Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) Burt1793 válasza F-ECT$ (#16250) üzenetére


Burt1793
veterán

Furcsa, én meg fordítva tapasztalom, a samsungok mindig kegyesek hozzám, sőt az egész család szereti, kisebb családi körben 12-ből 12 embernek van samsungja most már. Oké, én a WP irányba néztem a 930-cal, LG-t nem vennék, annyira jó ez az S7 is, google play services beakadás nem s7 bug amúgy sem.
Nálam 100%-ban tökéletes a telefon, bő fél éve semmi különöset nem produkált, repülőbe se kellett rakni már 3 hónapja, mindig elértek, erről se fog kiderülni, hogy szoftverfrissítéssel vagy a telenornak köszönhetően szűnt meg (vagy mindkettő együtt).

[ Szerkesztve ]

(#16252) HaliGab23 válasza F-ECT$ (#16250) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Az a legelszomorítóbb, hogy "csupasz" gyári firmware-nél is csinálja, tehát user error kizárva.
Van a "közelemben" néhány S7 (~10db), és az enyémen kívül még kettő csinálja.
Ez már elég soknak tűnik ahhoz, hogy azt lehessen rá mondani, hogy véletlenül rosszat fogtam ki.

Egyébként meg nagyon jó kütyü, mert más kifogásom nem nagyon van ellene (talán a fürdetés utáni hangszóró recsegés, de alapból nem ez a normál üzemmódja ennek a készüléknek - erről már írtam korábban).

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16253) Burt1793 válasza HaliGab23 (#16252) üzenetére


Burt1793
veterán

Annyira csupaszon, hogy be se jelentkezel a google fiókodba?
Én most két dologra gyanakszom:
ad1: valami bazinagy tartalom van az egyik google fiókotokban, amit nem tud leszinkronizálni (nekem is merít a onedrive, ha egy nap csinálok 100 képet és azt elkezdi wifin feltölteni, főleg, ha gyenge az erőssége)
ad2: valami adatszerzőgooglepiócafolyamat bug-os, de ez nálunk jó valamiért, csendben dolgozik. Nálam se 4G-n, se wifi-n nincs semmi.
Ezt már próbáltátok? Én asszem megcsináltam annó, amikor megvettem a telót nyár elején, de most amikor felraktam az XEH-et (novemberit) nem és nincs gond.

(#16254) HaliGab23 válasza Burt1793 (#16251) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Szerintem sem közvetlenül magának az adott telefonnak a hibája (vagy fene tudja, pl. az Alpha-mat kicserélték, mert ott alaplapi gond volt, azért merült), inkább a szoftver oldal, ahogy írod.

Nem kezdtem el nyomozni, hogy mi a hasonlóság azokkal akiknek ugyanígy merül.. de elképzelhető hogy valami van (azonos széria stb.).

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16255) 600700 válasza Burt1793 (#16253) üzenetére


600700
senior tag

+1
Minden fele szinkron stb megy sokaknal es azt sem tudjak mi micsoda aztan meg a telefon a szar...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16256) F-ECT$ válasza Burt1793 (#16251) üzenetére


F-ECT$
titán

Van, akinek hibamentes, más meg szív vele. Lehet, hogy nem minden hiba az S7 sara, de van, ami igen. Videófelvételkor pattogó hang, nem vagy elérhető, nem tudsz hívni, wifi ki/bekapcsolás kell, hogy csatlakozzon, a fényerőszabályzó hirtelen fényerő csökkenéskor nem mindig veszi le a fényerőt, véletlenszerű merülések (nem csak a play services miatt), stb.
Persze, hibák mindenhol vannak, a Galaxy sorozat meg van olyan népszerű, hogy a sok felhasználó miatt kis hibaszázalék esetén is viszonylag sok "hibabejelnetés" jelenik meg a fórumon, akiknek meg nincs gondja, az lehet soha be sem ír.

Dive ever, work never.

(#16257) Burt1793 válasza F-ECT$ (#16256) üzenetére


Burt1793
veterán

A wifi ki-be miért kell?
Pattogó hangot én nem tapasztaltam, bár lehet, hogy nem figyelem eléggé.
A hálózatgond telenornál nincs jelen, részvétem nektek, én már csak emiatt telefont cserélnék, ez mondjuk igaz, de nincs vele gondom, mint mondtam.
A fényerőszabályzó tényleg csak nagyon nagy különbségre változtat egy idő után.
A random merülés egyáltalán nem telefon hiba (vagyis nagyon kis százalékban biztosan), valami alkalmazás produkálhatja, amit minden androidos telóra felrakhatsz, nekem 2 hete a spotify merített rajta 5%-on készenlétben rövid idő alatt, ki is írta az intelligens kezelő, ezelőtt nem volt ilyenem.

