Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zzola válasza dreampage (#650) üzenetére


zzola
félisten

Szoftver adatainál mit látsz? Illetve állapot: hivatalos?
Alul XEH/XEH ? Ez 5G-s.
Másik szolgáltató SIM-mel próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#652) dreampage válasza zzola (#651) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

SAOMC_SM-A525F_OXM_EUX_RR_0012
EUX/-/EUX/EUX

A52 4G. SIM kártya nélkül is próbáltam, semmi.

A játéknak soha nincs vége.

(#653) zzola válasza dreampage (#652) üzenetére


zzola
félisten

Telenoros?
Mondjuk EUX-xal is kellene frissülnie.
Én megpróbálnák egy CSC váltást XEH-re, Google tárcsázóval.
Viszont az gyalul mindent.

(#654) dreampage válasza zzola (#653) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ezekhez a dolgokhoz én nem értek. Nézem a Samsung oldalán, illetve letöltöttem az Odint, de nekem ez magas, úgyhogy hagyjuk. Egy szoftverfrissítésnek nem így kellene működnie.

(A telefon a Telenortól van, de Telekomos kártyával használom.)

[ Szerkesztve ]

A játéknak soha nincs vége.

(#655) zzola válasza dreampage (#654) üzenetére


zzola
félisten

Az Odint hagyd inkább.
[link] Kis olvasmány.
Nálad anomália van, át kellett volna állnia XEH-re, mint nálam.
Ezt a váltást legegyszerűbben a gyári Google tárcsázóval tudod eszközölni.
Utána feltételezhetően XEH/EUX/XEH lesz, mert annak kell lennie.
Az OXM rom egy multi CSC rom, elvileg a XEH is benne van.
[link] Itt egy video a váltásról.

Természetesen ezt is csak saját felelősségre.

Elvileg ha nyomsz egy FR-t a Telekomos kártyával, akkor XEH-re kellene állnia, sőt meg is kérdezi, hogy újra indítsa-e a készüléket (reset után).

(#656) dreampage válasza zzola (#655) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Akkor ebből majd gyári visszaállítás lesz, aztán meglátjuk. :) Köszi a segítséget.

A játéknak soha nincs vége.

(#657) sbalu1 válasza dreampage (#652) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem is ilyen verziójú a készülékem és idáig nekem sincs frissítése OTA-án keresztül.

(#658) sbalu1


sbalu1
senior tag

Azt viszont nem látom, nem értem, hogy Smart Switch-el hogyan lehet frissítést keresni?

(#659) mtm800 válasza sbalu1 (#658) üzenetére


mtm800
senior tag

beállitások ....szoftver frissitése .......legújabb szoftverek automatikus letöltése elötti négyzetet kipipálni ...okézni. Ennyit tudsz tenni , és ha van új sw letölti a gépre automatikusan, aztán a legközelebbi kábeles kapcsolatnál már írja is h van új sw verzió-
Nálam is ua a felállás mint dreampage kollégánál telenoros vásárlás telekomos kártya és a legutolsó sw csak így jött le kábeles kapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

(#660) sbalu1 válasza mtm800 (#659) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz.Megpróbálom.Összedugtam Pc-telót, engedélyeztem automatikus letöltést, futtattam Smart Switchet, nem történik semmi.Április 1.-ei biztonsági frissítésem van, amivel vásároltam a telót.

[ Szerkesztve ]

(#661) mtm800 válasza sbalu1 (#660) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam csak másnap jelzett ,h letöltötte az aktuális sw-t azán utána kábellel összedugva tudtam frissiteni

(#662) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

No, csináltam egy gyári visszaállítást, és utána azonnal megtalálta a telefon a legújabb szoftvert, illetve a májusi biztonsági frissítést. A szolgáltatói szoftververzió viszont maradt EUX/EUX/EUX, úgyhogy majd kiderül, hogy a jövőben talál-e bármit újra.

A játéknak soha nincs vége.

(#663) zzola válasza dreampage (#662) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes. Reméljük jó lesz így...

(#664) sbalu1


sbalu1
senior tag

Köszönöm a segítséget, PC-én talált a Smart Swich frissítést, le is flasheltem a segítségével az új szoftvert, május1 lett a biztonsági szint is.

