Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56851) Keem1 válasza zibo73 (#56847) üzenetére


Keem1
addikt

Simre nem mentunk szamot, ez alap. :U Minden okostelo probalja a simes kontaktokat eldugni.

(#56852) Doggy dog válasza Mate (#56850) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Akkor neked is ilyen?
Az a baj,hogy egyből feltűnnek az ilyen kis dolgok!Velem van a hiba! :B
Köszi Neked is,hogy megnézted!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#56853) t.dave500


t.dave500
tag

Sziasztok!
XDA-n olvasgattam, és találtam ezt a romot.
Próbálta már valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok?
Lehet buta kérdés, de ennél megmaradnak az air gesture, stb funkciók?
Szűz, rootolt KITKATről hogyan frissítek erre?
(esetleg a cyanogenmod saját telepítőjével, gépről? S 2-n is ezzel csináltam mert sehogy sem sikerült CWM-et felrakni anno JB alá)
Előre is köszönöm.

(#56854) Mate válasza Doggy dog (#56852) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem, az s4 töltő nem ilyen. Viszont elég sok töltőm van Samsung, sony, htc és mindből van olyan ami serceg ha nem tölt, csak simán be van dugva.

(#56855) Szabcsizz válasza Doggy dog (#56840) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nekem is ciripel a töltőm.De érdekes,csak ha az elosztóba van bedugva,akkor csinálja.Ha a rendes konektorba van,akkor nem ad ki hangot.De szerintem a töltőnek semmi baja.Alcatel,Iphone töltőm is ciripel.

(#56856) t.dave500


t.dave500
tag

Mivel kapcsolóüzemű tápról lévén szó, a ciripelés csak annyit jelent, hogy mivel nincs rádugva a telefon, és üresben megy, a vezérlő IC a töltőben leveszi a kitöltési tényezőt (egyrészt, hogy ne szaladjon meg a töltőfeszültség terheletlen állapotban) és ezzel energiát spórol meg.
A ciripelés oka pedig az, hogy a kis ferrit trafó nem lett rendesen kiöntve gyantával, ezért a tekercsek hangot adnak ki.
Enyém is ciripel üresen, ez teljesen természetes jelenség, nem kell aggódni, semmi baja sem lesz!
Remélem tudtam segíteni.

(#56857) Doggy dog válasza t.dave500 (#56856) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& Szabcsizz
Nektek is köszi!!! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#56858) Vica0712


Vica0712
tag

Sziasztok! Az én képernyőm ilyen. :)

(#56859) trobi28 válasza Vica0712 (#56858) üzenetére


trobi28
addikt

Kicsit üres. Hol vannak az ikonok? :)
A kép szép.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56860) awakening87 válasza Vica0712 (#56858) üzenetére


awakening87
aktív tag

Gyönyörű! :)
Honnan van a háttérkép?

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#56861) Vica0712


Vica0712
tag

Nektek elő szokott fordulni, hogy mobilhálózaton használva a készüléket időnként pár másodpercre kikapcsol a kijelző, majd folytatódik a megnyitott alkalmazás? Sms és üzenetíráskor elég kellemetlen. :F Lollipop 5.0.1 van rajta.

(#56862) Vica0712 válasza trobi28 (#56859) üzenetére


Vica0712
tag

Szeretem a minimál stílust. :D Még a dokkon lévő ikonokat is kicsinyítettem. :DDD

(#56863) Vica0712 válasza awakening87 (#56860) üzenetére


Vica0712
tag

Köszönöm! :) A La Fleur egyik háttérképe. :)

(#56864) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok!
Ha valakit érdekel és esetleg még nem ismeri az oldalt, van egy pár szép háttérkép a telefonra.
[link]

(#56865) trobi28 válasza Vica0712 (#56862) üzenetére


trobi28
addikt


Én is szeretem, de nem használom :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56866) K Norbi válasza trobi28 (#56865) üzenetére


K Norbi
addikt

wehehee ez igen! :DDD nekem is full üres ha elhúzom jobbra vagy balra teli van a képernyő a de fő képernyőm üres.
ui: visszatértem a Kit Katra sikeresen! aki azt mondja hogy jobb meg gyorsabb a lollipop az hazudik.. ;] végre nyomkodás meg netezés közbe nem izzik a telefon! nem merül mint a hajó! ez már most látszik. basxott nagyok a számok végre látom ismét a hívásnaplót üzenetet írni sokkal gyorsabban tudok. a beállítás fogaskereke két újjal rányomok akkor is eltalálja! a lollin ez mini meg azok a kibasxott értesítősávon az ikonok!! fujj a galéria csapnivaló volt! mini abba is minden. köszönöm pár hónap elég volt a lolliból

[ Szerkesztve ]

(#56867) trobi28 válasza K Norbi (#56866) üzenetére


trobi28
addikt

Én is visszatértem KK-re. Sajnos csinált furcsaságokat, de legjobban a lassú alkalmazásváltó zavart.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56868) K Norbi válasza trobi28 (#56867) üzenetére


K Norbi
addikt

Nyomtál neki visszaállításkor [link] wipe cache partitiont is??

