Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) t72killer válasza Bog (#388) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Kb 5éves project a teló, szóval ja, utsó 2évében már valószínű sok 5g hálót fog látni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#402) TTomax


TTomax
nagyúr

Az akadások margójára. A telefonban a frissítés állítása bugos, ha egyszer elkezdesz játszani vele akkor 60Hz-en ragad, hiába állítod vissza.Csak akkor működik 120Hzen ha oda állítod és nyomsz neki egy restartot, egészen addig jó amíg nem nyúlsz ehhez az opcióhoz. Könnyen ellenőrizheted magad is,ha a fejlesztői beállításokban bekapcsolod a frissítés kijelzését. Rögtön kiszúrtam mert érzékeny vagyok rá,és 10+ éve használok 120Hz+os monitort. Szerintem erre jön javítás....

BTW.... jól olvasom,hogy nincs a készülékben közelség érzékelő szenzor?De jó,hogy ezt senki sehol nem írja le,meg nem fordult volna a fejemben,hogy most már a samsung is kispórolja ezt,a xiaomival ezt volt a legnagyobb bajom,gyakorlatilag ezért cseréltem le.Erre ebben sincs... :(((

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#403) zzola válasza TTomax (#402) üzenetére


zzola
félisten

Én sosem játszottam még telefonon. Ezen sem, mégis akad.
:DDD

(#404) TTomax válasza zzola (#403) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem tudom,enyém most jó. Persze nem egy SD 888,vagy 865 néha meg-meghúzza a képet de bőven elviselhető.Ahhoz a nagyon kemény "pattogáshoz" azért nem árt az UFS 3.0,meg a gyors RAM is...
Viszont töltője az elég hitvány...Most az MI10T pro töltőjével használom az hibátlan de van egy huawei qi töltöm is ami 25W,de ha azt dugom rá akkor kiírja,hogy az usb eszköz nem támogatott,de azért gyorstölt azzal is csak mégse olyan gyorsan mint a másikkal,fene se érti... :N

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#405) zzola válasza TTomax (#404) üzenetére


zzola
félisten

Na jó, azért annyire nálam sem akadozik, igazából nem panaszkodom.
Érdekes a töltő kérdés, én épp egy Huawei fejjel töltöm és hasít a gyorstöltés.
5V 2A és 9V 2A, a gyári fej az ennél gyengébb.

(#406) TTomax válasza zzola (#405) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az érdekes,mert a 9V 2A is "csak" 18W ,és az én huawei töltöm ennyit tud,viszont az MI10T töltöje 5V 3A,9V 3A,és gyorsabban is tölt vele....
Szerintem valamiért a kábel nem tetszik neki nem a huawei töltő,ugye maga a töltő egy QI padhoz tartozik ami egy CP60 elvileg 15W Qi töltö,de a fej erősebb szerintem 9V 2A .

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#407) atosan válasza kugli (#400) üzenetére


atosan
addikt

Van beállítva, de a karpereccel smart lockol. Majd kísérletezgetek.

Maine coon

(#408) kugli válasza TTomax (#402) üzenetére


kugli
aktív tag

A Specifikációs táblázatban a cikk végén szerepel a közelségérzékelő szenzor.

(#409) sajby


sajby
senior tag

Szétszerelős videókban is látszik, hogy az előlapi kamera mellett kellene ott lenni valaminek :D
De van ahol ezt irják :Virtual Proximity sensor

[ Szerkesztve ]

(#410) tutis


tutis
őstag

van itt valakinek android alapú okostévéje ami össze van kötve a telefonnal? Lenne egy kérdésem priviben.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#411) janeszgol


janeszgol
félisten

A közelségérzékelőre. Valaki le tudná tesztelni, hogy van-e benne?
*#0*#

(#412) FіkuszKukіsz válasza janeszgol (#411) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Virtual proximity sensor van benne. 5g-s változat.

Romanes eunt domus

(#413) melodie


melodie
tag

Virtual proximity sensor van benne. 4g-s változat.

(#414) janeszgol


janeszgol
félisten

Köszönöm!

