Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) testify


testify
csendes tag

Bakker. Akinek nem megy a net az eSIM-es órában, de már tud hívni/fogadni, az csináljon egy rendszervisszaállítást (az órán természetesen), de a HÁLÓZATI BEÁLLÍTÁSOK TÖRLÉSE nélkül! Nekem megjavult, megy minden.

[ Szerkesztve ]

(#652) Cavallonie válasza Hikvision (#596) üzenetére


Cavallonie
újonc

Az!!! Ha órát akarok hordani,akkor felveszem az omegát! Ha viszont egy multifunkcionális okoseszközt,akkor ebben a kategóriában az a minimum hogy működnek a funkciók,ha ez egy 5 rugós kínai szarnál nem okoz problémát, akkor itt hatványozottan nem kellene! Ha neked nem gáz,akkor csak told tovább a KFC-t...ne vedd magadra! 😂😂😂

(#653) Hikvision válasza Cavallonie (#652) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nem tűnsz túl értelmes embernek ;]

20 éve a PH-n.

(#654) Cavallonie válasza Hikvision (#653) üzenetére


Cavallonie
újonc

Lehet,de hogy te kifejezetten bohócnak tűnsz az biztos :C

(#655) Ezekiel Ston válasza Cavallonie (#654) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

A szemèlyeskedést minketten szerintem hagyjátok abba kérlek.
Az hogy neked nem vàlt be az ora egyéni dolgod.
Nekem pl es paromnak nagyon bevàlt.
Téma h bevált e szerintem itt zarható is.

(#656) gyuri2008 válasza Ezekiel Ston (#655) üzenetére


gyuri2008
veterán

+1

(#657) viera válasza testify (#651) üzenetére


viera
őstag

Megcsináltam én is ahogy leírtad és már nekem is működik rendesen. :K :)) :C Köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#658) S@c@


S@c@
őstag

A gear s3 fontiertol kb mennyivel bir tobbet az ora a 46mmes?

(#659) niklebi válasza testify (#651) üzenetére


niklebi
senior tag

Ezt nekem megcsinálta a Wear progi miután letöröltem a telefonról és újra telepítettem. Egyszer csak kiírta, hogy visszaállítja az órát, és csak néztem, hogy mi történik. A hálózati kapcsolatok megmaradtak, de akkor tudtam beállítani, hogy az óra önállóan is működjön. Mivel előtte nem figyeltem, hogy megy e a net így azt hittem már előtte is működött. Tehát ha nincs net akkor ezt kell csinálni.

NemMo: nem az óra romjára, hanem a Mi 8-on lévő romra gondoltam. Globális vagy custom, stabil vagy developer.

(#660) nikilauda válasza S@c@ (#658) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nekem az S3 frontier mintha nem bírta volna ennyi ideig egy töltéssel, de már egy éve nincs meg.

(#661) Hikvision válasza Ezekiel Ston (#655) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hihetetlen, hogy emberek mennyire el tudnak tévedni bizonyos dolgokban, jó hogy nem EKG szintű pulzusmérést várnak egy okos órától. meg tized pontos kalória mérést, mindezt 100-ezer alatt, úgy hogy még ő van felháborodva, ezen az egészen, vigye vissza a samsung boltba, és mesélje el, hogy mi a baja, hátha kiröhögik.

20 éve a PH-n.

(#662) NemMo válasza niklebi (#659) üzenetére


NemMo
őstag

Jah bocsánat. Global stabilon vagyok 10.0.3 (8.1 oreo) Te nem pitén vagy? Ha jól tudom mix2s-re megjött global stabilra a pite lehet az a baj, aminek azért nem örülnék, mert hamarosan jön nekünk is a pite

(#663) niklebi válasza NemMo (#662) üzenetére


niklebi
senior tag

Nekem sima Mix 2-es van. Most Xiaomi.EU rom van. Én várom a Pitét. :C Most kipróbálom Global Developerrel. Hátha :F

[ Szerkesztve ]

(#664) Koppogy


Koppogy
csendes újonc

Sziasztok Srácok!
Valaki próbálta már a Here Wego-t? Feltelepítettem, de hang nincs rajta. Mi lehet a gond?

(#665) Menor


Menor
csendes tag

Sziasztok!

Óralapok között keresgélek immáron jó hosszú ideje, de nem találom a nekem valót. Hátha van itt valaki, aki tudja a tutit. Olyat keresnék, ami ki tudja írni az időn felül a pulzust, lépéseket, a hőmérsékletet, dátumot (legalább a napot) és az akku százalékot (legalább az óráét). Bónusz lenne, ha analóg az idő megjelenítése. Meg szempont, hogy valahogy nézzen is ki, ne legyen ezer színű. Az eredeti dashboard (vezérlőpult) felület majdnem jó lenne, de ott az időn túl csak 4 plusz infó állítható be, nekem meg 5 kellene, meg kicsit egyszerű is.
Watchmaker-en találtam egy-két megfelelőt, de egyrészt nagyon színesek, másrészt Watchmakeres lappal sokkal jobban merül az óra. Valami ötlet valakinél?