(#16254) HaliGab23: Maximum azonos szoftververzió miatt, azonos programok használata mellett, lehet, hogy összeférhetetlen alkalmazások vannak fent a mobiljaitokon (bár nálam is sok minden fent van). Remélem a hetessel már jó lesz nektek is (avagy nekem nem lesz olyan, mint a tiétek :D).

De pl hyperlapse videót nagyon ügyesen csinál a teló, tegnap volt hozzá szerencsém, van automata módja, amikor nem ész nélkül, adott értékkel gyorsítja a videót, hanem a kép változásának függvényében, hibátlan lett az eredmény és mindössze 35%-ot merült 2 óra alatt úgy, hogy fotózáskor maxra tolja a fényerőt.

(#16258) F-ECT$ válasza Burt1793 (#16257) üzenetére


F-ECT$
titán

Wifi ki/be: néha úgy tűnik, hogy csatlakozva van a wifire, aztán mégsincs net. Lehet, hogy a router hibája, még nem jöttem rá, egy gyors kapcsolás azonnal megoldja a dolgot.

Hálózatgond: szerencsére nekem nem volt ilyen soha, akinek viszont igen, annak ez nem segítség. Egyébként pár hónapja eltűntek az ezirányú panaszok.

Pattogó hang: szintén kevés embernél jelentkezik, valószínűleg hardveres gond.

Fényerőszabályzó: nálam a nagy csökkenésre nem reagál néha, pl akkor ha lekapcsolom a szobában a villanyt. Ilyenkor ha ki/beteszem a pipát az automata fényerőszabályozásnál, akkor azonnal reagál.

Merülés: nekem 1x csinált egy ilyet. Éjfélkor történt valami, és az asztalon feküdve merült 5%-ot óránként, az akku statban meg semmi nem látszott.

Szóval sok kis hiba, ami nem is mindenkinél jelentkezik, a többségére általában van is megoldás, de aki nem ért hozzá / nem akar foglalkozni vele, az jobban járhat egy másik gyártóval vagy op rendszerrel.

Dive ever, work never.

(#16259) Deck válasza F-ECT$ (#16258) üzenetére


Deck
titán

Van az ios meg a droid aztán ennyi :D

De aki minimálisan se akarja megtanulni használni annak nem való okostelefon.

PS5

(#16260) HaliGab23 válasza Burt1793 (#16253) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Ma megcsináltam azt, ami a linken van :) Meglátjuk!

Bejelentkezem a fiókomba, de a levelek (gmail) szinkronizálásán kívül mindent le is kapcsolok egyből, nem használom egyebek szinkronizálására.

Valam "ad2"-höz hasonló lesz, amire sohasem fogok rájönni szerintem :D

Az android 7-re kíváncsi vagyok :P

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16261) HaliGab23 válasza F-ECT$ (#16258) üzenetére


HaliGab23
senior tag

"Wifi ki/be: néha úgy tűnik, hogy csatlakozva van a wifire, aztán mégsincs net. Lehet, hogy a router hibája, még nem jöttem rá, egy gyors kapcsolás azonnal megoldja a dolgot."

Baszki nekünk akkor valami nagyon hasonló dolog van! Nekem is csinálja ugyanezt!!!

Szerkesztve:

De ne vegyél új routert, mert én már vettem és ugyanúgy csinálja :DD :DD :DD

Szerkesztve 2:

Sőt én már vettem wifi jelerősítőt is, de még akkor is :DD

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16262) Richie86 válasza HaliGab23 (#16261) üzenetére


Richie86
senior tag

"Wifi ki/be: néha úgy tűnik, hogy csatlakozva van a wifire, aztán mégsincs net. Lehet, hogy a router hibája, még nem jöttem rá, egy gyors kapcsolás azonnal megoldja a dolgot."

Ez fura, nem tudom mi okozhatja, nekem az S7 még egyszer sem csinálta, de a feleségem A3 2016-osa rendszeresen eljátssza ezt.

(#16263) paveli6901


paveli6901
csendes tag

Sziasztok!
A következő "problémában" kérnék a segítséget. FTP Server appal szoktam mozgatni a file-imat a pc és a telefon között. Régebben kitudtam választani, hogy a teljes Sd kártyára tudjak irni.

