Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Karma válasza Karma (#850) üzenetére


Karma
félisten

+ kedvéért, lenyelte a Swype a szót.

“All nothings are not equal.”

(#852) WaterWave válasza Karma (#850) üzenetére


WaterWave
veterán

én értem mitk érdeztél de látom neked nem kiváltság használni eme remek nyelvet ezért inkább angolul kérdezed meg, mert úgy röviebb...

amugy xda-n van pár rom, ami nevesebb, fejből nem tudom a nevüket
rom n7000 a keresőszó

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#853) Karma válasza WaterWave (#852) üzenetére


Karma
félisten

Nem kiváltság, eszköz.

A válaszodra szívesen válaszolnék angolul, de kedvetekért: Köszönöm, Nyilvánvaló Kapitány! Sőt, rámenni a Note alatt az Android Development alatt se nagy kaland, de a jót kiszűrni annál inkább az. Erről szólna az ajánlás ugyebár.

“All nothings are not equal.”

(#854) axioma válasza bsanya (#826) üzenetére


axioma
veterán

A MA tudja:
http://mobilarena.hu/hir/galaxy_note_launch_party_a_mammuntban.html
Szoval az 1 honap mar letelt.

[ Szerkesztve ]

(#855) engine88


engine88
aktív tag

November 8-án jelent meg a Telenorban hivatalosan.

(#856) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Hi!
Invisible shieldet rakott már rá valaki?

[link]

(#857) Karma


Karma
félisten

Közben egy fincsi feladvány:

Egy teljesen fekete képet szeretnék berakni a háttérbe mindenhol. A homescreenen sikerült is, minden frankó, viszont a lockscreenen ez a lila, fekete csíkos fos maradt belőle.

Mi a tököm lehet ez?

“All nothings are not equal.”

(#858) nggabi válasza Karma (#857) üzenetére


nggabi
nagyúr

höhh :DDD ez nem tűnik túl egészségesnek... ha kihúzod a töltőt akkor is ilyen?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#859) Karma válasza nggabi (#858) üzenetére


Karma
félisten

Persze, ez nem a töltőtől függ, és semmi hardveres gebasz nincs. Az mondjuk lehet hibaforrás, hogy a feketeséget fényképezéssel generáltam (ez volt kéznél), de a homescreenen ugyanez a kép gyönyörű fekete...

Majd feljuttatok egy tiszta PNG-t is próbaképp.

“All nothings are not equal.”

(#860) WaterWave válasza Karma (#859) üzenetére


WaterWave
veterán

van egy s2-őm, cseréljük el :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#861) Karma válasza WaterWave (#860) üzenetére


Karma
félisten

Kicsi, vékony, sovány, kevés. :DDD

Amúgy nem a fotóm okozta, rákerestem Google-lel arra, hogy "black png", leszedtem egy szimpatikus 1024x768-asat, beraktam, ugyanígy csíkos.

Valaki nem próbálná ki szintén?

“All nothings are not equal.”

(#862) WaterWave válasza Karma (#861) üzenetére


WaterWave
veterán

kevés?:))))))))))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#863) novinyul válasza Karma (#861) üzenetére


novinyul
veterán

Kipróbáltam egy majdnem teljesen fekete háttérrel,sajna ugyanaz mint nálad :(((De ha jobban megnézed mindig van egy halvány sávosodás a kijelzőn,függőlegesen is :W Tököm tudja hogy mitől van :( Na nem is agyalok rajta,lesz egy sétám a Samsunghoz,agyaljanak rajta ők.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#864) torrente777_ válasza novinyul (#863) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Kipròbáltam 533*800, 960*800 as kèpekkel tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#865) Cyberpunk válasza novinyul (#863) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az a sávosodás nálam is jelen van. De csak szürkés képnél. tűnik fel. A fekete nálam koromfekete. Szerintem pentile matrixhoz van köze a dolognak. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#866) novinyul válasza Cyberpunk (#865) üzenetére


novinyul
veterán

Remélem hogy tényleg pentil miatt van ez az egész.Mondjuk a fekete az nálam is tökéletes,csak a lockscreen hátterénél van ez a sávosodás jobban,de csak sötét háttérnél.De ezenkivül semmi gond nincs a telefonnal,1,5-2 napig elmegy,baromi jó rajta netezni beszéd tökéletes.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#867) Cyberpunk válasza novinyul (#866) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Megkérdeztem másik fórumon is a tulajoktól hogy ők mit látnak. Majd eldől. A lockscreen-en tényleg látszik meg néhány sötétebb weboldalon azt ennyi. De ha színes hátteret nézek semmi tök egyenletes. Egy biztos kicsit ingerült lennék 185k után, ha mehetnék egyből szervizbe. Nem szívesen adnám be, mert ki tudja mennyire szétkarcolva kapom vissza.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#868) Karma válasza Cyberpunk (#867) üzenetére


