Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) freezespider válasza Wapmester (#3245) üzenetére


freezespider
tag

Megpróbáltam, de ugyanaz a hiba :/
Az elején nagyon jól mutatta az időt, de most csak valami frissítés megy rajta, meg hírcsatorna ...
Tudná valaki, hogy mi lehet a gond?

(#3252) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Tudtok esetleg olyan lehetőséget ahol ma / holnap lehet venni fényes íves fóliát reális áron átmeneti használatra?

sajnos csak 1 db-ot üveget rendeltem ebayről ami eltört,mert volt egy kis "baleset" a telefonnal
rendeltem újakat de az ismét 4-5 hét mire bejön

valami meg kéne a telefonra SOS-be, üveget szintén nem kívánok venni 5-6 ezerért
illetve 2000-3000 forintért is kihagynám a fóliákat

(#3253) Wapmester válasza freezespider (#3251) üzenetére


Wapmester
senior tag

az Edge alkalmazás a legújabbra van frissítve?

(#3254) vtommy


vtommy
aktív tag

Sziasztok! Úgy alakult, hogy a jelenlegi galaxy alpha-mat egy S6 edge-re cserélem. Néhány kérdésem lenne. Több mint valószínű, hogy t-mobile függő lesz a készülék, és az alphánál a telekom egyszerűen a készülék megjelenése óta 0 szoftverfrissítést adott ki, miután kifutott készülék lett, pedig ugyan úgy sz--tak rá, mint azelőtt.. :) Az s6 edge-nél van ilyen probléma? Foglalkozik a telekom a frissítésekkel normálisan?
Illetve megkapja/meg fogja kapni a készülék azt a szintű támogatást amit a sima S6 kap? Előre is köszönöm! :R

(#3255) fermacht1994 válasza vtommy (#3254) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ha lecseréled a telefont odinnal cseréld le a szoftvert függetlenre. Pl. DBT-re. Ez a Német független rom. Az enyém is t-s és kb azonnal lecseréltem mert idegesít a boot animáció, sok szemét ami rajta van. A független korábban kapja a frissíteseket is.

[ Szerkesztve ]

Feri

(#3256) guriga1234 válasza vtommy (#3254) üzenetére


guriga1234
addikt

A nejemnek T-s van, már párszor kapott rá frissítést.

(#3257) Katsu válasza Wapmester (#3244) üzenetére


Katsu
aktív tag

Szia. Ahogy átértünk a határon minden megoldódott. Nem szimpatikus hogy ez így működik. De ez van. Köszi még egyszer az ötletelést.
Üdv: Katsu

(#3258) Wapmester válasza Katsu (#3257) üzenetére


Wapmester
senior tag

hát igen ez ilyen dolog, azért érdemes független készüléket venni :)

(#3259) JumboJet


JumboJet
csendes tag

Kukucs. Olyan kérdésem volna; hogy szeretnék telcsit venni, és az S6 Edge-ot néztem ki, de nagyon erőltetik az S6 E+-t is.
az a kérdés, hogy sokmindenben tér el az Edge és az Edge plus?
kinek van személyes tapasztalata ezekből? egyéb hátrányok??
Thx a Lot!

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#3260) Wapmester válasza JumboJet (#3259) üzenetére


Wapmester
senior tag

az edge + az nagyobb de nincs benne infra és a többiben ugyanaz mint az edge szóval ha neked fontos az infra akkor a sima edge -et vedd ha viszont nem érdekel az infra és nagyobb képernyő kell akkor edge+

(#3261) Danny365 válasza JumboJet (#3259) üzenetére


Danny365
őstag

Ha a méret nem probléma, vedd meg az edge+-t. Már csak a nagyobb akksi miatt is megéri. Plusz ugye abban 4 giga RAM van, több kamera funkció, vezeték nélküli gyorstoltes, meg pár extra szoftveres feature.

Cserébe ahogy felettem írjak, nincs infra.

