Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Brekii válasza PeteePeti (#400) üzenetére


Brekii
tag

Köszi az infót.

(#402) Macika66 válasza Terka0812 (#398) üzenetére


Macika66
addikt

Írtam a másik topicba is.

Hiába, mert a banki alkalmazásoknak nem elég biztonságos a BT Trusted Device...

(#403) xb12x


xb12x
tag

Az alvásadatokat hol lehet módosítani? Biztos volt ilyen, de most nem találom. Az esti tv-zést simán hozzácsapja nekem az alváshoz, gondolom mert nem nagyon szoktam közben ugrálni.

(#404) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, egs 46mm verzió büszke tulajdonosa vagyok. Tegnapi nap kipróbáltam, hogy mégis mire képes az GPS és az akkumulátor egy túrázás közepén. Tegnap egy 10km túrát csinálunk a magas Tátrában, az útvonal egy völgyben volt két hegy csúcs között. A GPS végig jól követte az útvonalat és meglepő módon a négy órás túrázás közben amit az Shealth el mértem szinte alig merült az óra. 90%rol 76%ra merült. Én sokkal durvább merülésre számítottam. Azt az egyet nem tudom hogy befolyásolta e hogy közben a telefonnal össze volt párosítva. Szóvá örültem hogy ilyen jól szerepelt.
Egy kérdés hozzátok, mivel az óra mutatja az útvonalat térképpel meg minden ugyan ezt elő akartam hozni a telefonon is. Régen erre volt opció az Shealthben most nem találom csak a rekordok,előre készített vagy általam készített kép vagy a sebesség pulzus táblázat rakható be. Valakinek van ötlet hol találom a térképet?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#405) Cavallonie


Cavallonie
újonc

Szevasztok!
A problémám az, hogy a telón (Samsung galaxy note 9) lévő óra alkalmazásban (gear wereable) beállítom hogy milyen értesítéseket akarok megjeleníteni az órán! Na rohadtul nem jelennek meg. E-mail,és üzenetek igen, de például facebook messenger, vagy eredmények (eredmenyek.com) értesítései nem, pedig be van állítva! Mi lehet a gond még nem jöttem rá. Almás watch-ról váltottam, ott gond nélkül működött, álmomban nem gondoltam hogy ez itt problémát okoz. Az óra egyébként a legújabb Galaxy Watch 46 mm.
A másik gondom vele, hogy az órán olvasott e-mail-ek törlésével azok végleg eltűnnek!!! Nem a kuka elnevezésű mappába kerül, ahonnan 30 napig akár vissza lehet állítani, hanem megszűnnek létezni! Sem telefonon, sem laptopon belépve nem találom!
Köszi a válaszokat.

(#406) #24536576 válasza Cavallonie (#405) üzenetére


#24536576
törölt tag

Üdv, nekem is ez a kombó van, minden értesítés megjön messengerről, eredményeket nem próbáltam. Emailnél gmailt használom, ott nem törli.

(#407) Grande Ale válasza Cavallonie (#405) üzenetére


Grande Ale
őstag

Gmail értesítést én még nem kaptam soha...

(#408) Don Atosz válasza Grande Ale (#407) üzenetére


Don Atosz
tag

Nekem a Gmail-el semmi probléma nincs. Azt mindig jelzi

(#409) Grande Ale válasza Don Atosz (#408) üzenetére


Grande Ale
őstag

A gyári gmail app, vagy be van állítva a Samsung email?

(#410) Don Atosz válasza Grande Ale (#409) üzenetére


Don Atosz
tag

Gyári

(#411) Grande Ale válasza Don Atosz (#410) üzenetére


Grande Ale
őstag

Akkor nem értem, nekem nem jelez...

(#412) Macika66


Macika66
addikt

Biztosan én bénázok el valamit, de nálam 10-ből 9x nem működik az Always On Display.

A régi LG Watch Round-omban azt szerettem nagyon, hogy majdnem 3 napig elment halványan mutatva az időt.

