Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Sziasztok!

Két napja tulajdonosa lettem egy gyönyörű, aranyszínű Edge-nek.
Kérdésem a következő lenne.
Van arra bármi esély, hogy itthon árulnak Spigen Neo Hybrid Gold tokot?
Ha nem, akkor honnan lenne érdemes rendelni, vagy milyen hasonló tokok vannak még?
Ringke Fusion tokja fogott meg, de azt még külföldi forrásból is nehezen találok.

Üdv :R

(#3752) tomee007007 válasza INFINITYzz (#3751) üzenetére


tomee007007
őstag

Speedshopban nézz szét.

(#3753) iSonic válasza INFINITYzz (#3751) üzenetére


iSonic
addikt

[link] ezeket sasold át :)

(#3754) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ha gyári állapotba szeretném hozni a telefont, akkor elég a menüből indítanom egy gyári visszaállítást, esetleg odinnal rakjak fel egy újabb romot? Most COI9 végű van rajta. Ha odint kell használnom, akkor mik lehetnek a veszélyek, mire kell figyelni? (A telefon nem rootolt, knox még sértetlen.) A válaszokat köszönöm.

(#3755) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Sziasztok !

Eddig jópár korábbi telefonomnál szükség volt új aksira amikor a régi már gyengén teljesített.
Mit lehet kezdeni ilyen helyzetben ha nem levehető a hátlap ? Van olyan lehetőség is amivel nem sértem a garit ?

Köszi !

(#3756) guriga1234 válasza John D'oh (#3755) üzenetére


guriga1234
addikt

Van. Elviszed a szervizbe. :)

(#3757) iSonic válasza icemad (#3754) üzenetére


iSonic
addikt

Ha COI9 a vége a ROM-nak akkor az is fog maradna gyári visszaállítás esetén. Fölöslegesen downgradelni Odinnal, kivéve, ha régebbi ROM-ot szeretnél látni a telefonon.

(#3758) John D'oh válasza guriga1234 (#3756) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Be tudom vinni pl. a T-mobile boltba is ahol vettem ? Felszámolnak vajon valamit az új aksi árán felül ?

(#3759) Ákkk válasza John D'oh (#3758) üzenetére


Ákkk
addikt

Mivel a Telekomnak már nincs szervize ők is továbbküldik a TMX nek az gyári márkaszervíze,amíg garanciális addig prémium futárt is igényelhetsz az viszi és hozza is ha be van regisztrálva a kèszülék a my samsung oldalon.
Ha nincs már rá gar 1. év az aksira is vonatkozik a 2-ik év az már nem legalább is ezt mondják mivel tartozéknak számít.
Amúgy jelenleg 15 000 az aksi csere . A TMX nél.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3760) jeni válasza John D'oh (#3758) üzenetére


jeni
félisten

A Cseh márkaszervizben HTC M7 telefonnál sem cseréltek aksit benne,holott az is gyári garis volt. Hibajelenség: a szokottnál gyorsabban merül.
Válasz:
Az előirtanak a szabályoknak megfelel vagyis a teszt során 80%-t tudja vagyis teljesíteni az aksi.
Pedig a teló 20 hónapos volt.

(#3761) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Ezen a készüléken gondolom, csak a színt nem tudom eldönteni. A feketét már unom. A fehér, vagy az arany néz ki szerintetek jobban egy férfi kézben? Telekomnál venném és nincs más szín alternatíva :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3762) tomee007007 válasza Tomtotom (#3761) üzenetére


tomee007007
őstag

Ugye a fekete sem fekete hanem kékes színű, az nagyon jól néz ki, az enyém is olyan.
Páromnak platinum arany van, az is szép...inkább platina színe van mint arany, szóval még ez is bőven elmegy férfi kézben :)
A fehér szerintem kicsit snassz, nem adja ki a telefon "szépségét". De menj be egy samsung store-ba, és nézd meg hogy melyik tetszik jobban ;)

(#3763) bounty123 válasza Tomtotom (#3761) üzenetére


bounty123
őstag

Nincs fekete amúgy, a "fekete" zafír, ahogy a neve is mutatja, zafír/sötétkék.

(#3764) Tomtotom válasza bounty123 (#3763) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi szépen a válaszokat. Még gondolkodom :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3765) Harlequin válasza EriKebab (#3750) üzenetére


Harlequin
tag

Nem, random. Csak sétálok és akkor is.

(#3766) philipe


philipe
tag

Sziasztok !

