Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) labeda válasza Viper26 (#4800) üzenetére


labeda
aktív tag

Pedig az enyém független.

(#4802) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Nálam sem találja a marsot...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#4803) Wapmester


Wapmester
senior tag

akinek a samfirmen mutatja a frissítést a product code-jára az próbálja ki smart switch-el frissíteni mert én is így csináltam és a smart switch feldobta a frissítést így nem kellett odinnal szarakodni :D

[ Szerkesztve ]

(#4804) csacsa01


csacsa01
tag

Nálam szépen lejött, gond nélkül. Független a teló.

(#4805) philipe


philipe
tag

Független telóra a fentebb olvasott Smart Switch alkalmazasaval, full mentés aztán telepítés, nem igazán volt egy kerek óra.

(#4806) Viper26 válasza philipe (#4805) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor függőre meg marad az Odin ezek szerint.

iPhone 14 | FR955

(#4807) philipe válasza Viper26 (#4806) üzenetére


philipe
tag

Vagy még egy kis türelem.. 🙈🙉🙊

(#4808) Viper26 válasza philipe (#4807) üzenetére


Viper26
nagyúr

Végül is nem sűrgős, kamera miatt várom leginkább. :)

iPhone 14 | FR955

(#4809) papp54


papp54
aktív tag

Független portugálra se jött még meg.

Honor 50 5G

(#4810) subset válasza tangiers (#4771) üzenetére


subset
senior tag

Természetesen elfogadom és én is elnézést kérek.
Nekem is épp rossz volt a passzom, szóval mindent magamra vettem...indulatos voltam.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4811) feroooo31


feroooo31
tag

Van valahol valami leírás, hogy milyen változások lesznek a 6.0ban?

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#4812) Kasya válasza feroooo31 (#4811) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#4813) warinng95


warinng95
újonc

Sziaszot olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a héten csütörtökön vettem egy samsung galaxy s6 edge-et. Na most. Amíg a 5.1 volt rajta addig semi gond nem volt a készülékkel. Még az nap este meg érkezett a 6.0. Fel is frissítettem. Aztán a telefon fogta magát és ujra indult de ezt jó párszor aztán este ki is kapcsolt valamikor reggel ugy kapcsoltam vissza. Pénteken ez a jelenség megint meg volt. Nyomtam gyári visszaálításokat is meg factory resetet is de semmi ugyan ugy csinálja most is arra ébredtem hogy ki van kapcsolva..... plusz utána megint ujra indult mikozben nyomogattam.... szerintetek van valami megoldás??? Vagy vissza kell vinnem.....
A telefon németben lett véve és itt is használom vodafonos de kártya független.
Ha valaki tudna segíteni nagyon meg kösszönném mert ezt már nem birom..

(#4814) icemad válasza warinng95 (#4813) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a helyedben leszednék egy 4 fájlos romot samfirmmel, és odinnal ráfrissítenék. Előtte, és utána is csinálnék factory resetet.

Szerk.: A sima s6 topicjában találsz az összefoglalóban leírást. És nagyon fontos, hogy előtte kapcsold ki az újraaktiválás tiltását a biztonsági menüben.

Esetleg a Smartswitch programmal is csinálhatsz vészhelyzeti visszaállítást.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4815) jana203


jana203
csendes tag

Sziasztok, Szükségem lenne egy kis segítségre. T-mobilos a telóm. Leszedtem Samfirm-el az MM 6.0.1 XEH-s 4 file-os verziót. Odin 3.10.7-es feltettem az AP-t. A többi 3 fájlt is telepíteni kell? Minden simán ment, de a telefon újraindulás után megállt a Samsung S6 edge feliratnál.

(#4816) NoilDwen


NoilDwen
csendes tag

Sziasztok! Próbálom a smartswitchet felrakni a win7es gépemre, de vmilyen dll. fájl hiánya miatt nem indul. Járt már îgy vki?

[ Szerkesztve ]

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4817) csacsa01


csacsa01
tag

Az általam eddig használt Call Recorder, nem fut a 6.0.1 alatt. Ennek nem örülök.

(#4818) Markizmark válasza jana203 (#4815) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha 4 fájlost szedtél le akkor abból mindent fel kell használni, helyére kell tallózni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4819) warinng95 válasza icemad (#4814) üzenetére


warinng95
újonc

de ez nem jár gari vesztésel?

