Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) k5.20 válasza BalanceR (#200) üzenetére


k5.20
senior tag

Üdv,
nem szeretnék félrebeszélni - de az a 3 csati a SIM-foglalat.

(#202) BalanceR válasza k5.20 (#201) üzenetére


BalanceR
addikt

Lehet ... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#203) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Lehet rendelni 8895Ft-ért hozzá flipcover tokot, szerintem nagyon jól néz ki és védi a kijelzőt, egyedül a hátlapot kell leszedni, mert csak úgy lehet a tokhoz csatlakoztatni, viszont így az spen-t is könnyebb kiszedni a telefonból :)

Itt egy videó róla és Itt lehet megrendelni a tokot.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#204) vulnrea válasza BalanceR (#200) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Oda pedig a SIM-kártya megy :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#205) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Ja viszont az egyik oldalon ezt olvastam: NFC connectivity (optional), NFC support (optional).

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#206) WaterWave


WaterWave
veterán

nagyon filozok rajta hogy lecserélem az s2-őm erre, viszont csak egy az egybe van érteme, arra meg még várni kell egy pár hónapot :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#207) Sanraith válasza vulnrea (#203) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ez tetszik, bár nekem 9000 pénz kicsit soknak tűnik egy tokért. Mondjuk egy ilyen árú telefonhoz... :)

(#208) zsoltti


zsoltti
senior tag

GOGOGOGO! [link]
Ha valaki ki tudna nekem egyet hozni olcsón vevő lennék rá!

[ Szerkesztve ]

(#209) ROBOTER válasza zsoltti (#208) üzenetére


ROBOTER
addikt

Máris sikerült egy hibát beleírniuk a kijelzőnél.

(#210) sagit válasza zsoltti (#208) üzenetére


sagit
addikt

drága... okostarifa 360-al akartam venni de azzal 140k... 40k-val túlárazták mint ahogy én szerettem volna :DD szóval marad a várakozás

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#211) WaterWave


WaterWave
veterán

december közepén remélem lemegy az ára, mert baromira túlárazták

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#212) vulnrea válasza Sanraith (#207) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Igen egy kicsit sok, de maga a telefon sem éppen olyan olcsó :D Reméljük hamarosan kapható lesz fehérben is + kicsit olcsóbb lesz aztán rendelem is meg :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#213) vulnrea válasza zsoltti (#208) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Jobban örültem volna, ha a T-Mobile is forgalmazta volna, ezért nem érdemes szolgáltató váltani meg szerintem itt a telefonok többségénél túlárazás van, mint ahogy a Note is... :((

Persze kártyafüggetlenül sem sokkal drágább, de akkor már inkább úgy veszem meg.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#214) zsoltti válasza sagit (#210) üzenetére


zsoltti
senior tag

Hát az a legkedvezőbb még most is.

(#215) babosmiki


babosmiki
addikt

Ma én is megtapiztam a cuccot a telenornál. :D
Kíváncsi voltam, hogy egy kézzel lehetséges e kezelni a mobilt.
Nekem sikerült, még az sms írás sem gond!
Átlagos, inkább kisebb méretű kezeim vannak.
Amúgy igen tetszik a Note és a cerkát is igen könnyen ki lehet húzni a helyéről,
Bogék tesztkészüléke szerintem elég bétás lehetett...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#216) BDave válasza babosmiki (#215) üzenetére


BDave
őstag

Melyik boltban voltál?

(#217) babosmiki válasza BDave (#216) üzenetére


babosmiki
addikt

Ajkai Tesco

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#218) B1T3


B1T3
addikt

Én is szívesen megtapogatnám élőben, remélem lesz/van Debrecenben vagy Nyíregyházán. :)

(#219) Sanraith válasza babosmiki (#215) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A kiállított példány már be volt járatva! :) Az viszont jó hír hogy működhet egy kézzel is az sms írás, holnap megnézem a miskolci Telenorban, hátha jött már. Csak az ára ne lenne ennyire húzós... :(

(#220) bsanya válasza Sanraith (#219) üzenetére


bsanya
aktív tag

Pestiek:
Nem tudja valamelyikőtök hol lehetne kipróbálni egyet?
Nagyságával kezdek tisztában lenni (meglestem egy S 5.0 WIFI-t, ami majdnem ugyanakkora), viszont jó lenne működés közben is kézben tartani, ez lenne az első Droidom....

