Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) gaucho válasza guriga1234 (#3800) üzenetére


gaucho
tag

Pedig az az egy ikon amit az enyémen sem lehet mozgatni.

(#3802) ::Trunks:: válasza gaucho (#3801) üzenetére


::Trunks::
senior tag

:K köszi...

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#3803) bounty123 válasza ::Trunks:: (#3799) üzenetére


bounty123
őstag

Javaslom pl. a nova launchert, ezen kívül még rengeteg hasznos, testreszabható lehetőség van benne.

(#3804) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Tudtok Szegeden mobilüzletet ahol gyártói garanciával árulnak S6 edge-t? Jövőhéten megyek Szegedre, megnézném arrafelé az üzleteket. Melyiket érdemes?

(#3805) BTR


BTR
tag

Könyörgöm, mondja meg valaki, hogy a két érintős gomb háttérvilágításának idejét hol lehet állítani?? :W :W :W

(#3806) mati12 válasza BTR (#3805) üzenetére


mati12
senior tag

Könyörgésed meghallgatásra talált... :D Ezzel a programmal tudod állítani: [link]

(#3807) BTR válasza mati12 (#3806) üzenetére


BTR
tag

Köööszööönjüük széééépen! :R

(#3808) SkyS1gn válasza BTR (#3805) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Engem meg az érdekelne ha nincs némítva a telefon az idegesítő kamera hangját hogy kapcsolom ki?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3809) mati12 válasza SkyS1gn (#3808) üzenetére


mati12
senior tag

Sajnos a gyári fényképezőnél sehogy.

(#3810) SkyS1gn válasza mati12 (#3809) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3811) Tomtotom válasza SkyS1gn (#3810) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Érdemes valamilyen itthon kapható fóliát (inkább üveget) tenni a telóra? Olyat, ami nem válik fel. Vagy szimplán vigyázzak rá. Most szeretnék ilyen telót rendelni.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3812) iSonic válasza Tomtotom (#3811) üzenetére


iSonic
addikt

Speedshop-ba vettem rá 3490Ft-ért szilikonból van rárakják és arra jó, hogy mindennnapra használd :) Üveg alá bemehet a kosz,mivel annyira nem simul rá, de ez márkától és egyéntől függ ki hogy rakja fel.

(#3813) 2008Kft válasza Tomtotom (#3811) üzenetére


2008Kft
tag

Hi. Én kipróbáltam a temperált üveg ami fedi az egészet,nem vált be érzéketlen lett. Most vettem fóliát még nincs rajta. De lifetime garit írnak rá, majd meglátjuk milyen lesz. Az üveggel az a baj h csak a szélén van ragasztó és közepén nem fogja semmi így eltud válni.
Más: szerintetek melyik verzió működhet. 1. Keresek olyan csc regiót ahol engedélyezve van a camera shouter sound menu és a secondary symbol a billentyűzeten vagy pl szedek le firmwaret és abban átírni a csc-t majd odinnal felrakni. Ebben kérdéses a gari meg a knox ugrás. Gari kell így kellene vmi megoldás. Ötlet esetleg? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3814) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Megint valami meríti a telefont... gPlay szolgáltatások.

Valaki tudná linkelni a legfrisebb fw-t + odin flashelési lépéseket?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3815) N.otorious válasza SkyS1gn (#3814) üzenetére


N.otorious
senior tag

Próbáld meg: alkalmazások->egyebek (jobb felül)->beállítások visszaállítása

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#3816) iSonic válasza SkyS1gn (#3814) üzenetére


iSonic
addikt

Ezzel letudod tölteni ingyen és bérmentbe max sávszélen a kiválasztott firmware-t: [link]

Legfrisebb Odin: [link]

Ez a Note 3-as bejegyzésem, de ide is jó :)

1. A letöltött állomány általában egy .rar kiterjesztésben van, amit ki kell csomagolnunk, így egy tar.md5 kiterjesztésű fájlt nem kapunk.

