Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) SkyS1gn válasza Valkűr (#3850) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nexus... rájöttem hogy nekem stock droid kell, miután Z3C-n is azt használtam (Sony concept android). Ez a touchwiz néha igen belaggol, Z3C ehhez fénysebesség, kamera egyik legjobb S6ban, de üzemidő stb terén...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3852) Cannabis7 válasza iSonic (#3841) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Nyomogattam a media marktban a s6 edge-t, megtetszett, azért tévedtem ide, hogy talán beruházaok rá, na de ha felétek ez számít jó üzemidőnek.. :U
Már meg is gondoltam magam.

(#3853) Valkűr


Valkűr
őstag

A HTC sem birja tovább 3 óránál ha egyfeszt nyomkodom, ezzel az üzemidővl elvagyok mivel nem nyomom orrba szájba ugysem :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3854) iSonic válasza kakuk100 (#3846) üzenetére


iSonic
addikt

Nekem normál TMH ROM van így nemtudom sajnos, de valszeg S6-nál ez van akkor itt is ez lesz.

Cannabis7

mik lennének az alternatíváid? Ami ugyanilyen teljesítményt ad ekkora kijelzőméretbe. Szifon? ;]

(#3855) lacqa válasza iSonic (#3841) üzenetére


lacqa
tag

Tanks :R

(#3856) isti215 válasza SkyS1gn (#3851) üzenetére


isti215
tag

Én is z3c-ről váltanék s6 edgre.Akkor nem érdemes?Nyomogattam media marktba és ott nem igen találkoztam akadásokkal vagy ez a mindennapi használatnál jön ki?Akksija mennyivel rosszabb?

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#3857) iSonic válasza isti215 (#3856) üzenetére


iSonic
addikt

Akadás nincs egyáltalán mindennapi használatnál. Akkumulátor pár kommentel előbb leírtam mennyit bír általában. Akinek tetszik az edge annak ajánlom, aki meg ockodik a szélső kijelzőtől az maradjon S6-nál.

(#3858) isti215 válasza iSonic (#3857) üzenetére


isti215
tag

Értem igazából pont a lehajló kijelző tetszik benne a legjobban.Az akksi meg nem vészes ha gyorsan feltölt.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#3859) bounty123 válasza isti215 (#3858) üzenetére


bounty123
őstag

A vezetéknélküli töltővel nagyon kényelmes a töltés akár gyakrabban is, nem kell dugdosni a kábeleket, csak leteszed, felkapod. Az biztos, hogy már nem veszek többet enélkül telót.

(#3860) 2008Kft


2008Kft
tag

Sziasztok. Ez az üzemidő kérdés nagyon komoly, minden nap napirenden van. Nálam teljesen jó. Én 8.5h spotify 3g/4G hálózaton. Sosem töltöm fel 100%-ra és így merül kb 56%-ra műszak után. Folyamatos bluetooth az órára és közben a speaker is bluetoothos. Ami a lényeg kell a package disable pro és a felesleges samsung és a google szarokat ki kell lőni. Fizetős a program de megéri. 0.4%/h a merülés bluetoothal éjszaka. Kijelző időt nem tudok pontosan mert ilyen 14 és 20h szokott lenni,mivel nem nullázza le a full töltés mellőzése miatt. És igen wireless charger használata ajánlott szerintem is,baromi hasznos. Pontosan mindig 92%-ig töltöm, a battery alarm program jelez ha eléri a szintet. ;) üdv

(#3861) pyrannha


pyrannha
senior tag

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek a mai kálváriámat.
Barátnőmnek karácsonyra vettem egy S6 edge-et, amihez a speedshopnál rendeltem egy Clear Cover tokot ami épp akciós volt és 7e helyett csak 4e volt. (Csak ezért rendeltem náluk, amúgy ha lehet, akkor messzire elkerülöm őket!)
Örültem hogy ennyiért sikerült találnom ráadásul arany színben, pont mint a teló. Rendeléskor ajándékba adtak mellé egy xprotector ultra clear fóliát is.
Ma szabadnapos voltam ezért elmentem a rendelésemért...
Az ajándék fóliát természetesen nem kaptam meg, pedig az eladó még kérdezte is, hogy csak tokot rendeltem e, mert látja, hogy van egy fólia rendelésem is. (0 Ft-os, hisz ajándék)
Nagyon nem érdekelt a dolog, örültem hogy 4ezerért sikerült elhoznom legalább a tokot.
Hazaértem és mivel kiváncsi vagyok (és amúgy is csak karácsonykor kapja meg a telóval együtt) ezért kibontottam... volna, ha ezt nem tette volna meg már előttem valaki, mert az alján lévő ragasztókorong el volt vágva. Ekkor már éreztem, hogy valami nem stimmel. Kivettem a tokot a dobozból, erre b*szott nagy karcok vannak rajta és tele volt a belseje ujjlenyomattal!
Megnéztem, sajnos a karcok nem a hátulján lévő fólián voltak. Írtam az ügyfélszolgálatnak, kiváncsi leszek, hogy mit válaszolnak erre.

