Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) TTomax válasza zzola (#300) üzenetére


TTomax
nagyúr

S20Feböl biztosan nem venném meg az exynosal szereltet, amúgy azt akartam, de SD-s nem nagyon van elérhető, így lemondtam róla.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#302) t72killer válasza zzola (#300) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, a 72 5g-nél kulcskérdés lesz az ár:R.

#301: nálunk (UK) kapható az s20fe5g, ami snapis és jó:K. 450£ körül bontatlan, szolgáltatótól kihozott darabokat lehet megcsípni - nekem ez a referenciaár a következő telefonomhoz. Majdnem megvettem már, csak épp kijött az új A-széria vízállóan, olcsóbban - ebből most a sürgősebb cserét (asszony moto g2(!!)je) megejtjük, én még nyárig várok, mi lesz. Itt egyébként a buds akció tart, majd megpróbálom eladni = mínusz kb 30 font reálisan.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#303) DrDobos válasza t72killer (#302) üzenetére


DrDobos
őstag

Ha minden igaz, mar a Samsung leallitotta az exynosos s20fe gyartasat, es ide is jon valami 5gs snapis valtozat, nem tudni meg milyen formaban, nagyon pletyka:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#304) t72killer válasza DrDobos (#303) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy legyen. Nagyon új dolgot nem kell feltalálniuk...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#305) Pttypang


Pttypang
veterán

Eleg meretes telefon a 2018-as a8-am utan.

Everybody lies.

(#306) zzola válasza Pttypang (#305) üzenetére


zzola
félisten

Pedig csak pár mm-rel nagyobb, de cserébe 5.6" helyett 6.5" méretű a kijelző. Nekem furcsa, a 6.7" után kicsinek tűnik, pedig nem sokkal kisebb.

(#307) atosan


atosan
addikt

Emlékeim szerint a Samsungnál van olyan, hogy a kijelző nem kapcsol ki míg nézem. Nem emlékszem a pontos megnevezésre, ezért nem is találom a beállításokban.

Maine coon

(#308) Log13 válasza atosan (#307) üzenetére


Log13
csendes tag

Beállításokban keress rá: 'aktív megtekintés', ki fogja hozni az opciót.

(#309) Arkie


Arkie
csendes tag

sziasztok, vívódok az A52 és az A52 5G között.
mégpedig azon, h vajon a SOC és a 120Hz-es frissítés (ami nem adaptív, hanem állandó) az A52 90Hz-éhez képest vajon mekkora különbséget jelent az üzemidőben (akku).

Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
Tesztet még nem találtam, ahol erről is szó lenne.
Akinek 5G-s verziója van, az mennyi ideig tudja használni (játék nélkül, "normálisan" használva), elmegy üzembiztosan 2 napot?

Szóval leginkább az üzemidők különbsége érdekelne (akku), h vajon van-e akkora, ami szempont lehet (nekem) a vásárláskor.

Segítene a döntésben néhányotok megítélése e tekintetben, köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#310) Arkie


Arkie
csendes tag

Nem nagyon látok diskurzust a sugárzási szintekről (SAR) sem.
Itt is elég nagy különbség van a sima A52 javára :

A52 : 0.35 W/kg (head) 0.84 W/kg (body)
A52 5G : 1.05 W/kg (head) 1.42 W/kg (body)

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#311) DrDobos válasza Arkie (#309) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem az 5G kozepes felhasznalas mellett 5 orat biztosan bír 120Hz-en, de volt mar 7 oras is:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#312) atosan válasza Log13 (#308) üzenetére


atosan
addikt

Meg is lett. Köszi :R

Maine coon

(#313) zzola válasza Arkie (#309) üzenetére


zzola
félisten

5G-s 2 simmel, sok beszélgetéssel kibírja reggeltől estig.
Talán 1 simmel bír 2 napot.

[ Szerkesztve ]

(#314) Log13 válasza DrDobos (#311) üzenetére


Log13
csendes tag

Megerősíteni tudom, 100%rol 30%ig 7 óra SoT.

(#315) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az s20 fe (5g) és az a52 kamerái között vajon mennyi érdemi képminőségbeli különbség van? Melyik lehet jobb-rosszabb?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#316) Arkie válasza Log13 (#314) üzenetére


Arkie
csendes tag

Köszönöm mindenkinek.
S mindez AOD-vel, vagy anélkül?

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#317) Log13 válasza Arkie (#316) üzenetére


Log13
csendes tag

Az AOD be van kapcsolva, de csak akkor latok valamit a kijelzőn ha pl. hozzáérek. Ha ennek így kell működnie akkor ok.

