Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) viera válasza Maxximus (#499) üzenetére


viera
őstag

Én ma délután veszem át és az eSim(MultiSim)is be lesz állítva ugyanarra a számra.Nem csak net lesz rajta hanem hívás is.Kíváncsi vagyok milyen lesz. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#502) doongoo válasza dannyl (#500) üzenetére


doongoo
addikt

Bluetoothos modellem van. Simán látom az összes beérkezett és elküldött SMS-t is az órán, amik a telón is megvannak. Ha törlöm az értesítést, akkor is megvannak utána az alkalmazásban. Lehet, hogy számít: Samsung a teló is és a gyári alkalmazást használom SMS-re a telefonon is. Így teljes szinkronban van az órával (Email alkalmazás detto így megy nálam)

(#503) dannyl válasza doongoo (#502) üzenetére


dannyl
addikt

Nekem huawei P10 plus. Minden megy, kivéve ez. Nem látok 1 büdös üzenetet se.

(#504) ferenck válasza dannyl (#503) üzenetére


ferenck
senior tag

Nekem is volt ilyen problémám a Gear S3-mal, gondolom nem változott a dolog. Úgy hallottam csak Samsung telefonnal 100%, más márkákkal kisebb nagyobb hiányok vannak.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#505) dannyl válasza ferenck (#504) üzenetére


dannyl
addikt

Akkor mindegy. Nem ver földhöz. Ez legyen a legnagyobb baja. De amúgy megjön az sms, tudok rá válaszolni. Csak aztán eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#506) palee69


palee69
senior tag

Üdv!
Vásárolt már valaki a 46 mm-es Watch-hoz valódi bőrszíjat,sötét barna színben,L-es méretben?
Ha van valaki kérdezném tőle,hogy hol vásárolta?

(#507) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Rendeltem, egy ilyen szíjat, remélem jó lesz és simán tudom csatlakoztatni. Szerintetek?

[link]

(#508) hanati64 válasza Grande Ale (#507) üzenetére


hanati64
tag

Ha 22 mm-t rendeltél, simán fogod tudni csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#509) Grande Ale válasza hanati64 (#508) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi, csak azért voltak kétségeim, mert nem ilyen automata csatlakozós, mint pl ez:

[link]

(#510) hanati64 válasza Grande Ale (#509) üzenetére


hanati64
tag

Úgy nézem a te általad rendelt szíj is a bütykös rugós tokfülre van kialakítva.

[ Szerkesztve ]

(#511) dannyl


dannyl
addikt

Egy kis saját tapsztalat:

Minden úri hülyeséget kikapcsoltam ,ami nem kell nekem a mindennapjaimhoz. Nincs pulzusmérés, nem nyaggat, ha sokat ülök egy helyben (ha kell, majd bekapcsolom). Csak üzeneteket, és hívásokat fogadok rajta, illetve AoD-jel használom. Reggel 6:30-tól délután 5-ig (mostig) 76%-ra merült. Ez azt jelenti, hogy ha estig nyúzom, akkor is kb. 4 napot kibírna. Még egyszer: AoD mellett!
Szerintem az akkuidő zseniális, ahogy maga az óra is. 46mm LTE telekom.

(#512) troland26 válasza dannyl (#511) üzenetére


troland26
őstag

Az esim es verzió annyiban tud többet a simánál , hogy lehet vele telefonálni ? ( most nézegetem , csak agyalok , mert mate 10 prom van ..lehet nem menne normálisan a dolog )

(#513) dannyl válasza troland26 (#512) üzenetére


dannyl
addikt

Minden megy normálisan (P10 plus), nekem annyi, hogy az órán az üzenetek mappa üres, de megkapom az sms-eket rendesen, meg válaszolni is tudok rá. Az LTE (eSIM) verzió annyiban jobb, hogy (plusz pénz fejében multiSIM-mel 990Ft havonta, eSIM-mel kb. 3000Ft) független a telefontól, tehát nem kell kapcsolatban lenniük, önálló telefonként lehet használni saját 4G netkapcsolattal. A sima BT verzióval is lehet telefonálni, de csak akkor, ha BT távolságon belül van a csatlakoztatott telefon.

(#514) troland26 válasza dannyl (#513) üzenetére


troland26
őstag

aham, tehát plussz havidíja van annak , ha "telefonként" is szeretném használni az órát ? ( nem vagyok otthon a témában )

(#515) Grande Ale válasza hanati64 (#510) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hála istennek. Rendelés után kapcsoltam, de akkor megnyugodtam.

(#516) dannyl válasza troland26 (#514) üzenetére


dannyl
addikt

eSIM-nél gyakorlatilag egy különálló telefonod lesz óra kinézettel, saját számmal, saját nettel. multiSIM-nél meg ugyanúgy különálló "órafonod" lesz, csak azonos számmal mint a telód, és annak a net keretét fogysztod az órával. Annak a kontójára csinálhatsz, amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#517) Macika66 válasza Grande Ale (#509) üzenetére


Macika66
addikt

Ez sem automata csatlakozós, csak gyorscserélős. Nem kell hozzá szerszám, körömmel is megy.