Bocsánat hogy ilyen hosszúra nyúlt, de nem ez volt az első rossz tapasztalatom a speedshoppal és szerettem volna megosztani veletek, hogy hogyan is jártam velük.
Ha valakit érdekel a dolog folytatása, akkor majd szivesen megírom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: VDFPO

(#3862) CharlieBrown


CharlieBrown
tag

sziasztok!
nemi info kene: samsung s6 edge vasarlasan gondolkozom. volt anno egy cikk amiben leirtak mi a kulonbseg a g920f es mondjuk a g925f kozott de most nem lelem...
mi a differencia?
illetve: tudnatok ajanlani egy olyan megbizhato boltot, ahol a nullanal nagyobb eselyem van talalni arany 64-es fuggetlen samut? rohadt nagy szoras van az arakban, szamla afa tartalomban, barmilyen tanacsot szivesen fogadok!

Eladó cucc: https://hardverapro.hu/apro/macbook_pro_15_retina_cto_1tb_16gb_ram_2015mid_2/friss.html

(#3863) iSonic válasza isti215 (#3858) üzenetére


iSonic
addikt

Rosszul nem fogsz járni vele az tuti :)

CharlieBrown:

G920F - GALAXY S6
G925F - GALAXY S6 Edge

ez a különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#3864) CharlieBrown válasza iSonic (#3863) üzenetére


CharlieBrown
tag

koszi a gyors valaszt! a 928f akkor ha jol latom az edge+ ?

a rohadt nagy arbeli szorasra meg mindig nincs otletem... ajandekba lenne, es a 32-es iphone-on igen szukosen van most is az illeto, nem akarnam cseberbol vederbe kergetni... szoval nem ertem 20-30k huf kulonbseg oke lenne, de van ahol 60-70k a kulonbseg...

Eladó cucc: https://hardverapro.hu/apro/macbook_pro_15_retina_cto_1tb_16gb_ram_2015mid_2/friss.html

(#3865) iSonic válasza CharlieBrown (#3864) üzenetére


iSonic
addikt

úgy-úgy :K

Alapjába véve 32GB-os verziónál 6-7GB a rendszernek levan foglalva, szóval úgy kell a tárhellyel variálni. Sajnos nem a tárhely miatt van 60-70k felár, hanem mert ezen szedik a legnagyobb hasznot a gsm boltok.

[link] 162k van már forgalmazóis garis.

(#3866) Valkűr


Valkűr
őstag

Na most akkor melyik tok karcolja meg a kijelzőt a linken az első, vagy a másodikon lévő? Vagy mind a kettő?

[link]

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3867) Cannabis7 válasza iSonic (#3854) üzenetére


Cannabis7
senior tag

jelenlegi telóm 5"-on bír 7-8 óra kijelzőidőt böngészéssel aszem ugyanekkora akksival.

Kicxsit fájdalmas lenne visszalépnem, mégha bizonyos szem,pontból jobb is az s6e.ű

De nem trollkodni jöttem, kinek mi a fontos, ha jobb lenne az üzemideje, akkor bevállalnám, mert külsőre nagyon bejön.
Amin meglepődtem, hogy iszonyat könnyű az s6 :OO

(#3868) Valkűr


Valkűr
őstag

Több helyen ettől jóval nagyobb üzemidőket irnak, én bevállaltam. Ha csak annyit bir mint a mostanim is elégedett leszek.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3869) Wapmester válasza Valkűr (#3866) üzenetére


Wapmester
senior tag

úgy tudom hogy a második, a clearview :D

(#3870) tomee007007 válasza SkyS1gn (#3851) üzenetére


tomee007007
őstag

De újra raktad már a rendszert?

(#3871) N.otorious válasza Valkűr (#3866) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ha van fólia vagy üveg, akkor nyugodtan lehet használni.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#3872) kakuk100 válasza Valkűr (#3866) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Nekem a második van megjelenés óta. Egy karc sincs a kijelzőmön. Biztos van olyan is ami tényleg karcol. Szerintem azokat már visszaküldték. Ha lehet nézd meg és simítsd végig a kezedet a tok belső falán. Biztosan megérzed ha valami nincs rendben.Használni nagyon jó és kényelmes.