Kösz

Xiaomi Mi 11i

(#221) babosmiki válasza bsanya (#220) üzenetére


babosmiki
addikt

Én fogtam mindkettőt.
A note szerintem sokkal kecsesebb a vékonysága miatt.
A működésétől nem kell tartani, ekkora kijelzőn élmény használni az Androidot!
Ja, és állat gyors a működése! :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#222) BDave válasza bsanya (#220) üzenetére


BDave
őstag

Az Árkádban tuti hogy nincs, ott ma voltam. Nem tudom hogy hol van nagyobb boltjuk, ahol tuti, hogy minden friss termék beérkezik... :F

(#223) aggleány válasza bsanya (#220) üzenetére


aggleány
addikt

A WestEndben lévő Samu boltban van egy kitéve, be is lehet kapcsolni, ki lehet próbálni. A pultban van, úgy kell elkérni.

(#224) DarknessHope válasza aggleány (#223) üzenetére


DarknessHope
senior tag

bárnem nekem írtad de pont ezért jöttem fel.. köszi.. és ma pont megyek arra... nikon 1 bemutatóra.. és közben megnézem samsungot meg a huawei s7 slim-et is.. király nap lesz....

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#225) babosmiki válasza DarknessHope (#224) üzenetére


babosmiki
addikt

Jöhetnek a vélemények! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#226) aggleány válasza DarknessHope (#224) üzenetére


aggleány
addikt

Bár valóban nem neked írtam, szívesen. :))

Úgy látom, nagyon jó napod lesz ma, megnézegetsz mindenféle ínyencségeket. :K

Ne kérdezd meg a Note-nál, hogy kipróbálhatod-e a ceruzát, mert nem szeretik. Csak húzd ki a teló fenekéből, és próbáld ki. :D

(#227) Catcan válasza aggleány (#223) üzenetére


Catcan
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a tippet, ma én is elmentem megnézni (miután Bp-en se a WestEndbe, se az Astoriánál se sehol nincs kirakva) és én is csak kiszedtem a ceruzát kérdezés nélkül ;] ...mondjuk bármit kérdeztem vele kapcsolatban semmire sem tudtak válaszolni gyakorlatilag...az áron kívül :D

Nekem mondjuk nem tűnt olyan oltári gyorsnak, szerintem így launcher szinten nem lehet sokkal gyorsabbnak érezni mint a 7-es Tabomat. Meg amikor kicsinyíted a kezdőlapokat akkor meg-megröccen. A ceruza az szerintem késik, bár lehet,h csak nekem túl nagyok az elvárások, de amikor gyorsabban írtam akkor volt,h betőrészletek vagy egész betűk kimaradtak. Amúgy a srác azt mondta,h GorillaGlass van benne...ez tényleg így van?

Egyébként nagyon tetszett, meg oltári jól néz ki. Aki pedig azt mondja,h hűűű mekkora meg idiótán néz ki telefonálás közben, meg nem lehet egy kézzel használni, az még tuti nem látta és nem próbálta. 178 cm magas, nem egy nagy tenyerű srác vagyok és semmi gondot nem okozott. Mellesleg SMS-t is lehet rajta írni egy kézzel ha megtaláltad a fogást. Bár két kézzel jóval gyorsabb, de korántsem lehetetlen az egy kezes használat. Sima farmer zsebben is elfér, és tök kényelmes.

Szóval már meg is van rendelve a Telenornál :D Holnap szól vissza a csaj,h mikorra jön meg. :C

(#228) zsoltti válasza Catcan (#227) üzenetére


zsoltti
senior tag

Gratula!
Nekem meg 7főre mondák a kiszállítást.
Milyen csomagban vetted?

(#229) babosmiki válasza Catcan (#227) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez az, gyülekezzetek csak! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#230) aggleány válasza Catcan (#227) üzenetére


aggleány
addikt

Te piszok mázlista!!! :C 164 cm magas nőneműként nekem nem fér bele a farzsebembe. Én is teljesen beleszerettem, ma is megyek megnézni. :B

(#231) sagit válasza aggleány (#230) üzenetére


sagit
addikt

kell neki külön kis táska, hölgyeknél ez nempara :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#232) engine88


engine88
aktív tag

Ez a telefon "hivatalos" topicja?