(#318) leslien válasza t72killer (#315) üzenetére


leslien
nagyúr

zongorázni lehet a különbséget.... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#319) Log13


Log13
csendes tag

Samun nincs beépített opció arra, hogy kiválaszthassam mely appnak adok wifi/mobilnet hozzáférést? :Y

(#320) t72killer válasza leslien (#318) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, nálam mind2 megüti az elég jó kategóriát, zongorányit azért nem tudnék a kettő közé rakni :))

Üzemidőre lennék még kíváncsi, bár itt pl az 5g üzem is érdekes lenne, amihez akut toronyhiány van kb mindenfelé.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#321) leslien válasza t72killer (#320) üzenetére


leslien
nagyúr

pláne a benti képek amit ide nem tettem fel...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#322) t72killer válasza leslien (#321) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy nehéz lesz megítélni :D. De ha ide beszúrsz egy croppolt mintát, az sokat segít :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#323) leslien válasza t72killer (#322) üzenetére


leslien
nagyúr

már nincs nálam... anyámnak vettem ajándékba...
viszont még a 4k30 fps videó is ugrál mint Katiban a gyerek... S20 FE 5G 4k60 fps az stabil és fokyamotos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#324) t72killer válasza leslien (#323) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Körbejárom még, mit lehet fogni a piacon. Az a52 mellett szól az áron kívül, hogy plusz fél évnyi biztonsági frissítést kap még elvileg. Akksiidőben viszont meglep, hogy a sima a52-nél jobb az s20fe5g, érdekes, hogy a nagyobb (igaz, fejlettebb technológiával készült) SoC takarékosabbnak tűnik. Bár a talk time az a52 mellett beszél.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#325) TTomax válasza t72killer (#324) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt a difit te a hétköznapokban észre nem veszed.A fogyasztás jelentős részét még mindig a kijelző teszi ki,azért is jobb az A52 talk time-ja,mert amikor a füleden van akkor az ki van kapcsolva.Amúgy az A52 határozottan "világosra" van kalibrálva,jóval erősebb fényerővel dolgozik a kijelző automatán,mint bármi más amit eddig láttam.A kamera is elfogadható szint,nem a csúcs,de használható képeket csinál.Az A52 egy igazi hétköznapi telefon,amiben semmi kiugró nincs,cserébe mindenhol teszi a dolgát,és még sokáig használható marad.Annak ideális aki 4-5 évente cserél telefont,egy igazi mindenes ez a telefon,nem fogsz jobbat találni vagy a support, vagy a kijelző, vagy az akku, vagy a soc, vagy a bövihetö memória vagy az ip védelem fog hiányozni , vagy nagyságrendekkel drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#326) t72killer válasza TTomax (#325) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A talk time-ból a várható standby-ra próbáltam következteti, ami nekem fontos. Illetve érdekelne még a gps-loggerként működés fogyasztása a két telónál (s20 fe 5g vs a52 5g).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#327) TTomax válasza t72killer (#326) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha fontos a standby akkor nem ezek a te készülékeid se az S20FE,se az A52 nem kiemelkedő. Kb reggel leveszed a töltőről, laza használattal másnap estig,nagyon tolva meg aznap estig bírják. Az MI 10T prom jobban bírja mint az A52,hiába SD865 meg 144Hz,többet bir.Navigálást nem néztem hogyan birja még,viszont negyed annyira sem melegszik mint az MI T pro.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#328) pusszycat válasza TTomax (#327) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet azért mert az A52 120 Hz nem adaptív, a Mi 10T 144 Hz meg az. Akku 4500 vs. 5000

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#329) t72killer válasza TTomax (#327) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

köszi! még keresgélek, tippre a standby fogyasztás erősebben függ össze a SoC gyártástechnológiájával, sajna standby-ra nemigen van olyan lista, mint a gsmarenás adatbázis.
Még egyébként horribile dictu a kakitel WP10 is megfordult a fejemben, nem vmi optimalizált szoftver, de jó nagy akksi :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#330) zzola válasza t72killer (#329) üzenetére


zzola
félisten

Egy kicsit túltoltad, úgy érzem.
Ha neked az üzemidő a legfontosabb, akkor vegyél nyomógombos készüléket, azok 2 hétig elmennek.
;]

(#331) Öcsielvtárs


Öcsielvtárs
aktív tag

Sziasztok, kedden venném az 5G verziót, de a Telekom boltokban semmi infó a meghibásodásokról, tekintve hogy eddig csak online árulták. Belevághatok szerintetek egy ennyire új telóba?