VR-t vett már valaki ? Nagyon gondolkodom egyen , és el is rakattam .. de hátha valaki tapasztaltabb lebeszél .. :C

(#3767) Drakk válasza philipe (#3766) üzenetére


Drakk
tag

Pont tegnap néztem a Pólusban, ég és föld a különbség a "gazdaságos" kínai változat és a VR között.
Ha megérkezik, írj majd egy összefoglalót a tapasztalatokról.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#3768) Angel78 válasza philipe (#3766) üzenetére


Angel78
aktív tag

Ne hagyd magad lebeszélni, vedd meg és majd Te leszel a tapasztaltabb, aki nekünk oszthaja a tutit
értsd lebeszélhet minket :DD :DD :DD

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#3769) ZGO válasza Tomtotom (#3764) üzenetére


ZGO
tag

Üdv! Én arany színűt vette, és nagyon tuti :K ! ;) De a zöld is szép.

(#3770) icemad válasza iSonic (#3757) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy gyári visszaállítás esetén a verziószám nem ugrik.
A kérdésem inkább így lenne helyes: Ha már úgyis mindent törlök a telefonról, akkor érdemes e Odinnal egy frissebb firmwaret rátenni a telóra? És ha igen, akkor melyik romot tudnátok ajánlani? (Ki melyiket használja?) A sammobile.com-on láttam frissebb romokat, de rengeteg féle van, nem tudom melyik lehet jó a telefonomhoz, ráadásul onnan baromi lassan jönnek le a cuccok...

(#3771) guriga1234 válasza philipe (#3766) üzenetére


guriga1234
addikt

Leírtam a véleményemet itt.

(#3772) Tomtotom válasza ZGO (#3769) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Hát az arany és a fekete között vacilálok. A limitált platina szín nagyon tetszene, de nincs a Telekomnál :) Az arany színűn nem látszanak annyira az ujjlenyomatok. (szerintem) :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3773) INFINITYzz válasza Tomtotom (#3772) üzenetére


INFINITYzz
tag

Nekem arany van, és úgy vettem észre, hogy talán ezen látszanak a legjobban!

Visszatérve a tok témára, Spigen Ultra Hybrid Clear-t vettem, és megvagyok vele elégedve.
Szerintem jobb lett a telefon fogása is.
Köszönöm szépen a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#3774) guriga1234 válasza Tomtotom (#3772) üzenetére


guriga1234
addikt

Az aranyon látszik a legjobban az ujjlenyomat. Ezért (is) érdemes tokot venni rá.

(#3775) INFINITYzz válasza guriga1234 (#3774) üzenetére


INFINITYzz
tag

Akkor bizony jól éreztem :U

(#3776) ZGO válasza Tomtotom (#3772) üzenetére


ZGO
tag

Ez így igaz, nekem sem látszik annyira az arany színűn az ujjlenyomat, de ettől eltekintve szerintem élőben sokkal elegánsabb hatást kelt mint képeken!
A platina színűt volt alkalmam megnézni, és nekem a színvilága túl "hideg".

(#3777) philipe


philipe
tag

Megvettem délután.. Azóta most jutottam a telefonomhoz.. A nejem a székbe kapaszkodott a videokat látván, a gyerkőcöt is alig tudtam leszedni róla.. Tény, hogy nem tűéles a kép, de hihetetlen élmény.. A játékokat holnap próbálom ki, de van olyan amihez gamepad kell, az meg nincs.. Még .. :) én azt mondom próbálja ki mindenki a boltban - lehetőleg ülve, mert én majdnem osszetortem egy asztalt itthon - és döntse el maga.. Sok a fizetős tartalom, de szórakozni hatalmas.. Sztem fülhallgatóval az igazi.. A képek brutálisak, élesek.. De teriszonyosoknak nem ajánlott minden videó..

(#3778) guriga1234 válasza ZGO (#3776) üzenetére


guriga1234
addikt

???????
Nincs olyan, hogy arany meg külön platina. Gold Platinum van.
Létezik Silver is. Nem azzal kevered?

[ Szerkesztve ]

(#3779) Kékes525 válasza icemad (#3770) üzenetére


Kékes525
félisten

Én a magyar függetlent használom, a telefonom is független. Nagyon sokan a független franciát használják (XEF). Ezzel tölts ROM-ot, nagyon gyorsan jön le vele: [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3780) ZGO válasza guriga1234 (#3778) üzenetére


ZGO
tag

Áh, de igazad van! ;)

(#3781) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Már megint csinálja...

Ezentúl ha frissül a yt sose tudom lefrissíteni?
Más.van magyar vagy angol leírás odinnal hogyan kell fwr felrakni teljes gyalulással? Még mindíg a Ts van fennt, leg ha jön az M szeretnem lekapni és magam felrakni, lehet ilyet samsungnál?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3782) icemad válasza Kékes525 (#3779) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, tényleg pár perc alatt lejött a rom. Odinnal fel is ment, elméletileg minden rendben volt vele. Gyakorlatilag semmi nem változott, minden programom és beállításom megmaradt. Ennek nem kellett volna mindent törölnie? Vagy recoveryből kell egy factory resetet csinálni?

