Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) havast válasza guriga1234 (#3950) üzenetére


havast
aktív tag

Ja, először téged kell megkerdeznem, mit csinálok a telefonommal. Értem, ezután igy lesz, ígérem. A knox ugrásnak semmi köze eme általános hibához. Amennyiben érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésre, a véleményed (főleg ha olyan jellegű, amilyen) nem érdekel. Ez egy szakmai topik. Szakmai kérdést tettem fel. Hogy rootolom e vagy epp osszetaposom a telefonom, nem a te bajod. Mindössze joszivbol , ajándékba odaadnám egy ismerősömnek, de ugy, hogy működik is. Hogy ne csak porosodjon. Ezért vettem elő a témát, tudom hogy a rootnak nincs koze a problémához, mivel az root előtt is fennállt már, illetve másnál is fordult elő ilyen itt a topikban. Ezért merészeltem kérdezni.

(#3952) guriga1234 válasza havast (#3951) üzenetére


guriga1234
addikt

Problémákról nem nagyon olvastam itt, csak elvétve. Olyanra meg nem is emlékszem, amiről te írtál. Mivel a telefon alapvetően nagyon jó, a topic nagy része tokról meg fóliáról szól, nem hibáról.
Egyébként meg tényleg azt csinálsz a telefonoddal, amit csak akarsz. Vannak olyanok is, akik a drága telefonjaikkal törésteszteket csinálnak, van videó ezekről is bőven. Ezeket sem értem meg, de ez legyen az én hibám.

(#3953) Valkűr


Valkűr
őstag

Beszélhetnénk a rápakolt és rajtahagyott programokról is...Ki mit tesz fel, vagy mit hagy fent, mit szed le, melyik mire jó, mire használjuk. Ne mindenki túrja az áruházat programokat kukázva. Van már kimondottan az Edge telefonokra ajánlott program is elég sok. Ezekről is lehetne szót ejteni. :) Én már találtam 2 hasznos és használható progit, kimondottan Edge felhasználásra.

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3954) Ákkk válasza havast (#3924) üzenetére


Ákkk
addikt

Ismerősömnek alaplapcsere oldotta meg ezt problémát garanciában.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3955) guriga1234 válasza Valkűr (#3953) üzenetére


guriga1234
addikt

És miért nem árultad el azt a kettőt, ha már ilyesmiről akarsz véleményt cserélni?

(#3956) 2008Kft válasza Valkűr (#3953) üzenetére


2008Kft
tag

Ez kimondottan érdekelne,mert egyenlőre semmi hasznát nem veszem a kijelző lekerekítésének max a fólia és az üveg gyártók mert mind egy hulladék amikbe belefutottam...oszd meg velünk eme hasznos edge-re készült programokat. :) én tuti megköszönöm.
Más:jó lesz a Marshmallow ;) van egy két optimalizálási gond de ez béta. A touchwiz 5x6-os. A notifi bár szép. De pl a Chrome nagyon lassu. RAM kezés szinte ugyan az. Akksi kicsit jobb talán. A végleges tuti ütős lesz a LP-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#3957) Valkűr válasza 2008Kft (#3956) üzenetére


Valkűr
őstag

Ha semmi hasznát nem veszed akkor miért nem a sima s6 amit megvásároltál?

Igazából annak hasznos aki használja a lekerekitést, de nem is hasznosnak nevezném, hanem leginkább az edge maximális kihasználása és testreszabása a hangsúly ezeknél. Az egyik program a 3C Toolbox, a másik pedig az Edge Color Notification.

guriga1234 : Nem azt mondtam, h erről akarok beszélgetni, csak a sorok közt ezekről is szivesen olvasna az ember. Szóval részemről csak egy tipp volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3958) freezespider válasza 2008Kft (#3956) üzenetére


freezespider
tag

Lehet már tudni valamit az érkezéséről?

