Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A Loliban van egy Smart Lock (Intelligens képernyőzár) funkció (a Biztonságnál van legalul a menüben). Nekem a hely megadásánál az otthon címe hibás. Hiába állítom át, akkor is a hibás cím marad. A fiókomhoz (pl. a térképen), jó az otthon címe.
Nálatok ez jól működik?

(#56052) Keem1 válasza Tesztelo.hu (#56051) üzenetére


Keem1
addikt

Jól, tableten is. De kell hozzá bekapcsolt gépées.

(#56053) QbHead válasza Keem1 (#56052) üzenetére


QbHead
aktív tag

nem kell hozzá elég ha mobilháló meg wifi alapján határozza meg a helyet (energiatakarékos mód helymeghatározás alatt)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#56054) Samsung SPS válasza Zsolaf (#55897) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Sztem szoftveres gubanc lesz, megpróbálkozhatnál egy gyári gyalulással. Csak ments adatot, nehogy elvesszen valami fontos.

(#56055) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget / tanácsot szeretnék kérni:
SW frissítés ide vagy oda, nekem ugyanúgy melegszik a telefonom, és ugyanolyan gyorsan is merül.
(ki volt kapcsolva minden auto szinkron, wifi, stb, akkor kibírt kb 1,5 napot, most hogy visszakapcsoltam - hisz azért nem olyan nagy kényelmi funkciók ezek így a XXI. században, szerintem - négy óra alatt 40%-ot merült). Ez másnál is ilyen, vagy nálam van valami bibi?
Többször vagyok "nem regisztrálva a hálózaton"...

Ez kb a harmadik androidos (második Samsung) telefonom, lehet, hogy ez az utolsó... :(((

(#56056) qltsar


qltsar
addikt

Van valakinek tapasztalata a premium gyorsszervizzel? Skippelnem a hazhozhivos modszert, egy egyszeru tisztitasrol lenne szo a proximity sensor miatt.

Ide vinnem be: [link]

[ Szerkesztve ]

(#56057) zAPAtyin válasza woryz (#56055) üzenetére


zAPAtyin
tag

"Többször vagyok "nem regisztrálva a hálózaton"..."

Valószínüleg a 4g-re (LTE) akar csatlakozni, de az előfizetésed nem tartalmazza ezt a szolgáltatást.
Megoldás: a mobilhálózat/hálózati módnál válaszd a WCDMA/GSM beállítást és nem lesz több ilyen üzeneted.

(#56058) woryz válasza zAPAtyin (#56057) üzenetére


woryz
senior tag

Hívás kezdeményezéskor szoktam kapni ezt a hibaüzenet, és ki / be kapcsolás után működik.

A múltkor elfelejtett ébreszteni, pontosabban hang nélkül ébresztett. Ezután elkezdtem 2-3 naponta újraindítani, és vettem még egy csörgőórát, biztos ami biztos... :K

(#56059) kishoris válasza vwpolopg (#55952) üzenetére


kishoris
tag

Konkrétan több, mint egy hónapja próbálkozok a rendeléssel, sikertelenül. Ezelőtt már volt két alkalom amikor sikerült, akkor viszont mindkét alkalommal kétszer kellett visszamennem az üzletbe, mert annyira fos a rendszerük, hogy nem működik, így hiába volt ott a megrendelt cucc, nem tudták átadni. Küldtem egy hibabejelentő e-mailt amire villámgyorsan (2nap) válaszoltak:

"Köszönjük ügyfélszolgálatunkhoz küldött levelét.

Sajnos a honlap fejlesztése miatt előfordulhat, hogy az oldal, illetve a felület bizonyos funkciói időszakosan nem elérhetőek. Alkalmazásaink fejlesztése folyamatos, hogy ezt a problémát az elkövetkező időszakban elkerülhessük és bízunk benne, hogy a jövőben igényeinek megfelelő formában találja meg a keresett információt internetes elérhetőségünkön.

