Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) zzola válasza 65535kk (#700) üzenetére


zzola
félisten

Vodafone EUX-ot ad (5G-s). VDH már régóta nincsen.

Az Odin pedig nem hivatalos frissítő alkalmazás, azt ne ajánlgassuk. Smart Switch vagy OTA, ezek vannak csak.

(#702) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Ma megnéztem a telefont a Media Marktba. 2 kérdésem lenne.

Hogy lehet a kamerák közt váltani?

Hogy lehet a felbontást beállítani?

Azt, hogy 4-3 vagy 16-9 megtaláltam.

(#703) Szellem. válasza 65535kk (#692) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az már nekem egy egyel korábbi frissítéskor megoldotta a hangszóró recsegését amiről már írtam.

(#704) 65535kk válasza zzola (#701) üzenetére


65535kk
kezdő

Odin: A PH vagy a Samsung nem ajánlja?

(#705) zzola válasza 65535kk (#704) üzenetére


zzola
félisten

Gondolkodj el rajta és megtalálod a válszt. :)

[ Szerkesztve ]

(#706) 65535kk válasza zzola (#705) üzenetére


65535kk
kezdő

Samsungnak semmi baja, ha Odinnal mókolunk, garit nem veszít az ember. Ha téglát csinál valaki a telefonjából, az meg az egyén baja. A PH-nak meg ettől se jobb, se rosszabb nem lesz. Ennél többet nem fogok gondolkodni ezen.

(#707) Sam Sung


Sam Sung
csendes tag

Sziasztok,
PC-én SmartSwitch jelzi frissitést. Múlt pénteken kijött már frissités. Telefon mikor fogja jelezni?
Telenor.-os vagyok. A52 (A525F) EUX régiós a telóm.

[ Szerkesztve ]

(#708) 65535kk válasza Sam Sung (#707) üzenetére


65535kk
kezdő

Majd amikor rákeres a telefonod, egyszer csak, ez random dolog, bizonyos időszakonként rá szokott keresni és akkor jelzi. De te is rá tudsz keresni a Beállítások/Szoftverfrissítés menüben és ha van akkor tölti is lefelé. Vagy ha nem találja a kézi frissítéssel, és nincs türelmed várni, akkor pattintsd fel a SmartSwitch-csel. Ez a legfrissebb: A525FXXS2AUE2

(#709) Szellem. válasza Sam Sung (#707) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én is SW-n töltöttem le. Ezt a frissítést a telefon még nem jelezte, de például az előzőt nagyon hamar.

(#710) nyujoe


nyujoe
csendes tag

Üdv! A rezgéssel kapcsolatban van egy kis problémám. Leginkabb az, hogy nem tudom kikapcsolni, elsősorban értesítésekkor, pl. messenger esetében lenne jó ha nem dorombolna az asztalon. Segítsetek légyszíves, sehol nem találok kikapcsoló opciót.

(#711) Log13 válasza nyujoe (#710) üzenetére


Log13
csendes tag

Appon belül katt balfelül a profilképedre /Értesítések és hangok/értesitések kezelése/ és egyesével kategoriánként beállitod h pl chatnél ne legyen rezgés.

(#712) nyujoe válasza Log13 (#711) üzenetére


nyujoe
csendes tag

Köszi, nem tűnt fel hogy az nem csak egy ki-be kapcsolási lehetőség hanem lenyitható menü... :R

(#713) Sam Sung válasza 65535kk (#708) üzenetére


Sam Sung
csendes tag

Nem fog rákeresni magátol mert ezt funkciót kikapcsolom.
De azóta is mindennap rákeresek és semmi.
Pedig júniusi frissités már 9-dikén megjelent!

(#714) wzol


wzol
tag

Jól sejtem, hogy ebben (nálunk EU-ban) nincs automatikus hívásrögzítés?

[ Szerkesztve ]

(#715) atosan válasza wzol (#714) üzenetére


atosan
addikt

Jól. Egyik euba szánt gyártó modelljében sincs

Maine coon

(#716) Taviszorny


Taviszorny
csendes tag

Üdv! Nagyjából 1 hónapja van meg a telefon, eddig elégedett voltam vele... De!
Minden este felrakom tölteni, ma reggel viszont észrevettem hogy nem töltődött egyáltán semmit. Se a gyári töltő, gyári kábel párossal, se az előző Huawei töltőjével, kábelével nem tölt. Egyedül egy sérült szigetelésű kábellal hajlandó, azzal is csak az autórádióba dugva.
A másik, hogy az Aod helyen most a képen látható üzenet fogad.
Másnál jelentkezett már ilyen probléma?