Karma
félisten

XDA-n találtam egy topikot, mások is tapasztalják. Ezért szervizbe vinni szerintem bőven pazarlás, hiszen nem egyedi és még csak nem is hardveres gond feltétlen. Simán jelezni kéne valahol a Samsungnak aztán hátha javítják. (haha)

A WidgetLockerrel egyébként lehet teljesen fekete hátteret csinálni gyorsan, viszont nekem nem jön be az az app, így refundoltam.

“All nothings are not equal.”

(#869) Cyberpunk válasza Karma (#868) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja akkor lehet szoftveres a hiba. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#870) novinyul válasza Cyberpunk (#869) üzenetére


novinyul
veterán

Köszi az infot!Remélem csak soft.hiba és nem kel majd szervízbe vinni.Nem nagyon bírnàm ki nélküle,nagyon jó használni!

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#871) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát skacok az enyém megy szervizbe 1 pixelhibám is van. :W Most vettem észre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#872) WaterWave válasza Cyberpunk (#871) üzenetére


WaterWave
veterán

ejjj:(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#873) Cyberpunk válasza WaterWave (#872) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja gáz 185k ért vettem. Ha nem cserélik minimum a kijelzőt akkor agyvérzést kapok. ;]
Csak az a gáz, hogy nyakunkon az ünnepek. Szerintem megvárom a januárt a szervizzel.

Egyébként eddig a pdafanclub-on két emberből kettőnek nincs ilyen gondja hogy sávosodik. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#874) Karma válasza Cyberpunk (#873) üzenetére


Karma
félisten

Hol tapasztalsz sávosodást? Nekem pl. a fényképszerkesztő app hátterének alja elég ocsmány.

Amúgy akkor mi van, ha a DLNA-n keresztül játszott videó fejjel lefelé jelenik meg egy LG TV-n? Nem mindegyik, csak a tegnap készültek fele. Lehet, hogy azoknál a telefon a másik irányba volt fordítva, de még nem teszteltem hogy ez-e a kiváltó ok. Megoldás még az oknál is jobban érdekelne :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#875) WaterWave válasza Cyberpunk (#873) üzenetére


WaterWave
veterán

futár elviszi sztem 3-4 nap alatt kész van

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#876) Cyberpunk válasza Karma (#874) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Például ha lehúzom a notifikációs sávot. Annál is elég szembetűnő a sávosodás.

WaterWave: az enyém szolgáltatós akkor is?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#877) WaterWave válasza Cyberpunk (#876) üzenetére


WaterWave
veterán

nyilván két év garanciával kaptad... beregeled neten samsungéknál, akkor kapsz +2 hót...
felhívod a samsung supportot és megkérdezed, de sztem ezt nem a telenor fogja intézni hanem a samsung futár, mivel nem bóvligsm boltos gari hanem világgaranciás
szerintem legalábbis

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#878) Karma válasza Karma (#874) üzenetére


Karma
félisten

A DLNA kapcsán kiteszteltem valamit: attól függ, hogy fejjel lefelé van-e a kép, hogy a felvételkor a telefont balra vagy jobbra fordítva állítottam landscape módba.

A telefonon mindkét esetben helyesen jelenik meg a videó, de a TV-n nem oké :(

“All nothings are not equal.”

(#879) Cyberpunk válasza WaterWave (#877) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Felhívom őket. De szerencsére van Siófokon is márka szervizük. Mivel nincs messze szerintem besétálok valamelyik nap.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#880) oalex válasza WaterWave (#877) üzenetére


oalex
senior tag

"nyilván két év garanciával kaptad... beregeled neten samsungéknál, akkor kapsz +2 hót.."