Ha nem ilyen, akkor Neked lesz nehezebb kicserélni, de semmi másban nem tér el egymástól a két fajta szíj.

(#518) troland26 válasza dannyl (#516) üzenetére


troland26
őstag

Köszönöm .... :R

(#519) nikilauda


nikilauda
senior tag

Használtok valamilyen üveget/fóliát a kijelzőn?
Telefonon nem használok, de itt talán lenne értelme.

(#520) Macika66 válasza nikilauda (#519) üzenetére


Macika66
addikt

10 napja úton van, lassan csak ideér.
Egyelőre a régi LG Watch R-ből megmaradt fólia van rajta, szerencsére pontosan megegyező méretűek a kijelzőik.

(#521) viera


viera
őstag

A MultiSIM nem fizikai kártya lehet csak?Hogyan állítják be az órára,hogy tudd önállón is használni net-re meg telefonálásra?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#522) dannyl válasza viera (#521) üzenetére


dannyl
addikt

Telekom oldaláról:

"Két telefont használsz?A MultiSIM-mel nem kell többet cserélgetned a SIM-eket! Ráadásul eSIM-es eszközökben is használható."

LINK Középen olvasható.

Illetve ez is ott van reklámként:

"Samsung Galaxy Watch
Próbáld ki a MultiSIM-et kizárólag a Telekomnál elérhető új eSIM-es Samsung Galaxy Watch készülékkel!"

[ Szerkesztve ]

(#523) viera válasza dannyl (#522) üzenetére


viera
őstag

Értem,köszi. :R
Akkor ezt csak az üzletben lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#524) doongoo válasza Grande Ale (#507) üzenetére


doongoo
addikt

látom kapsz hozá pineket és szerszámot is. Innentől egy kis kézügyesség kérdése az egész :) Illetve bízz benne, hogy a szíj gyártási szórása miatt befér az órán a megfelelő helyre.

[ Szerkesztve ]

(#525) doongoo válasza nikilauda (#519) üzenetére


doongoo
addikt

vettem rá, de nem igazán mutat rajza jól, talán 0,2-0,3 mm-rel kisebb az átmérője, mint az üvegnek és ez meglátszik a felhelyezés után, mert annyira azért nem tudom pontosan középre belőni kézzel. Amúgy elég mélyen ül az üveg a peremhez képest így én le is vettem a plusz üveget.

(#526) Grande Ale válasza doongoo (#524) üzenetére


Grande Ale
őstag

Remélem!
Más: eddig ha lecsatlakozott az óra, mert eltávolodtam a telefontól, akkor utána automatán újracsatlakozott. Mostanában nem, kézzel kell csatlakoztassam, a telefonon rá kell nyomnom. Mi történhetett?

(#528) nikilauda válasza doongoo (#525) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi. Még keresgélek, de olyat én sem szeretnék ami nem teljesen védi.

(#529) NemMo válasza Grande Ale (#526) üzenetére


NemMo
őstag

A frissítés óta van ez illetve nálam az időjárást is manuálisan kell frissíteni az update óta. Gondokodom egy factory reseten, hátha segít

(#530) viera


viera
őstag

Hétfő óta megvan az óra. :C
Tegnap este óta használom,ma is egész nap rajtam volt és az akku 73%-on van. :DD A MultiSim egyelőre nincs beállítva,még megyek ez ügyben a Telekomhoz.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#531) NemMo


NemMo
őstag

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudom kikapcsolni a tétlenségi értesítést? Annyit tudok, hogy valahol a healthben kell, de pontosan hol?

(#532) NemMo válasza NemMo (#531) üzenetére


NemMo
őstag

Kifutottam a szerkesztési időből, de közben megtaláltam. Én hülye a widgetekben akartam kikacsolni.

(#533) dannyl válasza Jano_023 (#213) üzenetére


dannyl
addikt

Megjöttek már a szíjak? Én bedobnám megint a szíj témát. Talált már valaki jót?

(#534) NemMo válasza dannyl (#533) üzenetére


NemMo
őstag

Az én szép kis bőrszíjjam okt. 8. óta a magyar postánál van és se híre se hamva egyelőre félek soha nem fog már megjönni.

(#535) Jano_023 válasza NemMo (#534) üzenetére


Jano_023
őstag

Én a helyedben bemennék a postára. Én az ipad tokommal voltam így. Én láttam hogy itt van már a postán de a postás azt mondta várjak a papírra. Nem bírtam már és bementem múlt héten és közölték vissza küldték mert náluk van egy hónapja és nem mentem érte...

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#536) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Sziasztok!

Az Always On Display gyakorlatban mennyire látszik jól?
És ha folyamatosan be van kapcsolva, akkor nagyságrendileg a 42mm-es mennyi ideig bírja szuflával? :R

(#537) dannyl válasza Jano_023 (#535) üzenetére


dannyl
addikt

Ugyan így jártam egy csomaggal...