(#717) jbl válasza Taviszorny (#716) üzenetére


jbl
aktív tag

Nem!

(#718) Strangers válasza Taviszorny (#716) üzenetére


Strangers
tag

Mi a képen látható üzenet?

(#719) Fighting


Fighting
csendes tag

Épp tegnap küldtem vissza, mert a képernyő érintésérzékelése mondhatni nem volt sallangmentes. Érdekelne, hogy más is találkozott hasonló problémával, vagy csak én voltam ennyire "szerencsés" az adott készülékkel?
Amúgy teljesen jó ár-értékarányú cucc lett volna, de amikor egy appra háromszor-négyszer is rá kell nyomni, hogy elinduljon, az nálam nem pálya.

Play like a champion today

(#720) wzol


wzol
tag

Hol lehet kikapcsolni az állapotsort a lezárt képernyőn? Így most más átrendezheti az ikonokat, kapcsolgathat feloldás nélkül. :U

(#721) 65535kk


65535kk
kezdő

(#722) Szellem. válasza 65535kk (#721) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fasza. Már jön is le. :) :R

(#723) Taviszorny válasza Strangers (#718) üzenetére


Taviszorny
csendes tag

"Nincs kijelölt kép."
Mostanra megoldottam. Képernyővédőt kellett hozzá kikapcsolni. Pedig új korában az első indításnál már kikapcsoltam.
A töltés is jó lett, volt a csatlakozójában egy kis szösz.

(#724) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől,hogy A52 5G vagy snapi 865-ös S20 FE??
Tudom a snapi 865 gyorsabb,de inkább a fénykép minőségkülönbség érdekelne meg ilyenek,na meg a FE csak 4G
köszi

(#725) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv.! Friss teló tulaj vagyok, A51-et cseréltem. Eddig jóval gyorsabb, tetszik. Ma kezdtem használni és már jött is az értesítő a frissítésről / júniusi/. Amit nem figyeltem korábban és most meglepődtem kicsit rajta hogy míg a másikban 2 sim + a memó kártya elfért itt csak vagy 2 sim és nincs memó vagy egy sim és egy memó. Azért örültem volna ha megmarad a régi sim foglalat. Na mindegy. Valahogy túlélem.. talán... :DD

DIGI 500 ról 1000-re

(#726) 65535kk válasza petya2012 (#724) üzenetére


65535kk
kezdő

Kamerában és mindenben jobb az S20 FE. Csak árban van máshol. Ha kb. 2 évre tervezed a telefont és megvan rá a keret, akkor szerintem S20 FE. Az 5G jelen állás (1-2 év) szerint még nem lesz annyira elterjedt, hogy megérje.

(#727) petya2012 válasza 65535kk (#726) üzenetére


petya2012
őstag

köszi a választ,de olvastam most a snapis s20 fe topicot és touch problémáról írnak :((

(#728) Nagyfejű válasza petya2012 (#727) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Hát én ilyet nem olvastam....

(#729) 65535kk válasza Nagyfejű (#728) üzenetére


65535kk
kezdő

Én se. De hallottam olyanról, aki visszavitte a telefont, hogy szar a tapi és az ujjlenyomat se működik neki. Kiderült, hogy üveg (vagy fólia) lett rátéve az ujjlenyomat bevitele után. Nem lett az tapi érzékenységen se állítva és kiderült, valami ritka szar a védőüveg (vagy fólia).

[ Szerkesztve ]

(#730) 65535kk


65535kk
kezdő

Egyébként kijelző védő témában. Én ilyet vettem. Tudom kinai, de jó az ára és a kivitelezése is. A tokokkal jól megfér, egy nagyon kicsit kitakarja a kijelző szélét, talán pár pixelnyit. Vastagabb mint a sima fólia, de vékonyabb mint az üveg. És bírja a kiképzést. Ha van rá igény, lövök róla pár képet.

(#731) Nagyfejű válasza 65535kk (#729) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Csak a szar fólia, nem a telefon hibája :W

(#732) szoszo75 válasza gthomma (#680) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Mennyire fedi a kijelzőt? Esetleg képet tudsz feltenni hogy milyen a telón? :)

DIGI 500 ról 1000-re

(#733) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Gondolom volt már. De tud valaki ajánlani normális üveg fóliát ami fedi is rendesen kijelzőt ? Leginkább itthonról érdekelne, a kínait nem akarom kivárni. :) Köszi

DIGI 500 ról 1000-re

(#734) Vinous_89 válasza szoszo75 (#733) üzenetére


Vinous_89
tag

Én ezt vettem, kettő készülékre is, szerintem jó, jól lefedi, nem jön fel a széle, nem is levegős.
[link]

(#735) Vinous_89


Vinous_89
tag

Feleségem kapott egy A52 készüléket, mellé egy gyári s view tokot. Olyan problémája van, hogy a tokot lecsukva az áttetsző részen nem jelenik meg az óra illetve a többi külön értesítés és a bejövő hívásokat sem látja. Kell-e valamit még külön beállítani, készüléken belül?

