Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) $atirka válasza gerner1 (#1050) üzenetére


$atirka
senior tag

Nekem a viber és a messenger vacakolt így, amikor megjelent az android 12, csak mobilneten jöttek az értesítések. Akkor note10+al nem volt egyedi probléma.
Igazából csak be kell pötyögni a dns címet és oké. Újra sem kell indítani, azonnal vissza lehet kapcsolni auto-ra ha nem jó.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#1052) pinnacle válasza T-master (#1048) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek! Én már mindent beállítottam amit csak lehet. Soha nem alvó alkalmazások közé be sem tudom rakni (régebben ott volt) mert nincs is a listában, miután az alkalmazáson belül Nem korlátozottra állítottam.
WhatsApp azonnal cseng azóta, hogy mobilinternetre állítottam.

Szerintem az a gond, hogy a wifit altatja. Nem is értem miért nincs lehetőség ezt kikapcsolni. Írtam a Samsungnak is, remélem nem csak azt válaszolják, csináljak egy gyári visszaállítást. :) A52-ön semmi sincs csak a WhatsApp, Waze, mégsem működik azon sem. Privát DNS-t is kipróbálom, lehet ott akad el.

[ Szerkesztve ]

(#1053) wzol


wzol
tag

Valaki tudja, hogy "ne zavarjanak" módban hogyan tudom az ébresztőt kivételnek tenni? Tehát hogy a ne zavarjak tartson 20-8 között, de az ébresztő szóljon 6-kor? Az értésiteket nem kapcsolnám be, mert akkor Facebook, Viber, Gmail stb. is hangos. Esetleg kivételes legyen az Óra? Ott melyik értesítés?

(#1054) gerner1 válasza wzol (#1053) üzenetére


gerner1
veterán

Talán meg tudod oldani, ha létrehozol erre egy Bixby rutint. Illetve ha azzal nem, akkor esetleg a Samsung 'Good Lock' ⇒Routines+ moduljával ( 'Nice Lock' telepítésével lehet elérhető ...) készítesz erre egy rutint, magadnak. 👍

(#1055) wzol válasza gerner1 (#1054) üzenetére


wzol
tag

Hú, azért ezt nem hittem volna :) A régi Nokia kikapcsolt állapotban is ébresztett, itt meg körbe kell menni a rendszeren egy ilyen alap dologért.

Azért a válaszodat köszönöm, megnézem :R

(#1056) AttilaMvh válasza wzol (#1053) üzenetére


AttilaMvh
tag

Nálam a "Ne zavarjanak" ütemezésnél beállítottam hétköznap 23:00-6:30-ig, 6:00-kor simán ébreszt. A Ne zavarjanak így nez ki nálam:
Hátha segít ez a beállítás

(#1057) wzol válasza AttilaMvh (#1056) üzenetére


wzol
tag

Ó, ez jó lenne köszi! A "jelzések és hangok"on belüli részt még megmutatnád és mi van beállítva ébresztő hangnak, valamilyen gyári?

(#1058) AttilaMvh válasza wzol (#1057) üzenetére


AttilaMvh
tag

Ez van benne:
Az ébresztő hangja meg:
Azt hiszem még egy ősi Nokiától származó mp3, de szerintem bármit választhatsz.

(#1059) wzol válasza AttilaMvh (#1058) üzenetére


wzol
tag

Köszönöm, letesztelem! :R

(#1060) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam cégesnek egy A52-t, megbarátkoztunk, teljesen oké.
A problémám az, hogy nagy nehezen betettem egy microSD-t két hónapja, de vagy 5x kellett ki-be tenni, mire felismerte. Boldogság volt, de egy napig kellett a dual SIM, micro ki.
Ennek két hete már, azóta próbálkozom, de hiába tuszakolom vissza a microt, egyszerűen nem látja.
Amiket próbáltam (tegnap kapott OTA-n egy frissítést, bíztam benne az megoldja, de nem)
- kártya gyorsformázás NTFS-be - nem látta
- kártya gyorsformázás exFAT-ba - nem látta
- kártya formázása A51-ben és A70-ben - A51 és A70 látta formázás előtt-után, A52 nem
- kártya kipróbálása másik telefonban - látta formázás előtt-után

