Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok! Sürgés segítségre lenne szükségem, mert döntésképtelen vagyok :D Céges telefont választhatok magamnak. Szóval a telo értéke nem szempont. :) Sajnos a német t-mobile nem foglalkozik lg-vel, így az S6 maradt. Sima vagy edge...?! Voltam tegnap a media marktban, megnéztem milndkettőt. Vegyesek az érzések. Első ránézésre az edgnél egyből előjött a wow feeling :) Viszont a kézben tartva alábbhagyott. Nagyon vékony a kávája, folyton az volt az érzésem, hogy kiesik a kezemből. Tok használata javítana ezen? Illetve a fény is a lekerekített szélek miatt máshogy/zavaróbban tört rajta. Persze egy ilyen bevásárló központ az speciális környezet... A "sima" modellnél ezek a gondok nem voltak, de azt kinézetre csak átlagosnak mondanám.
A kérdésme az lenne, hogy minennapi használatban ezek a problémák tényleg azok-e, illetve, hogy kis megszokás után megszűnnének-e?

(#3052) Black Phone


Black Phone
senior tag

Ide is írok hátha valaki...
Este 9 korul tettem repulomodba alkalmazasokat bezarva, wifi mobilnet kikapcsolva most tettem vissza repülobol a telot 57% ról reggelre esett 46%-ra, akkumulatorhasznalatnal kihelzö 10%, cella 9% mutat....valaki??mi lehet a gond...
Eddig 1,5-2 napot kibirt a kicsike es ugyanazokat az alkl.hasznalom mint korabban, maj.26án lett véve a teló (edge)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#3053) Dr.FantastiK válasza Black Phone (#3052) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

milyen szoftwered fut ? a legujabb ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3054) Black Phone válasza Dr.FantastiK (#3053) üzenetére


Black Phone
senior tag

Igen az a teló T-mobilos

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#3055) eminem


eminem
tag

Sziasztok!!
Beszaggat belaggol a telcsi ha nagyot pörgetek az app-ok vagy böngészés közben.
S6 EDGE telcsi gyári 5.1.1 rendszer van rajta egy csomó alkalmazást ami gyárilag volt rajta azokat letiltottam package disable pro progival "TÖRÖLNI NEM TUDTAM" mint pl: facebook, google+, instagram, facebook messenger, one drive, peel smart remote, watsapp,.
De még most is megeszi a telcsi a 2gb 2.4gb memóriát mi az amit tudnék törölni véglegesen vagy letiltani
és a telcsi rendszerét stabilan tartaná.
Véglegesen hogy tudnám törölni
Ezek a progik vannak fent a telcsin. viber picwords pixwords skype package disable pro.
köszi előre is a segítséget.
ui. 6.0 rendszer mikor jön ?

..,

(#3056) tomee007007 válasza Black Phone (#3052) üzenetére


tomee007007
őstag

Nézd meg az alkalmazás kezelőt hogy mi szívja az aksit. Az enyém is T-s, de lassan gyári visszaállítás lesz, mert igaz hogy készenlétben semmit sem merül, de használatnál iszonyatosan, 2 napos készenlét mellett átlag 2,5 óra a kijezőidő, ami botrányosan kevés...

(#3057) kovecses válasza badxgirl (#3002) üzenetére


kovecses
aktív tag

Csak az Edge+ készülék tud gyorstöltést az új vezeték nélküli töltővel.
Ha még meg is vennéd ezt a töltőt akkor is csak lassan tudnád tölteni a sima Edge-t mert maga a készülék nem tudja.

Igen látom a hasznát, nem kopik az usb csatlakozó, nem törik meg a töltő kábele, ha töltés közben fel kéne venni a telefont nem kell a kábelt kitépni belőle...

Én imádom és az esetek 90%-ban csak így töltöm a telefont!