Előtte egy Huawei P10 lite telefonja volt, hasonló funkciójú tokkal, ahhoz, hogy ezt "használni" is tudja, volt egy külön beállítási lehetőség, inteligens tok néven, emiatt is tettem fel fenti kérdésem.

(#736) szoszo75 válasza Vinous_89 (#734) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Köszönöm. :K

DIGI 500 ról 1000-re

(#737) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Egy új észrevétel. Nálam a hálózat térereje sokkal gyengébb mint az A51-nél. Amíg ott teljes erősséggel jelzi itt alig 1-2 vonalkát mutat, és még kint a kertben sem jobb, sőt.. Hasonló tapasztalata valakinek? Tegnap kezdtem használni, amúgy telenoros vagyok. :F :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#738) francz'70 válasza Vinous_89 (#734) üzenetére


francz'70
aktív tag

Újjlenyomatra, érintésekre, hogy reagál? Van a családban egy A52, arra keresek egy jó minőségű üvegfóliát.

(#739) Strangers válasza szoszo75 (#737) üzenetére


Strangers
tag

Igen, nálam volt ilyen, lehet hogy szerviz lesz a vége, én elvittem és a vevő egységgel volt a gond!

(#740) Vinous_89 válasza francz'70 (#738) üzenetére


Vinous_89
tag

Teljesen jó és rendben van, kettő készüléken is használják.

(#741) szoszo75 válasza Strangers (#739) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Na remek. :Y Megcsinálták és azóta jó?

DIGI 500 ról 1000-re

(#742) francz'70 válasza Vinous_89 (#740) üzenetére


francz'70
aktív tag

Köszönöm az infót.
Amúgy tegnap már megrendeltem miután rákerestem, jónak tűnik.

(#743) szoszo75 válasza Strangers (#739) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Amúgy mit vettél észre? Nem tudtál telefonálni, vagy hívni nem tudtak esetleg a vonal minősége volt rossz? Én még egyenlőre hívásnál nem tapasztalok ilyeneket igaz túl sok nem is volt még mióta megvan. Csak látom hogy gyenge a jel. Viszont azt is észre vettem hogy hívás közben a térerő jel csutkán volt de amint leraktam megint visszaesett 1,2 vonalkára. Alap helyzetben még sosem volt full a térerő jel és ez kicsit zavar, igaz amíg tudnak illetve tudok hívni nem gond de azért nem túl bíztató. :U

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#744) hunfefe válasza szoszo75 (#725) üzenetére


hunfefe
tag

Én is A51 ről váltottam.
Nem bántam meg.
Normál használattal 3 napig is birja az akksi.
És sokkal gyorsabb.
:K

Samsung Galaxy

(#745) hunfefe válasza hunfefe (#744) üzenetére


hunfefe
tag

Persze kinél mi a normál használat. :)
De jól birja na..
:)

Samsung Galaxy

(#746) szoszo75 válasza hunfefe (#744) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Ok. Köszi. :)

DIGI 500 ról 1000-re

(#747) ssarosi


ssarosi
tag

Egy Xiaomi Redmi Note 9-ről váltottam A52-re.
Átimportáltam mindent, amire szükségem volt.
Viszont a névjegyzékben fordítva jelennek meg a nevek, keresztnév és családi név sorrendben. A régi telefonban be tudtam állítani, hogy melyik legyen elöl, és mi legyen a rendezési sorrend. Itt viszont nem találtam meg, pedig a 150 oldalas kézikönyvet is átnéztem.
Én vagyok figyelmetlen, vagy ebben a készülékben nem lehet megfordítani a megjelenítési és a rendezési sorrendet?

[ Szerkesztve ]

(#748) zzola válasza ssarosi (#747) üzenetére


zzola
félisten

Névjegyek/bal oldalt a három vízszintes vonal/jobb felül fogaskerék/rendezés szempontja és a névformátum menük.

(#749) ssarosi válasza zzola (#748) üzenetére


ssarosi
tag

:R Köszönöm. Ezt nekem is illett volna megtalálnom.

(#750) zzola válasza ssarosi (#749) üzenetére


zzola
félisten

Egy kicsit el van dugva.
Mondjuk a Xiaomi is tud furcsa menüket létrehozni meg alap dolgokat eldugni.
Ez ilyen. Hamar hozzá lehet szokni....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.