Egy másik SD kártyával a fentieket eljátszottam, szintén zéró sikerrel.
Valami ötlet/tipp? :O

(#1061) burriebonz válasza V@ns (#1060) üzenetére


burriebonz
tag

Nálam már az A51-nél is kérte a formázást, valamiért samu nem igazán komálja ha különböző eszközök közt cserélgeti az ember a kártyát... :((( A5 2017-nél még nem volt ez.

(#1062) kisZ2


kisZ2
csendes tag

Sziasztok, a következő a problémám, hátha tud valaki segíteni.
A52 egyik bekapcsolásnál a Recovery indult el és kiírta, hogy a telefon nem tudott normálisan elindulni. Néhány konfigurációs adat valószínűleg korrupt. Kövesse a lenti instrukciókat.
1. Újraindítás --- Nem segített
2. Erase app data --- Végül ez csinált valamit mert biztonsági módban elindul a telefon, lehet is használni. Valamiért a folyamat közben wifire kellett csatlakoznom hogy azonosítson, mobilnettel nem működött.
3. Kikapcsolás --- Nem segített

Szóval most biztonsági üzemmódban van a telefon, de nem tudok kilépni belőle, hogy normálisan üzemmódban legyen. Többször próbáltam újraindítani, ki-bekapcsolni, sim ki-be, de nem változott semmi. Valahol a neten írták hogy az értesítési sávon is megjelenik a biztonsági üzemmód kapcsolója és ott is ki lehet kapcsolni, na olyan itt nincs.
Szóval ez lenne az egyik kérdésem, hogyan tudnék átváltani normál üzemmódra? Illetve hogy mitől történhetett mind ez? Miért kellett törölnöm az alkalmazás adatokat? Köszi.

(#1063) burriebonz válasza kisZ2 (#1062) üzenetére


burriebonz
tag

Hát az szívásnak tűnik első blikkre, hard reset-et próbáltál? De amúgy lehet érdemes lenne elvinni valami hivatalos szervízbe, mert azért ilyeneket nem véletlenül csinál.

(#1064) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv
Most vettem egy sima a52 gondolva nem kell nekem szinte semmire csak telefonálni meg kamerázni arra ez kiváló. Most viszont azt látom hogy nem fogja megkapni az új frissitéseket csak az a52s. Pedig lostán van még az a 51is hogy megkapja. Valóban kihagyják belőle?

(#1065) DrDobos válasza leftyke (#1064) üzenetére


DrDobos
őstag

Botrány lenne, ha kihagynák, szinte biztos hogy megkapja. Erre is ígérték a 4 éves szoftvertámogatást. Hivatalos lista a készülékekről, akik megkapják, még nincs.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1066) leftyke válasza DrDobos (#1065) üzenetére


leftyke
aktív tag

Ütemtervet láttam,de abban nem volt benne.

(#1067) gerner1 válasza leftyke (#1064) üzenetére


gerner1
veterán

Az 'A52' családra, ez a releváns : LINK

(#1068) mrbarbrady


mrbarbrady
tag

Este vízbe ejtettem a telót, és hogy tudjam tölteni, kompresszorral kifúvattam alul a csatlakozót, nyilván belefújtam a mikrofon lyukába is. Reggel vettem észre, hogy normál módban nem működik a mikrofon. Semmit nem hall aki hív. Viszont ha kihangosítom, akkor hallanak. Ez furcsa, mert elvileg 1 mikrofon van benne. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet az oka?