(#3262) eminem


eminem
tag

Sziasztok!!
Beszaggat laggol a telcsi ha nagyot pörgetek az app-ok vagy böngészés közben.
S6 EDGE telcsi gyári 5.1.1 rendszer van rajta egy csomó alkalmazást ami gyárilag volt rajta azokat letiltottam package disable pro progival "TÖRÖLNI NEM TUDTAM" mint pl: facebook, google+, instagram, facebook messenger, one drive, peel smart remote, watsapp,.
De még most is megeszi a telcsi a 2gb 2.4gb memóriát mi az amit tudnék törölni véglegesen vagy letiltani
és a telcsi rendszerét stabilan tartaná.

Véglegesen hogy tudnám törölni?

Ezek a progik vannak fent a telcsin. viber picwords pixwords skype package disable pro.
köszi előre is a segítséget.
ui. 6.0 rendszer mikor jön ?

..,

(#3263) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

S6 edge vagy + 32Gb Zöld készülék vásárlását fontolgatom.
Kártyafüggetlen készüléket szeretnék.
Hol lehet, hol szabad ilyet vennem, ha fontos a garancia?

Köszönöm

(#3264) philipe


philipe
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy függetlenül mi a legutóbbi verzió szám? Ez?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3265) guriga1234 válasza Süvi (#3263) üzenetére


guriga1234
addikt

Samsung Experience Store

[ Szerkesztve ]

(#3266) vtommy válasza fermacht1994 (#3255) üzenetére


vtommy
aktív tag

Értem :) és hogy megy itt a romolás? Beleszól a dologba hogy van edge meg sima modell, van 32, 64, 128 gigás modell stb? Külön vannak a romok ezekre?

(#3267) icemad válasza freezespider (#3251) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lezárt képernyőnél fel le simítasz, akkor ugye előjön az edge képernyő. Amikor ez megjelenik, jobbra/balra húzva változtathatod a megjelenő információt.
De miért nem egyszerűbb a home gombot megnyomni, ha az időre vagy kíváncsi? Ez az edge képernyő szerintem tök felesleges...

(#3268) Harlequin válasza Ghostman78 (#3252) üzenetére


Harlequin
tag

Bolhapiac Pecsa

(#3269) tomee007007


tomee007007
őstag

Nos, visszakaptam a készüléket a Samsung szervizből. Az alapvető probléma az volt, hogy nem fókuszált a kamera. Illetve az üzemidő sem volt az igazi (4 hónapos a készülék), de elképzelhető hogy egy gyári visszaállítás segített volna, de azért mondtam hogy az aksit is vizsgálják meg. Végeredmény: 9 munkanap alatt készültek el, kamera modul, aksi, töltő csatlakozó, fém keret (nem volt sérült, gondolom a szerelés miatt alapból cserélik ilyenkor) csere volt. Kicsit negatív, hogy elég koszosan kaptam vissza a készüléket, és szoftverfrissítést sem csináltak.

(#3270) Süvi válasza guriga1234 (#3265) üzenetére


Süvi
őstag

Akkor ez azt jelenti, hogy pl. az aprón lévő 70-80 E Ft-tal olcsóbb készülékek gyakorlatilag garancia nélküliek?

Köszönöm.

(#3271) urby01


urby01
csendes tag

Sziasztok!

Csütörtökön vettem egy zöld verziót a telóból!

Most fél ótára egyszerccsak kikapcsolt és újra próbált bekapcsolni magától de nem sikerült neki.
Azóta fekete kijelző rá kiírt samsung felira és kéken világító állapotjelző folyamatosan és ennyi?

Mi lehet a gond??

Nálatok előfurdultak már hasonló gondok?

HTC One m7 ről váltottam ott a 2 és fél év alatt egyszer sem votl semmi ilyen gondom..

Kicsit aggódom :(

HTC ONE SILVER

(#3272) freezespider válasza Wapmester (#3253) üzenetére


freezespider
tag

Igen, a legfrissebb.
De ha simítom, akkor amik feljönnek mindent próbál frissíteni.