2.Letöltjük az ODIN v3.10-es verzióját.

3. Betallózod a tar.md5-ös fájlt az AP részbe. Fontos!! a (B)Re-Partition(/B) !!NE!! legyen bepipálva, mert akkor teljes mértékben elvesznek a telefonon tárolt adatok. Abban az esetben használjuk ezt a beállítást, ha teljesen szűz állapotot akarunk elérni.

4. A telefont download módba tesszük: kikapcsolt állapotban hangerő le + középső + power gombok együttes megnyomásával

5. Csatlakoztatjuk a készüléket a számítógéphez USB kábellel

6. Ha az Odin-ban megjelenik egy COM port jelzés, az azt jelenti, hogy a készülék készen áll a telepítésre. Ezután nyomhatunk egy START-ot.

7. Ha minden jól sikerült, akkor a végén egy PASS jelzést kapunk, ezután a készülék pár percig még éledezni fog majd használatra kész állapotba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#3817) SkyS1gn válasza iSonic (#3816) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát igen ez más mint sonynál, mega miféle visszafejtési kulcsot kér?

Köszi szépen amúgy! :R Még a gyári T-s rom van fennt de valami simát felrakok szerintem. Vagy megvárom a 6.0 elvileg nemsoká kinnt és akkor azt huzom ujra.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3818) iSonic válasza SkyS1gn (#3817) üzenetére


iSonic
addikt

[link] ez a jó link sorry :D

programba annyit kell beirnod, hogy XEH, TMH vagy VDF ugye a független, Telefos vagy Vodkafone illetve a telefon tipusát SM-G925F és máris tölti, ha végzett katt a Decrypt funkcióra és ott is lesz a cucc ^^.

[ Szerkesztve ]

(#3819) SkyS1gn válasza iSonic (#3818) üzenetére


SkyS1gn
félisten

SamFirm v0.3.4.0
A(z) „Microsoft.WindowsAPICodePack.Shell, Version=1.1.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35” fájl vagy szerelvény, illetve annak egyik függősége nem tölthető be. A rendszer nem találja a megadott fájlt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3820) gaucho


gaucho
tag

Sziasztok!A tok és képernyővédő fólia/vagy edzett üveg témája kapcsán;én Ebay-ről a Spigen hivatalos sales oldaláról rendeltem Neo Hybrid CC Tpu tokot és Flex HD fóliát.A tokról:nagyon jó minőségű,flexibilis(pont amennyire kell szerintem),arany színű oldalszegéllyel rendeltem(GoldPlatinum színű készülékem van).Tökéletesen illeszkedik mégis könnyedén ki tudom venni a telót munka után belőle.Korábban egy Nillkin Frosted Shield-el nagyon megjártam,mivel borzasztó nehezen tudtam kioperálni ebből a tokból az Edge-t.A hátlaphoz kaptam pluszban egy Spigen Hybrid Crystal hátlapi fóliát is.Azt kaptam,amit vártam.Nagyon jó.A Flex HD-val kapcsolatban már vannak fenntartásaim.Minimális kézügyesség kell a felrakásához,de maga a fólia bár a szenzoroknál tökéletesen és pont ott illeszkedik az egész kissé jobbra van elszabva.A home gombnál is jobbra csúszik.Ahogy írja is a gyártó én nagyon remélem,hogy a légbuborékok eltűnnek 12-24 óra alatt mert most finoman szólva is úgy néz ki,mint ha szaunából mentem volna ki az udvarra.Összességében jól és szinte teljesen lefed.A dobozban nem egy hanem 2 db előlapi és 1 hátlapi fólia van,1 kéz és fólia nedvesítő,zsír eltávolító spray egy microfiber kendő,egy víz,-és légmentesítő pici spatula van.Holnap írok még egy véleményt,ha remélhetőleg buborék mentes lesz.

