Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) francz'70 válasza ssarosi (#749) üzenetére


francz'70
aktív tag

Jó tanács,....arra azért figyelj, hogy egy sorba írd a neveket (vezétéknév vagy keresztnév vagy stb.) mert csak így fogja helyesen megjeleníteni!
Ez egy ezeréves Samu ficsör, ami a mai napig így van ;]

(#752) zzola válasza francz'70 (#751) üzenetére


zzola
félisten

Olyannyira hogy kb. 10 éve 2 névmezőt használok (vezeték név és keresztnév) és helyesen jelenít meg minden kontaktot. Ennek az egy soros névbevitelnek kb. semmi értelme, amit írtál...

(#753) francz'70 válasza zzola (#752) üzenetére


francz'70
aktív tag

:U ...ja, értem. Lehet, hogy 10 éve két névmezőt használsz, de, hogy nem Samun az biztos. Okosteló vonalon 2011 óta csak Samut hasznalok (SII, S4, S6 Edge+, S8+, A8 2018, A 52, Note10+) és mindegyiken az egy soros bevitel a tuti megoldás! Volr mikor nekem is sikerült egy-két név két névmezővel, de az összes soha, vagy legalább is voltak anomáliák. Így viszont abszolút nincs gond. Amúgy meg nem hiszem, hogy bárkinek is probléma lenne egy sorba beírni a neveket vagy amit akar :F

(#754) macilacus válasza francz'70 (#753) üzenetére


macilacus
senior tag

Én ráadásul úgy szoktam, hogy "Vezetéknév_Keresztnév", mert sok telefonnál ha csak egy sorba írod, akkor a telefon valami kitudja milyen algoritmus alapján eldönti helyetted, hogy mi micsoda :W

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#755) francz'70 válasza macilacus (#754) üzenetére


francz'70
aktív tag

Tapasztaltam már ilyet más telókon, de a Samunál meg pont, hogy így a tuti. Én pl. mindig a Vezetéknév mezőbe írok mindent, de vannak olyan Samsung felhasználók akik állítják, hogy mindegy melyik, csak egy sorba írj mindent. Elképzelhető, csak én már automatikusan a Vezetéknévhez írok..

[ Szerkesztve ]

(#756) zzola válasza francz'70 (#753) üzenetére


zzola
félisten

Furcsa mi Pubi, hogy működi a 2 szövegmező Samsungon? :U
Sőt, más készülékeken is...




[ Szerkesztve ]

(#757) francz'70 válasza zzola (#756) üzenetére


francz'70
aktív tag

Na akkor még egyszer a gyengébbek kedvéért ....:U
"Volr mikor nekem is sikerült egy-két név két névmezővel, de az összes soha, vagy legalább is voltak anomáliák. Így viszont abszolút nincs gond"
...nem azt írtam, hogy csak egy sorba lehet, és máshogy nem, hanem, hogy tapasztalataim alapján (és ez nem csak az én tapasztalatom, kicsit olvass utána....) az egy soros a legjobb megoldás Samsungon. Az SII és az S4 volt a mélypont, azóta már jobb a helyzet, de még mindig nem tökéletes, van akinél jó, van akinél nem, ezért adtam egy tippet, TAPASZTALATBÓL! Ennyi!
Nem tudom mit lihegsz ezen annyit, nem beszélve a stílusodról!
Nem őriztünk együtt disznót...PUBI

(#758) zzola válasza francz'70 (#757) üzenetére


zzola
félisten

Értem.
Maradj akkor a világodban, nem működik a 2 mező, igazad van!
:R

(#759) francz'70 válasza zzola (#758) üzenetére


francz'70
aktív tag

...dehogy érted :DDD
Ha értenéd, nem ezt a hsz.-t írtad volna. Senki nem állította, hogy nem működik a 2, vagy akár a többi mező, csak ......de, inkább olvasd el még párszor, hátha sikerül értelmezni előbb-utóbb...

(#760) Strangers


Strangers
tag

Sziasztok!
Kérdezném, ez a készülék 4GB ram-os változatban is létezik ?

(#761) PistiSan válasza Strangers (#760) üzenetére


PistiSan
addikt

Úgy tudom igen, de a hivatalos magyar( vagy európai) piacra szánt verzió minimum 6GB-os.

