Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) DrDobos válasza tutis (#1100) üzenetére


DrDobos
őstag

Értem. :) Nekem boven eleg ez a kamera, es muszaj lesz szivem megbontani a telefont az uj akksiert :B viszont igy bukom a vizallosagot valszeg :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1102) tutis


tutis
őstag

Android 13 óta a messenger nekem utólag is jelzi az üzenetet. Azaz irnak, elolvasom, majd kicsivel kesobb feldobja az uzenet jelzőt a már elolvasott üzenetre. Nalatok nincs ilyen?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1103) Franklin válasza tutis (#1102) üzenetére


Franklin
addikt

Eddig nekem nem csinálta, de mióta olvastam a kommentedet, azóta nekem is :D

(#1104) PistiSan válasza tutis (#1102) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam is csinálja, illetve néha úgy belassul, mintha aktív lenne az enrgiatakarékos mód, akadozik a kijelző... ha pár percig nem piszkálom, magától helyre jön. Remélem javítják.

(#1105) tutis válasza PistiSan (#1104) üzenetére


tutis
őstag

elég bugos kezdés...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1106) tutis válasza DrDobos (#1101) üzenetére


tutis
őstag

vízállóság szerintem megmarad ha jó minőségű ragasztót használsz.
Ahogy nézegetem a A54 híreket, meg árakat, lehet nálam is előbb akksicsere lesz mint új telefon

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1107) DrDobos válasza tutis (#1106) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen.. nem mondom, olykor megmegröccen, de kibirom bőven. Azert nem akarok 200at kiadni, hogy masfel ev mulva az is megmegröccenjen. Valamivel jobb lesz az akksi, meg a proci.. de ahogy neztem a rendert, nagyobb káva es kisebb kijelzo? Ezzel engem nem vettek meg, de persze majd meglatjuk marciusban hogy valojaban mi lesz ebből. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1108) T-master


T-master
tag

Sziasztok,

Kb. 3 hete csinálja a telefonom, hogy ha hívnak nem csörög, csak kapok egy sms-t, hogy van nem fogadott hívásom. Próbáltam gyári visszaállítást, de nem segített. Azt vettem észre, hogy akkor csinálja, ha már egy ideje nem nyúltam hozzá.
Más is tapasztalt ilyet?

(#1109) gerner1 válasza T-master (#1108) üzenetére


gerner1
veterán

5G kiépítés miatti hálózati anomáliák ...

(#1110) T-master válasza gerner1 (#1109) üzenetére


T-master
tag

Akkor is ha az enyém csak 4G-s?

(#1111) gerner1 válasza T-master (#1110) üzenetére


gerner1
veterán

80+% -ban, a meglévő 4G -re építik (DSS 5G) az új generációs hálózatot, így igencsak érinti a meglévő 4G -t.

Ne felejtsük el, hogy a 3G -t pedig, vagy már lekapcsolták, vagy éppen folyamatban van, így híváskor ha éppen nincsen/vagy nem szolgál ki a torony VoLTE -val, akkor fallback van ⇒2G -re, amely miatt -az aktuális térerő függvényében- hosszabb ideig tart a hívásfelépülés.
Ugyanakkor, az egyenlet része a vonal végén lévő másik fél is, aki ha szintén mobil-hálózatos, akkor nála, ugyanezek, szintén tovább növelhetik a hívásfelépülés idejét, tehát a vizsgálatból az sem hagyható ki...

(#1112) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Az lenne a kérdésem, ha létrehozok egy biztonságos mappát, amibe fényképeket helyezek el, akkor a mappa tartalma láthatóvá válik e ha pc-re csatlakoztatom a telefont USB-n? Vagy ott is rejtve marad, és továbbra is csak a telefonon lesz elérhető?