Javasoljuk, hogy ellenőrizze számítógépének, böngészőjének beállításait:

ˇ törölje a Cookie-kat, fájlokat a böngésző Eszközök, Internetbeállítások pontjában

ˇ engedélyezze a felugró ablakokat (lehetősége van ideiglenesen engedélyezni)

vagy frissítse böngészőjét, honlapunk használatához a következő böngészőket ajánljuk: ..."

Ha ezt nekem személyesen mondja valaki az ott b@szom orrba úgy, hogy a mentő viszi el!

Valamikor régen voltam Telekom ügyfél, de ami biztos, hogy többet az életem során nem leszek...

(#56060) fPApi válasza kishoris (#56059) üzenetére


fPApi
őstag

Én már régen lemondtam arról, hogy bármilyen ügyfélszolgálaton hasznos segítséget kapjak. A legbosszantóbb, hogy tényleg olyan "vérlázító" javaslatokat adnak, amin csak felhúzza magát az ember. Akkor már jobb lenne, ha nem mondanának semmit.
Rájöttem, hogy ezek nem azért vannak, hogy segítsenek, hanem azért, hogy kipipálják az ügyfélszolgálat meglétét, mint kötelezettséget. Persze tisztelet a kivételnek (amellyel még nem találkoztam, de biztos van olyan is).

[ Szerkesztve ]

(#56061) matkesz20 válasza woryz (#56055) üzenetére


matkesz20
tag

Úgy merült 40%-ot 4óra alatt, hogy használtad? Mert az nagyon jó. Nekem ha használom 1óra alatt legjobb esetben 20%-ot de van amikor 30-35%-ot is :DDD

(#56062) Pietrosz válasza kishoris (#56059) üzenetére


Pietrosz
addikt

És mit akartál rendelni? Én csak simán bementem egy üzletbe és megvettem a Starter kit-et mindenféle rendelés nélkül. Mondjuk azt hittem eredeti samsung cuccok vannak benne de azért így sem rossz ezért az árért.

(#56063) woryz válasza matkesz20 (#56061) üzenetére


woryz
senior tag

Igen, valamilyen szinten használtam, de egyik kollégámnak néztem a szintén S4-ét, és neki 5 óra alatt 9%(!) merült folyamatos mobilnet, wifi, GPS on állásban... (Ezen rágtam be, és írtam ide, hogy valamit én cseszek / csesztem el, vagy mi... :W )

Akkor a Tied se jobb, mint az enyém. ;]

(#56064) kishoris válasza Pietrosz (#56062) üzenetére


kishoris
tag

Akkumulátort és tokot.

(#56065) koszegii


koszegii
tag

I9506-on vissza lehet tenni a 4.3-at.Knox nekem már rég ugrott.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56066) Pietrosz válasza woryz (#56063) üzenetére


Pietrosz
addikt

Akkor érdemes lenne megnézned amit itt linkeltem.
Nekem egyelőre úgy tűnik működik, néha már azt hiszem bugos a kijelzés annyira nem akar merülni idleben ;]

(#56067) Aliz008


Aliz008
újonc

Sziasztok!!
Remélem tudtok segíteni nekem.. : amíg nem csináltam szoftverfrissítést nem volt gond.. de most a frissítés után egy csúnya kezdő(zárolt) képernyőt hoz be, és hiába próbálom a háttérkép menüpontban, nem tudom módosítani, azt szeretném hogy a lezárt képernyő ugyanaz legyen mint a háttérkép, beállítom minden opcióra amit szeretnék képet, de mégis a lezárt képernyőnek ugyanazt hozza vissza. Ha a nincs opciót választom az meg sehogy se jó, mert akkor ugye nem záródik le a telefon..
Ötlet? segítség? előre is köszönöm!! :)))

(#56068) matkesz20 válasza woryz (#56063) üzenetére


matkesz20
tag

Visszaraktam 4.3-mat azóta valamennyivel jobb, szerintem meg lesz most 5óra is :DDD De még nem laktam vissza teljesen, xposed stb.. csak a felesleges alkalmazásokat töröltem.
Wifivel viszonylag nem rossz az akkuidő, de adatforgalommal van az, hogy merül 30-35%-ot is 1óra alatt.