(#3959) freezespider válasza Valkűr (#3957) üzenetére


freezespider
tag

A 3C Toolbox -ról tudnál írni egy-két dolgot?
Gugliban fordítgattam, meg a play -en néztem, mindenki ódákat zeng róla

(#3960) Valkűr válasza freezespider (#3959) üzenetére


Valkűr
őstag

Ez a videó mutat néhány dolgot mind a két programról...

[link]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3961) tomkranich


tomkranich
tag

Sziasztok!

Udvozletem mindenkinek, en is megleptem magam egy ilyen keszulekkel, eddig nagyon tetszik, szepen mukodik! :)

udv Gabor

(#3962) 2008Kft válasza freezespider (#3958) üzenetére


2008Kft
tag

Elvileg jan 18. De hát kitudja...még megy a béta teszt periódus...

(#3963) freezespider válasza Valkűr (#3960) üzenetére


freezespider
tag

Köszi nagyon jó, főleg az utána jövő videók! :K

(#3964) freezespider válasza 2008Kft (#3962) üzenetére


freezespider
tag

Huhhh!
Már ilyen hamar?
Amikor ősz körülire ígérték azt mondtam, hogy ebből is lesz minima fél év :D

(#3965) tomee007007 válasza 2008Kft (#3962) üzenetére


tomee007007
őstag

Hát nem tudom...a Note 5-re is azt írták hivatalosan hogy decemberben jön, aztán még semmi jelzés nem jött a telefonra :(
Bár igaz hogy van még pár napjuk :D

(#3966) Viktor18


Viktor18
tag

Sziasztok!

Tudom, írták sokan, hosszú a topic. Kinek mi a véleménye az Edge-ről? Note 3-at cserélném le. Bár gondolkodtam még az Edge+on is. Bár lehet méretbeli visszalépés jobb lenne. Pozitív, negatív dolgok. Mennyit bír az akksi, melegszik-e túlzottan játék, töltés közben ilyenek. Előre is köszi :)

(#3967) daffy1989


daffy1989
tag

Sziasztok!

Holnap érkezik meg nekem is az Edge. Egy S advance-t vált le. Remélem joggal bízom a hatalmas minőségi ugrásban. Főleg a fényképezőt használom,ezen felül általános dolgok,messenger,zene,stb.
Tudnátok ajánlani hasznos vagy csak szimplán jó appokat? :R

(#3968) tomee007007 válasza Viktor18 (#3966) üzenetére


tomee007007
őstag

Mire használod főleg?

(#3969) Viktor18 válasza tomee007007 (#3968) üzenetére


Viktor18
tag

Zene, fényképezés, sok net. Ritkán filmnézés.

(#3970) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok. A kézbesítések jelentéseit hol tudom kikapcsolni?

(#3971) gaucho válasza csacsa01 (#3970) üzenetére


gaucho
tag

Ha sms üzenetek értesítéseire gondoltál akkor így:üzenetek,egyebek,beállítások,egyéb beállítások,szöveges üzenetek,kézbesítési jelentés.

(#3972) csacsa01 válasza gaucho (#3971) üzenetére


csacsa01
tag

Köszi

(#3973) freezespider válasza daffy1989 (#3967) üzenetére


freezespider
tag

Hááááát azért az S Adv után úgy tudnám jellemezni, mint a Trabant, és a Forma1 -es autó különbségét :DD

(#3974) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Karácsonyra kaptam egy arany színű Edge-t. Nagyon szép, de szeretnék rá venni tokot+fóliát. Mostanság melyek a legjobbak? Flip tokot nem szeretnék, inkább a hátlapra egy szilikont vagy műanyagot és elejére egy fóliát. Nem szeretem a tokot, de az előző telóm, LG G2 -t is elejtettem és összetört az érintője, így jó lenne ha valamennyire védené a töréstől is. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3975) Valkűr válasza atti1848 (#3974) üzenetére


Valkűr
őstag

A fólia miért is kellene , h a töréstől védje? A fólia a karcoktól vég nem az a dolga, h a töréstől védjen. A videoknak meg nem szabad bedőlni, h nem törik be a fólia miatt a kijelző, mert az kamu. :) Ami a töréstől is véd azok itt vannak a linken. Ez is csak annyit véd, h maga ez az üveg török össze, tehát töréskor ujat kell vegyél, de még mindig nem 60-70 ezerbe fog kerülni. Alatta a video mutatja is, h simán betörik ez is, de megóvja a kijelzőt.