Most frissítettem a legujjabb XEU ROmra és megszűnt ez a lehetősédem! :Y


Az FTP Server program csak az általa használt mappát hajlandó látni.
Sd kártya/Android/data/FTP Server/Files
Mit kellene csinálni,hogy újra lássa a teljes Sd kártyát mint a legelső képen?

[ Szerkesztve ]

(#16264) Burt1793 válasza Deck (#16259) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, basszus, azért minimálisan érteni kéne hozzá valszeg, avagy nem is érteni, mert én se értek hozzá, csak csinálok valamit, amit leírtak előttem.

(#16260) HaliGab23: Reménykedjünk a 7-esben, ez a wifi bug is elkerült engem, de asszem a családban lévő samsungok közül egyiknél sincs. Mondom, ezek vagy összeférhetetlenségek vagy szoftveres szivatások, ezért jó a régi WP-os szokás, FR mindenre. :D Just kidding, én inkább letiltom azt, ami hülyéskedik, az a vicc, hogy most semmit se kellett, pedig fent vannak a mumus app-ok és megy egész nap a net.
A lényeg, hogy a legkisebb valószínűséggel hardverhibák ezek, de persze van hétfői gyártás mindenhol. ;]

Plusz pozitívum: Samsungos videószerkesztő nagyon jól működik, ügyesen megvágta a hyperlapse-et, be tudtam szúrni képeket, effekteket, szövegeket, 10 perces videót FHD-ban gyorsan ki is tudta exportálni a teló, nem keveset tud.

[ Szerkesztve ]

(#16265) matehajagos


matehajagos
tag

Nekem is jelen van ez a wifi bug, bar lehet csak a netunk szar, maskor is voltak vele problemak. De szerintem ha ennyi embernel elofordul valoszinuleg a szoftverrel van baj, foleg ha eddig nem jelentkezett. :)

(#16266) Zap-Em válasza Damage401 (#16248) üzenetére


Zap-Em
tag

Történelmi pillanat!! És igen a magyar Telenor is kicsapta, jeee:

(#16267) Richie86 válasza Zap-Em (#16266) üzenetére


Richie86
senior tag

Most biztos nagy baromságot kérdezek, de ez milyen frissítés, hogy ilyen nagy a mérete?

(#16268) Burt1793 válasza Richie86 (#16267) üzenetére


Burt1793
veterán

Augusztusiról decemberire vagy januárira frissít. Az a baj ezzel, hogy akár a 7-est is jóval később adják majd ki rá, ha most is FÉL ÉVIG nem adtak ki frissítést az egyik legnagyobb eladott példányszámú csúcstelefonhoz.

(#16269) Zap-Em válasza Richie86 (#16267) üzenetére


Zap-Em
tag

Gondolom mert átugrottak 2 frissítést, és ebbe belekellett tenni azokat is. Persze ez a részemről csak találgatás. :)

(#16270) kengyel válasza Burt1793 (#16268) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is erre tippelek, ezek miatt később kapjuk a 7xx-et.

kengyel

(#16271) Richie86 válasza Burt1793 (#16268) üzenetére


Richie86
senior tag

És Zap-Em

Így már értem! :)

(#16272) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

áh, xeh romot neki, aztán max. lengyelül üdvözölsz mindenkit a gyári email kliensben, kit érdekel :D

encapsulation dot1q

(#16273) Burt1793 válasza TommyNagz (#16272) üzenetére


Burt1793
veterán

Az aláírást át lehet írni, sőt nekem a mentés visszarakta az előző aláírást. Nem kettő frissítést hagyott ki, hanem négyet...

(#16274) TOZ válasza TommyNagz (#16272) üzenetére


TOZ
addikt

"Gyári email kliens"?
Mit az állatok?! ;]

Nine!!!

(#16275) rgeorge válasza Burt1793 (#16268) üzenetére


rgeorge
addikt

És mint már korábban is írtam, ez nem a magyar Telenoron múlik valószínűleg, mert a norvég Telenor is ugyanígy csúszott.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16276) geckowize válasza bandi0000 (#12595) üzenetére


geckowize
őstag

Kicsit régi már a hozzászólásom, de fyi végül ezt az üvegfóliát vettem, aminél direkt megnéztem, írták hozzászólásban, hogy az egész kijelzőt beborítja:
iCozzier Tempered Glass Invisible Shield Film Guard Cover Crystal Clear HD Bubble Free

Hát az, hogy az egészet beborítja az oké, meg mindenféle kelléket (nedves és száraz törlőkendő) is adtak hozzá, mint amit még az Xperia Z5C-mhez vettem Nillkin 9H-nál, de a gyengéje, főleg a Nillkinhez képest, hogy hihetetlenül gyűjti az ujjlenyomatokat, valamint a home gombnál és az előlapi hangszórónál hihetetlen módon jut be a por és így gusztustalan hatást kelt. Nem utolsó sorban jobban rá kell nyomni a kijelzőre sokszor, mert nem érzékel pontosan...