(#56869) GG20


GG20
újonc

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni a telefon csatlakoztatásakor a számítógéphez.Egyszerűen má minden próbáltam le van szedve a samsung klies program is minden ami létezik mégse ismerik meg egymást...se a telefon se a számítógép,bedugom usb-n és csak tölt tölt tölt.Telefonon nincs az értesítési sávba semmilyen csatlakozásos jel egyszerűen má gőzöm sincs hogy hogy lehetne megoldani.Ha ez segítség akkor nem talál illesztőprogramot a gép az Universal serial bus-hoz amit tudom hogy az usb de googlébe se találtam rá semmi használhatót.Kérem segítsetek.
Amugy telekom-os i9506ra van má loli?

(#56870) trobi28 válasza K Norbi (#56868) üzenetére


trobi28
addikt

Nem kellett, mert 4 fájlossal raktam vissza :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56871) pupper666


pupper666
csendes tag

Ha már amoled :)

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#56872) #61600768 válasza pupper666 (#56871) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hát ez valami borzasztó ronda. :DDD

(#56873) bee_jay


bee_jay
tag

Nova Launcher + NeonCyan icon pack + Digital Clock Widget

[ Szerkesztve ]

(#56874) tomiivagyok válasza sayCet (#56796) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Szia! Ez samsungos rom, vagy valami főzött? :D

(#56875) muszor


muszor
tag

Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Rootolt (towel) független KitKat xxugng8. Hosszabb kikapcsolt állapot után nem akar bekapcsolni. Samsung logoig jut el. 2.-4. Próbálkozásra már bekapcsol. A hiba okát kutatnám. Van e Rá módszer hogy együtt kiderítsük mi lehet a gond? Egy darabig még nem volt gond. Xposedbe a modulok kikapcsolása megoldja a hibát. De szeretem a wanamot és a gravityboxot is. Grenify, Afwall+, All in one toolbox van még fennt.
Előre is köszönöm a hasznos hozzászólásokat.:)

zsoltee

(#56876) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Így néz ki a nyalókám 😃

(#56877) madkiller válasza zAPAtyin (#56876) üzenetére


madkiller
őstag

Az óra widget érdekelne :)

(#56878) zAPAtyin válasza madkiller (#56877) üzenetére


zAPAtyin
tag

Chronus: Home & Lock Widget

A Chronus egy elegáns kezdő illetve képernyőzárra elhelyezhető Óra, Időjárás, Hírcsatorna és naptár modul, mely mostantól a DashClock bővítményeket is támogatja!

(#56879) awakening87 válasza madkiller (#56877) üzenetére


awakening87
aktív tag

Szerintem ez a Digital Clock Widget Xperia lesz, a Play-en megtalálod :)

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#56880) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ennél minimalistább nincs.! :D

(#56881) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Ha azt írja a teló hogy odin mode, ott vannak a számlálók és hogy csatlakoztassam a kiest akkor hogy tudnám odinnal feltenni rá a T-s 4.4.2-t? elméletileg ez volt elötte is rajta, így került hozzám. (9506)
előre is köszi a segítséget

(#56882) sayCet válasza tomiivagyok (#56874) üzenetére


sayCet
aktív tag

Samsung stock 4.4.2 I9506
Hátteret már linkeltem. widget zooper, nova launcher gesztusokkal.

@szabcsizz fogadsz? :)

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#56883) #61600768 válasza Szabcsizz (#56880) üzenetére


#61600768
törölt tag

:DDD

(#56884) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! a haverom pár napja vásárolt használtam egy S4 et, és hívás közbe térerő hang hallatszik, mint mikor közel teszitek a mobil egy rádióhoz! hívás közebe elég zavaró! belehallatszik! átkapcsolta csak Gsm módba akkor is! Sim kártyájára ősrégi vágott sim. szerintetek a simel lesz a gond vagy a teló szar?