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3976) Viktor18


Viktor18
tag

Jön, jön, jön! :DD 32 gigás, "aranyos" színben :))

[ Szerkesztve ]

(#3977) madkiller válasza Viktor18 (#3976) üzenetére


madkiller
őstag

Sziasztok! Csatlakozom a klubhoz, s4ről váltva. Nagyon gyors tetszik, de még jobban ki kell ismernem.

(#3978) PindurAnna válasza Valkűr (#3975) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Csak tudnám, hogy hogyan is kell ezt feltenni. Meg azt olvastam, hogy az üvegfólia csak két oldalt ragad, ez igaz?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3979) Valkűr válasza PindurAnna (#3978) üzenetére


Valkűr
őstag

Ragad az mindenhol, van rajta egy speciális réteg amitől rátapad, nyilván a szélein több anyag van, mert ott kell leginkább tartson...Alatta ott a videon a felhelyezés, tök egyszerű művelet. Bár láttam van ahol van ettől olcsóbb üveg is, a különbségekről fogalmam sincs miben másak.

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3980) Viktor18


Viktor18
tag

Megérkezett a telefon :) Lefrissítettem, másik telóról belaktam. Egy kis összefoglalót írnék, hátha valaki gondolkodik még a vásárláson. Egy Note 3 készülékről váltottam. A telefon nagyon szép, főleg ebben a Gold Platina színben. Formás, elegáns. Kézbe véve egyből érezhető, hogy könnyű és van benne anyag. Ég és föld a Note 3 műanyagjához képest. A vékony oldalak miatt kicsit macerás felvenni a telefont, illetve zsonglőrködni a kezemben, de majd megszokom. A legfeltűnőbb változás a Note-hoz képest a mérete. Egy kezes használatra tökéletes, viszont a képernyő méret már most hiányzik. Majd megszokom. Ujjlenyomatot annyira nem gyűjti. A hangerő és bekapcsoló gomb nekem túl kemény benyomásnál. A Note-nál könnyebben és egyszerűbben be tudtam nyomni. Na de azért itt sem kell megszakadni, hogy benyomjam, de nekem kicsit gagyi így. Jó pár funkcióval tud többet, amik egy része hasznos, másik része viszont amolyan "giccs", hogy ilyet is tud. A lekerekített kijelző nekem nagyon bejön. Beállításokat szokni kell kicsit, hogy mi hova került át. A gyors töltés elég jó, hamar feltölti a telefont. Jelenleg mindkét telefont töltöm. Az S6 26%-ról, a Note 3 57%-ról indult 40 perce. Mindkét telefon mindjárt feltölt, a Note kikapcsolva, az S6 bekapcsolt wifivel, szinkronizálással, letöltéssel. Jelenlegi összegzést figyelembe véve, megérte a telefon. A kijelző méret hiányozni fog, de a munkám miatt, elég macerás már az 5.7-es kijelző. 1 hónap múlva visszaolvasom, meglátom mennyit változtak a dolgok.

Lenne is két kérdésem:

1. A zárolt képernyőn hogyan tudom eltüntetni a hívás és fényképező gyors gombot? Mert nem találtam meg, vagy csak átsuhantam rajta.
2. Érdemes a gyári vezeték nélküli töltőre beruházni? Mert van hozzá kuponom + kedvezményes áron van és nem mindegy, hogy 4.500-at fizetek érte, vagy 12 ezret.

