Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Burt1793 válasza Csocsesz75 (#15748) üzenetére


Burt1793
veterán

Az eredetinél most sincs semmi, ezt root-tal lehet beállítani.
A firmware-é XEO, az aktív is XEO. CSC ország: Poland.

(#15752) Csocsesz75 válasza papi77 (#15750) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Én is simát raktam, csak azt hittem ha HOME-t raktam volna akkor az eredetinél is ott lenne a jelzés.

(#15751) Burt1793 :

Van egy S5 minim, annál ott van az eredetinél is, hogy ROM(román). Rootolva nincs pedig, vagy az egy más rendszer ?

(#15753) papi77 válasza Csocsesz75 (#15752) üzenetére


papi77
addikt

Nekem a telenoros romnál is üres volt az eredeti résznél.

T_chris: Sikerült elsőre,csak csodálkoztam,hogy amikor a párom első s7- esét frissítettem,akkor ílyet nem írt ki.

Viszont most jut eszembe,hogy Övét valószínűleg egy fájlossal frissítettem.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#15754) Burt1793 válasza Csocsesz75 (#15752) üzenetére


Burt1793
veterán

Van, ahol bele van írva alapból, van ahol nincs. Az én mobilom telenoros, alapból üres volt.

(#15755) papi77 válasza Csocsesz75 (#15752) üzenetére


papi77
addikt

A home t rakta fel a haverom a telenoros s7e re,és ott valami lengyel felirat fogadta,amit csak nagy küzdelem árán tudott eltüntetni!

Az első: NOKIA 1611

(#15756) Csocsesz75 válasza Burt1793 (#15754) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Akkor lehet, hogy a szolgáltatósoknál üres az a rész, enyém is üres volt (TIM, olasz szolgáltató) most is az.

Az S5 mini viszont nem szolgáltatós, annál ott van.

Na jól van túlsok jelentősége nincs csak egy észrevétel.

(#15757) matehajagos válasza Dyingsoul (#15726) üzenetére


matehajagos
tag

Csatlakozom a véleményedhez, nekem 1 hete van meg a készülék és ez az első ami végigbír egy napot töltés nélkül, egyszer sem akadt még meg, kamerája is fantasztikus. Nagyon szeretem le a kalappal a Samsung előtt.

[ Szerkesztve ]

(#15758) Logicman86


Logicman86
tag

Sziasztok!

Már ~1 hónapja nézegetem a fóliákat, de nagyon nehezen találni jót...

Böngészve a topikot rábukkantam erre.

Van hozzá egy ilyen tokom.

Szerintetek mennyire lesz problémám a fólia felhelyezése után a tokkal? Nem fogja meggyűrni a tok a fóliát? Vagy csak ügyesen kell felrakni és nem lesz semmi gond? :D

Egyébként mik a tapasztalatok az említett fóliával? A tok nagyon tetszik és szeretem, azt tuti nem fogok lecserélni :)

Köszi!

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#15759) pigatt válasza Logicman86 (#15758) üzenetére


pigatt
őstag

Szia!

Ugyanezt a kombinációt használom, nem lesz gond a felgyűréssel, jól passzol.

A fólia, hát tény, hogy nekem is ez vált be a legjobban, habár, neon fényben szivárványos mint az állat és már úgy is jártam vele, hogy a fólia rétegei váltak el egymástól.

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#15760) Fateros válasza kengyel (#15709) üzenetére


Fateros
csendes tag

Telekomos a telefon. Külföldi fórumokon írták, hogy a Decemberi frissítések melegedést és rövidebb akkuidőt produkálnak. Nem tudom ki mit tapasztal belőle itt esetleg?

(#15761) Fateros válasza Logicman86 (#15758) üzenetére


Fateros
csendes tag

Én is ilyen fóliát használok, és semmi bajom nincs vele! A többivel meg se próbálkoztam. Az eredeti Samsung legalább méretpontos a 2.5D kijelzőhöz.

(#15762) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

SuperMan-Rom V1.19
Valaki rakott (mert felrakni) fel ilyen romot ? ( tudom knox 0x1) eszméletlen miket tettek bele...