(#665) mtm800


mtm800
senior tag

Nah egy kis adalék az sw frissitéshez.......Kettő készülék is épp landolt nálam , egyik sem talált se ota ,se, kábelesen új sw verziót. Mindkettő 4G verza. Csináltam egy wipe cache-t mindkét telón és újrainditás után azonnal megtalálta mindkettő a legújabb sw-t és települtek is. :W Nem tudom milyen anomália ez....furi minden esetre :(((

(#666) zzola válasza mtm800 (#665) üzenetére


zzola
félisten

Teleneres készülékek?

(#667) mtm800 válasza zzola (#666) üzenetére


mtm800
senior tag

Mindkettő eux/eux/eux volt. Frissités után is maradtak eux.....

[ Szerkesztve ]

(#668) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Nekem telenoros a készülék, és ma talált frissítést úgy, hogy rákerestem a telefonon.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#669) gthomma


gthomma
senior tag

Nincs külön XEH firmware :
https://samfrew.com/model/SM-A525F/

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#670) gthomma válasza Gerr'y (#646) üzenetére


gthomma
senior tag

Storage type : UFS 2.1

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#671) Gerr'y válasza gthomma (#670) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Koszonom, ez jo hir.

(#672) gthomma


gthomma
senior tag

Még nem találtam leírást arról hogy hol a sztereó hangrendszer második hangszórója ? Az alján látom hogy van egy, de másik hol ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#673) zzola válasza gthomma (#672) üzenetére


zzola
félisten

A beszéd hangszóró a másik, mint minden más mobilnál...

(#674) gthomma válasza zzola (#673) üzenetére


gthomma
senior tag

Tényleg :) Köszönöm.
Végre ez a Samsung van olyan hangos mint az ájfónok :C

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#675) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van aki fólia nèlkül hasznàlja a telefont? Ha igen, hogy bírja a kijelzője?

(#676) zzola válasza Szellem. (#675) üzenetére


zzola
félisten

Én. Most már tok sincsen rajta, üres zsebbe szoktam betolni, nem látok rajta karcokat...

(#677) Szellem. válasza zzola (#676) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mikrokarc sincs? Azèrt kèrdezem, merg olyan vacak üvegfóliàm van, hogy èpp azon gondolkozom, hogy letèpem. Több a gond vele mint a haszon.

(#678) zzola válasza Szellem. (#677) üzenetére


zzola
félisten

Én azt sem látok. Irodában dolgozom, szóval azért kímélve van a készülék!
Vásároltam egy üvegfóliát, de még nem helyeztem fel.

[ Szerkesztve ]

(#679) Szellem. válasza zzola (#678) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én is vettem, de egy kalap kaki. Vastag, kerete van ami belelóg a kijelzőbe, szóval, minőségileg egy vacak, viszont annál drágább volt. Haverom azt mondta, ha neki ilyen lenne a telefonján idegösszeroppanást kapna. :D

(#680) gthomma válasza Szellem. (#679) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez egészen jó.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#681) Szellem. válasza gthomma (#680) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. Èn több üvegfóliàt nem rakok fel telefonra. Sima, vékony, maximum.

(#682) gthomma


gthomma
senior tag

Ápdét hász koming :)
A525FXXS2AUE2/A525FOXM2AUE2/A525FXXS2AUE2

https://samfrew.com/model/SM-A525F/region/SEK/

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#683) Szellem. válasza gthomma (#682) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És mit tartalmaz az AUE2?

(#684) gthomma válasza Szellem. (#683) üzenetére


gthomma
senior tag

"The Galaxy A52 is getting a new software update in the Caucasus region and Ukraine. The latest update, which comes with firmware version A525FXXS2AUE2, includes the June 2021 security patch. We don’t have the official changelog for this update yet, but it is likely that the new software fixes various privacy and security-related bugs and improves the stability of the device. The new update could roll out to the Galaxy A52 in other markets over the next few days.
If you are a Galaxy A52 user in the countries mentioned above, you might have received a notification for the new software update."

