Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) balintka válasza Ace Ventura (#56498) üzenetére


balintka
addikt

Persze, én tartalékot is vettem belőle :).

(#56502) Ateszpapa válasza Ace Ventura (#56493) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem volt olyan tokom is. Méregdrágán vettem 2 éve. Elpattant a külső keret, anélkül használhatatlan. Most a samu cover + van. Ez 500ft és remek darab.

(#56503) sayCet válasza Ace Ventura (#56495) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nekem is nehèz benyomni, kivágom a szemetbe😊

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#56504) M3aN válasza Keem1 (#56476) üzenetére


M3aN
senior tag

Hát, megvan az első negatív tapasztalatom.
Este leraktam a készüléket 80%-al, és reggel 50%-on volt. Az akkumulátor infóban az időkép a 2. helyen volt 9%-al.
Sosem csinált még ilyet a készülék, az előző alkalmazással nem volt baj, de ez számomra nem járja hogy éjszaka 30%-ot merít a semmin...

(#56505) poli27 válasza M3aN (#56504) üzenetére


poli27
veterán

Éjszaka hasznos dolog a töltő tudom ajánlani :D

(#56506) M3aN válasza poli27 (#56505) üzenetére


M3aN
senior tag

Valószínűleg 80%-nál felrakom töltőre.. :U :C
Nem a "tünetet" akarom kezelni, hanem a kiváltó okot megszüntetni. Hasznosabb lehet ;)

Szerk.: Kikapcsoltam az automatikus frissítést a beállításokban, kíváncsi vagyok, hátha így..:)

[ Szerkesztve ]

(#56507) Winchester95 válasza M3aN (#56506) üzenetére


Winchester95
őstag

Program hibája nem a telefoné...

(#56508) wrox


wrox
senior tag

Valaki tegyen már fel képet erről az 500Ft-os tokról. Sajnos a T oldalán csak telefon hátulját mutatják, sok mindent nem lehet látni.
Köszönöm.

(#56509) persil válasza wrox (#56508) üzenetére


persil
nagyúr

Ez engem is erdekelne, vettunk paromnak ilyen kinyithato ablakos tokot, de olyan igenytelen, hogy nem is passzol ra rendesen -.-
(Eredeti flip cover, 10+ ezer a legtobb helyen)
Szoval ja.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#56510) M3aN válasza wrox (#56508) üzenetére


M3aN
senior tag

(#56511) Ateszpapa válasza persil (#56509) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Eredeti flip coverem nekem is van fehérben. Nézz szét az aprón. ;)

[ Szerkesztve ]

(#56512) eqtoto


eqtoto
csendes tag

Udv. Adott egy samsung galaxy s4 i9505. Lte-re van allitva a mobilhalozatoknal viszont felul a kis ikon csak h+-t ir. Mi lehet a gond?

(#56513) zzola válasza eqtoto (#56512) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen LTE hálózat és/vagy a díjcsomagoddal nem érhető el...

(#56514) persil válasza Ateszpapa (#56511) üzenetére


persil
nagyúr

Felreertesz, mi is olyat vettunk es arra mondom, hogy minosithetetlen :)
Gondolom nem mind ilyen szar, de nekunk sikerult kifogni egy ilyen otvar darabot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#56515) M3aN válasza persil (#56514) üzenetére


M3aN
senior tag

Bruttó 800Ft-ért rendeltem Kínából utángyártott smart flip cover-t, ami ugyanúgy logózott, stb és tökéletesen illeszkedik :) Ha üvegfólia van rajta, akkor nem tud rásimulni a kijelzőre, eláll tőle, de sima fóliával tökéletesen működik és passzol ;)

(#56516) eqtoto válasza zzola (#56513) üzenetére


eqtoto
csendes tag

Köszönöm 😊

(#56517) Carline


Carline
őstag

CM12.1 lollit használok egy i9506 telefonon.
Átállítottam LTE only-ra a preferált hálózattípust és akkor senki sem ért el. Nem csöngött ki, nem kaptam sms-t sem.
LTE díjcsomagom van, 5GB adattal.
Ez miért van?
Ha LTE/GSM auto állásban van akkor addig van mobilnet, míg nincs hívás (eltünkik az LTE felirat is).
Ha WCDMA only vagy WCDMA preferfed van beállítva, akkor a hívás alatt is tudom használni a mobilnetet.
Az nem megoldható hogy a hívás közben is lehessen LTE-t használni? Nálunk LTE van, 3G nincs. Ezért érdekelne a net hívás közben.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#56518) D@ve89 válasza Carline (#56517) üzenetére