(#3821) iSonic válasza SkyS1gn (#3819) üzenetére


iSonic
addikt

.net framework van a gépeden mert az szokott ilyenért nyavalyogni..

(#3822) SkyS1gn válasza iSonic (#3821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Van :) :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3823) iSonic válasza SkyS1gn (#3822) üzenetére


iSonic
addikt

csak azért mert visual c++-ba van programozva és az nyavalyog az ilyenért :/

[link] itt vannak a régebbi verziók próbáld meg azokkal hátha megy.

(It requires .NET Framework 3.5 (Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) and Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) installed)) ezek legyenek fent.

[ Szerkesztve ]

(#3824) SkyS1gn válasza iSonic (#3823) üzenetére


SkyS1gn
félisten

.net 3.5 el se indul a telepítője :B

0.3.3. működik

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3825) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok ha lecserélem a telekomos romot függetlenre...akkor adot esetben gariztatásnál vissza lehet tenni a t.romot.Nyoma nem marad? :)

(#3826) iSonic válasza SkyS1gn (#3824) üzenetére


iSonic
addikt

szuper ^^.

badmad: amedigg a knox nem ugrik 0x1-re addig nem baj :)

(#3827) badmad válasza iSonic (#3826) üzenetére


badmad
senior tag

Bocs nem értetlenkedni akarok de akkor ettől ugrik vagy sem? :)

(#3828) iSonic válasza badmad (#3827) üzenetére


iSonic
addikt

Ha Odinnal frissítesz, normál XEH Rom-ot, akkor attól nem ugrik :)

(#3829) badmad válasza iSonic (#3828) üzenetére


badmad
senior tag

Így gondoltam Én is de megmondom öszintén ez az első knox-os telcsim ezért nem tudtam biztossan...köszi :R

(#3830) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Pff...
Kezdődik itt is a szpakodás hogy most akkor mitől merül idle.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3831) tomee007007 válasza SkyS1gn (#3830) üzenetére


tomee007007
őstag

Hallod, neked ez az aksiidő valahogy nagyon nem akar összejönni :(
Gyári rom van rajta egyébként?

(#3832) SkyS1gn válasza tomee007007 (#3831) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az de legyalulom a rossebbe, sonykon is Lolli óta sosem hoztam vissza azt az üzemidőt amit akkor tudott, 6-7 óra kijelzőidők stb.

Azt sem értem miért van az hogy pl egy hétvégére nem használom okosórám, erre az Android wear app elfelejti az órát ezért párosíthatod ujra ami azt jelenti hogy factory resetelheted az órát meg mindent ami rajta van... pedig alkalmazás optimalizálásból kivettem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3833) paveli6901


paveli6901
csendes tag

A szám tátva maradt mikor végig néztem ezt a videót! :Y
A fickó darabokra szedi a Galaxy S6 -ot és újra összerakja.Nem ez volt a nagy mutatvány számomra,hanem,hogy láthattam, hogy hogyan néz ki belülről a telefonom.Gondolom,az S6 edge csak az ívelt kijelzőben különbözik tőle. Nem semmi! :C :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3834) mati12 válasza SkyS1gn (#3832) üzenetére


mati12
senior tag

Érdekes ez az órás dolog is nálad. Én is Lg G Watch R-el használom (láttam az óra fórumában,hogy te is) de én ha egy hónapig nem csatlakoztatom őket akkor sem történik semmi,nem felejtik el egymást.

(#3835) Handball94


Handball94
aktív tag

Sziasztok!
Ki, milyen vezeték nélküli töltőt használ? Érdemes venni jóárasított ebayeset, vagy csak gyárit ?

