Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) gerner1 válasza gerner1 (#1200) üzenetére


gerner1
veterán

Aki esetleg ODIN -nal feltette ezt a 14 -es OXM-release -t, az ugyan ezzel a a lehívó kóddal (SER) & módszerrel, telepíthetí az első frissítését (14-es droid) is (*6EXA1), amit a napkban kezdtek el osztani.

Ugyanakkor, a többi régiókódokra továbbra sem osztják, még.

(#1202) gerner1 válasza gerner1 (#1201) üzenetére


gerner1
veterán

Újabb 14-es OXM release -t kezdtek el osztani, ezúttal SKZ régiókódra (*6EXB3). Így, a már említett módon, az is letölthető & telepíthető .

(#1203) gerner1


gerner1
veterán

Az OTA-szerverek, elkezdték osztani ezt az új "U" -jelölésű OXM frissítést (*6EXB3 ) EUX & EUY régiókódokra.

Droid 14 & ONE UI 6 update.

(#1204) gerner1 válasza gerner1 (#1203) üzenetére


gerner1
veterán

Aki esetleg korábban CSC -t váltott XID -re a natív hívásrögzítő miatt... - szintén megkezdődött az azt a régiót (is) lefedő OLE firmware 14 -es verziójának (*6EXB3) az osztása.

(#1205) Franklin válasza gerner1 (#1204) üzenetére


Franklin
addikt

Köszi az infókat!

Aki esetleg már feltette, mik a tapasztalatok? Akksiidő, gyorsulás, lassulás, ilyesmi?

(#1206) sinci01


sinci01
aktív tag

Tegnap megjött a hivatalos frissítés, fel is ment, még érdemi tapasztalatom nincs róla.

(#1207) sbalu1


sbalu1
senior tag

Sziasztok, tudja valaki, hogyan lehet aktiválni, engedélyezni a samsung gyári automatikus hìváströgzìtőjét az A52-őn?Többféle külső alkalmazást próbáltam már rá, de azok vagy nem, vagy csak ideig-óráig működtek.

(#1208) gerner1 válasza sbalu1 (#1207) üzenetére


gerner1
veterán

ODIN -nal felteszel egy OLE firmware -t, amellyel XID lesz az aktív-CSC -d, és azzal megszűnik a funkció régiókód miatti letiltása. Lehet úgy is, hogy minden marad a helyén, nem kell újra belakni.

(#1209) sbalu1 válasza gerner1 (#1208) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz, ez nem érinti a root-ot?Valamint honnan lehet ezt beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#1210) gerner1 válasza sbalu1 (#1209) üzenetére


gerner1
veterán

Segítek.

A hardware -s knox -ot nem érinti, nem billenti *1-es értékűre. Így, marad a garancia is (akinek még van...) .

"Valamint honnan lehet ezt beszerezni?"
Amúgy már kérdezted ezt (is...) .... - de elvetted a megoldást. : LINK

De, itt van még 1x : LINK
* Amewnnyiben pedig, a belakott állapot megtartása =cél.... ⇒akkor az ODIN -os leírásból ( *Firmware Telepítés) a ➌/Ⓐ pontban leírtakat választod.

A kapcsolódó BL-értékkel összefüggő tudnivalókat pedig, amúgy kérdezted már (bár, szerepel bennük az is...) .👍

[ Szerkesztve ]

(#1211) gerner1 válasza gerner1 (#1210) üzenetére


gerner1
veterán

Most, az SM-A525F -re érvényes régiókódokat átfésülve, lehet, hogy van a másik megoldás is, amellyel nem kell firmware -t váltani ( OXM -ről ⇒OLE -ra...), hanem ezzel a lehetőséggel: LINK .... ⇒ át-állítod az aktív-CSC -det ⇒SEK -re.

Ezt (⇑), ennél a készüléktípusnál, én még nem próbáltam, de más Samu típusokkal igen, és azok topikjaiban több helyen is szerepel (ahol szinten benne van az OXM firmware -ben !), hogy SEK -re állítva is megszűnik a korlátozás.

*Szintén megmarad a garancia....

(#1212) sbalu1 válasza gerner1 (#1211) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz, próbáltam más módszerekkel megoldani, de nem sikerült.

(#1213) sbalu1 válasza gerner1 (#1211) üzenetére


sbalu1
senior tag

Tegnap feltettem a legújabb OTA frissìtést, úgy tűnik ez single csc kódos.

(#1214) gerner1 válasza sbalu1 (#1213) üzenetére


gerner1
veterán

Biztosan nem. Ennél a készülék-típusnál, az OXM= multi-CSC. & a többi is az, mivel ehhez, nincsen egyetlen single-CSC -s firmware sem.

Az S7 -nél volt single (plö egy idő után, ott, a XEH), ahol a firmware CSC-je & ami benne van CSC kód= egyezik. Ettől "single" ....

[ Szerkesztve ]

(#1215) sbalu1 válasza gerner1 (#1214) üzenetére


sbalu1
senior tag

Oké, biztosan igazad van, a phone info aktìv CSC- nek esetemben természetesen EUX-ot ír ki, az elérhető CSC rovat üres.