Itt most egyszer már sikerült, működött is, aztán most egyik számlappal sem.

Másnál nincs ilyen gond?

(#413) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Sziasztok
Esetleg ha valakit érdekel a Média Markt leakciózta 108ezere a nagyobbat.

(#414) Cavallonie válasza Grande Ale (#407) üzenetére


Cavallonie
újonc

Na úgye hogy gondok vannak az értesítésekkel! Én sem kaptam gmail-től sem,igaz a samsung emailt is használom,de telón jön mind a kettő,a wearable-ben pedig szintén aktív a csúszka hogy kérem. Ha hobban belegondolok egyetlen harmadik féltől származó alkalmazás értesítése sem jelenik meg.
Ha esetleg kérhetem hogy akinek mükődik,megadná az óra szoftver számát hogy össze tudjam hasonlítani! Köszönöm! Ja és csak a galaxy watch és 46mm-es tulajok írjanak...

(#415) xb12x válasza Cavallonie (#414) üzenetére


xb12x
tag

4.0.0.1
R800XXU1BRJ4
Csak bizonyos alkalmazások vannak kiválasztva, nem mind. A gmail működik rendben, de ahogy a telefonon is, csak az elsődleges emailekről jön.
Ha aktív éppen a telefon nem kérek telóra és akkor nem is jön.

[ Szerkesztve ]

(#416) Cavallonie válasza xb12x (#415) üzenetére


Cavallonie
újonc

Köszönöm!
Nekem is ez a verzió.
Ma reggel először érkezett instagram értesítés, úgy hogy eddig is be volt állítva a csúszka. Messenger,gmail,eredmenyek továbbra sem,és már az adott alkalmazások összes beállítási lehetőségein is túl vagyok. Alapvetően a messenger érdekel, mert azon folytatom a kommunikációk többségét,de azért rohadtul nem vágom mi alapján működik (vagy nem működik) kinél-kinél hogy.
Illetve mi a f....ért kell (lehet) a wearable-ben beállítani hogy miről kérek,ha úgysem úgy van. Itt valami szoftveres gond van,még nem derült ki számomra a rejtély.

(#417) #24536576 válasza Cavallonie (#416) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nálam minden tökéletes.

(#418) xb12x válasza Cavallonie (#416) üzenetére


xb12x
tag

Akkor érdemes egy wereables uninstall, telefon újraindít, óra factory reset és mindent beállítást kezdeni elölről. Ha akkor sem megy az szervízgyanús. Működnie kell ha jól a beállítások.

(#419) Menor


Menor
csendes tag

Sziasztok! 46 mm-es órához szeretnék milánói és fémszemes szíjat használni. Magyarországon nem nagyon találtam értelmeset, vagy ha igen, jó drágán. Ebay-en (meg a többi hasonló külföldi rendelős helyen is) noname kínaiakat láttam 2-3000 Ft-ért, illetve HOCO-t 6-7000 Ft körül. A kérdésem az lenne, hogy vajon megéri-e a felárat a HOCO? Van valakinek ilyen? A sötétebb HOCO (metal gray fantázianéven fut) színben mennyire passzol az órához? Köszönöm a segítséget!

(#420) Jano_023 válasza Menor (#419) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem nincsen de rendeltem pár szijat. Elküldöd a linekt amiről beszéltél?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#421) Cavallonie válasza Menor (#419) üzenetére


Cavallonie
újonc

Én apple watchoz használtam hoco szíjat, nekem bevált! A mágnes erős és jó minőségű. Annyi volt, hogy a fekete szíj azon a részen ahol vissza lett hajtva,minimálisan megkopott de amúgy a karon nem látszott értelemszerűen,csak ha levettem.

