Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Mr.Chow válasza tomee007007 (#3649) üzenetére


Mr.Chow
tag

Persze, a hardvertol nem félek, a touchwiz az ami gatolja a folyamatossagot, de ha pl. nem jon be idovel a touchwiz mondjuk 1-2 év mulva, akkor mivel ugy tudom hogy ez viszonylag nyílt rendszer, rá lehet tenni akár egy pure androidot?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro

(#3652) bounty123 válasza Mr.Chow (#3651) üzenetére


bounty123
őstag

5 másodperc feldobni egy másik launchert a play store-ból, maga az alaprendszer meg elég jól témázható.

(#3653) Wapmester válasza Mr.Chow (#3651) üzenetére


Wapmester
senior tag

Rengeteg fajta téma van a samsung téma áruházban és ha ez nem lenne elég a play store tele van launcher-ekkel, amiket akkor cserélsz amikor akarsz, olyannyira testreszbható az android, nem kell többé iTunes-al kínlódj, a géped semmi extra program nélkül felismeri a telefonod amire fel másolgathatsz bármit, mintha pendrive lenne. Ha segítség kell ide beszólsz és segítünk. Ezeknél az új telefonoknál már nem sok látható különbség van gyorsaság terén és az android adta szabadságot nálam semmilyen más rendszer nem tudja pótolni, próbálkoztam ios-el, de olyan volt mintha a kezem meg lenne kötve majdnem minden téren.

(#3654) Kékes525 válasza Mr.Chow (#3651) üzenetére


Kékes525
félisten

A touchwiz helyett a Novát ajánlom gyors, nagy mértékben testre szabható, kevés erőforrást köt le. Nova Launcher, ha megtetszik: Nova Launcher Prime

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3655) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Van egy Samsung vezeték nélkűli töltőm.
Miért van.hogy mikor ráteszem a telefont,sokszor nem indul el a töltés?

Viszont még ami fontosabb kérdés,hogy van ,hogy ráteszem,elindul,majd néhány mp.után kiirja,hogy a vezeték nélküli töltés szünetel.

Majd ujra tölt ,és ujra szünet.
Gyakorlatilag nem is tölt.
Telefont le,majd ujra fel ,addig míg folyamatosan tölt.
Ez a telefon ,vagy a töltő hibája????
Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#3656) Kékes525 válasza csabicska (#3655) üzenetére


Kékes525
félisten

Milyen töltőd van? Csinálj egy wipe cache partitiont.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3657) csabicska válasza Kékes525 (#3656) üzenetére


csabicska
senior tag

[link][/L

Ilyen.

-Galaxy S20 - The best-

(#3658) Kékes525 válasza csabicska (#3657) üzenetére


Kékes525
félisten

Az S6-é egy tekercses, ezért egy kicsit pontosabban kell felhelyezni. Csináltál wipe cache partitont?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3659) csabicska válasza Kékes525 (#3658) üzenetére


csabicska
senior tag

Most fogok.
Az hogyan javítja?

-Galaxy S20 - The best-

(#3660) Kékes525 válasza csabicska (#3659) üzenetére


Kékes525
félisten

A hibás cache nagyon megkavarhatja a telefon működését. Mivel ez az egyik legegyszerűbb és "fájdalommentes" gyógyítási mód, ezért ezt érdemes kipróbálni. Másrészt, volt akinél használt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3661) csabicska válasza Kékes525 (#3660) üzenetére


csabicska
senior tag

Megcsinaltam, majd beszámolok.

-Galaxy S20 - The best-

(#3662) csabicska válasza csabicska (#3661) üzenetére


csabicska
senior tag

Nem jobb .
Ugyanazt csinálja.

-Galaxy S20 - The best-

(#3663) Kékes525 válasza csabicska (#3662) üzenetére


Kékes525
félisten

Mivel használod a vezeték nélküli gyors töltőt? Az is lehet rossz és persze a konnektor is és a QI töltő is. Ha ezeket kizártad, akkor factory reset, ha az se használ, akkor telefonod hardvere (például a csatlakozás) a hibás.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3664) Csabesz1 válasza csabicska (#3655) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

Láttam már ilyet. Gyári Samsung a töltőfej? Akkor szokott ilyet csinálni amikor nem 2A-os a töltő.

