Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Mostanában tervezem megvenni ezt a készüléket. Kérdésem az lenne hozzátok hogy mit gondoltok érdemes megvárni az S7 megjelenését talán lentebb viheti az árát? Tudom erre nehéz válaszolni inkább csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. A T-nél most hozzá tudnék jutni a 32G változathoz 179 ért tarifamegtartással jó vétel lenne vagy várjak még? Válaszotok előre is köszönöm!

(#4452) jana203


jana203
csendes tag

Sziasztok. Egy tapasztalat, ami hátha mást is kisegít egyszer. Hétvégén a package diasble pro val letiltottam pár futó dolgot. Amikor átváltottam vagyis csak akartam ultra takarékosra és kaptam egy hiba üzit hogy nincs futtatható program és egy gombot hogy újra indítás. Újra indítás után csak a Samsung logo ig töltött be. Hiába próbáltam hard resettel (hang le és kikapcs gomb) de semmi csak a samsung logo. Nem sikerült a factory resetet se megcsinálnom mert nem reagált a hang fel+home+kikapcs kombora. Megoldás az lett hogy beléptem download mode ba, telepítettem a pcre a smart switch et csatlakoztattam a telefont és ezután a hard resetre (hang le és kikapcs) a telefon kikapcsolt. Ezután a hang fel+home+kikapcsal sikerült elinditanom és egy gyári visszaállítást csinálnom. Remélem egyszer ez mást is kisegít.

(#4453) Markizmark válasza jana203 (#4452) üzenetére


Markizmark
addikt

Valószínűleg olyat is tiltottál amiről nem tudtad mi az.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4454) unicumnext válasza kmóricka (#4450) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nekem is Zöld van, annó a T-mobilnál szereztem be, kb az elsők között.
Nem bántam meg, nagyon szép :DD

(#4455) fikifiki16


fikifiki16
csendes tag

Sziasztok

Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell kikapcsolni a kis oldalsávot lezárt képernyőn??

(#4456) znagy69 válasza fikifiki16 (#4455) üzenetére


znagy69
őstag

Beállítások/edge képernyő és itt minden kikapcsolása.

[ Szerkesztve ]

(#4457) icemad válasza N.otorious (#4424) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Ez nagyon jó, kíválóan működik. Beszereztem a pro verziót, nem mintha szükségem lenne a pro verzióra, de megéri támogatni a fejlesztőt.

(#4458) NoilDwen


NoilDwen
csendes tag

Sztetek mi lehet a baj? A telóm már 4 naposan kikapcsolt magától, azóta többször lefagyott, újraindult. Nem ismeri fel többször az újjlenyomatot. Eldobja a hálózatot. És sorol6nám. Elég egy, factory reset vagy szervìz? Eléggé csalódott vagyok, hisz nem egy olcsó masina.

[ Szerkesztve ]

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4459) znagy69 válasza NoilDwen (#4458) üzenetére


znagy69
őstag

Ahogy írtad a sorrendet, de én recovery alól csinálnám az fr-t. Nem normális a működése. Hol vásároltad?

(#4460) NoilDwen válasza znagy69 (#4459) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

Trémobil. Bocsi, de mi az h recovery alatt? Műszaki analfabéta vagyok.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4461) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Mivel lassan már érkezik az MM, szeretnék előtte menteni pár fontos dolgot a telefonról. Főverzió váltásnál mindig csinálok resetet. Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen biztonsági mentést készítő programot ajánlanátok root mentes telefonra? Vagy elég a samu saját pc-s kliense? Híváslista és sms-ek mentése lenne a fontos, de ha megoldható, akkor a programokat, és azok beállításait is menteném.

(#4462) guriga1234 válasza icemad (#4461) üzenetére


guriga1234
addikt

Smart Switch

(#4463) guriga1234 válasza NoilDwen (#4458) üzenetére


guriga1234
addikt

Az aláírásodban szereplők közül melyik telefon csinálja ezt? Mert ez az S6 Edge topic, olyanod meg a felsorolás szerint nincs.