(#1113) tutis válasza sinci01 (#1112) üzenetére


tutis
őstag

rejtve marad.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1114) vbandit


vbandit
tag

Sziasztok, találkozott már valaki olyannal, hogy nem elérhető a recovery mode a telefonon?
Nyomtam a bekapcs+ hangerő fel gombot jó hosszan, aztán próbáltam a bekapcs + hangerő le gombbal is,de semmi. Kb 20x indítottam így újra...de nem tudok belépni. A telefon újkora óta az enyém,nem raktam ra semmi extra védelmet nincs rootolva sem. Nincs ötletem...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#1115) gerner1 válasza vbandit (#1114) üzenetére


gerner1
veterán

Így próbáltad: LINK ?

A "bekapcs + hangerő le" = ODIN (Dawnload) MODE az összes Samsung -on ...

[ Szerkesztve ]

(#1116) vbandit válasza gerner1 (#1115) üzenetére


vbandit
tag

Pont ez a videó alapján probáltam. Nem jön be a recovery menü. Simán csak bekapcsol a telefon.

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#1117) gerner1 válasza vbandit (#1116) üzenetére


gerner1
veterán

Korábban sikerült már ?
. Sok múlik a gombok lenyomásának sorrendjén + az USB csatlakoztatás (a PC -hez..) időzítésén ...

(#1118) vbandit válasza gerner1 (#1117) üzenetére


vbandit
tag

Köszönöm szépen a segítséget, sikerült.😀
Az volt a kulcs,hogy számítógéphez kellett csatlakoztatni,a töltő nem volt elég!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#1119) Salamander


Salamander
junior tag

Erre a telefonra melyik a jelenleg ajánlott gcam?
Android 13-as, oneui 5, utolsó sw van rajta.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#1120) tutis


tutis
őstag

a beszédhangszóró, (tehát ahol hallom a másik felet) nwgyon halk teljes hangerőn is. Ki tapasztalt már ilyet? Van rá megoldás?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1121) gerner1 válasza tutis (#1120) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben minden hívás -kivétel nélkül- olyan, akkor szerviz.
Ugyanakkot, ha nem, akkor hálózati anomáliák a szolgáltatói, vagy a vonal másik végén lévő oldalán.

(#1122) tutis


tutis
őstag

minden hivás, de az ok banális. fogpiszkálóval megkapargattam, kitosztitottqm a keskeny hangszóró sávot. bekoszolódott, sejtem is kitől. üvegfólia van rajta, es használtam folyadékot a fólia széle alá kitöltésnek. tippre ez folyhatott oda és kötött meg.. illetv zsebben hordástól kosz. szóval most újra jól szól. Akinek ilyen van akkor takarítsa ki a felső hangszóró sávot. Alig látni a sávot, de sajnos be tud koszolódni.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1123) olahdave


olahdave
tag

Sziasztok,
be tudom valahol állítani, hogy egy új névjegy létrehozásakor hová mentse vagy mi legyen az alapértelmezett?
Jelenleg a telefonra menti és utána szoktam átmozgatni.

(#1124) T-master válasza olahdave (#1123) üzenetére


T-master
tag

Bal felső sarok, lenyíló menüben ki tudod választani.

(#1125) olahdave válasza T-master (#1124) üzenetére


olahdave
tag

Basszus ott pont nem néztem, én a névjegyzék beállításaiban vesztem el. :W
Köszönöm! :R

(#1126) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. A lassított felvétel készítéssel kapcsolatosan lenne problémám. ELindítom a felvételt, és a visszajátszáskor változik a lejátszási sebesség, hol normál sebességgel játsza le, hol lassítottan. Teljesen random módon változik a sebesség. Ez miért van, hogy nem folyamatosan lassított a lejátszás? Nem a szuper lassított móddal van a baj, hanem a sima lassított felvétellel. KÖszi

(#1127) PistiSan válasza sinci01 (#1126) üzenetére


PistiSan
addikt

Most csináltam egy tesztet, 4-5mp alatt lett egy majd 1 perces videó készült. Végig lassított maradt. Nem szoktam ezt a funkciót használni, ezen kívül más tapasztalatom nincs.