Köszönöm!
Menor

(#666) NemMo válasza niklebi (#663) üzenetére


NemMo
őstag

Majd írd meg, hogy működik e, mert már kiváncsi vagyok.

(#667) S@c@


S@c@
őstag

Ennek a pulzusmeroje pontosabb,mint a gear 3e?

(#670) Myth


Myth
aktív tag

Diktálás magyar nyelven megoldható valahogy amikor válaszolok egy üzenetre?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#672) Cavallonie válasza Hikvision (#661) üzenetére


Cavallonie
újonc

Megpróbálok még egyszer segíteni,hogy te is megértsd! Nem az a baj hogy edzés közben pontatlanul mér,hanem hogy 10 perc után nem mér....ismétlem NEM mér! Hogy neked nincs igényed,mert mondjuk a maximális elvárásod a "vaccsfészek" cserélgetése az a te dolgod,a bejegyzés azoknak készült akiknek szempont hogy müködjön a funkció megfelelően,ismétlem MŰKÖDJÖN,mert nem müködik és lehet hogy pont ez alapján dönti el hogy kell e neki az óra,avagy nem! Ha kicsit utánanézel a közösségi oldalakon,fórumokon,rájössz hogy tényleg probléma van e funkció tekintetében! Ennyi...

(#675) Kabum


Kabum
csendes tag

Sziasztok !
Szerintetek Samsung Gear S3 Frontier R760 vagy Samsung Galaxy Watch 46mm?

(#676) NemMo


NemMo
őstag

Nekem még mindig nem jött meg az update. Milyen a 2 új warchface?

(#677) Zsoó válasza dannyl (#635) üzenetére


Zsoó
tag

Na újabb teszt:
Péntek 15 órakor szedtem le a töltőről. Aznap és szombaton túlnyomórészt ment az AOD a legkisebb 1-es fényerővel, kivéve persze éjszaka. Viszont éjszakánként ment a folyamatos pulzusmérés az alvási fázis meghatározások miatt. Szombaton rövid edzés. BT kapcsolat nem volt a tesztidőszak alatt, csak annyi ideig míg szinkronizálta az adatokat a telóval. Vasárnap nem kapcsoltam be az AOD-t. Na ezekkel a paraméterekkel most vagyok 15%-on minimális óra buzerálással. Nekem csak így jön össze a 3 nap<
Ja és LTE kapcsolat sem volt.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#678) konyi79


konyi79
addikt

Hali, pdf-et meg tud jeleníteni az eszköz?
Köszi.

(#679) Koppogy


Koppogy
csendes újonc

Sziasztok!
Múlt hét pénteken vettem az órát, önálló telefonként használom külön számmal, de néha összekötöm a telefonnal is.
Ma reggel 90 % akkuidővel indultam dolgozni, most értem haza. Napközben kb. 1 órát beszélhettem maximum, néhány üzenet volt. Adat-, bluetooth kapcsolat, pulzusmérés nem volt. Egyedül az edzéskövetés ment.
Most az óra 25 %-on áll. Sajnos szerintem ez nagyon siralmas. Főleg, hogy minimum 2 napot írnak a tesztek LTE kapcsolattal.

(#680) S@c@ válasza Zsoó (#677) üzenetére


S@c@
őstag

Ez 46mm vagy 42mm? Mert ha 46 akkor nem sokkal jobb mint a frontier :/

(#681) Koppogy


Koppogy
csendes újonc

46-os. Én nagyot csalódtam üzemidő tekintetében. A többit ismertem a leírások alapján..., de komolyan, ha be van kapcsolva a gps meddig bírja? Az Apple Watch 4-re 18 órát ír a teszt. Akkor azt naponta 3-szor fel kell tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#682) Zsoó válasza Koppogy (#679) üzenetére


Zsoó
tag

Sajnos nekem sem nagyon jön össze a 2 nap LTE kapcsolattal, pedig még annyit sem beszéltem mint te.
Már régóta szerettem volna okosórát és pont amiatt vágtam végre bele mert a Watchnak nagyon jó akku időket írtak. Erre kiderült ezt is minden nap kell tölteni ha az ember ki is használ mindent amikre való. Mondjuk az LTE csak bizonyos esetekben fontos számomra.

Ki kéne próbálni 3G hálózat alatt hogy bírja :F
Na és BT headsettel nem a saját hangszórójával? Úgy valszeg kijönne a 2 nap.