(#4464) Markizmark válasza icemad (#4461) üzenetére


Markizmark
addikt

Heliummal tudod menteni azon alkalmazások datáját is, amelyeknél ezt engedélyezte az alkalmazás készítője.
Persze root nélkül. Valószínűleg én is fogok majd így menteni, bár nem tervezek hard resetet, de kitudja mit fog okozni a főverzió váltás.
Anyám Tab4-esén pl. teljesen flottul frissült a rendszer 4.4.4-ről 5.1.1-re OTA-n. Azóta is ugyanúgy bug és fagyás mentes, mint előtte. Eredetileg így is kellene működnie a frissítéseknek, nem szabadna semmilyen adatot bukni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4465) NoilDwen válasza guriga1234 (#4463) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

De most ilyen van.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#4466) kmóricka


kmóricka
aktív tag

Üdv, mondja meg valaki legyen szíves, hogy hol tudpm kilőni a sorozatfelvétel fotózást??Mert 10-ből 7szer sorozatban csinálja, és nem tudom miért...de baromi zavaró, főleg hogy olyankor vmiért még a vaku sem működik...és nem jövök rá hol kapcsoljam ezt ki.Köszi.

(#4467) Markizmark válasza kmóricka (#4466) üzenetére


Markizmark
addikt

Külön nem kapcsolható ki, sokáig tartod az ujjadat az "elsütő gombon". Tehát lassú vagy. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4468) kmóricka válasza Markizmark (#4467) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Jaaa köszi:), ok

(#4469) bounty123


bounty123
őstag

A rendszer stabilitásáról: 66 napja van bekapcsolva a teló, és továbbra se tervezem leállítani :)

(#4470) Markizmark válasza kmóricka (#4468) üzenetére


Markizmark
addikt

Esetleg a beállításokban a hangerő gombokat jelöld ki exponáló gombnak zoom helyett, így kisebb az esélye a sorozatkép lövésnek.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4471) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!

Ma Fura hangra lettem figyelmes megráztam a telefont és olyan mintha valami mozogna benne.. ez normális? Vagy inkább gariztassam ? Sim Keret Nélkül is megvan a hang. Előre is köszönöm a válaszokat!

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#4472) Cry0 válasza bdani94 (#4471) üzenetére


Cry0
őstag

Szia
nincs semmi baja se ne ijedj meg ez csak a kamerában lévő optikának a hangja ez az összes s6/s6 edge készülékben halható

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#4473) Viper26


Viper26
nagyúr

Nekem lenne egy ilyen gondom, hogyan lehet helyrehozni? :F

Pixel 7 | FR955

(#4474) freezespider válasza icemad (#4461) üzenetére


freezespider
tag

Akarom kérdezni, hogy a frissítés előtt, vagy után kell csinálni?

(#4475) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Boldog tulaja lettem én is egy ilyen gyönyörűségnek! Egyenlőre még csak ismerkedünk eddig minden oké bár az aksi idő még nagyon csekély de ha jól olvastam ez be fog állni pár ciklus után ugye ez így van tényleg? Vettem hozzá egy spigen neo hibrid tokot ami tökéletesen passzol minőségi darab. Üvegből volt már aki próbálta az xprotector 3d üveget ami elvileg teljesen fed? Jól passzol rá? Esetleg ezzel a tokkal használja valaki rámegy még a tok az üveglaptól a telefonra?

[ Szerkesztve ]

(#4476) Markizmark válasza csejani (#4475) üzenetére


Markizmark
addikt

Másik topikban válaszoltam neked ezzel az üveggel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4477) csejani válasza Markizmark (#4476) üzenetére


csejani
csendes tag

Igen láttam köszi!

(#4478) bdani94 válasza Cry0 (#4472) üzenetére


bdani94
tag

Már kezdtem megijedni hogy valamit tönkretettem..:D

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#4479) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy az Avengers témákat nem találom sehol a téma áruházban fent vannak még valahol?

(#4480) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok kérdésem lenne. Nézem a youtube videót. Megmozdítom a telót es átvált a kö etkező videóra. Szóval. Úg tudom léptetni hogy megrázom a telot. Ezt a funkciót hol lehet kikapcsolni. Köszi

(#4481) Valkűr válasza csejani (#4479) üzenetére


Valkűr
őstag

Kivették a ganyék, mert csináltak egy külön Avengers telefonszériát, és nem ment volna a biznic igy megszüntették azt a témasorozatot a normál telefonokon.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4482) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Sziasztok!

Ezt tudnám telepíteni a telefonomra? :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4483) kakuk100 válasza Dávcy (#4482) üzenetére


kakuk100
őstag

Biztos lehet, de ha nem vagy Vodás érdemes várni. Biztos nem több mint pár nap és jön függetlenekre is.