(#1069) leftyke válasza mrbarbrady (#1068) üzenetére


leftyke
aktív tag

Nekem is volt ilyen. Ezt szoftveres probléma volt, belemásztam a teszt menübe leteszteltem a mikrofont és megjavult. Vagyis csinálták nekem de igy volt. Lépéseket sajnos nem tudok

(#1070) burriebonz válasza mrbarbrady (#1068) üzenetére


burriebonz
tag

Na most lehet hülyeség, de lehet hogy normál hívásnál csak egyet kapcsol be, kihangosítva meg valószinűleg a zajszűrés miatt megy mindkettő, lehet a főmikrofon megpurcant!

(#1071) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Na megjött az Android 13. De még véletlenül sincs benne a szerviz mód amit ígértek. :( Pedig az írták hogy a 13-al elérhető lesz. Ja igen, kicsit jobban utána olvastam. Majd valamikor talán mi is megkapjuk ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#1072) szoszo75


szoszo75
aktív tag

De halott lett ez a topic, vagy lehet mindenki A53-ra váltott?!😆😆

DIGI 500 ról 1000-re

(#1073) Permet Elek válasza szoszo75 (#1072) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Mindenki a A52S 5G-t vett és vesz a mai napig. Én elvagyok a sima A52-vel is.

[ Szerkesztve ]

(#1074) DrDobos válasza szoszo75 (#1071) üzenetére


DrDobos
őstag

Pont ma kerestem a szerviz modot. Megprobalom ott beallitani h leccccci lecci csatlakozzon fel 5G-re... :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#1075) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Sziasztok , vettem egy ilyen telot az apron, de nem tudom frissiteni mert:

Szerintetek h tudnek gyarit folrakni nem tehetem tonkre vele? Jelenleg android 11el megy...

(#1076) DrDobos válasza Fetyoka0 (#1075) üzenetére


DrDobos
őstag

Hat szerintem pc-re smart switchet toltsd le es probald meg onnan :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#1077) Fetyoka0 válasza DrDobos (#1076) üzenetére


Fetyoka0
tag

Sajnos nem engedi meg odinnal sem. Ez valami panelprogramos telo gondolom monitoroz azert lett modolva

(#1078) PistiSan válasza szoszo75 (#1071) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam még semmi, hiába keresek rá, nektek jó béta tesztelést kívánok, pár nap és én is csatlakozok ha jön a frissítés.

(#1079) gerner1 válasza PistiSan (#1078) üzenetére


gerner1
veterán

Nem béta, Te is ugyan ezt fogod kapni, amikor a készüléked 'aktív-CSC' -je szerinti régiókódra is elkezdik osztani az OTA szerverek.

Ugyanakkor, mindenkinek ott van, az alternatív ODIN -os lehetőség...👍

(#1080) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok,
nemrég kaptam egy A52-t, viszont folyamatosan a Black Screen hibával bajlódik. A telefon működik, mert be-kikapcsol, hallom a talkback szövegelést, de kb sehogy nem tudom a kijelzőt életre kelteni. Míg kicsit működött, sammobile-ról újraraktam a rendszert Odinnal, azóta megint semmi. Van valami ötletetek, mit tudok vele kezdeni?

(#1081) szoszo75 válasza PistiSan (#1078) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Nekem úgy látszik nagyon gyorsan érkezett meg. Azért kíváncsi vagyok hogy nálad benne e lesz az a bizonyos szerviz mód. Na meg mást se találtam aminek ott kellene lennie. Elvileg fényképezéskor a képből ki lehet jelölni és vágni a szöveget, vagy akár a galériában lévő képröl is kivágható. Kellene lennie valami scannelő ikonnak ami nálam nincsen, szóval ez sem működik, szóval elég érdekes ez a frissítés. :DDD

DIGI 500 ról 1000-re

(#1082) leftyke válasza szoszo75 (#1081) üzenetére


leftyke
aktív tag

Nekem egyszer bejött a szöveg kivágás,de nem tudom mit nyomtam meg :-)

(#1083) PistiSan válasza szoszo75 (#1081) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam még még mindig nem jött semmi, amúgy simán lehet, hogy egy funkciót kihagynak. A legutóbbi nagy frissítéskor jött a kamera és a mikrofon letiltásának lehetősége is, ebből hozzánk csak a mikrofon ért ide.