[ Szerkesztve ]

(#56885) balintka válasza #61600768 (#56883) üzenetére


balintka
addikt

Kérünk linket a háttérhez :).

(#56886) #61600768 válasza balintka (#56885) üzenetére


#61600768
törölt tag

Itt a teljes kép. Egyébként gugli képkeresőbe ha beütöd "stars wallpaper 1080x1920" találsz hasonlókat.

(#56887) balintka válasza #61600768 (#56886) üzenetére


balintka
addikt

OK, köszi, rákeresek. :R

(#56888) Austin F. válasza Szabcsizz (#56880) üzenetére


Austin F.
tag

Tartom, kolléga, és emelek a teljesen fekete hátteremmel. Na az aztán a minimál animál...

Annál jobban ugye semmin se érvényesülnek az ikonok, meg az OLED azzal fogyaszt a legkevesebbet is. :)

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#56889) hunderbörd


hunderbörd
tag

Azt mondjátok meg nekem, hogy miét van az, hogy letöltök háttérnek egy, a felbontással megegyező méretű képet háttérnek, majd amikor be akarom állítani, akkor csak a közepéből egy négyzet nagyságú részt enged kijelölni? Így a háttér kissé pixeles és elmosódott lesz... :(

HB

(#56890) migabi24 válasza hunderbörd (#56889) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha csak a közepéből vág ki akkor az nem 1080x1920

(#56891) hunderbörd válasza migabi24 (#56890) üzenetére


hunderbörd
tag

A kolléga által belinkelt oldalról is töltöttem le képet, hogy kipróbáljam. A feloldás képének gond nélkül beállította, a háttérnek meg csak egy részét akarja...

(#56892) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Egyre gyakrabban tapasztalom azt, hogy telefonálás közben rosszúl hallanak engem, vagy néhány másodpercig sehogy.
A zajszűrő ki van kapcsolva.
Gyári független KK van fent,9515-ös a készülék.
Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#56893) kalolaci


kalolaci
senior tag

Mostanában, a facebook-on nézett videókat csak akadozva, vagy egyáltalán nem játsza le. Van valakinek, hasonló észrevétele?

(#56894) Lefty


Lefty
addikt

Hello,

a gyari idojaras widgetben be van kapcsolva az aktualis hely hasznalata, de ennek ellenere a zarkepernyon nem jelenik meg az idojaras. 5.0.1 Tudjatok miert?

(#56895) arn77 válasza Lefty (#56894) üzenetére


arn77
aktív tag

Örülj neki, hogy nem jelenik meg! Semmire való, közelében sem volt a valós adatoknak. Ha a második generációs 5.0.1 frissítés van a telódon akkor nem is fog megjelenni.

(#56896) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Beléptem én is a klubba.
Ma hozta a futár a jóárasított 9515-öt.
Meglepődve tapasztaltam, hogy már lollival árulják.
Szerettem volna kipróbálni a KK-t, de mostmár mindegy.
Ezt az új felületet azért szokni kell 4.3 után.
Remélem gördülékeny lesz minden.

(#56897) Lefty válasza arn77 (#56895) üzenetére


Lefty
addikt

Hm, ok koszi szepen.

(#56898) balintka válasza Lehiñito (#56896) üzenetére


balintka
addikt

Gratula, jó modell az I9515 is :) Nekem is az van.

Hogy on is legyen: az S6 topicban olvasottak alapján letiltottam csomó előre telepített alkalmazást, kíváncsi leszek, hogy alakul az akkuidő ezek nélkül. A letiltással lett 800 Mb-tal több helyem.

[ Szerkesztve ]

(#56899) bjergerking válasza Lehiñito (#56896) üzenetére


bjergerking
tag

Üdv a klubban! Nem rossz az a lolli, de tudni kell vele bánni :DD

Érdemes a gyári szarokat tiltani, amiket úgysem használ az ember, sokan linkelték már, hogy mik azok, amiket lehet/kell tiltani, de ha szükséges akkor tudok linkelni egy képet, hogy nálam mik vannak kilőve. Aztán egy nova vagy google launcher sem árthat neki. Pluszba nálam még a gpu lekép. kényszerítése és a hardverátfedések tiltása a fejlesztői beállításokban be vannak nyomva :)

[ Szerkesztve ]

(#56900) balintka válasza bjergerking (#56899) üzenetére


balintka
addikt

Be tudnád tenni azt a képet?

Mire jó ez a 2 beállítás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.