(#4820) kakuk100 válasza jana203 (#4815) üzenetére


kakuk100
őstag

Persze, azért 4 fájlos mert mind a 4 fájlt be kell tallózni a megfelelő helyre és utána Start.

(#4821) mati12 válasza csacsa01 (#4817) üzenetére


mati12
senior tag

Egy tipp.Nézd meg az alkalmazáskezelőben milyen engedélyekre van szüksége a programnak,és ha valami nincs engedélyezve manuálisan engedélyezd neki. Én is jártam már így,(igaz másik programmal) 5.1 alatt tökéletesen futott a 6.01-en pedig el sem indult.

(#4822) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Azért írok mert Németországban az O2-tól vettem egy ilyen készüléket (előfizetéssel) és a kérdésem, hogy ha ebbe hazai Vodafone-os simkártyát szeretnék tenni és Magyarországon akarom mostantól használni, ahhoz mit kell tennem, lehetséges-e egyáltalán?

Előre is köszi a segítséget!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#4823) Peet91


Peet91
aktív tag

Na 6.0.1-es tapasztalatok a teljesség igénye nélkül:
- 900 mega helyett 1,2 giga szabad memória átlagosan
- gyorsabb az egész rendszer, nincs apró döccenés sem, smooth az egész
- 30%-al hangosabb a telefon, mind fülesen mind hangszórón nőtt a hangerő, és a hangminőség is frankó
- szignifikánsan gyorsabb lett az ujjlenyomat olvasó, azonnal oldja a készüléket, nincs az a cirka 1 másodperces leolvasási idő
- szebbek lettek a menük, szerintem tekertek egy kicsit a DPI-n, mert kisebbnek tűnnek az értesítési sáv elemei
- a DOZE-ról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert elég sokat volt nyomkodva a teló, viszont képernyőidő tekintetében szerintem javult a fogyasztás.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#4824) csacsa01 válasza Peet91 (#4823) üzenetére


csacsa01
tag

Meg tudom erősíteni az általad leírtakat, hasonlóak a tapasztalataim.

(#4825) csacsa01 válasza mati12 (#4821) üzenetére


csacsa01
tag

Kösz, megnéztem, engedélyezve van minden. Megpróbálom egy másik progival.

(#4826) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Ha megrázzátok a telefont amikor a kamera inaktív állapotban van akkor nektek is hallhatóan zörög? A héten kaptam vissza a szervizből a telefont és azóta "mintha" bajlódna az automata fókusz. Ha csak egy picit is odébb mozdítom máris újrafókuszál. Elég idegesítő. A készített képekkel és videókkal nincs baj.

Feri

(#4827) jana203 válasza kakuk100 (#4820) üzenetére


jana203
csendes tag

Szia, Köszönöm a tippet, így már gond nélkül sikerült megcsinálnom :) Utólag is bocs a hülye kérdésemért :D

(#4828) VIBO válasza Peet91 (#4823) üzenetére


VIBO
őstag

Smart Switch-el nekem is felmászott a független tellámra. Nemsokára írok. De az ujjlenyomat olvasó tényleg gyorsabb.

Remélem üzemidő is javul.

Egy-két widgetet újra kellett tenni, mert eltűntek.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4829) subset


subset
senior tag

Nálam is Smart Switch-el frissült (XEH) - lassan egy napja használom :)
A meglévő rendszer is szépen működött upgrade után - de azért kapott egy full wipe-ot.

Abszolút pozitív tapasztalatok ez idő alatt.
Nincsenek röccenések, az ujjlenyomaton nem gondolkozik - végre
...de eddig is így kellett volna működnie
Szép, gyors, smoot az egész.
Tetszik

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4830) feroooo31 válasza Peet91 (#4823) üzenetére


feroooo31
tag

30%-al nagyobb hangerő? Nálam olyan hangos az 5.1.1-en,hogy felére vissza kellett vennem. Fülesen is teljesen jó a hangerő! Úgy szól, ahogy kell.

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#4831) freezespider


freezespider
tag

Akarom kérdezni, hogy a smart switch full mentés után, hogy állítja vissza a rendszert?

Pl. mit érdemes külön lementeni? (viber üzenetek, ikonok, progik, stb ...)
Amikor HTC -m volt, az gyakorlatilag ugyanúgy állított vissza mindent.

(#4832) NoilDwen


NoilDwen
csendes tag

Vkinek ötlete erre? http://m.mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s6_edge_feliveles_gol/hsz_4816-4816.html

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4833) Kasya válasza NoilDwen (#4832) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pontosan milyen dll?