(#3873) freezespider


freezespider
tag

Akarom kérdezni, hogy a galériában miért jelennek meg pl. olyan index képek ami abban a játékban van amivel éppen játszottam?
Meg a facebook is telerakja képekkel :/

(#3874) bounty123 válasza freezespider (#3873) üzenetére


bounty123
őstag

A fb messengernek van olyan beállítása, hogy minden kapott képet mentsen le a telóra. Az a tippem, hogy neked ez aktív. A galéria pedig minden képet mutatni fog, ami a telefon háttértárán van.

(#3875) SkyS1gn válasza tomee007007 (#3870) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mindegy is mert berendeltem a 6P-t. Azthittem végre megszeretem a samut, meg sok dolog van ami szerethető de valahogy ehh.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3876) badmad válasza Valkűr (#3866) üzenetére


badmad
senior tag

Azért meg ette a fene ha bármelyik is ...gorilla kijelző meg hasonlók ez baromi nagy parasztvaktás...szerintem csak sima plexik ezek a kijelzők :) sajnos.

(#3877) bounty123 válasza badmad (#3876) üzenetére


bounty123
őstag

Plexi a fenéket, akkor hónapok után nem 0 karc lenne a tok nélküli s6-omon. De ha por megy a tok alá és az mozog, a kvarckristályok bizony megkarcolják. Ugyanúgy egy kristály vagy gyémánt ékszer, fémtárgy is tudja karcolni, csodák nincsenek. A tok tervezési hibás volt, a fedőlapja könnyen elmozog, tudtommal.

(#3878) freezespider válasza bounty123 (#3874) üzenetére


freezespider
tag

Köszi, megnézem :)

(#3879) Valkűr


Valkűr
őstag

Valós probléma az S6 esetében, h a 3 giga ramból közel 90 százalékot használ? Mert , ha ez igaz az elég gáz...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3880) tomee007007 válasza Valkűr (#3879) üzenetére


tomee007007
őstag

Akár annyit is használhat, bár 75-85 % között van az ideális...de a 90% sem vészes, egyszerűen ilyen a RAM menedzsment.

(#3881) Valkűr válasza tomee007007 (#3880) üzenetére


Valkűr
őstag

Jah csak épp nézem a videot, és a 85-90 százalék körüli ramhasználat során úgy lagol mint egy 10 ezer forintos piaci csoda. ... :) 3 giga ramból, h a faxba mehet el szinte mind.. Ez ismét a droid csodálatossága, ezt igazán megoldhatnák már, és nem az évről évre érkező uj rendszerek nyűgje maradna folyamatosan. A samsung meg vehetné a fáradtságot és optimalizálhatna már végre normálisabban. Lehet ha nekem is megérkezik , akkor csalódás fog érni? Nem örülnék ennyi pénzért...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3882) tomee007007 válasza Valkűr (#3881) üzenetére


tomee007007
őstag

Nálam is fel szokott menni ennyire, de még egyszer sem laggolt az elmúlt 7 hónapban.

(#3883) Valkűr


Valkűr
őstag

Közben találtam egy megoldást...Gondolom ehhez meg root kell?

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3884) tomee007007 válasza Valkűr (#3883) üzenetére


tomee007007
őstag

Bizony....
De van gyári ram takarító, ami egy gombnyomással rendet rak, widget-ként is kirakható.
Egyénként tényleg nincs gond szerintem a ram kezelésével....

(#3885) Valkűr válasza tomee007007 (#3884) üzenetére


Valkűr
őstag

Akkor megnyugodtam... :) Már nagyon várom, h megérkezzen...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3886) csabicska válasza SkyS1gn (#3875) üzenetére


csabicska
senior tag

Szia.
Honnan lehet rendelni?
Mennyibe kerül?
Köszönöm

-Galaxy S20 - The best-

(#3887) csutizs válasza pyrannha (#3861) üzenetére


csutizs
tag

Mióta 14napos webshopos elállás van, sajnos ez gyakori. Amit visszahoznak, eladják újra. Karcos? Majd ha te viszed vissza, rádfogják, hogy összekarcoltad. Én mindig szólok, hogy bontatlant kérek. De még azzal is trükköznek. Leragasszák újra simán...

[ Szerkesztve ]

(#3888) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami jó üvegfóliát eBayről?Amit már használ is valaki,és bevált.Köszönöm előre is!

