Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56059) kishoris válasza vwpolopg (#55952) üzenetére


kishoris
tag

Konkrétan több, mint egy hónapja próbálkozok a rendeléssel, sikertelenül. Ezelőtt már volt két alkalom amikor sikerült, akkor viszont mindkét alkalommal kétszer kellett visszamennem az üzletbe, mert annyira fos a rendszerük, hogy nem működik, így hiába volt ott a megrendelt cucc, nem tudták átadni. Küldtem egy hibabejelentő e-mailt amire villámgyorsan (2nap) válaszoltak:

"Köszönjük ügyfélszolgálatunkhoz küldött levelét.

Sajnos a honlap fejlesztése miatt előfordulhat, hogy az oldal, illetve a felület bizonyos funkciói időszakosan nem elérhetőek. Alkalmazásaink fejlesztése folyamatos, hogy ezt a problémát az elkövetkező időszakban elkerülhessük és bízunk benne, hogy a jövőben igényeinek megfelelő formában találja meg a keresett információt internetes elérhetőségünkön.

Javasoljuk, hogy ellenőrizze számítógépének, böngészőjének beállításait:

ˇ törölje a Cookie-kat, fájlokat a böngésző Eszközök, Internetbeállítások pontjában

ˇ engedélyezze a felugró ablakokat (lehetősége van ideiglenesen engedélyezni)

vagy frissítse böngészőjét, honlapunk használatához a következő böngészőket ajánljuk: ..."

Ha ezt nekem személyesen mondja valaki az ott b@szom orrba úgy, hogy a mentő viszi el!

Valamikor régen voltam Telekom ügyfél, de ami biztos, hogy többet az életem során nem leszek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.