(#3273) freezespider válasza icemad (#3267) üzenetére


freezespider
tag

Ahogy az elején írtam, amikor egy napos volt a telefonom, kipróbáltam ezt a funkciót, és nagyon megtetszett!
Egyből az időt mutatta a jobb szélen, ami két nap után eltűnt. Azóta csak frissít, vagy jobb esetben a yahoo -t mutatja, ami nem érdekel.
Hogy miért kell?
Egész nap kocsiban használom, és a közép konzolon van. Sok esetben nagyon jó ha mutatja ...

(#3274) Wapmester válasza freezespider (#3272) üzenetére


Wapmester
senior tag

lehet az rss hírek be vannak állítva az Edge képernyőre , ha a beállátásoknál az rss izéket kikapcsolod akkor csak az időjárás és az óra fog látszani.

(#3275) guriga1234 válasza Süvi (#3270) üzenetére


guriga1234
addikt

Valószínűleg.

(#3276) mati12 válasza freezespider (#3273) üzenetére


mati12
senior tag

Akkor mi történik ha a Beállítások-Edge képernyőn belül ráböksz a frissítések keresésére? Illetve melyik verzió van jelenleg a készülékeden?

(#3277) Drakk válasza philipe (#3264) üzenetére


Drakk
tag

Nekem is független és ugyanez a verzió.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#3278) philipe válasza Drakk (#3277) üzenetére


philipe
tag

Köszönöm az információt.

(#3279) Süvi válasza guriga1234 (#3275) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm

(#3280) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

leejtett, garanciás, S6 edge üvegtörésére tudok valakit ajánlani TeleMaxon kívül ?

(#3281) beaglepuppy


beaglepuppy
tag

Sziasztok!
Pár napon belül tulajdonosa leszek egy ilyen telefonnak.
Tud valaki megbízható helyet Budapesten ahol raknak fel rá üvegfóliát?
Előre is köszönöm!

(#3282) Drakk válasza Drakk (#3277) üzenetére


Drakk
tag

Most jött meg a frissítés 78,56 MB független készülék.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#3283) philipe válasza Drakk (#3282) üzenetére


philipe
tag

Dettó.. Kell vmit állítani rajta?

(#3284) Kékes525 válasza philipe (#3283) üzenetére


Kékes525
félisten

Kötelezően semmit.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3285) Exmortem válasza urby01 (#3271) üzenetére


Exmortem
csendes tag

Igen előfordult, én a megjelenés napján(04.17) vettem egy ilyen készüléket, egyszer (október elején) fogta magát újraindult, be se bírt tölteni a samsung logoig eljutott majd megint újraindult, ezt játszotta 1 darabig majd végleg fekete lett a kijelző, piros töltési LED világított pedig semmilyen töltőre nem volt felcsatlakoztatva. Elvittem szervízbe(hivatalos samsung), usb csere+sw frissítés, visszakapom kb. 2 óra múlva megint ugyanezek a hibák. Másodjára a házhoz jön futár opciót választottam, elvitték visszakapom gyakorlatilag alaplap és akksin kívül mindent cseréltek benne+ sw frissítés, be se bírtam kapcsolni samsung logoig eljutott majd kikapcs, fekete képernyő piros led újból, még aznap elvittem újból a Váci út 30 (hivatalos szervízhez) és leadtam csereigénylési kérelemmel, ma hívott a nő hogy nem fogadták el hanem javították. Kérdeztem mit csináltak vele azt mondja sw frissítés volt. Mondom köszönöm akkor leadom 4.re is a telefont. Elég szar hogy "prémium" telefon és szopatják az embert vele, a hibát meg nem bírják orvosolni.

S6 Edge 32gb SB & Iphone 6S 64gb SG

(#3286) VIBO válasza Drakk (#3282) üzenetére


VIBO
őstag

Nálam is :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3287) JumboJet válasza Bog (#49) üzenetére


JumboJet
csendes tag

hehh; Szóval 30ezer egy él benne. :)))
ki mit tippel, mikor jönnek majd az új hajlított szélű Tabletek, Phabletek? :DDD
( u.i.; Igen-igen, az már tuti, hogy 3 kiló felett lesz :DD )

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#3288) freezespider válasza Wapmester (#3274) üzenetére


freezespider
tag

Egy appot kötelezően ki kell választani, de azokban nincs benne az óra :(
Azt nem tudom, hogy hol kell kikapcsolni az RSS -eket.

