Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) t72killer válasza tutis (#250) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csak a telefont minden nap használom, az órára alapból semmi szükségem/nem fogok feltétlen igényt kreálni rá az életemben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#252) vieri2000


vieri2000
tag

Az a52g-ben autofokusz?

(#253) zzola válasza vieri2000 (#252) üzenetére


zzola
félisten

A cikk utolsó oldalán le van írva...

(#254) vieri2000 válasza zzola (#253) üzenetére


vieri2000
tag

Köszi! PD autófókusz.
Milyen képeket készít?

(#255) zzola válasza vieri2000 (#254) üzenetére


zzola
félisten

Nekem jó. 10x15-ös képekre tökéletes illetve monitoron is.

(#256) zzola


zzola
félisten

Most nézem, értesítés, világító szélek, effektek nincsenek?

(#257) zzola


zzola
félisten

Most jött e-mail, hogy nem vagyok jogosult a promóciós Buds-ra. Csak a számlát küldtem el, ami későbbi dátumra szól. Erről annyit, hogy egyeztetnek a szolgáltatóval....
Most elküldtem a megrendelés visszaigazolását e-mail-ben....

(#258) Joao válasza zzola (#257) üzenetére


Joao
tag

Ugyanez a helyzet nálam is, te milyen címre küldted a visszaigazolást nekik?

(#259) zzola válasza Joao (#258) üzenetére


zzola
félisten

Levél alján a "vedd felünk a kapcsolatot" e-mail címre küldtem a visszaigazolást.

(#260) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!
Két csere független A52-n vagyok tól. A hiba, hogy híváskor időnként recseg a hangszóró függetlenül a hangerőtől. A hangszerhangolóról beszélek. Két cserekészülékbe nem futhatok bele. (gondolom én) és nem minden hívásnál csinálja. Van esetleg valami beállítás amit be/ki kell kapcsolni, esetleg sim kártyát cseréljek?
Köszönöm a segítséget.

(#261) zzola válasza Szellem. (#260) üzenetére


zzola
félisten

Nincs beállítás.

(#262) pusszycat válasza Szellem. (#260) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A neten való telefonálás is recseg?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#263) Szellem. válasza pusszycat (#262) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ott nem vettem èszre. Kipróbàltam.

(#264) DrDobos válasza Szellem. (#263) üzenetére


DrDobos
őstag

Akkor szerintem nem a telefonnal lesz a hiba.:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#265) t72killer válasza Szellem. (#260) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez engem is érdekel, holnap rendelem asszonynak az a52 5g-t, ráugrunk rögtön. Próbáld ki másik SIM-mel is, biztosamibiztos.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#266) vieri2000 válasza zzola (#255) üzenetére


vieri2000
tag

Köszi!

(#267) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A telefonomon még mindig a februári biztonsági frissítés van, és azt írja, naprakész, pedig a testvérem ugyanilyen (A52 4G) készüléke már hetekkel ezelőtt megkapta az áprilisi frissítést. Mindkét telefon a Telenortól van, ugyanaz volt a szoftververzió kiindulópont. Más is jár ebben a cipőben?

A játéknak soha nincs vége.

(#268) tutis válasza dreampage (#267) üzenetére


tutis
őstag

A52 5G, szintén februári biztonsági frissítés. Ne aggódj.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#269) zzola válasza tutis (#268) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem őt ez nem vígasztalja. 5G-re februári az utiosó, 4G-re meg áprilisi...

(#270) zzola válasza Joao (#258) üzenetére


zzola
félisten

"
Köszönjük levelét!

A csatolt evidencia alapján egyértelműen megállapítható a jogosultság a ráadás termékre. Mindezek alapján manuálisan frissítjük igénylését, Önnek ezzel kapcsolatosan további teendője nincsen.

Üdvözlettel,

a Samsung Magyarország nevében. "

:C

(#271) TTomax


TTomax
nagyúr

Ma megérkezett az én A52 5G-m is eddig minden rendben van vele,egy MI10T prot váltott. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#272) zzola válasza TTomax (#271) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#273) balazs1956 válasza TTomax (#271) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia! Ha szabad kérdeznem hol vetted?

(#274) DrDobos válasza TTomax (#271) üzenetére


DrDobos
őstag

Miért valtottad a Mi10T prot, ha szabad tudni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#275) PistiSan


PistiSan
addikt

5G verziónál valaki korábban rakott fel szellemképes screenshotot, ez egyedi eset? Máshol hallottam, hogy a 120hz technológia kicsit ilyen. Mi a tapasztalat nálatok?

(#276) zzola válasza PistiSan (#275) üzenetére


zzola
félisten

én nem találkoztam ezzel a hibával-szerencsére.

(#277) dreampage válasza zzola (#269) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy kierőltessem a frissítést? Manuálisan ezeket le lehet tölteni valahonnan? Vagy ha a telefon azt mondja, hogy nincs, akkor nincs? :)

A játéknak soha nincs vége.

(#278) zzola válasza dreampage (#277) üzenetére


zzola
félisten

Odinnal fel lehet pakolni.
Vagy a Samsung gyári PC-s appjával (Smart Switch) meg lehetne próbálni.
A biztonsági frissítésen kívül vársz valamit?