(#15763) T.ati válasza #33253120 (#15733) üzenetére


T.ati
tag

Na végül kiderült, a mágneses tok miatt nem működött a gombvilágítás, fényérzékelő. Már majdnem kicseréltettük, véletlenül jöttünk rá.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#15764) novger


novger
tag

Sziasztok. Mától én is klubtag vagyok. Eddig nagyon tetszik, egyedül az előző Redmi 3s üzemideje hiányzik.

(#15765) T.ati válasza T.ati (#15763) üzenetére


T.ati
tag

Még három kérdésem lenne:
- lezárt képernyőn ki lehet kapcsolni az üzenetek megjelenítését (alkalmazás szalagon)?
- beállítottam S Tervezőbe a névnapokat. Megjeleníthető kezdőképernyőn, Always on-on, vagy egyéb módon anélkül, hogy az alkalmazásba minden nap bellépnék?
- kijelző bal felső sarkában van 5 kis táska kipipálva. Eltüntethető?

Köszönöm

(#15766) kacsa7 válasza stemplar07 (#15762) üzenetére


kacsa7
őstag

Mi az, ami ennyire varázslatos benne számodra?

(#15767) Burt1793 válasza T.ati (#15765) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Igen, ki lehet kapcsolni, zárolt képernyő és védelem pontban.
Widget app-ot kell letölteni a másodikhoz, én a naptár modult használom. AOD asszem tud naptárat is megjeleníteni (nem biztos, én csak az órát kértem tőle).
Eltüntethető, húzd le a tálcát és söpörd jobbra vagy balra az értesítéseket.

(#15766) kacsa7: A beépített reklámblokkoló, vagy az aroma telepítés (ami ha ugyanaz, mint az S2nél, azt jelenti, hogy a telepítő igazából egy "varázsló", amivel minden egyes alkalmazás/folyamat kiválasztható, tehát csak az települ fel, amit szeretnél is használni). Csak átfutottam, vannak még hasznos dolgok, de nálam szóba se jöhet, majd másfél év múlva. :)

(#15768) T.ati válasza Burt1793 (#15767) üzenetére


T.ati
tag

Nagyon köszönöm! A widgettel még próbálkozok, de a másik két dolog sikerült.

Mennyivel használhatóbb volt a glance:-)

[ Szerkesztve ]

(#15769) kengyel válasza Fateros (#15760) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is gondoltam hogy Telekomos, azt hittem független. Ezek szerint a Telekom is kiadta, végül felraktad ?

kengyel

(#15770) paveli6901


paveli6901
csendes tag

A legfrisseb XEU ROM van a telefonomon.Egy hete minden reggel mikor elindítom a beépített gyári böngészőt megjelenik egy értesítés,hogy megjelent az 5.0-s verzió. Frissíteni szeretném, de nem frissíti,és a play áruházban sincs még.Ezért rákerestem és megtaláltam az APKMirror-on.Samsung Internet for Android 5.0.20-45

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-for-android/samsung-internet-for-android-5-0-20-45-release/

Letöltöttem, telepítettem. Kinézetre úgy tűnik,mintha ez már Nougat-hoz készült volna. :DD
Amúgy gond nélkül,gyorsan,precízen müködik a Marshmallow-on is. :C

(#15771) #33253120 válasza paveli6901 (#15770) üzenetére


#33253120
törölt tag

Galaxy Apps-ban sem volt?

Ja igen. A Galaxy Apps meg be...hatja... Belépek, saját alkalmazások, frissítések. Van 1db app. Kilépek, bemegyek a mind alá, ott meg még van 2db frissíthető app.

[ Szerkesztve ]

(#15772) paveli6901 válasza #33253120 (#15771) üzenetére


paveli6901
csendes tag

Ott nem néztem, azt letiltottam még korábban PDP-vel...
Kiolvasztottam,megnéztem.Ott megtalálható és telepíthető is.

(#15773) SpongyaBob válasza T.ati (#15765) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"- beállítottam S Tervezőbe a névnapokat."

Ezt hogy lehet beállítani? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15774) bordi10 válasza paveli6901 (#15770) üzenetére


bordi10
senior tag

:C :R
Nagyon jó lett, smooth, gyors, teszi a dolgát!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#15775) TOZ válasza Burt1793 (#15767) üzenetére


TOZ
addikt

En egyet nem tudok megoldani, az istennek sem.
Gmail na ebressze fel a kepernyot.
Ha az altalad leirt helyen ki is kapcsolom az ertesitest a kepernyo akkor is felvillan.
Mas appok eseteben ez nincs.