Üdv:Csabesz!!! :)

(#3665) csapoze


csapoze
csendes tag

Sziasztok,
S6 edge - facebook névjegy szinkronnal kapcsolatban, áprilisban vettem a telefont, akkor még minden rendben működött, azóta jött frissítés telefonra is és facebookra is, eltűnt a facebook app-ból a contacts sync lehetőség. Valaki másnál is? Facebook vagy s6 edge hiba? Cukika összeveszett koreai vezérünkkel? :D

(#3666) SkyS1gn válasza csabicska (#3655) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is csinálja, pedig exakt azon a ponton van mint amikor tölt... rejtély, néha szarakszik. Van olyan is hogy meg se mozdítom, 90% megáll, aztán villog kéken pedig semmi értesítés semmi, tölteni nem tölt, aztán baszakszok vele és akkor tölt tovább 90%-től.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3667) Ákkk válasza csapoze (#3665) üzenetére


Ákkk
addikt

Van rá külön app a Play áruházban több is. Facebook contact sync pld.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3668) paveli6901


paveli6901
csendes tag

Sziasztok!
Egy Galaxy S6 Edge telefon esetén
ha G925FXXU3QOIT_G925FTMH3QOIT_G925FXXU3COI9_TMH
5.1.1-s T mobilos Rom van a telefonomon
akkor arra ,azért rárakhatom Odinnal a
G925FXXU2COH2_G925FOXX2COH3_G925FXXU2COH2_XEH 5.1.1-s
ROM-ot,hogy a COH2-t rootolni tudjam?
A válaszokat előre is köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#3669) Hina válasza paveli6901 (#3668) üzenetére


Hina
aktív tag

Nincs visszaút.
COI9-ről nem is lehet visszamenni COH2-re.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#3670) paveli6901 válasza Hina (#3669) üzenetére


paveli6901
csendes tag

Köszönöm szépen a választ! :R
Jó lett volna rotolni, :K
de a KNOX-ot meg nem akarom megugrasztani a garancia elvesztése miatt. :N
Igazából így is tökéletes a telefon. :K :K
(csak úgy én lehettem volna a "rendszergazdája".)

[ Szerkesztve ]

(#3671) Hina válasza paveli6901 (#3670) üzenetére


Hina
aktív tag

Nagyon szívesen.
A MM-ban 5.0.2-vel adják a telefont. Ha ilyen ambícióid vannak, akkor érdemes lett volna vásárlás előtt tájékozódni. ;) Ott is van részletfizetési lehetőség, és ráadásul gyártói garis. független készülék. De ez a hajó már gondolom elment.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#3672) Harlequin


Harlequin
tag

Srácok,

Elég sokat hallgatok zenét és azt tapasztalom, hogy időnként egy szám közben felhangosodik a zene. Ha leállítom, újraindítom, akkor megint az eredeti halkabb szinten szól. Teljesen véletlenszerű.
Szerintetetek apphiba vagy hardver, más nem tapasztalt ilyet? Spotifyon hallgatok zenét kizárólag.

(#3673) Kékes525 válasza Harlequin (#3672) üzenetére


Kékes525
félisten

Melyik applikációval hallgatod? Közben nem indítasz el véletlenül valami programot, ahol a média audió része esetleg a programon belül hangosabbra van állítva, mert az esetleg úgy hagyhatja.
Én első körben a wipe cache partitiont csinálnék, ha nem használ újratelepíteném a zenelejátszót. Ha a gyári, akkor az adatait kell törölni, hogy alaphelyzetbe kerüljön. Ha ez sem használ, akkor szerintem marad a drasztikusabb megoldás, a factory reset.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3674) Harlequin válasza Kékes525 (#3673) üzenetére


Harlequin
tag

Spotify

(#3675) Kékes525 válasza Harlequin (#3674) üzenetére


Kékes525
félisten

Azt annyira nem ismerem. Azonos minőségű zenét hallgatsz (veszteségmentes-veszteséges, mintavételezési ráta, bit mélység,stb.)? Amúgy erre is érvényes lehet, amit írtam, mert az általános szervizelést jelent.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3676) Wapmester válasza Kékes525 (#3675) üzenetére