[ Szerkesztve ]

(#3058) Cyberfaust válasza Wayne (#3051) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

(#3051) Wayne
Én tokkal segítettem ezen a problémán - Gyári flip wallet, de nem a stabilabb fogás volt a vezérelv, egyszerűen csak vigyázok rá. Az edge szél nekem néha játéknál zavaró, de nem vészes, szerintem szokható.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#3059) Cyberfaust


Cyberfaust
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki már olyat, hogy a készüléket ébresztve a lezárt képernyőn látható óra láthatóan akkor frissült?

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#3060) mati12 válasza Cyberfaust (#3059) üzenetére


mati12
senior tag

Nálam rendszeresen előfordul. Illetve kb. egy hete kezdte el csinálni,hogy random időközönként hülye zeneszerű hangot ad ki a készülék és eközben a status baron megjelenik egy felirat miszerint dokkolóhoz csatlakozott. Ilyenkor a ki-bekapcs segít a dolgon de néhány nap múlva ismét jelentkezik a probléma. Angol független 5.1.1-es romot használok lehet,hogy egy visszaállítás segítene de olyan jól belaktam már a készüléket,hogy nincs semmi kedvem hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#3061) Dr.FantastiK válasza kovecses (#3057) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

teves.
a sima EDGE is tud gyorstoltest, vezeteknelkulivel is !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3062) Danny365 válasza Dr.FantastiK (#3061) üzenetére


Danny365
őstag

Nem tud. A Qi gyorstöltés csak az Edge+, Note5 kiváltsága.

(#3063) Dr.FantastiK válasza Danny365 (#3062) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

ha nekem 1 perc alatt tolt 1 %-ot , az nem gyorstoltes ? :F

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3064) Danny365 válasza Dr.FantastiK (#3063) üzenetére


Danny365
őstag

Fast Charge Support
Galaxy Note5 and Galaxy S6 edge+ are compatible with wireless Fast Charge technology. Other devices will charge at standard wireless charging speeds.
[...]
The Fast Charge feature is compatible with only Galaxy Note5 and Galaxy S6 edge+ models.

Az említett 2 készüléket gyorsabban tölti, ennyi. És ezeket reklámozzák úgy, hogy Wireless Gyorstöltésre alkalmas. Mondhatod, hogy gyorsan tölti az Edge-et is, az még nem Fast Charge.

(#3065) Dr.FantastiK válasza Danny365 (#3064) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

koszi, akkor nemjol tudtam. :B

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3066) BadStyle


BadStyle
csendes tag

Hello !

Történet annyi, hogy az Edgem azt játszotta el, hogy bizonyos % után, pl 40 - 30 % leugrott 15 -re, utána 5 -re,ezt megtette kb 2x, mert utána elküldtem a samu szervízbe, persze előtte volt FR !

Szóval beküldtem a szervízbe, ( Aksit cseréltek, benne ) még azon a héten vissza is kaptam, 2-3 hétig nem is volt vele semmi, majd a múlt héten volt egy olyan, hogy 50 % -ról leugrott az aksi 3 % -ra . .
Monjduk úgy volt, hogy feltöltöttem, és 2 hétig nem nyúltam hozzá, csak néha néha ránéztem ! 14 -15 nap után volt 50 % -on, és akkor ugrott le.

De most újra feltöltöttem, és használtam lemerülésig, és nem ment le egyszer sem, vagyis nem ugrott le a %, hanem szépen fokozatosan ment le !
Elképzelhető, hogy azért ugrott le, mert 2 hétig nem volt komolyabban használva ?
Energia -takarékos mód mindíg be van kapcsolva egyébként !

Nem szeretném emiatt újra szervízbe küldeni, most éppen ott járok, hogy használatban van, lemerítem, utána feltöltöm, és megnézem hogy hogy fog merülni !
Ennyi lenne, kérdés hogy nektek volt -e már olyan eset, hogy mondjuk drasztikusan lecsökkent az akkku -szintetek ?
Vagy én vagyok a ludas, hogy nem használtam 2hétig és azért ment le ? ( Mert használatban jól merül )

Előre is kösz ! ;-)

ui: Legfrisebb szoftver van fent, és új akkum van, szerviz által, most még tesztelem a telót, de jól jönne pár vélemény !