(#15776) Burt1793 válasza TOZ (#15775) üzenetére


Burt1793
veterán

Gmail app-ot nem használom, illetve a felvillanás se zavar, így nem tudom, hogy lehet-e app-on belül lekapcsolni ezt, de ha a ne zavarjanak módot bekapcsolod és a gmailt hozzáadod, akkor biztos nem villantja fel az alkalmazás a kijelzőt értesítés esetén.

(#15777) T.ati válasza SpongyaBob (#15773) üzenetére


T.ati
tag

Nem biztos, hogy tudok segíteni, de anno valahogy az outlook.com-os Microsoft fiókba felvettem a névnapokat, és ezt hozzáadtam az S-hez. De emlékeim szerint gmail-es fiókhoz sokal egyszerűbb felvenni.

Valahogy így csináltam:
névnapok

(#15778) SpongyaBob válasza T.ati (#15777) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszönöm, majd megpróbálom :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15779) tween


tween
őstag

Sziasztok!
Én mint leendő tulaj kérdezném a régebbi tulajokat, hogy mennyire sül be a kijelző, főleg a felső állapotsáv területén? S3-am van, immár 4 éve, egyszer már volt garanciába cserélve a kijelző, de nem egész 2 év alatt szépen beégett a felső részén. Ez az S7 kijelzőnél is előfordul? Szóval fejlődés ide vagy oda az amoled az amoled?
Köszönöm a választ!

(#15780) szabyka95 válasza tween (#15779) üzenetére


szabyka95
őstag

az amoled az amoled maradt, beeg ez is ha sokat hasznalod

[ Szerkesztve ]

(#15781) migabi24 válasza tween (#15779) üzenetére


migabi24
nagyúr

A szoftver fejlődött az amoled az maradt, mivel folyamatosan változik a statusbar nem fix mint régen, szerintem nehezebben is ég be

(#15782) #67656192 válasza tween (#15779) üzenetére


#67656192
törölt tag

Illúzióid ne legyenek, de erre való a garancia. Nekem 7 hónap alatt jól láthatóan beégett. Cserélték.

[ Szerkesztve ]

(#15783) 600700 válasza tween (#15779) üzenetére


600700
senior tag

A sajatom igaz extrem hasznalat mellett kb 5 honap alatt beegett a statusbar. Garanciaban cserelik. Bar en rootoltam garancia ugrott meg hasznalati targy nem igazan erdekel ez.A cegemben az allalmazottaknak viszont semmi ilyen atlag feletti hasznalat mellett.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#15784) kengyel válasza #67656192 (#15782) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is olvastam róla hogy neked már beégett, bár volt egy jó pár hónap kihagyásom. A fényerőm mindig automatikus, és van hogy nem nyomkodom egész nap. Bár a navigáció önmagában foglalja, abból meg kap eleget.

kengyel

(#15785) Burt1793 válasza kengyel (#15784) üzenetére


Burt1793
veterán

Sokat netezett minden nap úgy, hogy az állapotsáv látszódott. Nálam egyelőre nincs gond, 3-5 óra SoT-k jönnek össze naponta, net közben most már nincs ott az állapotsáv sem.

A készenlét rekord meg lesz! :D 52%-on van, bő két nap készenléttel és 3 óra SoT-mal (pedig a térerő se erős itthon), de a netet csak akkor kapcsoltam be, amikor használtam (na jó, tegnap ment még plusz 5-6 órát a mobilnet, miközben nem égett a kijelző), nem hallgattam annyi zenét sem. 31-én reggel úgyis kell a 100%, szóval addig nyomom. :)

[ Szerkesztve ]

