Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) badmad válasza csutizs (#3895) üzenetére


badmad
senior tag

Dobnál egy linket légyszi hol kapható? :)

(#3902) lacqa


lacqa
tag

Szia!
A Samfirm pontos használat ha kérhetném, mit is írok hova. A telefon modell beírása az stimmel, de a többit nem tudom :( :Y

(#3903) jeni válasza lacqa (#3902) üzenetére


jeni
félisten

[ Szerkesztve ]

(#3904) lacqa válasza jeni (#3903) üzenetére


lacqa
tag

Köszi, de így próbáltam már beirtam a modellt meg a régióhoz a XEH-t nyomtam az UPDATE-t de nem tölt le semmit, nem jutottam semmire.

(#3905) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Sziasztok!

Intelligens kezelőben van majdnem 4 giga vegyes fájlom, de ha rámegyek csak KB méretű fájlokat találok benne!

Már végig néztem minden mappát a telefonon és nem találtam olyan mappát vagy fájlokat ami felesleges lenne és ekkora méretű!
Mi lehet az és hogyan tudnám eltűntetni?

Köszi előre is :R

(#3906) badmad válasza lacqa (#3904) üzenetére


badmad
senior tag

Akkor valami nem oké nálad mert ennek így mennie kell...anno telekomos romomat cseréltem gond nélkül... :)

(#3907) Valkűr


Valkűr
őstag

Megérkezett a drágám, hát ez igy kézben sokkal szebb mint képről... :)

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3908) ZGO válasza Valkűr (#3907) üzenetére


ZGO
tag

Hatalmas gratu, és üdv a klubban :)

Szerintem is sokkal szuperebb élőben mint képeken :)

Én S2-ről váltottam 4 év után, hát használati élményben hatalmas ugrás :))

[ Szerkesztve ]

(#3909) Valkűr válasza ZGO (#3908) üzenetére


Valkűr
őstag

Köszi...Közben megnéztem az állítólagos ram problémát is, semmi baja nincs. Nálam most 59 százalék foglalt úgy, h már eléggé sok dolgot feltelepitettem még a sok gyári maszlag mellé pluszba. Antutu Benchben 80 ezret mértem vele, az is elég korrekt :)

Én az aláírásomban lévőt használtam eddig, illetve még használom azt is. De valóban ég és föld. Végre egy jól megépitett Samsung, és egyenlőre az optimalizálás is jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3910) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Sziasztok, vki tud egy megbízható és jelenleg is kapható üvegfóliát(üzlettel megjelölve) ami nemjön fel a széleken?:D
Megköszönném. :R

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#3911) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok, már nagyon régóta szemezek egy ilyen telóval Igazából az érdekelne milyen típushibákra lehet felkészüli? Már ha vannak ilyenek...

Apple and Android user

(#3912) 2008Kft


2008Kft
tag

Jó reggelt. Ha vkit érdekel az még tud csatlakozni a Marshmallow S6 és S6 EDGE béta teszt csapatához. Elvárás:független telefon és BTU sales kód.(mivel csak UK teszt. Pontosan nem tudom,hogy így működik e,én angolban élek nekem megy alapból,de olvastam fórumot ahol működött) Utána pl az apkmirror-ról leszedni a Samsung Care és ott csatlakozni a beta test oldalon. Már aznap jön a üzenet,hogy frissítés.

(#3913) tomee007007 válasza Csigger (#3911) üzenetére


tomee007007
őstag

Nincs jellemző típushiba, sőt ahogy figyelem a fórumot, elég ritka bármilyen hiba. Nálam mondjuk pont volt fényképező szenzor hiba.

(#3914) Csigger válasza tomee007007 (#3913) üzenetére


Csigger
őstag

Ez egy nagyon pozitív visszajelzés volt köszönöm!

Apple and Android user

(#3915) mati12 válasza 2008Kft (#3912) üzenetére


mati12
senior tag

Jelezném, hogy itthonról is működik a dolog a lentebb leírt feltételek mellett.