Előző bejegyzésemben írtam egy üzem idő próbáról. Na péntek 15 óra óta most vagyok 7%-on. Ehhez az kellett hogy az óra minimálisan van használva. Tehát csak a mozgáskövetés megy és éjjelente a pulzusmérés.
Fura mert mintha minél kevesebb lenne benne a szufla, annál jobban takarékoskodna vele. :Y
Ez viszont jó eredmény, de kímélve volt hozzá az óra.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#683) dannyl válasza Zsoó (#682) üzenetére


dannyl
addikt

De most őszintén: éjjel az alvásfigyelés minek? Amúgy se pontos. Nap közben pulzusmérés is totál fölösleges. Sportnál oké. Én, ha hazaérek, melóból ki is kapcsolom az órát. Tegnap egy reggel fél7től este 6ig etapban kb. 20%-ot merült. Kikapcs, ma megint rajtam van. Így 3-4 napot is elmegy. (nem merítem soha túlságosan le)

(#684) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
Az óra Spotify mostanában nem tud "Remote" (Playback) módon rákapcsolódni a telefonomra. A (Stream on) WIFI-s kapcsolat működik, de én az óráról szeretném vezérleni a telefonos Spotify-t, az pedig mindig elhasal egy "Unable to connect Spotify. Connect to bluetooth to start listening" üzenettel. A Bluetooth pedig működik, hiszen kapok rendesen értesítéseket.
Van még valakinek hasonló problémája? Vagy ötlete? A Spotit már újrahúztam az órán és a telefonon is.

(#685) Koppogy válasza Zsoó (#682) üzenetére


Koppogy
csendes újonc

BT headsettet használtam minden alkalommal és 4/3 G-t. Állítólag a 4G energiatakarékosabb a 3-nál.

(#686) NemMo


NemMo
őstag

Nekem nem az a frissítés jött meg, mint nektek. Hogy lehetséges ez?

(#687) Zsoó válasza NemMo (#686) üzenetére


Zsoó
tag

eSimes?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#688) NemMo válasza Zsoó (#687) üzenetére


NemMo
őstag

Nem. Nektek az lenne?

[ Szerkesztve ]

(#689) xb12x válasza NemMo (#686) üzenetére


xb12x
tag

Nekem nem esim-esre jött frissítés, nincs benne új óralap.

(#690) xb12x válasza Menor (#665) üzenetére


xb12x
tag

MD123 lite-ot használom most, azon csak analóg idő van.
Kerestem én is sokat olyat amit te is akarsz, de az időjárás nagyon szűk keresztmetszet. 95%-ban nincs rajta, szerintem mert a készítőknek ahhoz kell venni valami hozzáférést, a watch designer program magában nem elég.

(#691) konyi79


konyi79
addikt

Nektek a Galaxy Apps áruház rendesen működik?
Nekem 1x sikerült eddig vásárolni, azóta mindig elutasít sikertelen hitelesítés meg minden hülye ok miatt, a kártyát hiába regisztráltam újra...

(#692) konyi79


konyi79
addikt

Nektek sikerült már valahogy fájlokat másolni az órára? Letöltöttem a Filesmastert, de sehogy nem akar összejönni.

(#693) Zsoó válasza NemMo (#688) üzenetére


Zsoó
tag

Igen eSimes. Ebben a frissítésben volt új számlap. Az egyik asszem a kettős óra ami egyszerre két időzónát mutat. A másik talán a praktikus analóg nevezetű.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#694) NemMo válasza Zsoó (#693) üzenetére


NemMo
őstag

Így már érthető és logikus is. Azt nem értem miért nem kaptuk meg mi is az új óra számlapokat, de gondolom nem nagy durranások.

(#695) doongoo válasza NemMo (#694) üzenetére


doongoo
addikt

A nem esimesen ma frissült a szoftver. Mondjuk a praktikus analóg és kettős óra számlapok már a korábbi szoftververziókban is benne voltak nálam (kezdettől - október közepétől - fogva).

(#696) NemMo válasza doongoo (#695) üzenetére


NemMo
őstag

Akkor gondolom nálam is fent vannak, csak nem gondoltam, hogy az esimes modellek így le voltak maradva a szoftver verzióval.

(#697) Zsoó válasza NemMo (#696) üzenetére


Zsoó
tag

Nem biztos persze hogy ez a kettő volt az új. Már nem emlékszem pontosan mert amúgy is nem régen van meg az órám, még minden új rajta :)

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#698) Myth


Myth
aktív tag

Diktálás magyar nyelven megoldható valahogy amikor válaszolok egy üzenetre?

Battletag: Myth#1775

(#699) keccsa


keccsa
aktív tag

Sziasztok!

Bejövő híváskor megjelenik az órán a hívó telefonkönyvben lévő fényképe?

Köszi!

Mindenki magának hülye!

(#700) doongoo válasza keccsa (#699) üzenetére


doongoo
addikt

nálam igen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.