(#15786) kengyel válasza Burt1793 (#15785) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én ezekhez képest finoman használom, nem netezek sokat, zenét nem hallgatok rajta, inkább a sok telefonálás, és naponta használom a GPS/ navigációt. Ami kijelzőidőm össze jön, az inkább a navigálásból keletkezik. Ha nagyon elkap az unalom, akkor kezdek nekiállni nyomkodni. :) Még ennek a harmadik töltése volt, még nem állt be rendesen az aksim. És még mindig a VDH-romon vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#15787) bobika44


bobika44
csendes tag

Segítsetek! Nem tudok dönteni a P9/P9 Plus és a Galaxy S7 között.
125 ezer, 160 ezer és 150 ezer sorrendben az áruk. Fontos a jó akkumulátor idő, a jó minőségű fénykép, a gyorsaság, és a pontos ujjlenyomat olvasó. Ti melyiket javasoljátok?
Köszi a választ.:)

Huawei Mate 9

(#15788) -Bandi- válasza bobika44 (#15787) üzenetére


-Bandi-
tag

S7 fórumban... szted?

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#15789) migabi24 válasza bobika44 (#15787) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindhárom készülék piszok jó, nem lehet eggyértelmű győztest hírdetni szerintem, nézd meg élőbe hátha könnyebb lesz a döntés, az S7 a vízállósággal emelkedik ki a mezönyből, ha ez nem fontos neked akkor bármelyikkel jól jársz

(#15790) novger


novger
tag

Kezdek megbarátkozni az üzemidővel. Átlagosnál több nyüstöléssel 5-6 óra kijelzőidő megvan. Igaz még csak egy teljes töltés volt, szóval messzemenő következtetést nem akarok levonni belőle.

(#15791) kengyel válasza bobika44 (#15787) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is megnéztem a P9-t, de nem győzőt meg. Nyomkodd meg a két telefont, akkor már tudni fogod melyiket vedd.

kengyel

(#15792) migabi24 válasza novger (#15790) üzenetére


migabi24
nagyúr

Még pár töltés és mégjobb lesz, nekem is 6h felett van az átlag

(#15793) kengyel válasza migabi24 (#15792) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam is még csak a harmadik volt, még kell egy pár töltés. Még szemmel látható, nem érte el még a " szintet"

kengyel

(#15794) Burt1793 válasza kengyel (#15793) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, nekem egy töltés után be szokott állni. Most pl ez az első teljes merülés a decemberi androiddal és elég jól bírja.

(#15795) kengyel válasza Burt1793 (#15794) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam az első töltéseknél még nem fedte a valóságot, kicsit többet kellett töltenem, és normálisan beállt az aksim. Még azt sem figyeltem meg, mennyi kijelzőidőt szoktam produkálni. Ha kezdek merülgetni, rakom fel töltőre.

kengyel

(#15796) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Pattern Black témánál ha lehúzzátok az értesítési sávot nektek sem olyan mint a témaáruházban a mintaképen ?

(#15797) savoo válasza Fateros (#15760) üzenetére


savoo
addikt

Nekem az van rajta már mióta kijött, semmi változást nem tapasztaltam. Egyébként az nem decemberi, hanem novemberi build...

(#15798) Zap-Em


Zap-Em
tag

Eddig bírtam, feltettem én is a XEH- s romot, Telenor sz*ik rá. Az hogy lehet, hogy XEH-s lett letöltve a Samfirmel és XEO Poland lett a CSC- nél? Miután feltelepítette magát? Odinnal csináltam, ahogy Burt kolléga leírta.

(#15799) viewdetails válasza Zap-Em (#15798) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez egy párszor le lett már írva a topikban.
Az XEH (független magyar) régiókód egy több országot tartalmazó, multi CSC csomag része (OXX). Telepítéskor ha a telepítő szkript nem tudja kiolvasni a telefonból az eredeti régiókódot (szolgáltatós készülékeknél jellemző), akkor a multi csc-ben alapértelmezettnek megjelölt régiókód szerint állítja be a telefont, ez pedig ennél a csomagnál a lengyel (XEO)*.
Multi CSC-ben kódot váltani csak rootolás után lehet.

*bár a régiókód lengyel, de a consumer beállításokat a magyar alkönyvtárból szedi össze, ha minden igaz, így pl. az alapértelmezett könyvjelzőnek is mobilecom.samsung.hu címnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#15800) Zap-Em válasza viewdetails (#15799) üzenetére


Zap-Em
tag

Köszi! Helyre kerültek a dolgok a fejemben, csak ennyire nem vágtam a témát. :) Így igaz, üres volt CSC-s mezőm, akkor ezért lett XEO.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.