(#4484) unicumnext válasza Dávcy (#4482) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Így van, ha megjött az első fecske, után 1-2 nap és indul a további is, érdemes picit várni, bár tudom nagy a kísértés :D

(#4485) tomee007007 válasza kakuk100 (#4483) üzenetére


tomee007007
őstag

Az utóbbi egy évben az a tendencia, hogy itthon a szolgáltatói romok jönnek előbb Samsungra.

(#4486) subset válasza tomee007007 (#4485) üzenetére


subset
senior tag

...ezek szerint a nagy királyságban is előbb a vodást tolták ki.
Mondjuk annyira nem értem, hogy a szolgáltatók mitől ilyen fürgék.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4487) tomee007007 válasza subset (#4486) üzenetére


tomee007007
őstag

Erre még én sem jöttem rá :D

(#4488) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Így hogy nemsoká kint a legújabb cuccok..nemhiszem h elöbb kapjuk a Marsmelót mint reméltük...
Én reménykedtem h az új széria elött megkaphatom majd az S6 Edge-re.
De kb 2hét és debütál a 7...szal sztem örülhetek ha Márc. végén ideér a frissítés...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#4489) mati12


mati12
senior tag

Ma éjszaka kijött a végleges verzió a béta romra is,aminek az alapja ugye az Angol független rom volt.Mostantól működik az összes edge funkció és újra kompatibilis a telefon Gear Vr szemüveggel.

[ Szerkesztve ]

(#4490) tomee007007 válasza mati12 (#4489) üzenetére


tomee007007
őstag

A VR-t hogy érted? Nekem eddig is működött vele...

(#4491) Viper26 válasza mati12 (#4489) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor ha jól értem ezt már bárki felrakhatja?

Pixel 7 | FR955

(#4492) nVIPER


nVIPER
senior tag

Samfirm downloaderrel letölthető már a hivatalos 6.0.1 független az Edge-re. XEU régióra. ;) Én most kezdem letölteni. Írok majd véleményt este, hogy milyen lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#4493) unicumnext


unicumnext
aktív tag

A vodafone is tovább terít, a sammobile alapján.

(#4494) mati12 válasza tomee007007 (#4490) üzenetére


mati12
senior tag

A béta rommal? Én ha idáig csatlakoztattam a szemüveghez a telefont azt írta, hogy a jelenlegi verzó nem támogatja a vr funkciót majd csak végleges!és.És valóban nem működött mert nem töltötte le a szükséges kiegészítő programokat.

(#4495) subset


subset
senior tag

Jó látni, hogy végre nagy nehezen történik v.mi mm téren....várjuk(om) a xeh-t !

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4496) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Van már fent magyar Voda rom is, és XEU is.

(#4497) emre33 válasza nVIPER (#4492) üzenetére


emre33
addikt

Én inkább megváro ma rendes XEH-t.

Kiabálnátok, ha elérhető. :) :C

Kösz :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4498) subset válasza unicumnext (#4496) üzenetére


subset
senior tag

THX
....de én is megvárom a xeh-t

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4499) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Tegnap feldobtam az uk vodás 6.0.1-et.

A teló magyar vodás, gond nélkül felment, van magyar nyelv, vodás progi csak a protect és a vidafone updates van, mindkettő törölhető.

Nekem a legnagyobb észrevétel, hogy eddig a kijelzőidő 3 óra volt átlagban...face, állandó wifi, sok játék mellett. Most az első kijelzőidő 4 óra lett. Ennek kb fele beállítgatás stb volt, másik fele játék. Tehát nálam erezhetoen erősödött az akku idő.
Edge képernyő kapott egy két pofás pluszt, bár továbbra sem annyira hasznos szerintem mint amennyire szép.
A felület lényegében ugyanaz, nagyon apró változások vannak amik számomra szebbé teszik picit.
Kamera mintha gyorsabban fókuszálna, de ezt lehet csak én érzem így, és ott a profi mód ami pofásnak tűnik bár én nem piszkáltam, annyira nem értek hozzá.
Illetve jópofa a lassított vagy gyorsított felvétel, a virtuális felvétel mód is, amik eddig azt hiszem nem voltak, de lehet hogy csak én nem fedeztem fel őket.
Ha volna kerdés szívesrn válaszolok, és ha kell van google drive linkem a letöltéshez hogy ne 2 óra legyen.

(#4500) kmóricka válasza badxgirl (#4499) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Azok voltak eddig is:), viszont mi van a záridővel??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.