Virtual proxy. Hát. Az a kamerát jelenti? Vagy hogy?
A Lumia 630/635 családnál volt olyan, hogy nem volt benne proximity, és az érintőn érzékelve kapcsolta le a kijelzőt. (Rátettem az ujjam egy bizonyos méretű felületen és lecsukta. Jól működött.)

(#415) FіkuszKukіsz válasza janeszgol (#414) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

S20 FE-ben is ez van, ha jól tudom.

Romanes eunt domus

(#416) macilacus válasza janeszgol (#411) üzenetére


macilacus
senior tag

Teszt 7 oldal specifikációk
Egyebek: Giroszkóp, gyorsulásmérő, iránytű, barométer, közelségérzékelő, fényérzékelő

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#417) janeszgol válasza macilacus (#416) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt több oldal is említette, hogy közelségérzékelő (proximity), de szeritnem ez csak séma felsorolás volt, nem nézik meg.
Mint itt olvasható, nem nézték meg. Én jobban elhiszem a tulajoknak. (Persze ők is tévedhetnek.)

(#418) macilacus válasza janeszgol (#417) üzenetére


macilacus
senior tag

Azért ezt linkeltem, mert én még csak tervezem ezt, vagy az LG Velvetet és nem tudtam megnézni. De vannak progik is amik megnézik.
Ha a tulaj az arcához emeli és elsötétűl, akkor van benne.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#419) FіkuszKukіsz válasza macilacus (#418) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A virtual proximity-nél is ha az archoz emeled elsötétül. Még sincs külön hardver benne. Itt egy videó az S20FE-ről. [link]

Romanes eunt domus

(#420) atosan válasza janeszgol (#417) üzenetére


atosan
addikt

Vagy telepítenek egy senzor teszt alkalmazást, ami ezt mutatja [kép]
A *#0*# meg ezt [kép]

Maine coon

(#421) janeszgol válasza FіkuszKukіsz (#419) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi szépen! Ez hasznos és meglepő (nem tudtam) információ volt számomra. Akkor visszatért a Lumia 630-ban akalmazott módszer, csak annál működik asztalra letéve is. Ez a jövő? :)

atosan, köszi neked is. És már az S20 FE-ben is ez volt. Hihetetlen!

[ Szerkesztve ]

(#422) macilacus válasza FіkuszKukіsz (#419) üzenetére


macilacus
senior tag

Sajnos csak magyarul tudok így ez a videó nekem nem sokat mond, viszont a megfelelő programok kiírják milyen szenzor van benne. Én az Elixir2 pro változatát használom és azzal még próbálható is a szenzor.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#423) macilacus


macilacus
senior tag

Lenne egy kérdésem amit azért teszek fel hátha van aki ismeri mind a két telefont.
Szerintetek melyik telefon éri meg jobban.
Samsung Galaxy A52 (5g) vagy LG Velet (4g)
Előre is köszönöm a válaszokat.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#424) zzola válasza macilacus (#423) üzenetére


zzola
félisten

Itt azt a választ fogod kapni, hogy a Samsung!
:))

(#425) Sgr_A válasza macilacus (#423) üzenetére


Sgr_A
addikt

Lg- csak akkor venném ha nagyon akciós
Beigérték a frissítést rá, aztán vagy lesz vagy nem

(#426) janeszgol válasza macilacus (#423) üzenetére


janeszgol
félisten

Őszinte leszek veled. A Velvetre ígértek frissítést, amiből nem tudni mi valósul meg. A Samsungnál nagyobb az esély, hogy tudják ezt tartani.
A Velvetben jobb az SoC, és természetesen minden hozzá kapcsoló elem (BT, wifi, gms stb).

Az A52 mellett szól még az 5G (bár a Velvetből is van ilyen), a jobb kamera.

Mindkét teló pofásan néz ki. A Vetvel 4G és az A52 5G között én az utóbbit venném. És nem azért, mert itt beszéljük meg ezt.

