, az egyikkel működött (Baseus 3 tekercses) a másikkal nem (sima 1 tekercses). Utánaolvasva úgy tűnik hogy a töltőben levő tekercsek mérete a kulcs. Ha a tekercs túl nagy -márpedig a telefonokhoz készült qi töltők jellemzően az óra töltőjéhez képest nagy tekerccsel rendelkeznek- akkor nem tudja tölteni az órát.

(#1447) Impair1980 válasza bandi0000 (#1445) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Nem sírok, csak csalódott vagyok. A véleményednek ellentmond, hogy a Bluetooth fülessel lazán megy 20 m-es távolságra. ESIM meg azért nem jöhet szóba, mert céges számom van, feleslegesen nem veszek még egy előfizetést!
Tehát a WATCH-ba nem valami hatékony a Bluetooth, nem tudom miért spórolták belőle ki az 5-ös verziót!

Talán tavasszal jön valami új SAMSUNG okosóra, amiben már benne lesz a Bluetooth 5-ös.

[ Szerkesztve ]

(#1448) front3r válasza Impair1980 (#1447) üzenetére


front3r
őstag

Én eleve 10 méterre számítottam az órától, és be is jött. Amiket használtam, ennél távolabb már leszakadtak.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1449) bandi0000 válasza Impair1980 (#1447) üzenetére


bandi0000
nagyúr

eleve mi az az élethelyzet ahol 20m re vagy a telefontól? Ha leszakad visszamegyek a szobába és csatlakozik, itt az a baj, hogy ha tudná a 20m-t akkor már 30 kéne, sztem ez tök szélsőséges helyzet, mert vagy nálad van a teló meg az óra vagy nincs, előbbi esetben csatlakozik utóbbiva meg nem

Xbox One: bandymnc

(#1450) S@c@ válasza cantalyaaga (#1446) üzenetére


S@c@
őstag

A sima gear 3at miert nem lehet igy tolteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.