(#3889) fustolo


fustolo
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van az S6 edge készülékkemmel, hogy a készülék üzemel, de a kijelző nem reagál semmire. Hogyan lehet leállítani és újraindítani? Milyen megoldást tudtok javasolni?

(#3890) badmad válasza fustolo (#3889) üzenetére


badmad
senior tag

Szia...recovery menüből egy hard reset!

(#3891) fustolo


fustolo
csendes tag

Leírnád nekem részletesen. A kijelző teljesen sötét, nem reagál semmire. Hogy hívom elő ezt a menüt?

(#3892) Valkűr


Valkűr
őstag

Hát ...Nem tudom ki mit gondol, de nekem ez baromi cool...Még a vasemberes téma nélkül is.

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3893) Ákkk válasza fustolo (#3891) üzenetére


Ákkk
addikt

Szervíz.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3894) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok. Valakinek raktak már fel olyan fóliát, amelyik nem jön fel vagy a szélén, vagy a közepén? Ha igen, hol és milyent? 2x próbálam teljes kijelzőset, de mind2x feljött a széle. A hajlítottnak meg állítólag a közepe. Fólia nélkül használni pedig.. Akinek van fölös pénze.

(#3895) csutizs válasza csacsa01 (#3894) üzenetére


csutizs
tag

Ez nem jön fel. Minigsm.hu-nál lehet venni 5 rugó. Hibátlan. Nem jön fel!

(#3896) Optimus84 válasza csutizs (#3895) üzenetére


Optimus84
csendes tag

+1 :K nekünk a maglódi Auchan üzletsorán lévő mobilboltban (full gsm) 4db ezresért tettek fel ugyanilyet 3hónapja tökéletes!!

(#3897) 2008Kft


2008Kft
tag

Hi. Tudja valaki a előugró nézetet ki lehet valahol kapcsolni? Rohadt idegesítő :)

(#3898) Valkűr


Valkűr
őstag

Ezek vajon milyenek lehetnek?

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3899) ZGO válasza Valkűr (#3898) üzenetére


ZGO
tag

Hali
Xprotector kijelzővédő van nekem is, konkrétan egy TEMPERED GLASS FULL SIZE 3D DIAMOND KIJELZŐVÉDŐ : alul felül és oldalain kicsit csillámosított (ezt jelenti a megnevezésben a "Diamond") Tökéletesen lefedi a kijelzőt, még a hajlított oldalakon is. Olyan pontosan van méretezve, hogy lehetetlen rosszul felrakni. A promóciós kép a weboldalon csalóka, mert a csillámos részt nem szemlélteti. Pontosan így néz ki mint az itt látható videón, csak ez más márka. De el tudom képzelni, hogy minden kijelzővédőt kínáló márka ugyanonnan rendeli, csak más csomagolásba saját néven eladják :( Mikor feltettem, akkor én azt tapasztaltam, hogy nincs olyan teljes felületű tapadás mint amit a videójukon promócióznak a sík felületű edzet üveg applikálásánál itt. Szerintem csak a széleken, és alul-felül van tapadóréteg. De ettől függetlenül szerintem teljesen jól használható.
Ellenben a sima S6-ra kapható edzett üveg + az edge-re kapható közt olyan szemmel látható különbség van, hogy szerintem mivel nem tapad rá a kijelzőre (csak a szélein), így a fényt sem engedi át olyan tisztán mint az S6-on. Olyan kicsit nagyon apró szemcsés látszatot ad. De ezt nagyon közelről kell megnézni hogy észlelni lehessen.

Plusz rendeltem egy Antishock fóliát is, ennek is ugyanolyan a vastagsága, de ez már teljesen sallangmentes, nincs rajta semmi plusz dekoráció. Felpróbálva szintén teljes mértékben lefedi a kijelzőt, de ez nincs úgy előre meghajlítva mint az edzett üveg. Így használat során még nem tudom mennyire hajolna fel.

Nekem ezekről ez a tapasztalatom egyenlőre.

A fent említett tapasztalat az edzett üveggel kapcsolatban csak szőrszálhasogatás :) De hát ha egyszer észleltem, megosztom veletek.
Webshopjukból rendeltem, korrekten másnap délelőtt kézhez kaptam a termékeket. Bitang gyorsan intézkednek. + kaptok hozzá következő vásárlásnál felhasználható engedményre jogosító kupont is.

Kellemes ünnepeket! :R :)) :)

[ Szerkesztve ]

(#3900) Valkűr válasza ZGO (#3899) üzenetére


Valkűr
őstag

Köszi az infót!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.