Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) guriga1234 válasza 2008Kft (#4350) üzenetére


guriga1234
addikt

Meg van 1GB RAM többlet is, továbbá egyéb sw-es lehetőségek (pl. fényképező, persze ez később változhat).

(#4352) 2008Kft válasza guriga1234 (#4351) üzenetére


2008Kft
tag

Igen igen :) hát már most a 6.0.1 en van professional mód ami elég jó :) az 1Gb ram most jelenleg hasznos plusz mert nekem átlag 90%-os foglaltság van.

(#4353) Valkűr válasza 2008Kft (#4352) üzenetére


Valkűr
őstag

Csak sajnos az nem normalis. Ha ettol feljebb megy a ramhasznalat azonnal eladom ezt a xart. Nem normalis h 3 gigabol szinte semmi szabad memiria nincs. Es mikor elkezdi hasznalni az ember jön a lag hegy mert elfogy a ram..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4354) 2008Kft válasza Valkűr (#4353) üzenetére


2008Kft
tag

Igen ez engem is zavar nagyon. Azt hittem a 6.0.1 megoldja de nem nagyon sikerült. Tegnap találtam egy MemControll appot. Ránézek. Elvileg ha jó minden az androiddal nem baj ha nincs szabad hely. De a lagg miatt ez nem normális...nekem nem is a lagg a gond mert szinte elhanyagolható ami n nagyon zavar,hogy alkalmazásokat zár be...meg a böngésző oldalakat újra tölti. Ez gáz. Remélem a végleges 6.0.1 javít ezeken. Am a kijelző és a kamera ami miatt ragaszkodok a samsunghoz...

(#4355) Valkűr válasza 2008Kft (#4354) üzenetére


Valkűr
őstag

Engem is csak ez zavar. Más gyártó hogy oldja meg, h 2 giga rambol 1-1.3 még ott van neki ugyan ez mellett az Android verzió mellett?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4356) freezespider


freezespider
tag

Tegnap fordult elő velem fél év után, hogy magától kikapcsolt a telefon :( :F

(#4357) Viper26 válasza Valkűr (#4355) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen...ott a Meizu MX5 pl, ami köröket ver a Samsungra ebben...belakott telefonnal volt stabilan 1,3-1,5GB szabad RAM.

Azért az botrányos, hogy egy ilyen erős, felsőkategóriás telefonban nincs tisztességes multitasking.
Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy ez is a taccswiz számlájára írható.

Pixel 7 | FR955

(#4358) Apollo_21 válasza freezespider (#4356) üzenetére


Apollo_21
addikt

Ez nálam kb talán 1 hete, írtam is ezügyben ide, azóta lassú is a telóm, mert kb akkortájt jött vmi javító frissítés pár száz mega volt. Rr3 azóta van h durván akad, kb jatszhatattlan, random produkál, képernyő nem ébred fel....nyomom vagy 5x a középső gombot semmi, oldalsórá 2-3-ra reagálja le . És láthatóan lassú, majd magára talál. ... se a tàrhely se a ram ilyenkor nincs tele.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#4359) bubibaba31 válasza 2008Kft (#4350) üzenetére


bubibaba31
tag

Az eltérés 50 ha jól tudom, az akksiban. Én nem játszom telefonon meg ilyenek, szóval annyira nem gáz szerintem.

(#4360) 2008Kft válasza bubibaba31 (#4359) üzenetére


2008Kft
tag

Ha jól tudom a sima s6 2550mAh az edge 2600mAh az edge+ 3000mAh. Én sem játszok soha rajta de az akksi idővel nem vagyok megbékélve...kíváncsi lennék egy edge+ tulaj mit tud mondani :) mert szerintem! a 50mAh a edge feature miatt lett...pl éjjeli óra stb...az 400mAh plusz meg a kijelző méret miatt. Így kb ugyan azt az időt hozzá az összes.szerintem! Am nem érdekelne ha nem zárogatná be magától pl a spotfy-t...rohadt idegesítő...a full verzióban remélem javítják a memória kezelést.