D@ve89
tag

LTE alatt egyelőre nem lehet telefonálni, nincs megvalósítva a technológiában a klasszikus beszédhívás. Amely szolgáltató LTE alatt is kíván híváslehetőséget szolgáltatni, annak egyfajta voip szolgáltatást kell implementálnia. Ez egyelőre folyamatban van Magyarországon, de telefonoktól is nagyban fog függeni a használhatósága.
A lényeg: ha LTE-n vagy és bejövő hívásod van, akkor le fog menni a telefonod 3G-re/2G-re, és a hívás ott fog menni, hívás után pedig visszaáll LTE-re.

LTE/GSM mód alatt azért nincs neted, mert ugye ilyenkor csak GSM-re ugrik vissza a készülék, GSM alatt pedig csak egyes készülékek és egyes szolgáltatók egyes bázisállomásai képesek párhuzamosan hanghívásra és internetkapcsolatra.

Szóval a legjobb az auto LTE/WCDMA/GSM lehetőséget bekapcsolni.

(#56519) bylow


bylow
aktív tag

S4 -em bő 1 éve van meg, elő tulaj vagyok.
Mostanság észre vettem, ha napközben is használom a telefont, akkor délután 3 ra 10%-on van az aksim :Y
Ez kezd zavarni :W

Hogy használom az nem azt jelenti folyamatos youtube meg ilyenek mennek, hanem telefonálás, email olvasás, viber stb. amik kellenek manapság az embernek napköben ha megy és intézi a dolgát.

Esetleg gondolkozzak azon hogy új aksit kell vennem? (gondolom 1 vagyon a gyári... :W )

ByLow #

(#56520) zzola válasza bylow (#56519) üzenetére


zzola
félisten

Garanciában próbáld meg cseréltetni, ha púpos az akku...vagy T-nél veszel, asztali töltővel 3-5k között van az ára még talán most is...

[ Szerkesztve ]

(#56521) poli27 válasza M3aN (#56506) üzenetére


poli27
veterán

Miért 80%-nál nem tölti a telefont? ...

(#56522) woryz


woryz
senior tag

Ez a "Kernel (Android OS)" micsoda? Nézem az aksi fogyasztását, és ez a második, az Android rendszer után...
Lassan nem merem használni, mert nem bír ki egy napot... (Viszont, ha nem használom, akkor 2,5 napot is kibír... :P )

(#56523) Dare2Live válasza zzola (#56520) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

aksira 1év a gari

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#56524) M3aN válasza poli27 (#56521) üzenetére


M3aN
senior tag

Elárulnád hogy miért raknám fel 80%-os töltöttségnél a telefont egész éjszakára, amikor az átlagos merülése éjjel eddig 2-4% volt?!
Erre való a PowerBank, ha napközben valahol tölteni kellene, van :)

(#56525) zzola


zzola
félisten

Jó minőségű csuklóra vagy felkarra rögzíthető vízálló tokot jogginghoz/fitness-hez tudnátok ajánlani? Régebben volt egy e-bay-ről beszerzett tok, de kivágtam a kukába...

(#56526) Carline válasza D@ve89 (#56518) üzenetére


Carline
őstag

Köszi a gyors és kimerítő választ. :R
Az a baj, hogy ahol lakok van 2G és 4G, de 3G nincs (házon belülről beszélek)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#56527) bylow válasza zzola (#56520) üzenetére


bylow
aktív tag

Nem púpos, szerintem garanciába nem cserélik mert gondolom ez normális ő szerintük. Úgy is azt mondják hogy sokat használom. .... érdekes hogy tömegével gyártják a xart!

ByLow #

(#56528) M3aN válasza bylow (#56519) üzenetére


M3aN
senior tag

eBay: [link] és [link]

Esetleg ezek? :)

(#56529) Dare2Live válasza M3aN (#56528) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Még mindig Tset gondolom legjobbnak. tuti eredeti, van gari, jár hozzá aksi töltő.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#56530) bigalli


bigalli
csendes tag

Sziasztok. Mivel nem vagyok T-s előfizető és ráadásul még csak magyarországi lakcímmel sem rendelkezem szeretném megkérdezni hogy valaki Győr (esetleg környékéről) meg-e tudná nekem rendelni az 500Ft-os védőtokot S4-re?
Ha igen privátban megbeszélnénk a részleteket. Köszönöm.