(#3783) rostasim


rostasim
csendes tag

Sziasztok!itt nincsenek térerő problémák?Samsung galaxy alphàm volt de azon nagyon rossz volt.Jelenleg iphone 5s van evvel nincs gond,de hiányzik a droid

[ Szerkesztve ]

(#3784) tomee007007


tomee007007
őstag

Pl. T-s készüléknél folyamatosan minimum térerőt jelez, de egyébként maxon van, nincs vele probléma, ha jól emlékszem az elmúlt fél évben senki nem jelzett ilyen problémát.

(#3785) troll4 válasza rostasim (#3783) üzenetére


troll4
tag

Hali.Nekem s6-om volt de nagyon rossz volt a térerő,akkor lett jobb ha 2g-re állítottam.

06705551911

(#3786) Ákkk válasza rostasim (#3783) üzenetére


Ákkk
addikt

Nekem a sima 6 os hibátlan sőt ahol a kolega iphone 6s nek nincs semmi térereje én még simán telefonálok pedig ugyanaz a szolgáltató szerintem ebbe javult a samsung.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3787) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok. Remélhetőleg vasárnap tulaja leszek egy ilyen, számomra csodaszép telónak. Milyen fóliát javasoltok rá ill. gyári flip cover tokot szeretnék rá venni, de olvastam, hogy karcolja a kijelzőt. Lehet balga kérdés, de fóliával is ? Vagy ez egy régebbi probléma és fólia esetén nincsen gond. köszi a válaszokat, előre is.

(#3788) bounty123 válasza csacsa01 (#3787) üzenetére


bounty123
őstag

Az a clear view tok volt emlékeim szerint. Amúgy ha tényleg csodaszépnek tartod, miért is bújtatod el tok meg fólia mögé, hogy sose lássad szépségében? Költői kérdés volt. :)

(#3789) csacsa01 válasza bounty123 (#3788) üzenetére


csacsa01
tag

Valamilyen szinten jogos amit írsz, clear view-ra gondoltam és még mindig nem tudom, karcol-e. és ha valaki tud egy másik elegáns megoldást, azt is szívesen veszem,

(#3790) rostasim válasza troll4 (#3785) üzenetére


rostasim
csendes tag

Nálam ugyanez volt a helyzet az alphàval csak 2g-n lehetett vele telefonálni,és nagyon bosszantótt,hogy egy méregdrága telefon és folyamatosan kellett váltogatni 2g/3g között.Ezèrt félnèk belevàgni megint egy Samsungba

(#3791) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok. Tegnap megérkezett a mobilom, zöldet választottam. Eszméletlen szép! :K :K Eddig nem hiányzik az i6

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#3792) iSonic válasza ::Trunks:: (#3791) üzenetére


iSonic
addikt

gratz :C sikerült garanciásat kapni, vagyis csak forgalmazói változatot vettél?

(#3793) ::Trunks:: válasza iSonic (#3792) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Garis, azt mondta a cég,hogy elfogadják a samsungnál, ha véletlenül mégsem akkor ők ingyen szállítják oda-vissza szervízbe. Full doboz, magyar, bontatlan 165.900ft /szállítással/

Alsó ikonokat ,hogy lehet változtatni? a menübe lépő gombot akarom középre. Ja meg a képernyő kicsinyítést ,hogy kell előhozni?

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#3794) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#3781) üzenetére


SkyS1gn
félisten

?

Valaki megint tudná linkelni az apk-t? Ezen a play-en nemlátom a verziószámot.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3795) guriga1234 válasza ::Trunks:: (#3793) üzenetére


guriga1234
addikt

"Alsó ikonokat ,hogy lehet változtatni? a menübe lépő gombot akarom középre" - hosszan érinted és oda húzod, ahova akarod. Szerintem olvasd el a kézikönyvet, le van minden írva. A még fel nem tett kérdéseidre is választ kaphatsz.

(#3796) iSonic válasza SkyS1gn (#3794) üzenetére


iSonic
addikt

Próbáld meg kitörölni az összes adatot majd frissítések eltávolítása és utána próbáld újra felrakni. Nálam a fb csinálta hosszú hónapokon át ezt az anomáliát.

(#3797) SkyS1gn válasza iSonic (#3796) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Már akkor is csináltam az összes létező ilyen problémára leirt dolgot, semmi sem oldotta meg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3798) iSonic válasza SkyS1gn (#3797) üzenetére


iSonic
addikt

Az a baj, hogy neten leszedni youtube apk-t azért risky, mert tele tehetik minden nyalánksággal.
De itt elérheted a legfrisebbet: [link]

(#3799) ::Trunks:: válasza guriga1234 (#3795) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Természetesen ez volt az első amit megpróbáltam ,de a menübe lépő ikont nem mozgatja el.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#3800) guriga1234 válasza ::Trunks:: (#3799) üzenetére


guriga1234
addikt

Az kizárt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.