(#3981) mati12 válasza Viktor18 (#3980) üzenetére


mati12
senior tag

A zárolt képernyőn majd csak a 6.0-tól tudod varálni és esetleg eltűntetni a dolgokat. (A béta már tudja.) Vezeték nélküli töltőnek pedig az S4 gyári töltőjét javaslom.Jobb mint az S6-hoz készült és olcsóbb is.

(#3982) Valkűr válasza Viktor18 (#3980) üzenetére


Valkűr
őstag

Én csalódban abban az 5 ezres kuponban mert elég átverés. Semmit nem kaptam az enyémhez amihez feltudtam volna használni. Azt a gyorstöltőt és a case mate tokot akartam én is, de 2 problémába üköztem. Itt egyik üzletben sincs a töltő, kiszállitani sem szállit ki ebbe a megyébe, szóval szopás. Tok amit kerestem meg nincs. A többi cucc érdektelen szar, vagy horror árú ami épp a telefonhoz kellene az meg nincs.

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3983) Viktor18 válasza mati12 (#3981) üzenetére


Viktor18
tag

Az nem jó. :( Köszi a segítséget!

Tigerteam: Én is nézegettem most, hogy mik vannak. Maximum az átlászós toknak lenne értelme, hogy védje is valami. De ki tudja miből van, a képekből nem sokat veszek ki, illetve 2 üzletben vehető csak át, sem biztató. S4-hez nincs vezeték nélküli töltőjük. Max megveszem az S6-hoz, aztán eladom a fenébe. :D

(#3984) Valkűr válasza Viktor18 (#3983) üzenetére


Valkűr
őstag

Jaja..Én kínomban vettem egy Star Wars pendrive és egy külső töltőt, h ne vesszen el az 5 ezer. Bár valszeg egyikre sem lesz soha szükségem :)

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#3985) Viktor18 válasza Valkűr (#3984) üzenetére


Viktor18
tag

Elveszni nem fog az biztos. Max veszek memóriakártyát. Az mindig jól jön :) Minden más jelen pillanatban értelmetlen.

(#3986) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem vásárlás előtt, hogy a 32 Gbos verzió elég lehet ha pl elég sok videót képet csinálnék egy-egy kirándulás alkalmával?
Mekkora méretű képeket készít a teló?

Apple and Android user

(#3987) Viktor18 válasza Csigger (#3986) üzenetére


Viktor18
tag

Szia!

A legnagyobb felbontásban, olyan 5-6 megás képeket lő. Videoból nem tudom. Függ a hosszától is.
Note 3-on max felbontással csináltam videót, kb 3-4 perceset. Akkor az 1 giga felett volt. Szóval ha lentebb veszel mindent kicsit, akkor elég. Ha nem akarsz spórolni, akkor a 64-es biztosabb. Bár a 32 gigával eddig sose volt bajom. Nem tudtam még belakni.

(#3988) Csigger válasza Viktor18 (#3987) üzenetére


Csigger
őstag

Köszönöm a részletes választ, mivel amúgy sem szoktam telerakni a telefont és képeket amint lehet mentek felhőbe így akkor talán elég lesz a 32-es változat is. :R

Apple and Android user

(#3989) Santantica


Santantica
tag

http://www.telefonguru.hu/hir/Android_60-_megerkezett_a_britekhez_az_S6_es_S6_edge-re_2015-12-28?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Hirlevel

[link]

[ Szerkesztve ]

a mohának mindig a déli oldala fás

(#3990) Viktor18 válasza Csigger (#3988) üzenetére


Viktor18
tag

Nincs mit :) Ha meg úgy is teszed fel egyből, akkor elég a 32. :)

Más: Lassú lefele görgetésnél a képernyő fehéren bevillan. Hol ritkán, hol sűrűbben. Illetve akadni is szokott, nem csak weben, hanem a beállításoknál is. Illetve a telefon sebessége se az igazi. Kicsit gondolkodós. Beáll majd, vagy utána kéne járni, hogy miért csinálja? Illetve az automatikus alkalmazás optimalizálásnak van értelme?