*A kijelzőidő képét nem adta be, de az 2óra 1perc.

[ Szerkesztve ]

(#56069) awakening87 válasza Aliz008 (#56067) üzenetére


awakening87
aktív tag

Szia Aliz!
Valami megsérülhetett a háttérkép beállításaid környékén.
Tudsz csinálni képet a dologról? (egyszerre lenyomva tartod a középső és a bekapcsoló gombot egy pár másodpercig)
Keresd meg az alkalmazásaid között a com.android.wallpapercropper -t és töröld az adatait.
Mit tettél fel? 5.0.1 Lollipop-ot? Az is lehet, hogy a zárképernyő alkalmazás adatait kell törölnöd.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#56070) woryz válasza Pietrosz (#56066) üzenetére


woryz
senior tag

NAh, ezt akkor azszem kipróbálom. :)

(#56071) Pietrosz válasza woryz (#56070) üzenetére


Pietrosz
addikt

Óvatosan, eléggé mélyvíz azért, meg sajnos kell hozzá a full Amplify de mint látod megéri.

(#56072) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Mennyi az esély arra,hogy Laliról Kitkatre visszatérve,ugrik a knox?:S (i9506)
Nálam valahogy stabilabb volt az egész.Nem voltak random program leállások.

[ Szerkesztve ]

(#56073) q012345 válasza Szabcsizz (#56072) üzenetére


q012345
tag

Van aki a Nordicról 5.0.1 -ről tért vissza Nordic 4.4.2 -re és nem ugrott a knox, meg van olyan is hogy neki meg ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#56074) Szabcsizz válasza q012345 (#56073) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az nem lehetséges,hogy ugyanarra a régiós frissítésre kell visszatérni,amin vagy,és olyankor nem ugrik a számláló?Mert nekem ez tűnik logikusnak.Na de egyefene,én megpróbálom.Még annyi segítség kéne,hogy nekem van öt játékom,aminek a mentései szeretném ha megmaradnának.Ezt hogyan érhetem el?
Meg annyi,hogy ez a legfrissebb Nordic,ugye?(Kitkat)

(#56075) M3aN válasza Szabcsizz (#56072) üzenetére


M3aN
senior tag

Nekem KK alatt is vannak random programleállások..:)

(#56076) koszegii


koszegii
tag

A TriangleAway programmal nem lehet 4.3-nál számlálót nullázni?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56077) tatu611088


tatu611088
tag

Sziasztok! Elméletileg kijött már a 9515 magyar voda lolli, de viszont sammobilon nincs fent. Nekem jelenleg a lengyel van fent, de a mobiltárca miatt vissza kéne tennem a magyarra (addig nem engedi használni). Ebben valaki valami tipp?

(#56078) zzola válasza Szabcsizz (#56072) üzenetére


zzola
félisten

50%.

(#56079) fuze válasza Szabcsizz (#56074) üzenetére


fuze
őstag

Ha a játék támogatja, akkor a google play játékok alkalmazással szinkronizálni tudod a mentéseket a google fiókodba.

adms.hu | UI Designer

(#56080) migabi24 válasza koszegii (#56076) üzenetére


migabi24
nagyúr

Knoxot semmi nem nullázza

(#56081) matkesz20 válasza koszegii (#56076) üzenetére


matkesz20
tag

Nem hiszem, hogy nulláza. Esetleg annyit csinál, hogy a rendszer nem custom lesz hanem átírja official-ra.