(#3916) Valkűr


Valkűr
őstag

Itt a Samsung esetében mivel tudom a telefont a PC-vel szinkronizálni?

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3917) Valkűr válasza Valkűr (#3916) üzenetére


Valkűr
őstag

Közben rátaláltam a SideSyncre..Ez tűnk a legegyszerűbbnek. A telefonról telefonra pedig a Smart Switch. :)

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3918) csabicska válasza 2008Kft (#3912) üzenetére


csabicska
senior tag

Azt hol látom, hogy nekem BTU a jelenlegi?

-Galaxy S20 - The best-

(#3919) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok lehet hogy lesz egy törött plexis S6 edgem kerdes az lenne hogy plexit mennyiert lehet venni?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#3920) Ákkk válasza Cry0 (#3919) üzenetére


Ákkk
addikt

Az nem plexi hanem üveg, kijelzőcsere cirka 60 000ft.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3921) jeni válasza Cry0 (#3919) üzenetére


jeni
félisten

Egyetertek az elottem szolohoz. Ez komplett csere az nem biztos,hogy csak 60000 Ft lesz! Kitudja nem e serult meg a tobbi resze is? Munkadijat is hozza kell tenni es ,hogy a garancia meg maradjon a markaszervizben kell megjavitatni.

(#3922) iSonic válasza Cry0 (#3919) üzenetére


iSonic
addikt

Ha a rendes szervizre bízod ami a TMX, akkor eléggé szép ára lesz alapból az LCD + érzékelő kijelző javítása 63000Ft plusz a kiszállítási és a visszaszállítást is fizetned kell és még mellé megy a napi díja a szerelőnek ami úgy plusz 5000Ft szóval szép borsos ára van neki...

(#3923) Cold5 válasza iSonic (#3922) üzenetére


Cold5
senior tag

Egészen pontosan 63000Ft és idézem:

"A fenti árak bruttó árak, melyek tartalmazzák a munkadíjat, a logisztikai és utánvét költséget."

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#3924) havast


havast
aktív tag

Üdv!

Láttam itt, hogy többeknél is előfordult olyan probléma, hogy a telefon random újraindult. Aztán pl. eljut a logoig és ismét újraindul, csinálja vagy 3-4 percig, és betölt, minden rendben. Erre a problémára van valamilyen megoldás? Odinnal más sw, ilyesmi.. Garancia nem érdekel, mert nem garos a készülék. Előre is köszönöm a segítséget.

(#3925) lacqa


lacqa
tag

Sziasztok!
Először is Áldott ünnepeket mindenkinek :) Eddig nem jött össze az S6 Edge vásárlás, ha valaki tudna köztetek valami fekete, független, elég a 32Gigás verzió eladót írjon nekem. Persze ha az ár humánus :) :R

(#3926) badmad válasza Cry0 (#3919) üzenetére


badmad
senior tag

Csak ha digitalizer sérült az 27 ezer... :) [link]

(#3927) jeni válasza badmad (#3926) üzenetére


jeni
félisten

ha garis a készülék akkor ?
mert ha máshol lesz cserélve,javítva akkor azonnal ugrik a garancia!

(#3928) Valkűr


Valkűr
őstag

A hátterének a beállításánal mi az, h mozgo hatterkep effekt, mert nekem ott semmi sem mozog...?? Ja es nem talalom a gps bekapcsolojat...?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3929) guriga1234 válasza Valkűr (#3928) üzenetére


guriga1234
addikt

"A hátterének a beállításánal mi az, h mozgo hatterkep effekt, mert nekem ott semmi sem mozog" - nem kifejezetten élő háttérre kell gondolni, ami mozog (van olyan is), hanem a háttérkép kicsit bemozdul (nagyítás-kicsinyítés formában).

"nem talalom a gps bekapcsolojat" - Hely néven keresd a legördülőben.

(#3930) guriga1234 válasza havast (#3924) üzenetére


guriga1234
addikt

"Garancia nem érdekel, mert nem garos a készülék" - 1 évet pedig ad a samu, és 1 évnél eleve nem lehet régebbi a telefon, mert később jelent meg. Maximum az lehet, hogy elvesztette a garanciáját bármely okból (KNOX ugrás, stb).