(#422) Maxximus válasza Cavallonie (#421) üzenetére


Maxximus
őstag

Apple Watch-on nekem is ez a favorit. Te úsztál benne? Azt bírja?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#423) Cavallonie válasza xb12x (#418) üzenetére


Cavallonie
újonc

Na, úgy néz ki helyreállt a rend! Elkezdett működni a dolog,érkeznek az értesítések (messenger,eredmenyek stb.)
Nem tudom mi történt,mert semmit nem csináltam...a lényeg hogy észhez tért a cucc. Köszi azért a segítséget!

(#424) Jano_023 válasza Menor (#419) üzenetére


Jano_023
őstag

Ha már óra szíjak. Ezt most találtam.
Link

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#425) delta1017


delta1017
aktív tag

Nem értem, megvesztek egy órát ami 120 000ft, azon sz@roztok, hogy melyik szíj mi-mennyi.

(#426) Jano_023 válasza delta1017 (#425) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, nem. Nem az ár a kérdéses hanem hogy az adott szíj anyaga, minősége milyen és megéri e a pénzt. Attól hogy veszek egy ilyen órát még nem dobok ki 6-7k szarra amit nem tudok használni. Ezért jó megosztani a tapasztalatok ha van.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#427) delta1017 válasza Jano_023 (#426) üzenetére


delta1017
aktív tag

Akkor, ne az Aliról és társaitól vegyetek mindenféle dolgot, hanem pl. Samsung store-ból, így tudod, hogy mit vettél.

[ Szerkesztve ]

(#428) Jano_023 válasza delta1017 (#427) üzenetére


Jano_023
őstag

Azért azt te is tudod hogy azok a dolgok amiket hivatalos storeban lehet vásárolni azok nem enyhén túl vannak árazva. Én személyszerint úgy vagyok vele hogy nem adok ki 15k egy szíjra ha fele annyiért is meg tudom venni. Este ha melóbol haza érek írok a két szíjról amit eddig megrendeltem és megérkeztek.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#429) szabolss1968


szabolss1968
csendes tag

Sziasztok, egy hónapja vettek egy Galaxy Watch 46mm LTE órát, de azóta sem sikerült a magyar Telekomnál az eSIM profilt az órára küldeni, így nem haználható az telefon funkciója.
(eSIIM-et kaptam, de a paramétereket nem tudtuk az órára küldeni. Nem kéri a QR kódot...)
Van valakinek tapsztalata, vagy ötlete ezzel kacsolatban

(#430) Jano_023 válasza szabolss1968 (#429) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, telekomnal voltál vele? Azt hiszem külön előfizetés kell hozzá nem tudod csak simán használni bármilyen előfizetéssel.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#431) delta1017 válasza Jano_023 (#428) üzenetére


delta1017
aktív tag

Rendben

(#432) doongoo


doongoo
addikt

Ha már szíj: ilyen hibridet használok most.

barna

Ez kívül bőr, belül (kéz felől) szilikon.Először kicsit merev volt, de már felvette a kéz formáját és tökéletes. A fényes ezüst pillangócsattal pedig passzol az óraház (46 mm) fényes ezüst színéhez is.

(#433) Jano_023 válasza doongoo (#432) üzenetére


Jano_023
őstag

Jól néz ki. Küldesz róla egy képet hogy belül milyen?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#434) #24536576 válasza delta1017 (#427) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mert amit adtak az órához az olyan jó minőségű. :D

[ Szerkesztve ]

(#436) dannyl válasza szabolss1968 (#429) üzenetére


dannyl
addikt

Hol vetted? Nem lehet, hogy hálózatfüggő az óra?

(#437) szabolss1968 válasza dannyl (#436) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

A Samsung.de oldalról vettem.
Nem hiszem ez miatt, hogy hálózatfüggő lenne, tehát elvileg itthon is működnie kellene....

(#438) szabolss1968 válasza Jano_023 (#430) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Voltam a Telekomnál, ott kaptam az eSIM-et, de valami még nem OK.
Egyébként a Telekomnál úgy tudom csak kisérleti üzemben van még .....