(#56082) awakening87 válasza Szabcsizz (#56074) üzenetére


awakening87
aktív tag

Ez valahogyan a bootloader-rel van összefüggésben. Ha ott verziólépés történik, akkor onnantól kezdve szerintem nincs visszaút ugrás nélkül. :U

Játék- és egyéb alkalmazások mentése
- root-tal: Titanium Backup
- root nélkül (már amelyik engedi): Helium (ha nincs root, akkor kell hozzá a géped is), de a legjobb valóban a közösségi médiás fiókokba szinkronizálni a mentést, ha lehet

A háromszöges alkalmazás a bináris számlálót nullázza, amelynek a knox előtt volt értelme, nálam folyamatosan nullát mutatott KitKat-en és Lollipop-on is.

Más: kinek sikerült már deodexelenie avagy odex-mentesítenie a gyári 5.0.1 rendszert? :D ott is szeretném használni az xposed-et

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#56083) q012345 válasza Szabcsizz (#56074) üzenetére


q012345
tag

Az az utolsó Nordic 4.4.2.

(#56084) szeljanos válasza kishoris (#56059) üzenetére


szeljanos
tag

Én pont az S4 LTE+ rendelésével szívtam, íme a sztori röviden:
"Üdvözletem!
Minden elismerésem a nagy büdös semmihez. Gyerekek! Május hónap elején le volt akciózva a Galaxy S4 LTE 75-ért, de online webshopos hiba miatt nem tudtam megrendelni, hibajegy felvéve, majd másnap jön az sms, hogy javították, de mégsem, mert a hiba ugyanúgy fennáll. Kb. 1 hét elteltével még mindig semmi, de a készülék már 25ezerrel drágábban kapható fejhallgatóval. Rengeteg utánatelefonálással erre-arra és üzletekbe való mászkálással én hülye töröm magam, hogy valami megoldás szülessen, mert szeretném megvenni a készüléket. Nagy nehezen 11-én megoldást találtunk az egyik ügyintézővel, hurrá, telefon online megrendelve, de nem másnapra, hanem 13-ra (mára), mert ugye CSAK én vehetem át a készüléket, senki más, de én is csak ma tartózkodom itthon, így logikus, hogy mára kérem a szállítást... Egész nap itthon ücsörgök, nehogy elkerüljem a futárt, holott lett volna mit csinálnom másfelé is, erre 13:28-kor nézem a rendelési adatokat, akkor váltott "Szállításra váró"-ról "Szállítás alatt"-ra. Hívom a futárszolgálatot, hát csak 14-én hozza a futár a csomagot, ma már nem... Az mondom nagyon jó, mert nem tudom átvenni, mivel munkahelyen nem ér el a futár, telefon meg szintén nem lehet nálam! Így adtunk annak a bizonyosnak egy nagy pofont! Kérdem én: Én vagyok értetek, vagy Ti vagytok értem?
Én rohangálok, mint egy hülye, hogy elintézzem valahogyan a telefont, mert nálatok rossz a rendszer. Aztán egy egyszerű kiszállítást nem tudtok előre egyeztetett időpontra megoldani??? Hol a pontosság és precizitás, ami egy ekkora vállalattól elvárható? persze a sűrű bocsánat és elnézéskérés az megy, mert szegény ügyintézőkön csattan minden ilyen, holott nem ők a hibásak. Azt hiszem utoljára görcsöltem ilyennel veletek, de azt is elhitetitek, hogy erről a semmit érő hanyagságról is tudni fognak sokan. Ennyit nem tudtok rendesen elintézni sajnos. Így majd még én kocsikázzak el 20 km-t a futár depóba, ha át akarom venni a csomagomat és nem akarom, hogy visszaküldjék hozzátok azzal az indokkal, hogy nem vettem át! Szánalmas komolyan, ami megy. Ennyit az egészről!"

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#56085) Sokee


Sokee
aktív tag

Volt kint a szervizes 2 napja, cserélt usb panellt és elötte megnèzte a knoxot! Meg is lepődtem mert korábban még nem nézték, szóval akinek ugrott az készüljön fel hogy ugrik a gari is. :U

(#56086) Keem1 válasza Sokee (#56085) üzenetére


Keem1
addikt

És mi van/volt a telón? Lolli? Ha igen, azt nem nézte (itthon ugye nincs hivatalosan még)?