Samsung A54

(#332) zzola válasza Öcsielvtárs (#331) üzenetére


zzola
félisten

Ez rajtad áll! Nekem is ilyen van, én nem tapasztaltam hibát. Persze ez nem jelenti azt, hogy másnak nincsen...

(#333) Öcsielvtárs válasza zzola (#332) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Ok. Köszi. Sztem vásárlás lesz ebből :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54

(#334) t72killer válasza zzola (#330) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD viccen kívül, pihentetem még a dolgot. :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#335) espi38


espi38
őstag

Én is gondolkodom egy A52 vételén de egyenlőre dilemában vagyok,hogy a 4G-s vagy az 5G-s verzíót vegyem?
Van értelme az 5G-s verziót venni észre lehet venni a processzor közötti különbséget illetve 90 és a 120Hz közötti különbséget?
Segítő válaszokat előre is köszönöm :R

(#336) zzola válasza espi38 (#335) üzenetére


zzola
félisten

Egyelőre....

(#337) espi38 válasza zzola (#336) üzenetére


espi38
őstag

Nem értelek :R

(#338) espi38 válasza espi38 (#337) üzenetére


espi38
őstag

"felfogtam"

(#339) leslien válasza espi38 (#335) üzenetére


leslien
nagyúr

évente cseréled a telót?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#340) tutis válasza espi38 (#335) üzenetére


tutis
őstag

van értelme

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#341) pusszycat válasza espi38 (#335) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem az 5G-t veszed utólag esz majd a kefe, tapasztalatból beszélek. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#342) yestechno válasza leslien (#318) üzenetére


yestechno
lelkes újonc

Gondolom a jobb oldali az FE.Nincsen kicsit túltolva a szinek ,ez lenne a természetes?Kétlem.

(#343) leslien válasza yestechno (#342) üzenetére


leslien
nagyúr

ott álltál mellettem?! :U pedig a S20 FE 5G az közel van most a valósághoz..nincs zsírkréta...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#344) yestechno


yestechno
lelkes újonc

Akkor az A52 fakó.A tesztekben sosem hasonlítják a kész fotót a valósághoz vagy amit épp látni ,hogy lehessen viszonyítani a külömbséget.

[ Szerkesztve ]

(#345) Joao válasza zzola (#270) üzenetére


Joao
tag

Én is elküldtem aznap ugyanarra a címre, azóta sem jött válasz... :F

(#346) zzola válasza Joao (#345) üzenetére


zzola
félisten

Nekem már meg is érkezett a Buds.

(#347) janeszgol válasza espi38 (#335) üzenetére


janeszgol
félisten

Szétszedem a kérdésed.

"Van értelme az 5G-s verziót venni ..."
- Igen van.

"... észre lehet venni a processzor közötti különbséget illetve 90 és a 120Hz közötti különbséget?"
Nem és nem.

(#348) t72killer válasza yestechno (#344) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"valósághoz" a digi fotót elég nehéz hasonlítani, mert a képernyő is belejátszik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#349) Dimond G válasza zzola (#346) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem is megjött a buds+!

(#350) bajusz15 válasza espi38 (#335) üzenetére


bajusz15
senior tag

90 és 120 között csak akkor veszed észre a különbséget, ha egymás mellé teszel egy 90 és egy 120-as telefont. 60 és 90 között viszont hatalmas különbség.

750g nem igazán erősebb, van fent YT-on egymás melletti teszt, talán ha van pár tized mp alkalmazások megnyitása között. Persze mivel gyakorlatilag gyorsabb mint a 720g, ezért mondhatni időtállóbb is.

Most meg vagy elégedve a 4G-vel? Mert ha igen, akkor nem hiszem, hogy 5G-re a váltás annyira sürgető lenne. Biztos jobb az 5G, de nekem a 4G-vel sincs semmi bajom, továbbá mire elterjed az 5G addigra már A55 lesz :DDD
Zárójelben azért még hozzátenném, hogy nem árt ránézni a SAR értékekre sem ha sokat van nálad/sokat beszélsz a telóval ugyanis az értékek egy laza 3x-osai a 4G-s variánsnak. Elvileg 1.6W/kg vagy az alatti a biztonságos a testnél, 5G-s készülékeknél meg közel 1.4-1.5W/kg. Persze ez 100%-ig személyes vélemény, de nekem "gyanús" és veszélyes, így amíg nem "kötelező" átállni az 5G-re mert már csak olyan telefonok lesznek, én azért maradok a jó öreg 4G-nél :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.