(#762) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv. ! Bocs ha hülye a kérdés. Azt vettem észre hogy a csengőhang amikor hívnak, kicsörög a telefon nem sztereóban hanem csak az alsó hangszórón szól. Alap esetben viszont ha csak simán lejátszom, elindítom a zenét akkor sztereó a hangzás, mindkettő hangszórón/alul-felül/ van hang. Ezen kicsit meglepődtem , persze lehet ez a normális??! :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#763) 65535kk válasza zzola (#701) üzenetére


65535kk
kezdő

XEH-et pontosabban, mert csak a 4G-s verzió EUX-os.

(#764) szoszo75 válasza szoszo75 (#762) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Látom ehhez senki nem tud hozzászólni :D

DIGI 500 ról 1000-re

(#765) ssarosi


ssarosi
tag

A saját A52 telefonomon a Google Pay megjelenik, és regisztráltam a bankkártyámat. Már fizettem is vele. Ezt a programot mindig el kell indítani fizetés előtt? Mert a kezdőképernyőre, sőt semelyik egyéb program csoportba nem tudtam áthelyezni, vagy indító ikont készíteni. Az elindítása meg csak több menüponton keresztül lehetséges. Így nehézkes a használata. Bankkártyával gyorsabban fizetek.
A feleségem A52 telefonján pedig nincs. Próbáltam már a Play Áruházból letölteni, de ott sem találom. Az NFC be van kapcsolva. Hogy tudom telepíteni? A két telefont egy helyen egy időben vettem.

[ Szerkesztve ]

(#766) zzola válasza 65535kk (#763) üzenetére


zzola
félisten

Nekem EUX-os.

(#767) Strangers


Strangers
tag

Hol tudom megnézni a telefon paramétereit, pl processzorok, ram , egyebek?

Köszi ha válaszoltok!

(#768) jbl válasza ssarosi (#765) üzenetére


jbl
aktív tag

Használathoz csak fel kell oldanid a képernyőt ujlenyomattal. És már működik. 30mp van hogy a terminálhoz hozzá tartsd. ha képernyő zár feloldása nélkül tartod oda akkor pinkodot fog kérni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#769) PistiSan válasza ssarosi (#765) üzenetére


PistiSan
addikt

Nem szükséges semmit megnyitni, én csak fel szoktam ébreszteni a telefont a fizetéshez, még a képernyőzárat sem oldottam fel, ami fura, hogy ilyenkor csak csippan a telefon, feloldott kijelzővel pedig megjelenik a google pay fizetés 1-2mp-re.
Feloldás után azt hiszem, hogy nagyon sok pénzt is el lehet költeni pin kód megadás anélkül, feloldás nélkül lehet van egy határ, ebben nem vagyok biztos.

(#770) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Érdemes-e a kamerara is üvegfóliat tenni?
Szilikon tokban hasznalja a fiam.

(#771) PistiSan válasza GEPESZ66 (#770) üzenetére


PistiSan
addikt

Én nem raknék, mivel a fénykép minőségét a beérkező fény mennyisége nagyban befolyásolja, szerintem ront a minőségen.

(#772) Strangers


Strangers
tag

Valaki megtudná mondani, a kamera lencsék felbontását hol lehet állítani? pl 12MP- 62MP stb? A mobilaréna tesztben van róla szó hogy érdemes a 12MP-t használni de hol lehet azt beállítani?

(#773) Permet Elek válasza Strangers (#772) üzenetére


Permet Elek
senior tag

A képaránynál lehet kiválasztani a 64MP-elt, de csak 4:3-as képarányt.

(#774) Strangers válasza Permet Elek (#773) üzenetére


Strangers
tag

Értem , köszi. Tehát csak a képarányokat lehet választani az MP azzal együtt változik?

(#775) zzola válasza Strangers (#772) üzenetére


zzola
félisten

Nem lehet állítani.

(#776) jbl válasza Strangers (#774) üzenetére


jbl
aktív tag


Ott van felül

(#777) mirci18 válasza Strangers (#760) üzenetére


mirci18
addikt

6 és 8 gb-os van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#778) Strangers


Strangers
tag

Talán tapasztalta már valaki! Telefonáláskor a közelség érzékelő kikapcsolja a kijelzőt, ez rendben is van, ha rövid a telefonálás akkor elvéve a fültől a kijelző aktiválódik, viszont ha hosszabb idejű a beszélgetés akkor valamiért sötét marad a kijelző és csak az oldalsó gomb megnyomás után aktiválódik, ennek mi lehet az oka, beállítható ez valahol?