[ Szerkesztve ]

(#3991) Csabesz1


Csabesz1
csendes tag

Üdv.
Valaki használ ilyet: http://www.ebay.com/itm/371352716993?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=640465423679&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT?
Ha igen akkor vélemény? Tapasztalat?

Üdv:Csabesz!!! :)

(#3992) Apollo_21 válasza Csabesz1 (#3991) üzenetére


Apollo_21
addikt

kb az én gyári tokom is ilyen...sztem nincs vele baj, én szeretem_D
Eddig nemkezdett el foszlani mivel h szövet külseje van....nembántota a kijelzőt eddig.
Párszor esett már le, kifejezetten sarokra ill a "pofájára" képernyőre..de mivel a 4sarkán+ plexi sarok van..ill a tok rácsukódik a kijelzőre semmi baja nemlett...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#3993) icemad válasza Csigger (#3986) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dobozból kivéve kb. 25 giga szabad helyed van a 32gb-os verziónál. Ha 4k-ban szeretnél videózni, akkor szerintem kevés lesz a 32 gigás. Vagy szerzel hozzá egy microusb-s pendriveot, de ilyet még nem próbáltam a telefonnal, elméletileg tudja kezelni.

(#3994) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Karácsony óta van nekem is ilyen telefonom. Rám kínáltak egy vezeték nélküli töltőt 9000-ért, de nem tudom, hogy érdemes-e megvenni vagy sem, mert ha érdemes lenne, akkor alkudnék belőle és 5-6 ezerért megvenném. Érdemes-e venni a telefonra hátra és előre edzett üveg-t, hogy védje, esetleg valami átlátszó szilikon tokot? :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3995) guriga1234 válasza icemad (#3993) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem van egy KINGSTON 64GB Micro DTDUO3/64GB OTG microUSB+USB3.0 Pendrive-om. Arra bármikor ki lehet másolni a képeket/videókat, utána már le is lehet törölni a telefonról, így felszabadul a hely. A telefon látja a Pendrive-on lévő tartalmat, tehát lehet közvetlenül nézni róla a képeket/videókat.
Persze lehet használni bármilyen egyszerű pendrive-ot is, csak akkor kell egy OTG kábel is.

(#3996) bodazo


bodazo
tag

Sziasztok.
Szeretném megkérdezni,hogy valakinek meg van-e az Avenger téma
Mert sajnos nem nagyon találom őket. Ha valakinek meg lenne és megosztaná egyszerűen telepíthető változatban azt meg köszöném

[ Szerkesztve ]

(#3997) mati12 válasza bodazo (#3996) üzenetére


mati12
senior tag

Sajnos ez nem ilyen egyszerű,rootolás és minden féle hókusz-pókusz után tudod csak felrakni. Az XDA-n találsz ilyen jellegű topicokat. Én is próbálkoztam vele régebben de nem jött össze a dolog,úgy meghülyűlt a készülékem tőle,hogy újra kellett húznom az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#3998) Redplee


Redplee
senior tag

Sziasztok. Nyaralás miatt szükségem lenne egy tuti vízálló tokra a telefonhoz. Létezik S6 Edge telóra ilyen, ami tuti megbízható és 100% vízállóvá teszi? Ha igen, hol találok ilyet? Köszi! :)

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#3999) Valkűr válasza bodazo (#3996) üzenetére


Valkűr
őstag

Szerintem az csak a gyári készülékekre van külön rápakolva a netről, mivel ez a széria kint igy készül. Itthon sajnos nem elérhető, pedig balról a második, harmadik és a piros elég dögös lenne, akár a hősök nélkül is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#4000) bodazo válasza Valkűr (#3999) üzenetére


bodazo
tag

Köszi a választ. Pont azért szerettem volna én is mert nagyon jól néznek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.