[ Szerkesztve ]

(#4361) roli654 válasza guriga1234 (#4344) üzenetére


roli654
tag

igen volt reset is.. nos én nem is értek annyira a routerekhez, így azt sem tudom, hogy a beállításokban mit is kéne nézni. de meló helyen pl jó a telefon a routerrel.. így tuti nem teló hiba. szar kínai routerek... fúúúj.. van 1 tplinkes routerem is de azt nem tudom ezzel a fos zte-vel összekötni.. nem értek hozzá :S

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4362) icemad válasza roli654 (#4361) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel a programmal nézd meg, hogy a saját wifid nem e ütközik máséval.

Esetleg a router régióját állítsd át dél koreára. Ha nem értesz nagyon hozzá, akkor szólj valami ismerősnek.

[ Szerkesztve ]

(#4363) 2008Kft


2008Kft
tag

Amúgy nem tud valaki használható alkalmazást root nélkül arra,hogy az "Android Rendszer" mint fő fogyasztón belül mik tartják ébren a telefont? Mert nagyon nem tetszik,hogy kb 11%-22%-ot eszik. Volt hard reset wipe cache minden. Csak nem találom mi az ami folyton felébreszti majd napi szinten ~2.5óra cpu használathoz vezet. Ötlet mivel tudom ellenőrizni? Amit pótolni kéne a samsungnak a stock androidból, MM-re gondolok, azaz,hogy lehessen nézni a RAM használazott időre. Pl 1h alatt mi mit használt stb...
http://wccftech.com/how-to-fix-android-6-memory-drain-issues/

[ Szerkesztve ]

(#4364) roli654 válasza icemad (#4362) üzenetére


roli654
tag

nagyjából ismerem ezt az analyzert. de őőő hogy látom ha valakiével ütközik?

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4365) kmóricka válasza 2008Kft (#4363) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nekem a gplay szolgáltatások vezet...mindig...de igazából nem izgat..pont ugyanez volt a huawei p8al is, ott is ette a dolgokat...de üzemidőben nem oszt nem szoroz, innentől kezdve meg nem zavar..
Most 2 nap 20 órája megy az edge, most tettem töltőre 23%nál...igaz én sosem nyúzom agyon a telokat...csak telefonálok, fotózók és emailezem rajt leginkább...minden másra ott a mastercard :D..ja nem, a kis tabletem...azt viszont nyúzom...ezért a telefon képességeit nem igazán használom ki soha...talán csak a kamera ami igazán érdekel...:)
Egyébként sztem jobb mint a p8-é, ha már itt tartunk...igaz a fényfestés módot sajnálom...de elvileg erre is jön ugye a záridő állítás...
Szóval nem tudom mennyire érdemes nézni mi mennyit fogyaszt...
Nekem még nem kapcsolt ki magától ezidáig...különösebb hülyeséget sem csinált még...sőt...egyszer zavarodott meg amikor épp hívtam valakit és ő is pont akkor engem...és az istenért nem engedte felvenni hiába nyomtam h fogadom a hívást:D

[ Szerkesztve ]

(#4366) 2008Kft válasza kmóricka (#4365) üzenetére


2008Kft
tag

Az igen. :) hát tényleg nem nyúzod ha ilyen jól bírja. Nekem messenger,viber,whatsapp, böngésző,spotifly,ebay. 4G-n bár nem jó mindig melóban a térerő így a edge és a 4G között van. Így naponta 2x töltöm. Olvastam xda-n van aki 6h sot-ot kihozott. Nekem a 2.5 ~3h a max. Erőszeretettel használom a Package Disable Pro-t. Jó cucc. Ma reggelre. 0.8%/h merülést produkált készenlétben és végre a cella,-eszköz készenlétben volt a fő fogyasztó. Ja és bluetooth mindig megy a gear-el...a nyúzás mellett kb 9%/h a merülés. A s5 főzött rommal tudott 2.1%/h...lehet,hogy sokat várok :D am neked a Google+-t kéne ignorálnod...az nagyon sokat eszik...