(#1084) DrDobos válasza PistiSan (#1083) üzenetére


DrDobos
őstag

4G-sed van? En ahogy nezem, 5G-s verziok egyelore sehol sem kaptak

Samsung Galaxy A55 5G

(#1085) PistiSan válasza DrDobos (#1084) üzenetére


PistiSan
addikt

Rossz topic.... :) Akkor nem is várom.

(#1086) DrDobos válasza PistiSan (#1085) üzenetére


DrDobos
őstag

Várni szabad ;]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1087) tutis válasza szoszo75 (#1072) üzenetére


tutis
őstag

Nem éri meg az A53-ra váltás..A54 5G-t várom :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1088) laca7909af válasza Fetyoka0 (#1077) üzenetére


laca7909af
tag

ha ilyen nyűg van vele én visszaadnám az eladónak.. :(((

(#1089) Fetyoka0 válasza laca7909af (#1088) üzenetére


Fetyoka0
tag

Visszaadtam korrekt volt. Ő sem tudott róla.

(#1090) olahdave


olahdave
tag

Ma megkaptam a 13-as androidot a OneUI 5-tel.

(#1091) tutis válasza olahdave (#1090) üzenetére


tutis
őstag

nekem már megvan majd egy hete

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1092) sinci01


sinci01
aktív tag

Nektek is gyorsabban merül az akku, az új frissítéssel? :((( :(((

(#1093) T-master válasza sinci01 (#1092) üzenetére


T-master
tag

Igen. Érezhetően. :(

[ Szerkesztve ]

(#1094) PistiSan válasza T-master (#1093) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam vannak lassulások, oly mértékben, hogy egy youtube videó össze vissza akadozik, persze egy újraindítás után már oké, de korábbak ilyenre nem volt szükség.
Akku merüléssel kapcsolatban én nem érzek változást.

(#1095) DrDobos válasza sinci01 (#1092) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem sem merül jobban. Ki is akadnek ;] megvan a megjelenestol a telefon, es mar elegge szenvedek az akksival amugy is. 2 eves szuletesnapjara meglepem szerintem egy akkucserevel majd, mert ezen kivul semmi bajom nincs a telefonnal, az ujak meg nem tudnak mar annyival tobbet.

Samsung Galaxy A55 5G

(#1096) tutis válasza DrDobos (#1095) üzenetére


tutis
őstag

én az A54-re fogom cserélni, március környéként jön.. Az azért nem lesz rossz készülék..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1097) DrDobos válasza tutis (#1096) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem lehet még azt tudni ;] :P

Samsung Galaxy A55 5G

(#1098) tutis válasza DrDobos (#1097) üzenetére


tutis
őstag

samsung A52: 2021 március 17
Samsung A53: 2022 március 17

Tippelj mikor jelentik be :)

Vagy arra érted jó lesz-e? Vannak már előjelek hardver szinten is, jó lesz az.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1099) DrDobos válasza tutis (#1098) üzenetére


DrDobos
őstag

Jaj igen, arra gondolok hogy jó lesz-e :) Nem vagy elégedett az 52 hardverével?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1100) tutis válasza DrDobos (#1099) üzenetére


tutis
őstag

2 év alatt azért fejlődött a kamera rész, kiváncsi lennék mit tud az új. Akksi ugye már jobban merül, telefont meg nincs szivem megbontani egy új akksiért.
Többi része nem olyan rossz, szeretem az A52-őt, de azért egy erősebb, jobb kamerás telót el bírnék viselni..Bár ennek is jó a kamera része, de ugye van ettől jobb is

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.