(#3067) guriga1234 válasza BadStyle (#3066) üzenetére


guriga1234
addikt

"Monjduk úgy volt, hogy feltöltöttem, és 2 hétig nem nyúltam hozzá, csak néha néha ránéztem !" - Ezért érdemes volt ennyi pénzt kidobnod.

(#3068) BadStyle válasza guriga1234 (#3067) üzenetére


BadStyle
csendes tag

Ritkán van ilyen, hogy ilyen hosszú ideig nem használom, most ez volt !

Egyébként ha megyek vhova mindig viszem magammal, és itthon is szoktam használni ! (még jó . . )

Ez egy kivételes alkalom volt, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy mitől lehetett ez ?

Más fórumban írták:

"Gondolom mivel nem piszkáltad az akku állapot frissítése nem volt folyamatos. Amikor megpiszkáltad akkor már az igazat mutatta.
Úgy tudom, hogy ezeket az akksikat nem szabad tökig lemeríteni. Nem igazán szeretik. Használd. Aztán ha töltő közelében van, és alacsony a töltöttsége, dugd rá."

Osztja ezt vki ?

(#3069) rodipe


rodipe
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy vettem online webáruházból egy S6 Edge-t és volt a kijelzőben egy halvány sötét csík, ezt már kézhezvétel utáni napon jeleztem is feléjük. Kérték küldjem vissza a címükre és küldenek cserét. Ez meg is történt, viszont a cserekészülék is pixelhibás volt (3 db pixelen olyan volt, mintha valami szennyeződés a gorilla glass és az lcd közé szorult volna). Ezekről fotöt készítettem, bejelölve a hibákat, illetve bementem itt a helyi márkaképviseletbe és kikértem a szervizes véleményét. Azt mondta jogos, mert már 1 pixelhibára is vonatkozik a garancia. Tehát ezt a második telefont is visszaküldtem még aznap mikor megkaptam, egy jól megfogalmazott, képekkel alátámasztott reklamációs e-mail kíséretében. Nehéz lefotózni a hibát, de szemmel sokkal jobban látható. Miután visszakapták a készüléket ma felhívtak, hogy mivel már másodikat küldtem vissza nem fogják 3 napon belül cserélni, hanem beküldik a márkaszervízbe vizsgálatra, melynek ideje akár 15 munkanap is lehet... Kérdésem az lenne, hogy ezzel jogosan járnak-e el és nem kellene-e cserélniük azonnal egy észlelt hibára. Ugye ennek a végén már majd több, mint egy hónap telik el összesen azóta, hogy kifizettem kb 200 ezer HUF-ot és még mindig nincs használható telefonom. Egyébként persze a kereskedő azt mondja, ők nem látják a hibát... Másik kérdésem az lenne, hogy ez esetben élhetek-e még a vásárlástól való elállás jogával? A készülékek összesen nem töltöttek nálam csak kb 4 munkanapot. A második reklamációnál jeleztem is a levélben, hogyha a 3. telefon is hibás lesz, akkor szeretnék elállni a vásárlástól. Erre most jöttek ezzel...

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#3070) bounty123 válasza rodipe (#3069) üzenetére


bounty123
őstag

Sajnos csere után már nincs 14 munkanapos elállás, én így tudom. Ezért is szoktam amikor csak lehet, inkább elállni, még ha macerás is. Ha a pixelhibára áll a gari, akkor ki fogják cserélni a kijelzőt.

(#3071) kovecses válasza Dr.FantastiK (#3061) üzenetére


kovecses
aktív tag

Nem, nem tud!
Hivatalos információ!
Felhívtam a Samsung Magyarországot ahol először nem tudtak rá válaszolni, de megígérték, hogy e-mailben válaszolnak.

Ezt írták válaszban:

"Tisztelt Kövecses József! Köszönjük érdeklődését.
Az új vezeték nélküli gyorstöltő működőképes az S6 és S6edge készülékkel, de nem tölti őket gyorsan."

Szóval megkérnélek mielőtt engem lehurrognál, nekem ezt mondták és gondolom ők csak tudják...