(#779) hentes555 válasza Strangers (#778) üzenetére


hentes555
senior tag

Nekem ha ilyenkor elétartom a tenyerem viszonylag közel az érzékelőhöz, majd elveszem onnan, akkor feléled.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#780) TTomax válasza Strangers (#778) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lezárja a kijelzőt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#781) petarda92


petarda92
csendes tag

Üdv!
Térerőnél tapasztaltam, hogy kisvárosi vasútállomáson stabilan volt 4g, de amint felszálltam a vonatra, rögtön 2g-re váltott, és még az is néha ingadozott (pillanatra 1 vonalkát mutatott vagy még annyit se). Mindezt egy helyben, tehát a cellák közti mozgásra nem igazán lehet fogni.
Szerintetek ez lehet a hálózati antenna hibája?

(#782) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogyha fényképeket másolok a számítógépre vagy a telefonra. A számítógépen megjelenik egy csomó már régen törölt mappa képekkel. Erre van valami megoldás?

(#783) szoszo75 válasza szoszo75 (#764) üzenetére


szoszo75
aktív tag

:U :N

DIGI 500 ról 1000-re

(#784) dave987 válasza Permet Elek (#782) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Az nem a Galéria kukája aminek a tartalma csak bizonyos idő után törlődik véglegesen?

(#785) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Fontolgatom,hogy veszek egy A52öt -csak dilemában vagyok hogy megéri e a felár egy 5Gs modellre.
Biztosan feltették már sokan ezt a kérdést-illetve a tesztek nagy különbséget nem hozznak hiába van benne erősebb chip,itt maximum az 5G dominál-de a teljes kiépítése meg azért arrébb van. :R

(#786) gerner1 válasza wzol (#714) üzenetére


gerner1
veterán

Igen, sajnos EU -s 'aktív-CSC' -vel inaktív a funkció, az OS -ben. De, aktivalható. Gar.vesztés nélkül...

(#787) ssarosi válasza gerner1 (#786) üzenetére


ssarosi
tag

Engem nagyon érdekelne a hogyan aktiválható lehetőség.

(#788) gerner1 válasza ssarosi (#787) üzenetére


gerner1
veterán

- Gyári hívásrögzítő aktíválásának lehetőségei : LINK
- Firmware letöltés & telepítés : LINK
- Témához is tartozó 'CSC kódok' -hoz ⇒+info : LINK

(#789) sbalu1 válasza gerner1 (#788) üzenetére


sbalu1
senior tag

Számomra túl macerásnak tűnik ez a fajta aktiválása a gyári hívásrögzítőnek, maradok a külsős szoftvernél inkább, ebben az esetben.

(#790) gerner1 válasza sbalu1 (#789) üzenetére


gerner1
veterán

Nos, akkor csak a SiM beszerzés, és/vagy az FR okozhatja a macerát, mert ODIN -nal kapcsolatban már tapasztalt vagy. De, van számodra megfelelő opció, és ez a lényeg. 👍

(#791) sbalu1 válasza gerner1 (#790) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz!

(#792) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Az idei droidok közül mintha ennek lenne a legjobb kamerája. Szuper a videóknak az optikai stabilizátor.

(#793) Strangers


Strangers
tag

A videó felvételek tökéletesek a telefonon de ha átmásolom Pc-re akkor nagyon silány lesz, mosott , töredezett, kásás a kép, tudja valaki ennek az okát?

(#794) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Szia. 4K-ba videózol?

(#795) Strangers válasza Permet Elek (#794) üzenetére


Strangers
tag

Igen

(#796) Permet Elek válasza Strangers (#795) üzenetére


Permet Elek
senior tag

És bírja a géped a 4k-t? Vagy valami régi vasad van?

(#797) Strangers válasza Permet Elek (#796) üzenetére


Strangers
tag

Nem régi, abszolút nem, bika erős gép, de lehet hogy valahol valamit bekel állítani vagy a gépen vagy a telefonon, nem tudom sajnos

(#798) Permet Elek válasza Strangers (#797) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Sajnos nem tudok segíteni. Esetleg próbálj meg egy friss lejátszóprogramot. Mondjuk a legfrissebb VLC media player-t.

(#799) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A Samsung Galaxy A52 5G készülékek hány Android főverzió frissítést fognak kapni?
Sajnos nem találom azt a cikket, amiben erről olvastam hivatalos infókat.

(#800) dave987 válasza Cranberries (#799) üzenetére


dave987
aktív tag

3 főverzió frissítést ad a Samsung tavaly óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.