(#279) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Csatlakozom egy Telekomos 5g verzióval.
Régebben volt már Samsungom, de mindig a gboardot használtam. Most szeretném kipróbálni a samu billentyűt. Hogyan lehet előhozni a bill felett azt a sávot ami a gépelés alapján ad szó javaslatokat?

Maine coon

(#280) zzola válasza atosan (#279) üzenetére


zzola
félisten

Nem akarlak se rá, se lebeszélni, de a G billentyűvel szerintem jobban jársz...

(#281) pusszycat válasza TTomax (#271) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Downgrade :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#282) dreampage válasza zzola (#278) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Köszi, a Smart Switch rögtön jelezte, hogy van elérhető frissítés, és fel is rakta. Most már nálam is UC5-ös a szoftver áprilisi biztonsági frissítéssel. Hogy a saját frissítője miért nem találta, az rejtély marad.

A játéknak soha nincs vége.

(#283) atosan válasza zzola (#280) üzenetére


atosan
addikt

Akkor úgy néz ki visszatérek a g-re.
Köszi!

Maine coon

(#284) stingy2


stingy2
senior tag

Sziasztok, nézegetem az A52-t és a nagy tesóját (A72). Meg tudná vki mondani, hogy a Digi vowifi-t be lehet kapcsolni rajta? Valamint a szükségtelen begyógyított appokat ADB-vel le lehet szedni? Köszi.

INTJ

(#285) TTomax válasza balazs1956 (#273) üzenetére


TTomax
nagyúr

Itt vettem aprón. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#286) TTomax válasza DrDobos (#274) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnos elejtettem,és nillkin tokban megrepedt a hátlap. Cseréltetni fogom, de addig kellett egy telefon amíg szervizben lesz. Közben azért elgondolkodtam, és megtetszett az A52, mégis csak Amoled,120Hz is megvan, akku is rendben kamera is elfogadható, előtte S10+om meg S9em volt az UI-t ismerem,és habár jó telefon az MI10T pro,de van néhány bosszantó apróság ami ezzel a cserével megszűnt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#287) TTomax válasza pusszycat (#281) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom,de ha a fülemhez rakom a kijelző kikapcsolva marad,illetve a képek szélei sem homályosak...nem minden a spec. a hétköznapokban...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#288) Log13 válasza Szellem. (#260) üzenetére


Log13
csendes tag

Én A52 5Gn vagyok, nekem is recsegett első hívás...másik telóról felhívva nem recsegett.

(#289) zzola válasza TTomax (#287) üzenetére


zzola
félisten

Én egy Mi 10T-t dobtam. Borzalmas volt, életem legrosszabb döntése volt mobil vásárlás terén.

(#290) Log13 válasza PistiSan (#275) üzenetére


Log13
csendes tag

mikor valakinek küldtem screenshotot messengeren akkor ott szellemképesnek tűnt, néztem is, hogy én nem látok? aztán telón megnézve nem volt szellemképes maga a kép, de tovább fogom ezt figyelni

(#291) pusszycat válasza zzola (#289) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem olyan van, miért dobtad? Első Xiaomim. Lehet utolsó is egyben.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#292) zzola válasza pusszycat (#291) üzenetére


zzola
félisten

Tré és halk beszédhang minőség, tré kamera, tréi felhasználói felület. + IP védettség hiánya.

(#293) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az alap és az 5G verzió külsőre pontosan ugyanaz a méret/kiosztás? Tokot nézek rá.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#294) zzola válasza t72killer (#293) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#295) DrDobos válasza zzola (#292) üzenetére


DrDobos
őstag

Egy hajszal valasztott el engem is a Mi 10T-tol, de vegul az A52-t valasztottam, nem engedtem a joval jobb spec csabitasanak. Lehet jol dontottem? :B

pusszycat: miert az lesz az utolso Xiaomid?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#296) t72killer válasza zzola (#294) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#297) zzola válasza DrDobos (#295) üzenetére


zzola
félisten

Nézd, mindenki másra esküszik. Valakinek bejön a Xiaomi, nekem nem.

(#298) t72killer válasza DrDobos (#295) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez a mostani rendelés asszonynak megy, nem egy hardcore FPS-gémer, csak a böngészőt nyúzza ezerrel = sok RAM, jó kamera, hosszú support(!!!) oszt csókolom. Vízállóság bónusz, mert ugye a való élet zajlik. Erre az a52 5g-nél jobb telót nem találtam a teljes mostani kínálatban, leszámítva persze azokat, amik 2x ennyitől kezdődnek. Magamnak lehet megvárom az a72 5g-t, pár hónapot még elköhög a lassan 5éves telóm...

A kínai toljunkbe egy csilivili SoC-csodát a telefonba, majd kb a hüvej kivételével sz.rjuk le a supportot 2év után nem hat meg.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#299) pusszycat válasza DrDobos (#295) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem válik be visszatérek Samsungra. A frissítés már nem tetszik benne le vannak vele maradva 3-4 hónapot.

Van S9+ de majd a legújabb telom-nál.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#300) zzola válasza t72killer (#298) üzenetére


zzola
félisten

Ár/értékben szerintem is most az A52 5G a legjobb.

Az A72 5G kérdéses mennyi lesz? Mert ha 200 körüli, annyiért már ott az S20FE.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.