(#439) dannyl válasza szabolss1968 (#437) üzenetére


dannyl
addikt

Ott ki van írva, hogy LTE (Telekom, vagy vodafon-t lehet választani). Ami tudtommal nem egyenlő a magyar Telekommal. Ez lehet a baj. A Voda az lehet jó lenne, ha lenne a magyar vodánál eSIM. De csak találgatok.

[ Szerkesztve ]

(#440) szabolss1968 válasza dannyl (#439) üzenetére


szabolss1968
csendes tag

Amikor én rendeltem (2018.09.05), akkor csak simán rendelhető volt, nem volt Telekom, vagy Vodafon megkülönböztetés, csak maga az óra volt az oldalon.
(Nem volt sehol semmilyen szolgáltató jelezve...)
Mostmár látom, hogy úgy van kirakva, ahogy írtad, de akkor nem volt még ilyesmi, csak maga az óra....
Egyébként úgy gondolom, hogy az eSIM, mint olyan nemzetközi szabvány, tehát itthon is mennie kellene...
(Ha németországban veszel egy telefont, - ha nem konkrét szolgáltatótól veszed, tehát független a készülék - akkor itthon is működnie kell....)

[ Szerkesztve ]

(#441) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

A napokban tervezek egy ilyen órát venni. Annyi kérdésem lenne, hogy jegyzeteket eltudok rajta olvasni vagy esetleg kisebb word fájlokat? Pl. egy bevásárló listát, edzés közben edzéstervet...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#442) Maxximus válasza lezuvius (#441) üzenetére


Maxximus
őstag

itt éppen ezt tárgyalták

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#443) Maxximus válasza szabolss1968 (#440) üzenetére


Maxximus
őstag

Szar az egész úgy ahogy van...én feladtam. Marad a gear s1 fizikai sim-el. Legalább nem kell havi 3000-et fizetni egy órára, mert csak elő-fizuval van e-sim.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#444) doongoo válasza Jano_023 (#433) üzenetére


doongoo
addikt

Íme:

1
2
3

(#445) szabolss1968


szabolss1968
csendes tag

Uraim!!!!

Örömmel jelentem, hogy magyarország első Telekomos Galaxy Watch LTE használója lettem!!!
Az óra tökéletesen üzemel, mint telefon!!!
Még a medencében ülve is úszás után simán telefonáltam rajta!!!

Szuper!!!

(#446) Jano_023 válasza szabolss1968 (#445) üzenetére


Jano_023
őstag

Grat hozzá.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#447) NemMo


NemMo
őstag

Nekem a legutolsó update óta (nem is tudom, hogy az óra vagy a weareble app update) nem frissül az időjárás app. Hallottam már a samsung féle updateről, de most már tapasztalom is, hogy ha vmi jól működik, akkor inkább ne frissítsem. Legalábbis, ha Samsung termékről van szó.

(#448) dannyl válasza szabolss1968 (#445) üzenetére


dannyl
addikt

Nem vagyok irigy... Majom :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#449) Ezekiel Ston válasza szabolss1968 (#445) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Használd egeszséggel. Kepet is töltesz fel rola?

(#450) Macika66


Macika66
addikt

Uraim!

Kísérletezek az AlwaysOnDisplay-jel. Nálam (nem tudom, másnál hogyan van) teljesen rapszodikusan működik, ill. nem működik. Nem tudtam rájönni 1 hét alatt, hogy miért.
Másnál hogy van ez?

A másik kérdésem, hogy nem tud / ismer valaki olyan analóg óraszámlapot, aminél AOD-nél a mp-mutató nem megy folyamatosan?

A folyamatos kijelzőfrissítés (mp-enként 3-4x minimum, de van számlap, aminél „folyik” a mp-mutató) miatt erősen fogyaszt a kijelző, így 48 óra körül van csak a készenléti idő. Azéárt AOD-vel illene elmennie 3-3,5 napot egy töltéssel, AMOLED-del, egy ekkora akksival...

Köszönöm előre is a válaszokat, ha lesznek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.