(#1216) gerner1 válasza sbalu1 (#1215) üzenetére


gerner1
veterán

Már, ez előtt ~3-4 éve is pontaltan volt az az APP. Nem fejlesztik...

Ugyanakkor, bármikor, bármelyik Samu -n lehívható a releváns, valós adat , hogy mi is(?) a készüléken futó firmware valós kódja: LINK
Ezt pedig, ugye egyszerűen össze lehet vetni az aktív-CSC -nk kódjával....

Vagy, ott van például a sammobile, amely szintén használható arra, hogy megvizsgálhassuk, hogy egy-egy multi-CSC -s firmware, mely régiókódos készülékeken fut (tehát minden régión ugyan az...), még (?) .
Ez (⇑), például az SM-A525F & OXM-firmware esetében ez : LINK

(#1217) sbalu1 válasza gerner1 (#1216) üzenetére


sbalu1
senior tag

Akkor, ha jól értem a SamFW Tool 4.9 verziójával kell az EUX CSC kódomat átírni az általad emlìtett SEK CSC Ukránra a leírtak szerint és akkor a telefon appban megjelenik a hìvásrőgzìtés információ és a készülék egyéb opcióit, rootolatlanságát nem fogja befolyásolni?

(#1218) gerner1 válasza sbalu1 (#1217) üzenetére


gerner1
veterán

Igen.

Most látom, hogy a FW-valós kódja link nem jó .... - mea culpa...

Helyesen ez: LINK

[ Szerkesztve ]

(#1219) sbalu1 válasza gerner1 (#1218) üzenetére


sbalu1
senior tag

Azért onnan is le tudtam tölteni.Köszönöm a segítségedet.Még valami, a változtatás az OTA frissétéseket nem lövi ki?

(#1220) gerner1 válasza sbalu1 (#1219) üzenetére


gerner1
veterán

Nem. Annyi különbség lesz, hogy az OXM frissítések majd akkor fognak érkezni, amikor azt SEK -re is osztani kezdik .

(#1221) sbalu1 válasza gerner1 (#1220) üzenetére


sbalu1
senior tag

Értem, még egyszer köszi az infókat!

(#1222) sbalu1 válasza gerner1 (#1220) üzenetére


sbalu1
senior tag

A SamFw Tool 4.9-ben a Change CSC menüpont az MTP fülben van.Odáig jutok el vele, hogy beolvassa a letező CSC listát, majd kiírja, hogy a COM4 port nem létezik, pedig előtte meg ugye használta.

(#1223) sbalu1


sbalu1
senior tag

No, többedik nekifutásra sikerült, megjelent a tárcsázóban a felvételi lehetőség.Köszönöm!

(#1224) gerner1 válasza sbalu1 (#1223) üzenetére


gerner1
veterán

Grat. 👍

Más típusokon, egyedül a VoWiFi -n felépült hívásokat nem veszi fel.

(#1225) sbalu1 válasza gerner1 (#1224) üzenetére


sbalu1
senior tag

Thanx!

(#1226) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nekem 2x fissített a telefon, öt napon belül.

[ Szerkesztve ]

(#1227) gerner1 válasza gyuri2008 (#1226) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben figyelemmel követted a release -ek azonosítóit, akkor képben vagy. 👍

(#1228) sinci01


sinci01
aktív tag

Az első bug, amit tapasztaltam az Android 14-el:
Ujjlenyomatos feloldást követően automatikusan, random elindul egy program, olyan is aminek nincs indító ikonja a kezdőképernyőn.

(#1229) gerner1 válasza sinci01 (#1228) üzenetére


gerner1
veterán

Semmi hasonlót nem vettem észre eddig. A miénken se rosszabb, se jobb nem lett.

- Melyik 14 -es fw.release -ről van szó az eddig kiadottak közül ?

- Milyen APP indul el? .... - Gyári Samu / Google, vagy 3rd-party ?

- Alap karbantartó műveleteket, milyen gyakorisággal ütemezetten szoktad elvégezni ?

[ Szerkesztve ]

(#1230) sinci01 válasza gerner1 (#1229) üzenetére


sinci01
aktív tag

- 1. OXM_EUX_14_00_26
- 2. össze-vissza bármelyik, de nem minden feloldásnál
- 3. passz :) 2-3 hetente

(#1231) gerner1 válasza sinci01 (#1230) üzenetére


gerner1
veterán

Nálunk, az eddig kiadott *6EXA1 & *6EXB3 fw.release -ek egyikével sem volt & nincs, hasonló sem. Készülék aktív-CSC szintén: EUX .

Nálunk 4naponta van karbantartás, de ha fw.update érkezik közben : akkor +1 beiktatva.

(#1232) gerner1


gerner1
veterán

Az OTA-szerverek, elkezdték osztani egy új "S" -jelölésű OXM frissítést (*6EXC3 ) EUX & EUY régiókódokra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.