Wapmester
senior tag

nem lehet hogy bekapcsolta a hangnormalizálást ami minden zenét egyforma hangerőre állít? vagy nincs ilyen? mintha úgy emlékeznék hogy van :D

(#3677) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Most is gondol egyet 89%-on megáll Wless charger és villog kéken :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3678) Harlequin válasza Wapmester (#3676) üzenetére


Harlequin
tag

A spotify egy online adatbázis, minden egyforma minőségben jön le, de offline is elérhetőek a listáim.
És be van kapcsolva a normalizálás, de akkor nem a szám közepén hangosodna fel szerintem. illetve most épp ki van kapcsolva, tehát nem értem.
Csináltam olyan cache izét, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#3679) Kékes525 válasza Wapmester (#3676) üzenetére


Kékes525
félisten

Van ilyen, de nem úgy hívják, pontosabban valami hasonló az adapt sound. A hangok és értesítések - Hangminőség és effektekbe.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3680) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Sziasztok!

Nyomkodtam az edge-t a minap a media markt-ban, és könnyen lehet hogy ez lesz a következő telefonom, mert most elég jól hozzá tudnék jutni, viszont 1 dolog zavart. Amikor a képernyő közepétől vagy távolabb nyomtam meg valamit, a tenyerem akaratlanul is, ugyan minimálisan de hozzáért a kijelző széléhez, és ezért magát a klikkelést már nem regisztrálta. Erre nincs valami szoftveres okosság, hogy a kijelző széli érintéseket ne regisztálja? Lehet csak nem volt bekapcsolva?

(#3681) #92673536


#92673536
törölt tag

Annak,aki telefonvásárlás előtt áll,érdemes várnia az S7-re,vagy annyival nem lesz jobb ? (nyilván ezt még nem lehet tutira megmondani,de azért mégis... )

Továbbá... tudom,hogy itt,ebben a témában ez öngyilkosság,de S6,S7-re várás,vagy iPhone 6S ? :D Esetleg mi az,amiben többet tud,vagy jobb a Samsung ?

(#3682) iSonic válasza #92673536 (#3681) üzenetére


iSonic
addikt

Én is éppen holnap fogom a Note 3-at lecserélni S6 edge-re, de ha javasolhatom és most szeretnél telefont cserélni akkor megéri az edge. iPhone-on volt régebben, de meguntam mert unalmas a rendszer, plusz mivel zárt és nem mokolható kizárt, hogy újra a sötét oldal felé csábuljak :D Az, hogy miben tud többet tesztekből derítheted ki a legjobban. Ami rossz dolog, hogy limitált a memória hely, de ha az embernek van plusz pénze nagyobb tárhellyel veszi.

Ami pénzügyileg illeti, a S6 Edge 32GB-os olcsóbb, mint az iPhone 6s 16GB-os plusz a tárhely is kisebb a szifonba. De valakinek pont az kell, hogy felvághasson az alma matricás telójával, mert presztízs, pont ezért add ki inkább többet egy 16gb-os variánsért, mint egy 32GB-os s6/s6 edge-ért.

S7-ről meg annyit, hogy az a jövő zenéje, főleg, hogy jövőre jön mégcsak a Note 5, amit jó ideig fognak promozni, hogy fogyjon rendesen a készlet.

Ez persze csak a saját meglátásom. Plusz annyi, hogy az S6/S6 Edge esetén nagyobb a színválaszték, plusz a kijelző méret is :D

(#3683) tomee007007 válasza iSonic (#3682) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem mindkettő napi használatban van, ha választanom kellene, eszemben sem jutna az edge, max a kamera miatt. Nekem sokkal praktikusabb a Note 3,de ugye kinek mi a felhasználási mód...

(#3684) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mostmeg yt-ról hallgatok zenét de random babrálja a hangerőt fel le... kicsit. :F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3685) tomee007007 válasza SkyS1gn (#3684) üzenetére


tomee007007
őstag

Audio beállításoknál nincs valamilyen automata hangerő szabályozó bekapcsolva?

