Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4499) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Tegnap feldobtam az uk vodás 6.0.1-et.

A teló magyar vodás, gond nélkül felment, van magyar nyelv, vodás progi csak a protect és a vidafone updates van, mindkettő törölhető.

Nekem a legnagyobb észrevétel, hogy eddig a kijelzőidő 3 óra volt átlagban...face, állandó wifi, sok játék mellett. Most az első kijelzőidő 4 óra lett. Ennek kb fele beállítgatás stb volt, másik fele játék. Tehát nálam erezhetoen erősödött az akku idő.
Edge képernyő kapott egy két pofás pluszt, bár továbbra sem annyira hasznos szerintem mint amennyire szép.
A felület lényegében ugyanaz, nagyon apró változások vannak amik számomra szebbé teszik picit.
Kamera mintha gyorsabban fókuszálna, de ezt lehet csak én érzem így, és ott a profi mód ami pofásnak tűnik bár én nem piszkáltam, annyira nem értek hozzá.
Illetve jópofa a lassított vagy gyorsított felvétel, a virtuális felvétel mód is, amik eddig azt hiszem nem voltak, de lehet hogy csak én nem fedeztem fel őket.
Ha volna kerdés szívesrn válaszolok, és ha kell van google drive linkem a letöltéshez hogy ne 2 óra legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.