Ezt hol lehet pontosan? a Samsung oldalán csak notebook-ot és nyomtatót enged hószabitani. PDA-t nem.

U.I: Nekem szerencsére nincs pixel hiba meg sávosodás sem. Gyorsboltban akkora parasztok voltak, hogy a pixelre azt mondták, hogy 3-4 től lehet csak gariztatni... :Y

Mondom a srácnak, hogy ha most hazamegyek és van pixel hiba egy készüléken amiért 185e kifizettem, akkor nem cserélik ki (még 3 napon belül sem)? Azt mondja nem.
Persze ez a 3-4 minimum nincs sehol leírva.

Nálam már az is kiverte a biztosítékot, hogy azt mondta, hogy 3-4. Kérdeztem is tőle, hogy akkor most 3 vagy 4? Mert nem mindegy. Erre elkezdet mellé beszélni, hogy az sem mindegy, hogy milyen a pixel hiba, blabla. Inkább ott hagytam, mert kezdet felmenni bennem a pumpa.

Karma: Én a Cassie's XtraLiteRom. Jól megcsinálta a srác, minden friss tweak benne van és stabil, keveset fogyaszt és a legújabb firmware-el van (KL3). Rengeted (felesleges) dolgot kivett belőle. Ami kell neked azt külön fel tudod utólag tenni. A fórumban megtalálod a részletese leírást.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#881) oalex


oalex
senior tag

Én amúgy nagyon gondolkodom ilyenen:

Elég húzós az ára (~14e) és a mágneses zár is bizonytalanná tesz. Nem tudom, volt e már róla szó, hogy ezt a készüléket nem szabad mágneses kapcsos tokkal használni. Még a kézikönyvében is benne van a figyelmeztetés. Állítólag idővel a tönkre teszi a gyro-t meg a tol/írás érzékelő felületet vagy ilyesmi.

Ez a másik picit olcsóbb és nincs rajta mágnes, de ez már nem valódi bőr mint a másik:

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#882) Cyberpunk válasza oalex (#880) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez az hogy nálam csak 1 pixelhiba van jelenleg. Bár ez is szerintem mára jött elő. Mert eddig nem tűnt fel, hozzá teaszem direkt kerestem is. + ugye ott a sávosodás, ami meglehetősen szembetűnő. Akitől kérdeztem eddig mindenkinek feltűnt. Szóval az biztos hogy nem én képzelem be magamnak.:D

Ha erre sem cserélnek. Nem kell konkrét készülék csere elég egy hibátlan kijelző is. Akkor feldugom a s... oda a Note-ot. Azt akkor megnézhetik magukat.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#883) oalex válasza Cyberpunk (#882) üzenetére


oalex
senior tag

Jaja, no para. Ha tényleg nagyon zavaró és nem akarják cserélni, akkor elég a 4sec a mikrosütőben és nyomtalanul de az életbe nem fog többé működni a készülék. Akkor kapnod kell egy újat. Csak tényleg vigyázni kell, hogy nagyon rövid időre csinálja az ember, mert különbem el kezdenek szét pattogni az IC-k és az már látszik.

Eleve túl van árazva. De ha már valaki a nehezen megkereste 200e forintját ilyenre költi, akkor az ne legyen hibás már a második napon. Ebben nyugatabbra kicsit előrébb járnak, ott szinte mindent kicserélnek ha gari időn belül van. Csak nálunk megy a szívózás, mint ha garancia szerviz az valami állami/rendőrségi hivatal lenne. És hirtelen már nem is drága/fizetős ügyfél vagy, hanem egy semmire kellő koldus, akinek minden szava hazugság, hogy ingyen javítsák a készülékét.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#884) Cyberpunk válasza oalex (#883) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja mindenre van megoldás. :D

Nekem az alsó tok a bejövős mágnest nem vennék. Amúgy is jobb a patentos szerintem. Viszont feketében lenne bejövős.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#885) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na jelentem találtam még egy pixelhibát. Szaporodunk kérem szépen. :O

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#886) novinyul válasza Cyberpunk (#885) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez k.rva jó!Viszont ha kijelzőt akarsz cserélni akkor nyugodtan viheted mikrofon hibával,cserélni kell az egész kijelzőt,mert rá van ragasztva minden!Na akkor nyalhatnak!