(#538) NemMo válasza Jano_023 (#535) üzenetére


NemMo
őstag

Voltam a postán semmit nem tudnak róla. Azon gondolkodom, hogy megrendelem még egyszer végülis 1300ft nem egy nagy összeg. Meg is néztem 40% leárazás van rá megrendelem

[ Szerkesztve ]

(#539) Jano_023 válasza NemMo (#538) üzenetére


Jano_023
őstag

A tracking id mit mond? Kérd visszás a pénzt az eladótól

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#540) NemMo válasza Jano_023 (#539) üzenetére


NemMo
őstag

Azt írja a tracking, hogy a magyar postán van. Nem hiszem, hogy visszautalná a pénzt az eladó

(#541) Jano_023 válasza NemMo (#540) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem szokta ha nem jön meg. A postán tracking id alapján kérdezz rá.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#542) NemMo válasza Jano_023 (#541) üzenetére


NemMo
őstag

Írtam az eladónak hátha visszautalja, de közben megrendeltem megint 800ft volt leértékelve legfeljebb lesz egy pót szíjjam. Az a baj itthon veszek szíjjat 8-15 ezer ft, ehhez képest 2000 ft jutányos ár

(#543) Maxximus


Maxximus
őstag

Telekom eSIM és MultiSIM – teszt, leírás, vélemény!

A MultSIM mint szolgáltatás lényegében 1db fizikai és 2db virtuális eSIM-et tartalmaz lakossági ügyfeleknek. Ez egyébként lehet 2db fizikai plusz 1db eSIM is, ahogy nekünk jobb. Havi 999Ft-ba kerül, hogy több eszközön is ugyanazt a telefonszámot, internet elérést használhassuk, ahogy az látszik is a fenti képen. Ingyenesen tízszer cserélhetjük le a MultiSIM-et, de összesen mindig csak 3 eszközön futhat ugyanaz a telefonszám.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#544) Ezekiel Ston válasza Greg Vinous (#536) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Páromnak az arany színű 42mmeres aodvel 1 napot bírt ki....igy most h ki van kapcsolva az aod így 3 nap neki.

(#545) doongoo válasza dannyl (#533) üzenetére


doongoo
addikt

Most ezzel használom, fekete alapon fehér varrással, de ez volt korábban a barna színben. Mindkettő jó. Nekem most ezek a hibridek jönnek be. Ezek bírják a vizet is, de mégis a sima szilikonnál jobban mutatnak "normál" ruházathoz Ezt meg várom nagyon, szintén fekete alapon fehér varrással.

[ Szerkesztve ]

(#546) Zsoó


Zsoó
tag

Sziasztok! Üdv a klubban. :))

Ma én is boldog tulaja lettem egy Watchnak. A 46millis eSIM-est vettem az S8-am mellé. Már meg is kaptam a QR kódot a MultiSim aktiváláshoz, de egyenlőre nem akarom aktiválni mert kíváncsi vagyok az előtte-utána akku időkre. Vajon mi eszi jobban az aksit, az állandó BT kapcsolat vagy a folyamatos LTE hálózaton lógás.
Egyenlőre nagyon el vagyok ragadtatva tőle, bár idáig szépen jelezte az üzeneteket, de most már valamiért nem. Nem értem mi állítódhatott el. BT kapcsolat stimmel.

Más: Frissítsek nyugodtan az új szoftverre? Még a 4.0.0.0. van rajta nekem. Üzemidő vagy egyéb dolog nem romlik? Ilyesmit olvastam a fórumban valakiknél.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#547) Menor


Menor
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja én is beszereztem egyet a nagyobbik fajtából. Ma vettem észre, hogy a kijelzőn a 8-as és 9-es szám között van egy kb. 2x1 mm-es folt, ahol a pixelek tök sötétek, nagyon közelről nézve a folt szélénél van egy sor zöld pixel. Nem ejtettem le, nem csaptam neki semminek, hőhatás sem érte, kb. vigyázok rá mint a hímes tojásra. Valami ötletetek van, mi a fene ez? Kijelzőhibára gyanakszom. Vajon garanciában javítják/cserélik? Media Marktban vettem, mert Store-ban nem volt, azt mondták, legkorábban november végére várják. Valakinek volt már hasonló gondja? Ha garanciális javítás, melyik szervizbe érdemes vinni? Vagy bízzam a Media Marktra?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#548) szabolss1968


szabolss1968
csendes tag

Sziasztok, eladó egy új, (ajándékba kapott) Galaxy Watch ezüst 46mm LTE (eSIM) okosóra.

Az ára: 85000 Ft.

(#549) Zsoó válasza Zsoó (#546) üzenetére


Zsoó
tag

Újra van értesítés mert volt egy óra restart. Viszont nekem nem ketyeg az óra pedig már gyárilag be volt állítva a ketyegés. Ez hogy lehet? Van valami tipp?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#550) Maxximus válasza szabolss1968 (#548) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt nem lehet hirdetni,küldtem üzenetet. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.