Honor 10 Green 128GB - Android 8.1.0 / Honor 8 Gold 64GB

(#56531) M3aN válasza Dare2Live (#56529) üzenetére


M3aN
senior tag

Van valami tipp, hogyan tudnám a T-nél elérhető összes tartozékot megnézni? Ha beírom szűrőbe hogy Galaxy S4, akkor csak a Gear Fit-et dobja ki, és a 334 terméket egyesével átnézni sem kényelmes :)

(#56532) kerxy válasza M3aN (#56510) üzenetére


kerxy
senior tag

Nekem is kék van, fehér telóhoz, de sztem rohadt jól néz ki, és passzol teljesen.

(#56533) Gedeon31 válasza M3aN (#56504) üzenetére


Gedeon31
addikt

A korábbi telefonjaimnál nem volt gond az időképpel ,de az S4-nél az volt az első amit le kellett szednem , mert közel 1000X ébresztette fel a telefonomat.

(#56534) joco96


joco96
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Galaxy S4 GT.i9505 készülékem, amin mikor megvettem, XXUEMK9 firmware verzió volt, feltettem néhány costum romot, de már szeretnék visszatérni a gyárira, de az egyfájlos romok felrakása, mind FAIL!-el végződik. Valaki tud segíteni, esetleg egy 4+1 fájlos XXUEMK9 firmwaret nem tud valaki linkelni? (nem találtam sehol)
Köszi előre is! :)

(#56535) Notalab válasza M3aN (#56531) üzenetére


Notalab
tag

Csak annyit írj be hogy; S4.

...

(#56536) joco96


joco96
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Galaxy S4 GT.i9505 készülékem, amin mikor megvettem, XXUEMK9 firmware verzió volt, feltettem néhány costum romot, de már szeretnék visszatérni a gyárira, de az egyfájlos romok felrakása, mind FAIL!-el végződik. Valaki tud segíteni, esetleg egy 4+1 fájlos XXUEMK9 firmwaret nem tud valaki linkelni? (nem találtam sehol)
Köszi előre is! :)

(#56537) nokiauser válasza KovA (#56480) üzenetére


nokiauser
aktív tag

+1, nem gondoltam volna, hogy kedvelni fogom a lollit, de ez a rom tényleg jó. 4.3-ra wipe után simán felment és egyelőre tetszik.

(#56538) Mate válasza bylow (#56519) üzenetére


Mate
nagyúr

(#56539) #61600768 válasza joco96 (#56534) üzenetére


#61600768
törölt tag

4 + 1 fájlos 5.0.1 ha felteszed utána rakjál fel a legfrissebb egy fájlosból 5.0.1-et.

Ha kitkat kell akkor itt a 4 + 1 fájlos. De ezután is tedd fel a legfrissebbet.

4 + 1 fájlos kk kicsomagoláskor kódot kér ami: www.android-forum.hu

Ne felejtsd el ha 4 + 1 fájlost teszel fel odinban a re-partícionálást kipipálni, az egy fájlosnál pedig kivenni!

[ Szerkesztve ]

(#56540) joco96 válasza #61600768 (#56539) üzenetére


joco96
csendes tag

Köszönöm szépen remélem így jó lesz, mert már a hang sem működött :)

(#56541) medium84


medium84
aktív tag

Sziasztok!

Felmerült, hogy veszek egy S4-et. Kérdezném az aktív felhasználóktól, hogy így ~2 év után tapasztalható-e olyan lassulás, mint az S3 esetében?

Üdv!

(#56542) migabi24 válasza medium84 (#56541) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez egy hülyeség, az S3 se lassult be és ez se fog, az android viszont be tud lassulni a sok szemét program miatt amiket telepítenek a userek, megfelelő programmal karba lehet tartani, vagy néha egy reset és hasít tovább, a hardver teljesítménye nem változik

(#56543) medium84 válasza migabi24 (#56542) üzenetére


medium84
aktív tag

Ha hülyeségnek tartod, ha nem, az S3 (és nem az S3 LTE!) brutál módon belassult, hiába új firmware, hiába hard reset, mire az ember felrakta azt a néhány appot, ami a munkájához kell, használhatatlanná vált. Ezért cseréltem le egy Note 3-ra.