[ Szerkesztve ]

(#4367) kmóricka válasza 2008Kft (#4366) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Azt hogyan?? :D

Hát igen, nekem nem is való okosmobil..., a messengert pl alapból egyre sem tettem fel még...valahogy telon nem szeretem...a tablet az más, azon nekem is van minden...azt kevésbé "sajnálom”:))...

(#4368) leslien


leslien
nagyúr

S7 edge egy kis benchmark.. kíváncsi lennék ha igaz h melyik a snap 820 vagy a exynos 8890 ?..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4369) bazsi0322


bazsi0322
tag

Üdv!
Használ vki a telon fix tokot? Pl. műanyag v szilikon. A kérdésem az lenne, hogy mennyire áll el oldalt az edge kijelző miatt ill mennyire zavaró h rajta van?
Köszi előre is.

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#4370) freezespider


freezespider
tag

Segítsetek már, mert meghülyülök!
Ma délelőtt megjelent a képen látható ikon a telefonomon, amire rákattintottam! Onnantól kezdve semmire sem reagált, még a hosszan kikapcsolásra sem !!!! Össze-vissza nyomkodva sikerült valahogy visszahozni ....
Nem tudjátok mi lehet ez? :O

[ Szerkesztve ]

(#4371) szecska24


szecska24
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy hogyan lehet visszaállítani, hogy a bekapcsolás után a legelső Samsung logo-t visszaszerezzem (ez a boot logo, vagy az animation?). Egy custom ROM telepítése után cserélődött le és hiába tettem vissza az eredetit, ezt az egyet nem állította vissza.

(#4372) szecska24 válasza freezespider (#4370) üzenetére


szecska24
tag

Ez szerintem a Peel Smart Remote ikonja. Tiltsd le, ha nem használod, vagy az alkalmazáson belül tudod állítani, hogy kezdő képernyőn ne jelenjen meg az ikonja.

(#4373) Ákkk válasza freezespider (#4370) üzenetére


Ákkk
addikt

A távkapcsolóra Peel smart remote ra gondolsz?☺
Ki lehet kapcsolni a programon belül a beállitásokban.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4374) freezespider


freezespider
tag

Köszi nektek a segítséget, de ha bemegyek a peel -be, kéri az országot, majd feladja a lehetőségeket. Beállítások menüt nem is látok.
Meg ugye átlatszó ikon jelent meg, és ha kattintottam, lefagyott az egész telefon :/

(#4375) Valkűr válasza freezespider (#4374) üzenetére


Valkűr
őstag

Akkor állitsd be, az országoknál alul ott az egyéb ország. Ha pedig nem kell akkor a föképenyőn tartsd rajta az ujjad és huzd a kukába. De tuti nem attól fagy le a telefon. Nálam simán megy.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4376) freezespider válasza Valkűr (#4375) üzenetére


freezespider
tag

Sajnos akkor sem jön fel a beállítások, ha egyéb országra megyek :/
Az ikonja pedig mint egy szellem, néha megjelenik, majd eltűnik :/ Ha hozzáérek szétfagy az egész telefon :(
Most pl. a képernyő forgatás tűnt el :/
Meg tudnád mondani, hogy azt hol tudom vissza állítani?

(#4377) Valkűr válasza freezespider (#4376) üzenetére


Valkűr
őstag

Akkor pedig nincs más hátra mint előre, valamivel összeakadt ...Csinálj egy gyári visszaállitást.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4378) 2008Kft válasza szecska24 (#4371) üzenetére


2008Kft
tag

Szerintem: odin->gyári rom-> repartition pipa be. Vagy: gyári bootloader hard reset. Minden adat veszik!! Vagy xda-n keress rá,hogy custom boot logo a struktúra ugyan az csak a gyárit rakod vissza,avagy kivarázsolod a gyári romból.