(#3931) Valkűr válasza guriga1234 (#3929) üzenetére


Valkűr
őstag

Köszi. ..azt jol latom hogy a radio azt kimaradt a samsungbol?

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3932) guriga1234 válasza Valkűr (#3931) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha az FM rádióra gondolsz, az már évek óta nincs a csúcsmodellekben.

(#3933) Valkűr válasza guriga1234 (#3932) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen arra gondoltam...

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3934) jeni válasza badmad (#3926) üzenetére


jeni
félisten

a kijelzocsere prohardveres tag 70000 Ft áron vállalja az S6 Edge javítását,és ez tuti nem TMX szerviz garis lenne!
magyarán ha belenyúl akkor ugrik alapból a gari!

(#3935) havast válasza guriga1234 (#3930) üzenetére


havast
aktív tag

Jól latod, knox egyes.

(#3936) jeni válasza guriga1234 (#3930) üzenetére


jeni
félisten

adokveszekBP

1 évet még akkor sem ad a Samsung ha a Knox 0x1-n áll!

Ezért sose rootolnék drága új cuccot!
A rejtett gyári hibák meg csak később jönnek elő,és rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3937) guriga1234 válasza jeni (#3936) üzenetére


guriga1234
addikt

Ezt miért nekem írtad?
"1 évet még akkor sem ad a Samsung ha a Knox 0x1-n áll!" - nagyon helyes, ezen nincs mit meglepődni.
Aki rootolgatni akar, az vegyen valami olcsó telefont, kiélheti a vágyait. Az s6 edge-t miért rootolja valaki? Mert csak? Vagy ez a divat? Nincs semmi baja. Rejtett gyári hibák? Mit értesz alatta? És mi az, hogy csak később jön elő?

(#3938) jeni válasza guriga1234 (#3937) üzenetére


jeni
félisten

Oda írtam kinek szántam. :R
Gondolom,hogy a gyártók már nem állnak le hosszabb időkre tesztelgetni és ezért szinte nincs idő,hogy kiderüljön melyek a teló gyengeségeik. Minden telefonra igaz lehet.
Nokiáknál zsinórban jöttek elő a kijelző elválások és a mikrofon elhalások.
Az Edge téren nem tudom ,mert nincs olyan telóm,így csak találgatni lehet.
Én arra gondolok,hogy maga kijelző rész ami leginkább sérülhet,hiszen már majdnem lelóg a hátlapra.

(#3939) gaucho válasza jeni (#3938) üzenetére


gaucho
tag

Ezek szerint úgy gondolod,hogy pár évvel ezelőtt még a mobilkommunikációs eszközöket gyártó vállalatok leálltak "hosszabb időkre tesztelgetni"?Hónapokra,évekre?És hagyták hadd ússzon el mellettük a konkurencia és maga a piac?Ha így gondolkozol nem csak a telefonokra,hanem minden termékre igaz lehet az a bizonyos rejtett hiba jelenség.Mely Nokia típusoknál jöttek elő azok az említett hibák zsinórban?Mikor?

(#3940) jeni válasza gaucho (#3939) üzenetére


jeni
félisten

boccsi nem az Innovatív fejlesztésekről szóltam!
a kettő külön dolog!
Több Nokia topikban lehetett erről olvasni.pl.:930/830
A mostani zsír új 950/950XL telóknál is jelen van. pl.: hátlapi nyikorgások.
pedig tudnék még párat felsorolni,mert igaz is.

[ Szerkesztve ]

(#3941) barna.roland


barna.roland
csendes tag

Sziasztok. Mennyire jellemző, hogy megtörik a kábel? Én mindig vigyázok, hogy meg se hajoljon erre mint egy fos lighting kábel... Mit gondoltok gariban cserélik? Tartozékokra 1 év szokott lenni, tesóm s4 kábelét cserélték mert nem töltött elég erősen. Tapasztalatok?