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#685) Szellem. válasza gthomma (#684) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. :R

(#686) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok. Gondolkodom egy ilyen A52 beszerzésén, ez full hibátlanul müködik 2db sim kártyával Telenor és Digivel használnám Digi a net karim. Köszönöm előre is a segítséget.

(#687) Szellem. válasza 65535kk (#580) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Végre megjött a tok. Kékben rendeltem, de azt kell mondjam, ez egy nagyon minőségi tok. Ilyen tokot drága, márkásabb kiadásokban lehet kapni. Fogásra nagyon jó, a kivágások, illesztések pontosak. Szóval, le a kalappal a cucc előtt. És köszi az ajánlásod. :R

[ Szerkesztve ]

(#688) Strangers


Strangers
tag

Azt esetleg tudja valaki hogy az 5g-t nagyjából mikor lehet elérni? Vagy a 4g meddig lesz elérhető ha már lesz 5?

(#689) Strangers


Strangers
tag

Akit még érdekel ez a kérdés az itt nagyjából választ kap erre. :)
https://raketa.hu/5g-telefon-vasarlas-mikor

(#690) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#686) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a nagy segítséget. :W

(#691) 65535kk válasza Szellem. (#687) üzenetére


65535kk
kezdő

Szuper! Gondolom megérte várni egy kicsit, hogy minőséget kapjon az ember.

(#692) 65535kk válasza Szellem. (#683) üzenetére


65535kk
kezdő

Ennyi írnak: Tökéletesítettük az eszköz biztonságát.
Én a híváshangban éreztem javulást.

(#693) 65535kk


65535kk
kezdő

Van egy kis kavarodás, röviden még egyszer:
A52 4G: EUX (nincs XEH verzió) SM-A525F(/DS)
[link]
A52 5G: XEH (nincs EUX verzió) SM-A526B(/DS)
[link]

(#694) zzola válasza Nagyfejű (#690) üzenetére


zzola
félisten

Igazán nincs mit!

(#695) gthomma válasza Strangers (#689) üzenetére


gthomma
senior tag

"Szóval érdemes Magyarországon, 2019 végén 5G-képes telefont venni?" 2021 közepe van hozzám legközelebb 5G hálózat 30 kilométerre van.
Ez különösen tetszik az írásban:
"- Nem számít a pénz
- És szereted a Huawei vagy az LG telefonokat."

Már mind a 2 gyártónak kampó :))

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#696) gthomma válasza 65535kk (#693) üzenetére


gthomma
senior tag

Jól gondolom hogy A52 4G nem is kapható egyetlen hazai szolgáltatónál sem ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#697) 65535kk válasza gthomma (#696) üzenetére


65535kk
kezdő

Elvileg a Telenornál 4G-s, a Telekomnál és Vodafone-nál biztosan 5G-s verziót adnak.

(#698) gthomma válasza 65535kk (#697) üzenetére


gthomma
senior tag

A telenornál is független a készülék vajon ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#699) zzola válasza gthomma (#696) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Idehaza va 4 és 5G-s A52 is.

(#700) 65535kk válasza gthomma (#698) üzenetére


65535kk
kezdő

Én úgy tudom, hogy pár éve már minden szolgáltatónak független készülékeket kell biztosítani. Ez nem jelenti azt, hogy ne tudna az ember egy szolgáltató független firmware-t a telefonra feltenni. Annó a Telekom függő S7-re is tudtam XEH fw-t, feltenni Odinnal, mégha Telekom függő volt a mobil. Annyit nyertem vele, hogy nem a T-s appokkal volt megtömve, hanem a szolgáltató független alap volt csak rajta.
Egyébként ezek a készülékek mind DualSimesek (mindhárom szolgáltatónál DS a kínálat), ami azt jelenti, hogy függetlenek. És nagyon gyanús nekem, hogy a Telenoros 4G-s A52 is EUX CSC-vel jön alapban. A telekomos/vodás A52 5G pedig vagy XEH vagy rosszabb esetben TMH vagy VDH. Erre való az Odin, hogy nyugodtan lecseréld XEH-re. A 4G-s verziónál nagyon kicsi az esélye, hogy nem EUX-os legyen. Max, ha szürke forrásból valami kelet vagy egyéb európai CSC-vel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.