Mert tegnap nem találtam semmit se, ezért nyitottam egyet :U

(#233) aggleány válasza sagit (#231) üzenetére


aggleány
addikt

És úgy gondolod, hogy a kistáskától (ami esetemben nagytáska), meg fog nőni a kezem, hogy meg tudjam fogni rendesen? :F

Ráadásul van olyan helyzet, amikor zsebrevágom a kulcsot meg a telefont, és megyek. Csak úgy snassz módon, táska nélkül. :B

engine88

Igen, itt vagyunk páran rajongók. Szerintem tetesd át a modikkal az első hsz-t, amit írtál ennek a topiknak az első hsz-e helyére, és majd ha úgy alakul, akkor lehet bővíteni. Elég, ha a linkek és a kép van benne, a Te pár mondatod nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

(#234) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Ma én is megfogdostam egyet a telenorban. A sebessége miatt kicsit csalódott vagyok, egy 180000 Ft-os telefonnál ne kelljen már tizedmásodperceket várni arra, hogy megjelenítse a homescreenek előnézetét... Volt mellette egy galaxy S II, azon sokkal gyorsabb volt. SMS-t írni én nem tudtam rajta fél kézzel, az 'A' betű nekem már kényelmetlenül messze van. Ennek ellenére még mindig nagyon tetszik, a kijelző nagyon szép, netezni pedig egy élmény volt rajta az X10 mini próm után! :D Kár, hogy nem olcsóbb kicsit.

(#235) zsoltti válasza Sanraith (#234) üzenetére


zsoltti
senior tag

drágább csomagban olcsóbban ki lehet hozni...

(#236) Sanraith válasza zsoltti (#235) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nyilván, csak én telefonálásra használom legkevésbé a telefonomat, 3000 Ftból internettel együtt majdnem 3 hónapig elvagyok. :)

(#237) Catcan válasza zsoltti (#228) üzenetére


Catcan
csendes tag

Köszi!
XL-ben, de hogy mikor fogom használni az jó kérdés. Mindenesetre már nagyon várom,h hozzák. :U

aggleány:
Nekem a farzsebembe (egy farim kivételével) a 7-es tab fér el, a Note simán jó előre is ;]

[ Szerkesztve ]

(#238) DarknessHope válasza aggleány (#226) üzenetére


DarknessHope
senior tag

úgy volt.. és a cerka valóban egy fos.....

de a többi az isteni.. gyönyörű a cucc.. és nekem pont jó méret.... hiába kinek a pap kinek a papné.. nekem 7" készülékek nagyok a 4" körüli telók kicsik.
ez jó

egyébként nikon 1 széria nikon d7000 állati jó.
meg ottt volt a projektoros nikon is... az is szuper cucc.. bár egy kicsit gyengébb a vetített kép mérete mint amit gondoltam... de azért jó

ideos s7 megint bekapcsolhatatlan.. és nem tudtak segíteni benne a t-mobilos kollégák...

bonyolult volt neki megtalálni a töltőjét. :W

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#239) babosmiki válasza Sanraith (#234) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát nem tudom, én kb. fél évig S2-őt használtam,
de nekem biztosan nem volt gyorsabb mint a Note amit nyomkodtam! :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#240) aggleány válasza DarknessHope (#238) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, a ceruza nem nagy szám, ha precízen akarod használni, de egy pár sort leírni teljesen jó. Pont ma lett volna nagyon jó, mert gyorsan kellett volna megjegyeznem valamit, de se toll, de papír nem volt nálam. :O

Na hagyjál a fotómasinákkal, én még mindig a kedves régi D80-assal kattogtatok. Az újakból csak a nagyon drágáknak rendes méretű a markolata, az óccsóbbakat olyan aprócska markolattal adják, hogy nem lehet normálisan megfogni. :(

A Hujvejt nekem bekapcsolták a Soroksári Auchanban lévő T-nél. :C

Catcan

Hát mekkorák vagytok Ti? Itt mindenki óriás, csak én vagyok törpe??? :O

(#241) WaterWave válasza aggleány (#240) üzenetére


WaterWave
veterán

én is megtapiztam... 176 - 73 - sportos, kistenyér:D
de teljesen használható...
s2-esemet odaraktam pont az alsó fekete sávval hosszabb és ugyanennyivel szélesebb is...
akinek lenne note-ja és egy az egyben cserélné s2-re az szóljon :DDDDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#242) babosmiki válasza WaterWave (#241) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#243) B1T3 válasza WaterWave (#241) üzenetére