(#3072) kovecses válasza Danny365 (#3064) üzenetére


kovecses
aktív tag

Na végre, köszönöm szépen!

Ez is jó példa arra, hogy itt utálnak az emberek és ahelyett, hogy megköszönnék a segítségemet, mindig megcáfolnak és belém rúgnak.

Még jó, hogy a fórumok erre valók...köszönöm szépen. :(

[ Szerkesztve ]

(#3073) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Nem reg szereztem zoldbe egy ilyen telot, par napos. Az letezik hogy a kameram szar lehet vagy gyenge?? Fotoztam hetvegen allatkertben es eleg gyengek a fotok. Zajosak, eletlenek valamint letoltottem egy camera app-ot nem tudom mar melyik es azzal egyaltalan nem talalt fokuszt, de a gyarival minden oke. Lenyeg hogy a sony z2 kameraja szebb kepet lo jelenleg.

Koszonom!c

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3074) Danny365 válasza Gabes13 (#3073) üzenetére


Danny365
őstag

Tölts fel pár képet, hogy hogyan is néznek ki.

(#3075) Gabes13 válasza Danny365 (#3074) üzenetére


Gabes13
tag

Üdv! Küldtem privátot.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3076) Wapmester válasza Gabes13 (#3075) üzenetére


Wapmester
senior tag

Küldj nekem is egy teszt képet

(#3077) Gabes13


Gabes13
tag

Mèg egy kèrdès! Az szolgáltatói hiba hogy csak a vodás sms-ek jönnek meg? En tudok kuldeni barhova

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3078) Gedeon31 válasza bounty123 (#3070) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az nem 14 munkanapos ,hanem 14 naptári nap amiben benne van a hétvége is.

(#3079) bounty123 válasza Gedeon31 (#3078) üzenetére


bounty123
őstag

Igazad van, utánanéztem és valóban naptári napokról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#3080) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Ezeknel a teloknal a szoftver frissites hogy mukodik? Tehat ahany keszulek annyi? Jel
en esetben nekem g925f-es van. Odinnal frissitenem adnek egy eselyt neki meg szerviz elott. Irorszagban vasarolt telefon, voda. Koszonom

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3081) leslien


leslien
nagyúr

Samsung Galaxy S6 Edge Giveaway nyereményjáték..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3082) mati12


mati12
senior tag

Ma jött valami 79 MB-os frissítés az Angol romra. (925F)

[ Szerkesztve ]

(#3083) Gabes13


Gabes13
tag

Vaaki tudna dobni egy 5.1.1 linket? Odinnal raknam fel, köszönöm!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3084) eminem


eminem
tag

Sziasztok!!
Beszaggat belaggol a telcsi ha nagyot pörgetek az app-ok vagy böngészés közben.
S6 EDGE telcsi gyári 5.1.1 rendszer van rajta egy csomó alkalmazást ami gyárilag volt rajta azokat letiltottam package disable pro progival "TÖRÖLNI NEM TUDTAM" mint pl: facebook, google+, instagram, facebook messenger, one drive, peel smart remote, watsapp,.
De még most is megeszi a telcsi a 2gb 2.4gb memóriát mi az amit tudnék törölni véglegesen vagy letiltani
és a telcsi rendszerét stabilan tartaná.
Véglegesen hogy tudnám törölni
Ezek a progik vannak fent a telcsin. viber picwords pixwords skype package disable pro.
köszi előre is a segítséget.
ui. 6.0 rendszer mikor jön ?

..,

(#3085) mati12


mati12
senior tag

A lentebb említett frisítés az "alkalmazásoptimalizálás" menüpontal bővítette a beállításokat. Kíváncsian várom a pozitív hatásait.

[ Szerkesztve ]

(#3086) Wapmester válasza mati12 (#3085) üzenetére


Wapmester
senior tag

Hát ez szerintem csak leállítja a háttérből az adott alkalmazást, csodára ne számíts :) mi a product code -od?

[ Szerkesztve ]

(#3087) kovecses válasza Dr.FantastiK (#3061) üzenetére


kovecses
aktív tag

Nincs igazad és már elismerhetnéd végre...

