Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16264) Burt1793 válasza Deck (#16259) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, basszus, azért minimálisan érteni kéne hozzá valszeg, avagy nem is érteni, mert én se értek hozzá, csak csinálok valamit, amit leírtak előttem.

(#16260) HaliGab23: Reménykedjünk a 7-esben, ez a wifi bug is elkerült engem, de asszem a családban lévő samsungok közül egyiknél sincs. Mondom, ezek vagy összeférhetetlenségek vagy szoftveres szivatások, ezért jó a régi WP-os szokás, FR mindenre. :D Just kidding, én inkább letiltom azt, ami hülyéskedik, az a vicc, hogy most semmit se kellett, pedig fent vannak a mumus app-ok és megy egész nap a net.
A lényeg, hogy a legkisebb valószínűséggel hardverhibák ezek, de persze van hétfői gyártás mindenhol. ;]

Plusz pozitívum: Samsungos videószerkesztő nagyon jól működik, ügyesen megvágta a hyperlapse-et, be tudtam szúrni képeket, effekteket, szövegeket, 10 perces videót FHD-ban gyorsan ki is tudta exportálni a teló, nem keveset tud.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.