(#3942) jeni válasza barna.roland (#3941) üzenetére


jeni
félisten

Hello!

Ha külső sérülés nincs rajta akkor elméletileg cserélik 6 hónapon belül.A 6 hónapon túliak esetén,hogy mi a szitu a tartozékokra azt nem tudom?
A tartozékokra általában 6 hónapot írnak.
Akkor is más a helyzet amikor beépített aksiról beszélünk.

(#3943) csutizs válasza barna.roland (#3941) üzenetére


csutizs
tag

Nekem is szarozik. Ha mozgatom akkor leold a gépről másolás közben 1500ért találtam új gyárit. Ennyiért nem éri meg gariztatni szvsz.

(#3944) barna.roland


barna.roland
csendes tag

Mindenképp akarom gariztatni mert nem megy az ir ledem, gyorsan merül az akksi és eléggé beégett a kijelzőm. Ezekkel voltam már szervizben, mondták is hogy javítják, csak nem tudtam még mellőzni a telót. Így szerintem megsürgetem az egészet. Elég cigánymunka most ez a kábel, pedig sok samsungom vol sose volt ilyen gondom.

(#3945) barna.roland válasza jeni (#3942) üzenetére


barna.roland
csendes tag

Tesómnak 1 év előtt pár nappal cserélték a kábelt. Ez tavaly volt. Bár ez a repedés a kábelen elég feltűnő. De nem azért mert nem vigyáztam rá. Meg feltekerve se volt ez a kábel soha.

(#3946) Valkűr


Valkűr
őstag

A kijelzőről és a hibákról csak annyit, hogy akinek ilyen telefonja van az vigyázzon rá. Nekem még soha nem esett le és tört össze telefonom, attól jobban ügyelek rá. Pont ezért is hordtam mindig tokban és nem érdekelt, h nem látszik mennyire szép. Ne más lássa elég , ha én tudom milyen. Itthon kiszoktam venni a tokból a HTC telómat én is, de itt padlószőnyeg van, és amúgy sem dobálom. :)

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3947) Valkűr válasza jeni (#3940) üzenetére


Valkűr
őstag

A HTC-nél "M7" ott a kamera lilulás amit mindenki tud, h fejlesztése probléma, de a HTC gari lejárta után mégsem javitja ki ingyen, pedig elvileg ki kellene nekik. Szerintem senki sem azért vesz 200 ezrekért telefont, h a fejlesztési hibákat is mi álljuk a cégnek. Én kifizettem az árát ezért elvárom, hogy ne valami gyári hiba miatt menjen tönkre, vagy ha az miatt megy szét azt javítsa ki a gyártó. Ez az egyik oka amiért abbahagyom a HTC-vel kötött házasságom, pedig nagyon szerettem őket, jó telefonjai voltak. De ez a szervizes háttér több mint nevetséges. Remélem a Samsunggal nem lesz ilyen problémám. Soha nem rootoltam, mindig gyáriak a készülékeim.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3948) havast válasza jeni (#3936) üzenetére


havast
aktív tag

Lényegtelen miért knox egyes. Nem arra irányult a kérdés. Szerintem mindenki eldöntheti maga, hogy rootol e vagy nem egy otodmillas telot. A hiba ami felol érdeklődőm nem egyedi eset, azért kérdeztem itt ra, hatha valakinek sikerült megoldania. Elajendokznam ha sikerül talpra állítani, mert papír nehezék hetek óta. En meg Lumia 950et használok.

(#3949) barna.roland


barna.roland
csendes tag

Én is mindig tokban tartom, teljesen hibátlan a telefon egy karc sincs rajta, ezért is zavarnak ezek a hibák. Egy ilyen drága telefonnak ne égjen be a kijelzője és minden hibátlanúl működjön.

(#3950) guriga1234 válasza havast (#3948) üzenetére


guriga1234
addikt

Egyáltalán nem mindegy, hogy miért. Nem gond, ha valaki szeret bütykölni, de számoljon is a következményekkel. Vagy legyen elég zsetonja a szervizre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.