(#56087) zzola válasza Keem1 (#56086) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem a szoftververziót nem nézik...inkább az érdekli, volt-e rootolva....

(#56088) mark0179


mark0179
csendes tag

Sziasztok! Valaki hozzá értő segítsen már nagyon szépen kérem.! Galaxy S4 LTE 9505
Lolipoppot felraktam simán szoftver frissítéssel és azóta, videózni nem videóz a teló vagy ha igen nem vesz hangot, zenelejátszó befagy, videókat nem játszik le se facebookon se youtuben ha igen akkor is 4másodpercet játsz le hang nélkül.. ébreszteni is hang nélkül ébreszt.. mi lehet a probléma?! vissza raktam rá 4.4.2, 4.2.2, de ezeknél is ugyan ezt csinálta... :((( :(( :o :O :F :W

(#56089) hr2 válasza mark0179 (#56088) üzenetére


hr2
őstag

Gyári adatok visszaállítása.
Ha így is gond van, szerviz.

(#56090) mark0179 válasza hr2 (#56089) üzenetére


mark0179
csendes tag

gyári beáll vissza után kezdte!! gari már nincs.. :) kijelzőt cseréltettem rajta mert betört és nem voltak hajlandóak kicserélni... :N

(#56091) Sokee válasza Keem1 (#56086) üzenetére


Sokee
aktív tag

Lollipop van rajta, i9505-re hogy ne lenne hivatalos...

(#56092) Gedeon31 válasza Sokee (#56091) üzenetére


Gedeon31
addikt

A I9506-re még nincs neki olyan van.

(#56093) Audison válasza szeljanos (#56084) üzenetére


Audison
senior tag

Teljesen egyetértek a leírtakkal, tegnap én is így jártam, de csak egy egyszerű tokkal. Elmentem, hogy átvegyem, mert jött az email, hogy átvevőhelyre beérkezett...erre közli velem az ügyintéző, hogy sajnáljuk itt van a megrendelt termék, csak nem tudjuk odaadni. Nem akartam elhinni. Nem elég, hogy a webshop egy nagy rakás f*s, még a rendszerük is az. Amatőr banda!

(#56094) imibaba válasza Audison (#56093) üzenetére


imibaba
csendes tag

Akkor nekem szerencsém volt, mert legutóbb most pénteken vettem át kettő tokot tőlük, és nem volt semmi gond.

(#56095) Audison válasza imibaba (#56094) üzenetére


Audison
senior tag

Igen. Pont jó volt a rendszer, amikor ott voltál. Mondta is az ügyintéző csaj, hogy lehet 10 perc múlva megjavul, de az is lehet hogy csak másnapra. :U

(#56096) ZS3NI


ZS3NI
őstag

I9506ra van garivesztes nélküli root már? 4.4

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#56097) a.t.t.i. válasza Audison (#56093) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Én az europarkiban vettem volna át,egy hátlapvédőt,amit sehogyan sem találtak meg.
Pedig jelezték hogy mehetek érte.Fél óra után kihozz egy csomó másik félét,köztük a 3fóliás,hátlapos,autóstöltős szettet,és bármelyiket elvihettem a megrendelt termék árában.
A szettet választottam 990ért.
Most megint rendeltem egy eredetileg kért hátlapot 490ft-potnok=270ftért.
Remélem ez megjön.

(#56098) ZS3NI válasza fcbarca (#56032) üzenetére


ZS3NI
őstag

Knox ugrik ettől? Mennék vissza 4.3-ra, ott volt sima root knox ugrás nélkül, meg valamivel stabliabb is a rendszer szerintem

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#56099) migabi24 válasza ZS3NI (#56098) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugrik nagy valószínűséggel, bár senki nem merte megkockáztatni még, a kollegának már ugrott azért volt ilyen bátor

(#56100) #61600768


#61600768
törölt tag

Tudna valaki abban segíteni hogy Windows nyílvános mappa miként érhető el androidról ugyanazon hálózaton?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.