(#4379) Nestor16 válasza Gabes13 (#4250) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nos, megjött, felraktam igaz elsőre elég bénán sikerült, maradt vagy 20-25 bubi, de mindenhonnan csak azt olvastam, hogy várni, várni, várni és eltűnik, így is lett. :C
Már csak egy mini bubi maradt rajta, igaz kellett neki egy hét, remélem az is eltűnik és akkor boldogság. :K

Előzmény: Egy screenegy fóliát tettem a telefonra.

Üdv, Dávid

(#4380) Gabes13 válasza Nestor16 (#4379) üzenetére


Gabes13
tag

Az elsőt is felraktad vagy csak hatulra? Mint mondtam az első elèg trè nekem. Igazàbòl nem lett bubis csak nem illeszkedik hatul megfelelően. Szèleken levegős de nem akar leesni meg semmi.

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#4381) subset válasza freezespider (#4376) üzenetére


subset
senior tag

A nemrégiben 2-4 napja kiadott frissítéssel jött ez a feature.
Kb. a második "szellemeskedése" után az alkalmazáskezelőben letiltottam, azóta békén hagy.
Mondjuk nálam azért nem fagyasztotta le a rendszert...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4382) madkiller válasza freezespider (#4376) üzenetére


madkiller
őstag

Pedig ki lehet kapcsolni, az appban beállitások majd app widget beállítások, majd ott vedd ki a pipát a főképernyő mellöl.

(#4383) Nestor16 válasza Gabes13 (#4380) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nekem teljesen jól illeszkedik az elejére. :) A minőségével nincs gond.

Üdv, Dávid

(#4384) tomee007007 válasza Nestor16 (#4383) üzenetére


tomee007007
őstag

Még ;]

(#4385) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Ezt az ujraindulas dolgot hol lenne erdemes szovatenni a Samsungnak?
Nem hiszem el, hogy az ember vesz egy ilyen telefont, es ket honap alatt ujraindul haromszor..
Mar a fulhallgato jobboldala is elszallt.
Hearthstone meg meccs kozben mindig eldobja a mobilnetet, vagy eppen artifact-tel a jatek :W
Megbolondulok

(#4386) tomee007007 válasza INFINITYzz (#4385) üzenetére


tomee007007
őstag

Valószínűleg valamilyen program okozza. Milyen program használatakor indúlt újra? Illetve mi futott a háttérben?
Saját példám: 9 hónapja van meg a telefon, semmilyen újraindulás nem volt ez idő alatt, a múlt héten felraktam az Oculus-t, használat közben már 2x újra indúlt a készülék...

(#4387) Valkűr válasza INFINITYzz (#4385) üzenetére


Valkűr
őstag

Igazából az ujrainditast hetente nem árt alapból megcsinálni. A te esetetben valami xarul elkeszitett program miatt lehet és nem hinném, h a telefon hibája. Ezekből indulnak a pletykák hogy milyen xar telefon, közben semmi köze a telefonhoz. ☺

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4388) freezespider válasza madkiller (#4382) üzenetére


freezespider
tag

Háááát, nekem így néz ki:

(#4389) freezespider válasza subset (#4381) üzenetére


freezespider
tag

Fura, mert nekem nem is volt mostanában frissítésem, és semmi mást progit sem telepítettem a telóra :(

(#4390) Valkűr válasza freezespider (#4389) üzenetére


Valkűr
őstag

Attól még az automata frissítés a már feltelepitett szoftvereket frissíti. Barmelyikkel összeakadhat. Ne egyből a telefont okoljuk, főleg ne az Android esetében ahol tudjuk, h alapból gyerekbetegségekben szenved. ☺

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4391) subset válasza freezespider (#4389) üzenetére


subset
senior tag

...lehet, hogy automatikusan frissítette magát, és nem nézted meg az értesítést róla !?