(#3289) freezespider válasza mati12 (#3276) üzenetére


freezespider
tag

Azt írja, hogy a legfrissebb verzió van fent. 15.1.00
Én ma kaptam meg a telóra a nagy frissítést, azt hittem, hogy ez majd megoldja, de ugyanaz a "tünet".
Tudom, hogy pitiáner a problémám, de nem tudom elképzelni, hogy egy vadiúj telefonnál tökéletesen mutatta az órát az edge -en, majd két nap múlva már meg sem lehet találni :/

(#3290) Wapmester válasza freezespider (#3288) üzenetére


Wapmester
senior tag

Edge képernyő/információfolyam/hírcsatornák kezelése ott pedig csak balról az elsőt jelöld ki a többit ne jelöld be.

(#3291) Timyke


Timyke
csendes tag

Sziasztok!

Pár hónapja van ez a telefonom, de nem teljesen vagyok megelégedve a kamerájával.
Bármilyen mozgó dolgot szeretnék lefényképezni, elmosódik. Próbáltam a követő af-et, azzal se jó, ugyan úgy elmosódik a kép.
Valakinek esetleg valami tipp vagy hasonló tapasztalat?
Mindenhol az egekig magasztalják a kameráját, de ez nekem nagyon nem stimmel :(
Egyébként nagyon jó kis telefon :) szeretem

(#3292) VIBO


VIBO
őstag

Kicsit mintha jobb lenne az akkuidő a frissítés óta. :K

Timyke: Nekem is ez a bajom. Nem mozgó dolgokat viszont nagyon jól fényképez. iPhone-nál nem volt ilyen gondom nagyon.

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3293) Wapmester válasza Timyke (#3291) üzenetére


Wapmester
senior tag

Mindegyik telefonon elmosódnak a mozgó dolgok, a megoldás a sorozatkép csak rajta tartod az ujjad a kamera gombon, vagy mozgó dolgokról érdemesebb videót készíteni nem? Ha jól emlékszem vannak direkt mozgó dolgok fotózására is alkalmazások a galaxy áruházban valami sport shot vagy mi a neve de ennyire nem szoktam sűrűn kamerázni.

(#3294) freezespider válasza Wapmester (#3290) üzenetére


freezespider
tag

Igen, csak az van bejelölve. Nekem a yahoo -val kezdődik.

(#3295) Wapmester válasza freezespider (#3294) üzenetére


Wapmester
senior tag

Miután behozod a lezárt képernyőn fel-le simogatással aztán jobbra-balra simogatással is lehet váltani hogy mit mutasson, próbáld még azt ki normális esetben mindig kéne mutatnia az órát mert az alap, ha továbbra sem megy nálad nincs valami rendben, lehet szoftverfrissítés után beakadt valami kell majd egy hard reset.

(#3296) freezespider válasza Wapmester (#3295) üzenetére


freezespider
tag

Oksa, köszi szépen a segítséget! Sztem marad majd a hard reset.

(#3297) Wapmester válasza freezespider (#3296) üzenetére


Wapmester
senior tag

A reset mindig megoldás ;]

(#3298) func93


func93
senior tag

Üdvözletem!

Van-e itt olyan esetleg aki iPhone 6-ról tért át ide? Tapasztalat?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3299) freezespider válasza Wapmester (#3297) üzenetére


freezespider
tag

Attól félek, hogy most rendezkedtem be az új telón, és utána kezdhetem előröl :/

(#3300) Wapmester válasza freezespider (#3299) üzenetére


Wapmester
senior tag

Lementesz mindent ami fontos aztán 5 perc visszarakni pl gépről, a beállítások testreszabása 10 perc, nem olyan vészes utána már csak az alkalmazásokat tolod vissza persze más kérdés hogy ennyire fontos neked az az edge órakijelzés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.