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#887) WaterWave válasza Cyberpunk (#885) üzenetére


WaterWave
veterán

ejj :((

viszont sztem a samsung oldalán simán regeled a termék kódját, és akkor megkapod a +2 hónapot...
legalábbis így volt s2 őm alatt

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#888) Cyberpunk válasza novinyul (#886) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha és akkor mit mondjak. Szar a mikrofon? :DDD

Egyébként benne vagyok még a három munkanapba amíg kérhetem a komplett készülék cserét. Szerintem ezt meg is lépem. Csak ilyenkor nem tudom kit hívjak Telenort mert ott vettem vagy szerviz?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#889) novinyul válasza Cyberpunk (#888) üzenetére


novinyul
veterán

Telenort!Amúgy simán csak ennyit,hogy szar hogy nem hallanak!Meg több mint egy százasért már szeretnéd is használni mint telefont.Az S2-m simán javitották a helyszinen.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#890) Cyberpunk válasza novinyul (#889) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja kösz akkor szép kis hiba lajstrom lesz.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#891) novinyul válasza Cyberpunk (#890) üzenetére


novinyul
veterán

Adnak egy másikat,és már ott sem vagy!

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#892) Karma


Karma
félisten

Basszus, nem a DLNA-tól vannak fejjel lefelé a fele videóim, hanem gépen lejátszva is! :W Csak a telefonon játszható le normálisan...

Ugye nálatok is ilyen, ha fullHD videót vesztek fel? (és úgy fordítjátok a telefont, hogy a Samsung felirat jobb oldalon van).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#893) Karma válasza Karma (#892) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk a saját desktopommal még nem tudtam megpróbálni, a teljesség kedvéért ez egy Windows XP-s öregecske gép, amin MPC-HC-vel (CCCP-be csomagolt változat, 1.4.2677.0), és nincs DXVA.

Legújabb VLC-vel szintén.

“All nothings are not equal.”

(#894) babosmiki válasza Karma (#892) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem.
A Samsung feliratnak bal oldalon kell lennie alapból,
mivel alapból jobb kezeseknek lett a menü és az exponáló gomb is tervezve!

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#895) Karma válasza babosmiki (#894) üzenetére


Karma
félisten

Mit nem?

Ha egy kicsit jobban megnézed, a UI átfordul amikor amarra fordítod a telefont.

“All nothings are not equal.”

(#896) nggabi válasza Karma (#895) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezek szerint a videó nem fordul vele ;]

Cyberpunk: a 3 napos csere már nem létezik, netes vásárlásnál van 8 nap.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#897) Karma válasza nggabi (#896) üzenetére


Karma
félisten

Hát basszus, ha a UI nem fordulna, legalább tudhattam volna hogy el fogja kúrni a videóimat, és azonnal visszafordítottam volna.

Ideiglenes megoldásként a Video Makerrel lementettem 720p felbontásban újra a videót. Egész hamar átkódolta helyben.

Maradok tisztelettel: az egyetlen? balkezes felhasználó.

“All nothings are not equal.”

(#898) babosmiki válasza Karma (#895) üzenetére


babosmiki
addikt

Azt nem, hogy nálam nem ilyen a full HD videó.
Nálam normális, ha jobb oldalon van az exponáló gomb.

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#899) Karma válasza babosmiki (#898) üzenetére


Karma
félisten

Egy teljesen szimmetrikus telefonon egyáltalán nem triviális, hogy melyik oldal a "helyes", különösen így hogy a felület iPhone-osan ikononként elfordul. Remélem nem gondolod komolyan, hogy az általam tapasztalt viselkedés normális, sőt védendő.

Amúgy az iPhone-on a videó együtt fordul a telefonnal. Ezt is lemásolhatták volna elsőre...

Következő anomália: ezen a teszten nálam az első három négyzet fekete, utána szürke katyvasz... Egyedi vagy sem? A fényképnézegetést eléggé tönkreteszi, hogy a sötétebb hátterekből tejföl lesz...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#900) nggabi válasza Karma (#899) üzenetére


nggabi
nagyúr

gondolom a samsungogok is elsőre az elforduló videóra gondoltak, csak aztán elfelejtették befejezni :D

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.