B1T3
addikt

Ma fogtam egy Samsung Galaxy S WiFi-t, ugye 5"-es kijelzője van. Meg tudnám szokni, de szinte viccesen nagy volt a 3,5-4"-es kijelzőkhöz képest. :D

(#244) WaterWave válasza B1T3 (#243) üzenetére


WaterWave
veterán

megszokás kérdése :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#245) engine88


engine88
aktív tag

1.hozzászólás szerkesztve moderátor által.
Mostmár hivatalosan is ez a Note topicja ;)

Akinek infója/videója/hasznos linkje/tesztje van a telefonhoz, szóljon moderátornak és bővíti az első hozzászólást.

(#246) babosmiki válasza engine88 (#245) üzenetére


babosmiki
addikt

Köszönjük! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#247) aggleány válasza WaterWave (#241) üzenetére


aggleány
addikt

Én még nagyon vacillálok, ráadásul nem tudom, hogy odaadnám-e az S II-t. Már úgy megszerettem. Én is odatettem a Note mellé, és szegény olyan kicsike lett. Előtte meg olyan nagy volt. :F

engine88

:R Ezek szerint feltörtünk, mint a talajvíz. :D

(#248) ronson88 válasza aggleány (#247) üzenetére


ronson88
tag

Ha már ez lett a hivatalos, akkor itt kérdezek :)

1 hét használat után néhány észrevétel.

1. Egy idő után, teljesen váratlanul megszűnik működni mindkét érintő gomb (a home mellettiek.) Konkrétan nem reagálnak az érintésre és ez bizony elég zavaró.
Egy ki-be kapcsolás után ismét rendben működnek, de ez így elég kényelmetlen.
Gyanítom, valami szoftveres hiba lehet, nem bánnám ha találnék rá megoldást.

2. BT kihangosítóhoz csatlakoztatva, bejövő hívás fogadásakor aktívvá válik a kijelző (feloldódik a LockScreen) és - zsebben hordva a telefont - ez nem jó, ráadásul a beszélgetés végén is így marad. Sajnos ez ugyanígy volt anno a Nexus One-nál és a HTC-HD2 -nél is. Az iPhone4 ezt sokkal okosabban oldja meg, ti. ilyen esetben a LockScreen nem oldódik fel attól, hogy a kihangosítón fogadom a hívást. Erre tudtok esetleg megoldást?

3. A hangerő szabályzó és a bekapcs. gomb egyszerűen túl érzékeny (nagyon könnyű megnyomni), ráadásul nem túl szerencsés, hogy pont egy magasságban vannak. Ha a telefon az asztalon van és meg akarom nyomni az egyik gombot, rendszeresen benyomom a másikat is.
El tudom fogadni, hogy ez nem hibája hanem tulajdonsága, de lehetne erősebb a gombok nyomáspontja.

4. Nem bánnék egy olyan widgetet, ami a lockscreenen tudná ki-be kapcsolni a csengetés némítását, de csak ezt. Wifi, BT, stb. nem kell hozzá. Esetleg tudtok ilyen alkalmazást?

Egyébként érdemes ezeket a kérdéseket feltennem az SGS II topikban is, elvégre ott azért jóval nagyobb a pörgés?

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#249) WaterWave válasza ronson88 (#248) üzenetére


WaterWave
veterán

szoftveresen javítható lesz...
a gomb nyomáspontja meg, sztem vegyél hozzá egy gumikeretet ami átölteli oldalt és alul a telefont, így javítva a gomb nyomáspontján, hisz az is takarva van a gumitartó miatt...
fóliát meg mindenképp tegyél rá

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#250) WaterWave


WaterWave
veterán

amugy érdekes amit mondasz mert S2 őn is egy szinten van mindkét oldalt a bekapcs ill a hangerő gomb...
csak ugye a hangerő gomb hossza nagyobb mint a bekapcsológombé, de ettől még ugyanabban a magasságban vannak, és engem nagyon nem zavar :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.