(#56544) zzola válasza medium84 (#56541) üzenetére


zzola
félisten

Melyik S4-re gondoltál? A Snapdragon 800-as I9506 nem lassul be...

(#56545) vwpolopg válasza migabi24 (#56542) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sima S3-ról jöttem i9506-ra, nem mókolok, nem romolok, gyári 4.3-mal borzalmas volt a végére az S3... A kezdeti boldog állapothoz képest borzasztó lassú lett. És nem volt szétappolva, widgetezve stbstb. 3 asztalom van, 1 widgetem, 15-20 telepített app.

(#56546) medium84 válasza zzola (#56544) üzenetére


medium84
aktív tag

S4 LTE i9505

(#56547) bylow válasza Mate (#56538) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi! és atöbbieknek is akik hozzám szóltak!
:R

Azt esetleg meg tudom valahogy állapítani hogy a gyári tudásától mennyivel tud most kevesebbet a jelenlegi akksim?
Gondolom nem, csak 1 kérdést megért... :F

Van hogy mire meg kv.-zom reggel már 80%körül jár úgy hogy töltőn volt ejjel, és addig csak időjárárs frissítés, pár "viber"üzenet stb.

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#56548) zoltan6 válasza vwpolopg (#56545) üzenetére


zoltan6
őstag

én is s3-ról váltottam gyári rom,semmiféle lassulást nem tapasztaltam,az s4 sincs semmi gondom,igaz nem is tartom valami nagy előrelépésnek a s3 után,talán az infra ami pozitívum,amit talán egyszer használtam rajta,mert beesett az ágy mögé a tv távirányító.szerintem meg inkább az alkalmazásokat rontják el szándékosan,hogy minél újabb telefont vegyen az ember.amikor egy sima zseblámpa alkalmazás egy hónapba kétszer frissül az már felettébb gyanús,ami abból áll hogy van egy gomb a képernyő közepén,aztán bekapcsolja a telefonon a ledet.mit tudnak egy ilyenen frissíteni?

(#56549) bylow válasza zoltan6 (#56548) üzenetére


bylow
aktív tag

Na ja, frissítés!
Szerintem amilyen jónak indult "a ndroid" , olyan xarul alakul...
Jó a kérdés : Mit fissitenek egy 1 funkciós app-on ? :)) nevetséges néha amit a felhaszálókkal művelnek.
Nagyon sok féle hardwer van már az Android-hoz, és gondolom egyikel sem passzol tökéletesen, aztán jön abból is 1 friss. és még lehet xarabbul műxik mint előtte, de visza meg nem tudod már csinálni, csak ha elveszted a garanciát.
Persze most jönek majd azok hogy meglehet "heccelni" stb meg Rom meg mittom én mik...
De valljuk be őszintén, nem azért adunk szerintem 100-200 ezer kő kemény HUF-ot 1 szuper telefoért hogy aztán még szarrá keljen "rútolni heccelni"

ByLow #

(#56550) bylow


bylow
aktív tag

Előre mondom : NEM AKAROK MEGBÁNTENI SENKIT !

Egy apró szösszenet jutott még eszembe, ahogy a topikot olvasom...

Sokan "rout" ide meg oda, meg "kitkat" meg "hex" meg mindenféle romok stb. (ezt lehet magyarul is érthetnénk "romhalmaz" :U ) na meg minden ami ezzel kapcsolatos.

Én személy szerint olyan voltam gyerek koromba (gondolom többed magammal-fiúk-),
kaptam egy új kis autót, azt amint találtam a házban/garázsban 1 csavarhúzót, szépen meg is szereltem, bár nem volt baja, vagy kibeleztem ... kinek hogy tetszik :Y
Aztán meg hun vagy Fater? gyere rakd már össze a szekeremet !

Na itt is jönnek aztán fórum társaink hogy akkó most mi van a telóval, nem jó, amaz jobb vólt, most nem megy, most 2 van rajta, vagy nem? nem az nem lehet. még az alakja is meg változott kiált fel !!!! :Y :C stb.

Csak most ezt drága pénzen csináljuk/ják és a sajántunkon, annak idején meg apáink pénzén...

ByLow #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.