Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3820) gaucho


gaucho
tag

Sziasztok!A tok és képernyővédő fólia/vagy edzett üveg témája kapcsán;én Ebay-ről a Spigen hivatalos sales oldaláról rendeltem Neo Hybrid CC Tpu tokot és Flex HD fóliát.A tokról:nagyon jó minőségű,flexibilis(pont amennyire kell szerintem),arany színű oldalszegéllyel rendeltem(GoldPlatinum színű készülékem van).Tökéletesen illeszkedik mégis könnyedén ki tudom venni a telót munka után belőle.Korábban egy Nillkin Frosted Shield-el nagyon megjártam,mivel borzasztó nehezen tudtam kioperálni ebből a tokból az Edge-t.A hátlaphoz kaptam pluszban egy Spigen Hybrid Crystal hátlapi fóliát is.Azt kaptam,amit vártam.Nagyon jó.A Flex HD-val kapcsolatban már vannak fenntartásaim.Minimális kézügyesség kell a felrakásához,de maga a fólia bár a szenzoroknál tökéletesen és pont ott illeszkedik az egész kissé jobbra van elszabva.A home gombnál is jobbra csúszik.Ahogy írja is a gyártó én nagyon remélem,hogy a légbuborékok eltűnnek 12-24 óra alatt mert most finoman szólva is úgy néz ki,mint ha szaunából mentem volna ki az udvarra.Összességében jól és szinte teljesen lefed.A dobozban nem egy hanem 2 db előlapi és 1 hátlapi fólia van,1 kéz és fólia nedvesítő,zsír eltávolító spray egy microfiber kendő,egy víz,-és légmentesítő pici spatula van.Holnap írok még egy véleményt,ha remélhetőleg buborék mentes lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.