Azóta nem jelent meg a piacon valami olyan ami ezt a két idegesítő hibát kiküszöböli (és nyilván beborítja az egész kijelzőt)?

[ Szerkesztve ]

(#16277) TommyNagz válasza TOZ (#16274) üzenetére


TommyNagz
senior tag

jaj, fúj nem, az botrányosan szar :D Sima IMAP levelezésemet pörgeti pörgeti, akkut lezabálja, de sose szinkronizál be teljesen, és hiába állítok be IMAP path prefixet, kb. leszarja :C Alto a király.

encapsulation dot1q

(#16278) air válasza TommyNagz (#16277) üzenetére


air
nagyúr

A Nine csak Exchange-hez (EAS alapú szerverhez) jó.
IMAP-ot nem is támogat, talán azért szarja le.
Exchange-hez viszont az az egyik legjobb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16279) viera


viera
őstag

Lassan fél éve megvan az S7 Edge.Első Samsung telóm,elötte Sony-k voltak (Z1-Z3-Z5)és teljesen meg vagyok vele elégedve.Pedig elötte nagyon utáltam a Samsungot,de a 7-esek már nagyon megtetszettek.Főleg a hajlított meg az Amoled kijelző.Kicsit tartottam tőle az elején,mert olvastam a hirtelen merülés meg a hívás problémákról.De ezek közül szerencsére a hívás gond volt csak,az is talán egy hónapban 1-2-szer.Legutóbb novemberben jött elő,azóta semmi.Volt év végén 2 hetes i7 kitérőm de nem fogott meg ezért vissza küldtem.Az S8-at már kíváncsian várom. :K

Szerk.:bocsi de benéztem a topicot,a másikba ment volna. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#16280) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Tegnap Győrben készülékem 4g hálózaton volt, párom háromszor hívott sikertelenül.Majd jött az értesítő sms.
Készülékem gyári, semmi mókolás, és Telenor függő.
Olvasgattam a fórumban, hogy van ilyen hiba, orvosolni csak úgy tudom ha a 3g-t használom?

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16281) kengyel válasza tecsa74 (#16280) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egyenlőre erre még nincs konkrét orvosság, ajánlott átrakni a 3G/2G-automatikus üzemmódba.

kengyel

(#16282) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok Srácok!
Bejelentkezem a topicba! Ma eladtam az S7 Edge-t. 10 hónap használat után is csak jókat tudok róla mondani. Az oka, amiért eladtam, hogy eddig gyári S-VIEW tokban hordtam, de az elcseszi a formáját és a minőségérzetet, viszont jó benne kezelni. 2 hete csupaszon használtam, mert úgy gyönyörű, de úgy meg az edge szélekben akaratlanul rengetegszer hozzáértem. Plusz a fő ok, hogy szinte mindent a Tab S2 9,7-en csinálok, így az S7 mérete meg jobb, hogy kisebb, kényelmesebb zsebben hordani. Ezért eladtam a Telenoros 10 hónapos S7E és vettem ma egy zsír új, gyári független S7-et (+20k-t kellett ráfizetnem!). Gondolkodtam az Iphone 6s vagy 7-en is. Nagyon szépek azok is, de zavart az bennük, hogy egy kvázi S7 méretű dobozban egy 4,7-es kijelző van.

A legfontosabb kérdésem: milyen fólia ajánlott hozzá? S7E-nél ez szinte lehetetlen küldetés volt. Olyan fóliát keresek, ami nem rontja a kijelző "tapintását". Meg esetleg egy minimál, szinte észrevehetetlen kis szilikon tok is érdekelne rá....

Jelenleg a BPH1/BPJG ROM van rajta. Érdemes a BPH1/BPLB-re frissítenem? Mik a tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#16283) kacsa7 válasza SeatZola (#16282) üzenetére


kacsa7
őstag

Én szilikon tokot simán az Auchan-ban vettem 990Ft-ért. Teljesen jól passzol és egész normálisan néz ki rajta.
Kijelző fóliát, miután kb. 6-7 GSM-ben azt mondták, nem létezik rá normális fólia (ami nyilván kamu) ami fedi a kijelzőt, a legjobb is a széleken hagyott majdnem 5-5mm-t, beballagtam a Media Marktba és vettem rá Belkin S7-re való fóliát. Nem volt olcsó, de ez legalább a kijelző szélén 1-1 mm-t nem lóg rá. A szilikon tokkal jól passzolnak, még egy picit nagyobb fólia is ráférne, de nincs kedvem venni még 5 félét, hogy megtaláljam a megfelelő méretűt...