(#427) macilacus válasza janeszgol (#426) üzenetére


macilacus
senior tag

Az 5g nekem nem fontos és bár a Velet kamerája gyengébb, a tesztek, vélemények alapján, még a tűrhető kategória. A frissítésekről azt mondják 3 évig jönnek a Veletre, de nekem ez is másodlagos, tehát nem zavar ha nem jön. A többiben a Velet jobbnak tűnik. Illetve az aksija ha jól emlékszem még gyengébb.
Szerintem estére eldől melyik lesz :DDD sok függ az ártól és a konstrukciótól, majd meglátom. :Y

A többieknek is köszönöm a választ :))

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#428) janeszgol válasza macilacus (#427) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha az 5G, a frissítések másodlagosak, illetve a kamera is megfelel, akkor a Velvet. :)
Pont azokat húztad le, amitől az A52-t venném.

(#429) zzola válasza macilacus (#427) üzenetére


zzola
félisten

Velvet mellet a SD845 szól és ki is fújt. Kb. mint a Xiaomi.
Specs alapján szinte mindenben lenyomja a Samsung.
De ha neked az tetszik, vedd azt.
:)

[ Szerkesztve ]

(#430) sbalu1


sbalu1
senior tag

Kezd elmenni a kedvem az A52-től.

(#431) zzola válasza sbalu1 (#430) üzenetére


zzola
félisten

Miért?

(#432) sajby válasza FіkuszKukіsz (#419) üzenetére


sajby
senior tag

De baro,ez nekem új volt :D

(#433) TTomax válasza kugli (#408) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egyebekben?Mert ott nincs,persze helyesen,mert nincs is....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#434) sbalu1 válasza zzola (#431) üzenetére


sbalu1
senior tag

Mostanában írtatok pár dolgot ami nem tetszik.

(#435) zzola válasza sbalu1 (#434) üzenetére


zzola
félisten

Nemrég jött ki a készülék, még pár frissítés kellhet, hogy javítsák a hibákat...

(#436) DrDobos válasza TTomax (#402) üzenetére


DrDobos
őstag

Hol tudom megnezni ezt a fejlesztői beállításokban?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#437) DrDobos


DrDobos
őstag

+ bocsi a re-ért: kijott az aprilisi frissitesi csomag, ~900MB.

Samsung Galaxy A55 5G

(#438) zzola


zzola
félisten

5G-re.

[ Szerkesztve ]

(#439) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Az aprón árulnak 4g és 5g verziót is, 75, illetve 79-ért doboz nélkül. (ez mondjuk érdekes) több darabot is. Azt írják "üzletből". Esetleg van olyan aki vásárolt innen?

(#440) batai15


batai15
félisten

Néztem élőben a telefon , eléggé szimpatikus. Kamera lyukat nem lehet eltüntetni mint régebben ? Nem találtam meg ezt az opciót.

(#441) zzola válasza batai15 (#440) üzenetére


zzola
félisten

Mire gondolsz?

(#442) zzola válasza Bagoly01 (#439) üzenetére


zzola
félisten

Az ilyenek szerintem felejtősek!

(#443) Bahama


Bahama
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja van nekem is ilyen "sima" 4g-s változat.
Szeretem is meg minden ok, de a mai napon azt vettem észre hogy ferde a power gombja.
Találkozott már valaki ilyennel? Olyan mint ha az egyik széle be lenne ragadva. Teljesen jól működik, de engem viszont nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#444) batai15 válasza zzola (#441) üzenetére


batai15
félisten

Arra amit le le írtam :U
Legtöbb rendszerben , így a one uiban is lehetett szoftveresen rejteni a kamera lyukat .

[ Szerkesztve ]

(#445) TTomax válasza DrDobos (#436) üzenetére


TTomax
nagyúr

Itt találod.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#446) petya2012 válasza TTomax (#445) üzenetére


petya2012
őstag

Hali

A72-őn ezt a fejlesztőit hol kell bekapcsolni?

köszi

(#447) DrDobos válasza TTomax (#445) üzenetére


DrDobos
őstag

Teszteltem, mukodik, nem dobja le 120hz-rol 60ra jatek utan sem. COD kozben persze 60hz.

Samsung Galaxy A55 5G

(#448) Bagoly01 válasza zzola (#442) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Sajnos több mint valószínű.

(#449) atosan válasza batai15 (#440) üzenetére


atosan
addikt

És tényleg, én sem találom ezt az opciót. Igaz nem is szoktam használni.

Maine coon

(#450) zzola válasza atosan (#449) üzenetére


zzola
félisten

Mert nincs ilyen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.