"Fast Charge Support
Galaxy Note5 and Galaxy S6 edge+ are compatible with wireless Fast Charge technology. Other devices will charge at standard wireless charging speeds.
[...]
The Fast Charge feature is compatible with only Galaxy Note5 and Galaxy S6 edge+ models.
Az említett 2 készüléket gyorsabban tölti, ennyi. És ezeket reklámozzák úgy, hogy Wireless Gyorstöltésre alkalmas. Mondhatod, hogy gyorsan tölti az Edge-et is, az még nem Fast Charge."

(#3088) Kékes525 válasza Gabes13 (#3083) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezzel gyorsan letudod tölteni: [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3089) Gabes13 válasza Kékes525 (#3088) üzenetére


Gabes13
tag

Köszönöm!!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#3090) Drakk


Drakk
tag

Az Odinnak van Mac OSX változata vagy csak Windows alatt fut?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#3091) Kékes525 válasza Drakk (#3090) üzenetére


Kékes525
félisten

Download Odin (Jdoin3) For MAC OSX

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3092) Drakk válasza Kékes525 (#3091) üzenetére


Drakk
tag

Szuper!! Köszönöm!!!! :C

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#3093) lall3rf


lall3rf
újonc

Sziasztok!

Ma csatlakoztam én is a társasághoz egy 32 gigás zöld példánnyal :)

A kérdésem az lenne, hogy akkor most az alap setup után, le kell frissíteni 5.1.1-re (megtörtént) és tolni rá egy factory resetet? Sosem csináltam még ilyet, valaki esetleg egy megbízható guide-al ki tudna segíteni?

Köszönöm előre is!

Amit ma megtehetsz, halaszd holnaputánra és lesz két szabad napod.

(#3094) Kékes525 válasza lall3rf (#3093) üzenetére


Kékes525
félisten

Samsung Galaxy S6 Téma öszefoglaló

"A telefon a ROM telepítése után újraindul. Kapcsoljuk ki a készüléket és lépjünk be Recovery mode-ba. Ezt a Hangerő fel + Home gomb + bekapcsoló gomb együttes hosszan nyomásával érhetjük el.

A menübe belépve válasszuk ki a Wipe data és Wipe cache menüpontokat. (Lépkedni a hangerőszabályzó gombokkal tudunk)"

Az összefoglalóban kép is van róla!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3095) lall3rf válasza Kékes525 (#3094) üzenetére


lall3rf
újonc

Köszönöm szépen!

Az nem probléma, hogy az 5.1.1 nem Odinnal lett feltéve, hanem gyakorlatilag első bekapcsolás után már húzta is le magának, és azt tettem fel?

Amit ma megtehetsz, halaszd holnaputánra és lesz két szabad napod.

(#3096) Kékes525 válasza lall3rf (#3095) üzenetére


Kékes525
félisten

A factory resetet nem befolyásolja a ROM feltevésének módja, azaz megteheted.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3097) lall3rf válasza Kékes525 (#3096) üzenetére


lall3rf
újonc

Köszönöm szépen (megint :) )!

Amit ma megtehetsz, halaszd holnaputánra és lesz két szabad napod.

(#3098) Wapmester válasza Kékes525 (#3096) üzenetére


Wapmester
senior tag

megkaptad a legújabb frissítést? emlékszel beszéltünk itt erről hogy lesz valami hibajavító frissítés, amit már pár product code-ra kiadtak.

(#3099) Dr.FantastiK válasza lall3rf (#3093) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

meg az lenne nagyon ciki ha minden frissites utan kellenne egy Factory Reset ! ! :DDD :DDD

tehat, nem kell.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3100) Kékes525 válasza Wapmester (#3098) üzenetére


Kékes525
félisten

Még nem.

(#3099) Dr.FantastiK: Főverzióváltáskor célszerű, de vásárlás után is van értelme, hogy biztos hogy jól működjön minden. Akkor még nem gond az, ha alaphelyzetbe kerül mindent, mert úgy sincs semmi a telefonon.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.