(#16284) Rodi 4.80 válasza SeatZola (#16282) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Akár tokot, akár minőségi fóliát tudsz venni 1000-1500 Ft-ért, nekem bevált mindkettő. Sok a kamu a kiegészítők piacán, 280 forintért rendeli a továbbértékesítő kínából vagy akárhonnan, aztán meghirdeti akciósan 4990-ért mert S7, a buta paraszt úgyis megveszi...

(#16285) 600700 válasza SeatZola (#16282) üzenetére


600700
senior tag

Gyari samsung folia Ses storebol. Vagy pl qm31 nevu alirol. Tokot hat nillkin vagy spigen pl gyorsboltbol.Frissits nyugodtan az aktualis jobb. En beta tesztelo vagyok 5. Nougat van rajta nagyon jo.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16286) fanuc


fanuc
csendes tag

Sziasztok!

Xiaomi Redmi 3S ről szeretnék váltani S7 dual simesre.Van arról tapasztalatok hogy kibírja e az egész napot a készülék töltés nélkül ha két SIM el és 4G vel használom egész nap?Egy darabig vodás és t-s SIM lenne benne utánna 2db t-s lenne a végleges.Szinkronizáció egész nap plussz gyengébb játék és böngészés a napi rutin.Jelenleg a hatalmas akksi miatt bírja a strapát a teló de nem tudom eldönteni hogy az S7 1000mha val kisebb telepe kibírja e a napot.Tudom hogy van benne gyorstöltő de szinte mindíg akkor kell elindulnom amikor töltőre rakom a telót.

Köszi.üdv.

(#16287) fornettisuti válasza fanuc (#16286) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem a Meizu 4100as akkuval ea Fhd felbontassal nem birta ugy mint ez 3000es akkuval es 2K kijelzovel, a hasznalat ugyan az.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16288) -Valinas- válasza fanuc (#16286) üzenetére


-Valinas-
senior tag

A Redmi 3S a telepbajnok. Nem fogja úgy bírni. Viszont szerintem egy napot még a két SIM-mel is kibír, nekem intenzív használat mellett egy SIM-mel 40%-on van a nap végére.

(#16289) samu74 válasza fanuc (#16286) üzenetére


samu74
addikt

Valaki írta, hogy a dual sim-es verzió nála nem volt valami combos.Keress rá itt a fórumban. Persze ez nagyban függ attól is,hogy nálad milyen a lefedettség.

-----------

(#16290) picikupac


picikupac
csendes tag

Sziasztok, létezik s7-re működő "double tap" képernyő feloldó progi?

(#16291) ravebp válasza picikupac (#16290) üzenetére


ravebp
senior tag

Szia, tudtommal nem, mert nincs támogatva, de igazából a home gombra is éled

Rave

(#16292) fornettisuti válasza picikupac (#16290) üzenetére


fornettisuti
veterán

Minek? Kikapcsolt képernyőn egy másodpercig nyomod a home gombot es fel van oldja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16293) #33253120 válasza paveli6901 (#16263) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jobb felső sarok 3pötty alá rakja be néha...

(#16294) SpongyaBob válasza fornettisuti (#16292) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mondjuk nekem az nagyon tetszene ha nem kellene megnyomni, hanem csak hozzáérni, mint mondjuk a 6P vagy a G5-nél. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#16295) fornettisuti válasza SpongyaBob (#16294) üzenetére


fornettisuti
veterán

Azoknak hatlapi tapicskolójuk van, nem home gombos féle. Nekem ez jobb, azert vettem ilyet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16296) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
A tegnapi frissítés óta ha a telefon a töltőn van akkor a képernyő kikapcsolása után egy szivarvany szinü háttérkép kapcsol be...
Ennek mi ertelme van vajon?

(#16297) ravebp válasza Olyasmi (#16296) üzenetére


ravebp
senior tag

Talán az álmodozás lett bekapcsolva

Rave

(#16298) Olyasmi válasza ravebp (#16297) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

:D

(#16299) kerxy válasza Olyasmi (#16296) üzenetére


kerxy
senior tag

Beállítások / Kijelző / Képernyőkímélő

(#16300) Olyasmi válasza kerxy (#16299) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.