(#3686) iSonic válasza tomee007007 (#3683) üzenetére


iSonic
addikt

az a baj a Note 3-mmal, hogy imádtam, de egyszerűen tudom magamról, hogyha lejár a garancia akkor ott lesz vége annak a telefonnak. Ez adta az elsődleges okot. Másrészt mostanság beleuntam abba, hogy heti szinten ürítgetek cache-t, mert az 5.0-nak hála ha megnyomok egy olyat, hogy összes program bezárása köbö 5 mp míg a készülék valamit is csinál, a másik pedig, hogy barátnőm 40k-s samu-ja (Galaxy Grand Prime) előbb kapta meg az 5.1-et, mint a Note 3 ami szintén egy vicc kategória, pedig ez egy flagship telefon.

A kameráról meg nem is beszélek. Borzalmas a fókusza meg a képek minősége, de amikor megvettem akkor is az volt. Olyan apró hibákról meg nem is beszélve, hogy egy 200k-s készüléken a HOME gomb lötyög :"D. Ezen felül tényleg oda-vissza voltam a Note3-tól, de ez a sok vacakolás, ami szoftveresen volt nagyon rányomta a bélyeget a váltásra :/

Szerk.: a mostani trend mobilokat nézve még ez volt ami tetszett, iphone egyetem és munka miatt kivan zárva a kötöttségek miatt, a sima S6 meg nem annyira tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3687) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mostmeg éjjel merült vagy 30%ot... :Y Feldugtam gyorstölteni erre most nézem hogy nem is töltött, ki bedugtam töltőt most jó, wtf?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3688) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#3687) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tölteni most reggel próbáltam.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3689) iSonic válasza SkyS1gn (#3687) üzenetére


iSonic
addikt

lehet kontakthiba, egyébként nem volt semmi bekapcsolva vagy beragadt program ami draenelte az akksit?

(#3690) tomee007007 válasza iSonic (#3689) üzenetére


tomee007007
őstag

Valami biztosan be van ragadva, ez nagyon durva merülés...

(#3691) SkyS1gn válasza tomee007007 (#3690) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem volt semmi, nem csináltam semmi mást mint eddig...

Amúgy frissítés óta google play (kör kategróiagombok) másnál is szaggat mint a büdös rosseb meg néha becrashel?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3692) tomee007007 válasza SkyS1gn (#3691) üzenetére


tomee007007
őstag

pedig annak sem kéne ilyet produkálni...csináltál már gyári visszaállítást?

(#3693) SkyS1gn válasza tomee007007 (#3692) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt nem de chache törlést igen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3694) iSonic válasza SkyS1gn (#3693) üzenetére


iSonic
addikt

és az sem oldotta meg? :F

(#3695) tomee007007 válasza SkyS1gn (#3693) üzenetére


tomee007007
őstag

Az az ilyen problémákat szinte soha nem oldják meg....
Ha az újraindítás nem segít, akkor, a cache törlése sem...
csinálj egy gyári visszaállítást, ha az sem segítene akkor hw probléma lesz.

(#3696) SkyS1gn válasza tomee007007 (#3695) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gplay a frissítés óta ilyen, ergo a frissités bacta el... Majd lehet csinálok, a hétvégén ha lesz időm.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3697) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Nekem ma jött "sürgős frissítésem" de semmit nem veszek észre..mi módosult!?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3698) Kékes525 válasza PindurAnna (#3697) üzenetére


Kékes525
félisten

A mostaniak "csak" biztonsági frissítések. A funkciók változatlanok. Változást szerintem már csak 6-os fog hozni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3699) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok! iOS-ről jöttem át. Annyi kérdésem lenne, hogy az alkalmazások optimalizálása menüpontba, az alkalmazàsoknàl az állandó optimalizálàst, vagy ha 3 napja nem volt használatban optimalizálásást jobb választani? Illetve a Viber telepítés után kikapcsolt optimalizálásban van, hagyjam azon?

[ Szerkesztve ]

(#3700) Kékes525 válasza kbadam83 (#3699) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyik sem. Többen már kipróbáltuk, én is, konklúzió: inkább ront mint használ.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.