Nálam tegnap este megint frissítette magát a progi, pont az általad tapasztalt bugra jött ki a javítás - elméletileg !
Frissítsd, hátha tényleg megjavul.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4392) INFINITYzz válasza Valkűr (#4387) üzenetére


INFINITYzz
tag

Minden reggelt azzal kezdek, h ujrainditom, h veletlenul se akadjon be valami program.
Ma spotify megnyitasanal indult ujra, az elozo pedig a youtube megnyitasanal.

(#4393) tomee007007 válasza INFINITYzz (#4392) üzenetére


tomee007007
őstag

Van valmilyen ezekre épülő/beépülő alkalmazásod?

(#4394) INFINITYzz válasza tomee007007 (#4393) üzenetére


INFINITYzz
tag

Semmi olyan alkalmazasom nincs, ami akarmelyikhez is kapcsolodna.

(#4395) Parokesz G


Parokesz G
csendes tag

Amióta megvan az S6 edge már kétszer volt szervizben!
Problémák:
-a hangerő gomb felfelé olyan mintha beragadna,mert egyszer rányomok és felszalad a hangerő, ha le akartam húzni lejött,de azonnal vissza kúszott maxra.
Ezt már javították. :R
-Az a csodálatos probléma amit senki nem akart érteni, miszerint a csengő hangjaimat bemásoltam a megfelelő mappába, ill. a képeimet is a megfelelő mappába helyeztem, majd ezután 1-2 óra múlva a galériában nem láttam a képeimet, de a saját fájlok alkalmazásban ott volt.
A csengőhangok szintén, nem voltak a kiválasztható lehetőségek között, de az alkalmazáson keresztül nézve ott volt.
Ezt is javították :R
-A következő problémám a térerő. Látom a 2 pálcikát,de hivás után azt írja ki, hogy nem regisztrált a hálózaton, többször egymás után. Belépek a hálózatba, majd GSM-ről 4g-re rakom és rögtön vissza. Már tudtam hívni.
És a nap folyamán több sms-t kapok miszerint volt nem fogadott hívásom. Az érdekes az, hogy a cserekészülék ami szintén samsung volt tökéletesen tette a dolgát. :F
Lassan kezd fárasztani ez a teló. És most olvasom, hogy jön az S7, ráadásul nagyon csúnya a képek alapján. :U

(#4396) freezespider


freezespider
tag

Köszi a segítségeteket!
Ma majd' idegbajt kaptam, mert egy héten belül másodszor kapcsol ki magától a teló :W :(
Erre egyből kapcsoltam, hogy tuti a peel -nek lehet köze hozzá! Most letiltottam az alkalmazáskezelőben!

Azt meg tudnátok mondani, hogy az automatikus képforgatást hol tudom beállítani?

Köszi!

(#4397) freezespider válasza Valkűr (#4390) üzenetére


freezespider
tag

Amúgy magát a telefont imádom :)
Pont ezért idegesítenek ezek a dolgok :(

(#4398) szecska24 válasza 2008Kft (#4378) üzenetére


szecska24
tag

Szia, nem működik.
Odin csak akkor fut végig sikeresen, ha a repartition és/vagy a phone bootloader update nincs bepipálva. ROM-ot sammobileról szedtem (legfrissebb TMH).
Bootloadert hogyan lehet hard resetelni?

(#4399) Cry0


Cry0
őstag

Nem tudom volt-e már :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#4400) gaucho válasza Cry0 (#4399) üzenetére


gaucho
tag

Ez szerintem még nem.De hogy a Samunál mindig a polák tesók kapják meg leghamarabb a rendszerfrissítést... :N Enyém független,de már korábban is feltűnt,hogy a lengyelek kapják meg mindig először az új rendszert.Korábbi évtizedes Sony tulajként pedig állandóan a svéd frissítésről kellett értesülnöm.Bár Európában ez abszolút érthető volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.