Probald meg ezt a drivert feltenni.

(#4834) kakuk100 válasza subset (#4829) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Megmondanád, hogy XEH lett a product kódod is, vagy valami más? Pl. Portugál.
Köszi :((

(#4835) unicumnext válasza fermacht1994 (#4826) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Igen ez mindenkinek így van, azt hiszem a fókusz az, mivel csak akkor aktiválódik, ha használod.

(#4836) badmad válasza Isual (#4822) üzenetére


badmad
senior tag

Semmit nem kell tenned beleteszed a simet és használod...vagyis igazából anyit mégis ,hogy csinálj egy hard resetett és ted be a simet majd kapcsold be.Így a beállítások a vodafonos is automatikussan beállítodik és nem kell bénázni a mobilnettes beállításokkal meg ilyesmi.

(#4837) Isual válasza badmad (#4836) üzenetére


Isual
veterán

Ezek szerint független a német O2-os telefon vagy minden kinti az?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#4838) NoilDwen válasza Kasya (#4833) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

Felraktam, de nem lett jó. mfc90u.dll-t hiányolja.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4839) Kasya válasza NoilDwen (#4838) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#4840) subset válasza kakuk100 (#4834) üzenetére


subset
senior tag

Szia,

Nálam maradt XEH a CSC
Smart Switch-el frissítettem.

Annyi az érdekes, hogy a Phone Info *Samsung* -al nézve most üres az "Eredeti CSC kód" mező - az 5.1.1-nél még írta itt az XEH-t
A firmware és aktív CSC mezőkben maradt az XEH

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4841) NoilDwen válasza Kasya (#4839) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

Köszönöm, jó lett.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4842) Kasya válasza NoilDwen (#4841) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szivesen :)

(#4843) emre33 válasza subset (#4840) üzenetére


emre33
addikt

Nálam ugyan ez
Üres az etedeti csc kód mező. Én is smart swirch frissítettem.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4844) kakuk100 válasza subset (#4840) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen megpróbálom. Eddig ha XEH kódost tettem fel mindig Portugál lett a Pr. kódom.

(#4845) badmad válasza Isual (#4837) üzenetére


badmad
senior tag

Hát ez jó kérdés Én kint vettem függetlennek eleve nem akartam szolgáltatósat de szerintem a szolgáltatosak között is egyre több a független...

(#4846) freezespider


freezespider
tag

Sziasztok!

Továbbra is kérném a segítségeteket:

Akarom kérdezni, hogy a smart switch full mentés után, hogy állítja vissza a rendszert?
Pl. mit érdemes külön lementeni? (viber üzenetek, ikonok, progik, stb ...)
Amikor HTC -m volt, az gyakorlatilag ugyanúgy állított vissza mindent.

Köszi

(#4847) subset válasza freezespider (#4846) üzenetére


subset
senior tag

Szia,

Konkrétan nem tudom a választ a kérdésedre.
Annyit fűznék hozzá, hogy szerintem érdemesebb mindent "manuálisan" lementeni aztán egy szűz rendszerre visszapakolgatni a cuccokat az smseket, hívásnaplót. Tiszta sor, hogy a beállításaid és még csomó dolog "elveszik" de kapsz egy tiszta rendszert a visszaállításból származó esetleges bugoktól mentesen.
A vibert-is elméletileg le tudod menteni

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4848) Isual válasza badmad (#4845) üzenetére


Isual
veterán

Na igen és mit tudok tenni, ha nem. Én, mint írtam az O2-nál vettem (ez egy szolgáltató) és nincs itt kint nálam magyar sim kártya, jövő héten megyek haza és ott már magyarral szeretném használni. Ha nem független, akkor van rá mód Magyarországon hogy függetlenné tegyem?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#4849) Peet91 válasza Isual (#4848) üzenetére


Peet91
aktív tag

Ha szolgáltatófüggő a készüléked, akkor az adott szolgáltatóhoz kell bemenni, és ők tudják unlockolni. Ha már nem vonatkozik hűség a készülékre, akkor nem lesz olyan drága mulatság, viszont ha igen, akkor keméynen megsarcolhatnak, de egy kérdést megér. Itthon a Telekomnál, amikor utoljára kérdeztem, kb 20 ezer Forint volt függetleníteni a náluk vásárolt készüléket, de ezt ne vedd referenciának.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#4850) freezespider válasza subset (#4847) üzenetére


freezespider
tag

Köszi ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.