(#3836) 2008Kft válasza Handball94 (#3835) üzenetére


2008Kft
tag

Szia. Nekem sima no name van és jól működik vele ebayes 4£-t volt anno figyelni kell, hogy jól rakd rá, ha világít a piros akkor jó :)
Kérdés: tudja e valaki hogy hol lehet kikapcsolni ezt az előugró nézetet, rohadtul idegesít és nem találom. Köszönöm

(#3837) Handball94 válasza 2008Kft (#3836) üzenetére


Handball94
aktív tag

Valami ilyesmi? 800 mA? [link]
Tudom, ebben van s5 receiver is, de van még a családban s5 is, szóval ez is kellene.

(#3838) iSonic válasza Handball94 (#3837) üzenetére


iSonic
addikt

[link] Ez tuti működni fog és gyorsabban tölti, mint a sima kábeles megoldás és nem kell centizned hová teszed a készüléket rá.

[ Szerkesztve ]

(#3839) SkyS1gn válasza Handball94 (#3835) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A gyári, HOZZÁ valót ne vedd meg mert egy halom kaki... ami röhej, villog meg szirénázik de tölteni bacik.

Azért ez komoly 46p kijelzőidővel.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3840) lacqa


lacqa
tag

Sziasztok!
Milyen formában lehet eltüntetni a T-s inditási logóját? Jó lenne gyári Samsung indulás ha lehetséges:)
Köszi! :R

(#3841) iSonic válasza lacqa (#3840) üzenetére


iSonic
addikt

Odin-> legfrissebb XEH ROM-ot felteszed és voálá gyári független rom no t-szar stuff :)

pár kommentel feljebb görgetsz akkor ott megtalálod a leírást a kommentembe :)

Cris99:

nekem 3 és fél óra kijelző és 2 és fél óra telefonhívás plus 1 óra messenger beszélgetés és 11% a telefon, mellette fb, insta, pinterest, chrome, kis rayman, wolframandalpha.. Valami gubanc lesz vagy az akksiddal vagy egy alkalmazással ami iszonyat draneli az akksidat, vagy magával a ROM-al.

[ Szerkesztve ]

(#3842) isti215


isti215
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy várható hogy lesz s6 edge-re cyanogenmod mert nem találtam sehol.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#3843) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok...sajnálatos modon öszetörtem a telcsim érintőjét.. :W Tudnátok tanácsot adni hol javítják és menyiért?

(#3844) iSonic válasza badmad (#3843) üzenetére


iSonic
addikt

Ez a hivatalos szerviz árlistája és rajta a cím: [link]

isti215:
Én sem nagyon hallottam, hogy lenne rá, maximum S6-ra fogják kidobni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3845) paveli6901


paveli6901
csendes tag

Sziasztok!
Galaxy S6 telefonnál adott egy deodex stock (custom) ROM.
Ebbe keresem az Adapt Sound 4.0 -t!
Nem tudjátok véletlenül milyen könyvtárban keressem?
Már 3 napja kínlódok vele és nem találom! :W
Előre is köszönöm szépen! :R

(#3846) kakuk100 válasza iSonic (#3841) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Ha neked XEH rom van a telefonodon az még mindig portugál Pr. kódot produkálja?

(#3847) Valkűr


Valkűr
őstag

Szasztok! Tervezem egy ilyen telefon vásárlását, a kérdésem az lenne, h jelenleg egy HTC one M7 van, ez után mire számítatok a Samsungnál?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3848) Angel78 válasza Valkűr (#3847) üzenetére


Angel78
aktív tag

Hát szintén egy ezüst 32GB-os M7 One-ról váltottam.
Szebb kijelző (na jó gyönyörű), nagyobb kijelző, gyorsabb proci, több RAM, Kevésbé jobb RAM
És sokkal drágább. Az elmúlt fél éves S6 edge tapasztalat után most kellene döntenem, maradnék az Alu hátlapos M7 mellett! Ezt a lovét meg hasznosabb dologra fordítanám...

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#3849) SkyS1gn válasza Valkűr (#3847) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vegyél inkább 6P-t én is azt fogok :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3850) Valkűr válasza SkyS1gn (#3849) üzenetére


Valkűr
őstag

Az mi?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.