(#1128) sinci01 válasza PistiSan (#1127) üzenetére


sinci01
aktív tag

Köszönöm, közben rájöttem, megtaláltam a szerkesztésben lehet állítani a lassítást, hogy a video melyik része legyen lassítva, így akár az egészet tudom lassítva lejátszani. Érdekes, hogy alapból nem az egészet játssza le lassítva, de végül is a probléma megoldódott. :)

(#1129) tutis


tutis
őstag

frissítés óta van ez az appcloud az értesítési sávban, mi ez és hogy lehet onnan eltávolítani? Az érestéseket már letiltottam, de a sávban akkor is ott van

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1130) gyuri2008 válasza vbandit (#1114) üzenetére


gyuri2008
veterán

A telefont rá kell dugni a számítógépre...

(#1131) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Vásároltam egy 3,5-es jack csatlakozóba illeszthető infra red vezérlőt, de sajnos nem érzékeli a telefon. Ezt valahol külön be kell állítani? Infrás klímát szeretnék távirányítani mobillal, de sajnos nem működik. Applikációt letöltöttem, de nem ad ki fényt a dióda. Mi lehet a baj? Köszi

(#1132) DrDobos válasza sinci01 (#1131) üzenetére


DrDobos
őstag

SmartThingsben sem latod? :F mas telefonnal? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#1133) gerner1 válasza sinci01 (#1131) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben, nem a tok miatt nem tud megfelelően illeszkedni az aljzatban, akkor simán lehet, hogy az is egy "AS" példány. Pár éve, egy több darabos rendelésünkben, nekünk is volt ilyen.

A hozzá tartozó 3rd-party APP engedélyei is rendben ?

[ Szerkesztve ]

(#1134) sinci01 válasza gerner1 (#1133) üzenetére


sinci01
aktív tag

Azt nem is néztem, mindjárt utána nézek. Köszi az ötletet.

(#1135) sinci01


sinci01
aktív tag

Sajnos sehogy sem megy, valamint a fiam telefonján sem. (Redmi 9)

(#1136) honcsi


honcsi
csendes tag

Sziasztok! Lányom A52-es telcsije reggel lefagyott, azóta egyszer sikerült bekapcsolni, azóta semmi, illetve egyszer kijött egy nagyon színes képernyő, ami nem sok bizakodásra ad okot. Az akku 90-100% között volt. Ha töltöttük akkor jelezte, hogy tölt de nem mutatta a töltés ikont. Próbáltam a bekapcs gomb + hangerő le/fel de csak néha rezzen egyet. Mi a túró lehet? :F

(#1137) honcsi válasza honcsi (#1136) üzenetére


honcsi
csendes tag

Ilyen volt a képernyő.

(#1138) tutis válasza honcsi (#1136) üzenetére


tutis
őstag

rakd töltőre, hagyd rajta kicsit, majd utána próbáld bekapcsolni, nálam is volt már ilyen 3x.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1139) honcsi válasza tutis (#1138) üzenetére


honcsi
csendes tag

Közben elvittük szervízbe hogy mit mondanak rá. Valami panelhoz kapcsolódó kábel szakadt meg… :/

(#1140) sbalu1


sbalu1
senior tag

Szerintetek érdemes az A52- ön az Android 11-et felfrissiteni Android 12-re?

(#1141) gerner1 válasza sbalu1 (#1140) üzenetére


gerner1
veterán

Neked kell tudni, a saját preferenciáid szerint.

Ugyanakkor, ha az első 12-es release -t rakod fel, arról még vissza lehet térni az utolsó 11-esre, akár újrabelakás nélkül is....

(#1142) sbalu1 válasza gerner1 (#1141) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem tudom milyen release lenne a 12-es, OTA-án keresztül történne.Tartok tőle, hogy több problémát okozna nekem, mint hasznot, ezért édeklődnék előtte, hogy aki felrakta, milyen pro- kontra tapasztalata van vele kapcsooatban?

(#1143) gerner1 válasza sbalu1 (#1142) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben többen elégedettek, akkor azzal biztosítottnak látod a magad aspektusából is?
Vagy fordítva... - biztosan Te is elégedetlen leszel, ha többen ilyen tartalmat írnak ?

Szerintem, ha bizonytalan vagy, és nem tudod eldönteni, és csak az 'OTA-vonalat' látod magadnak használhatónak, akkor inkább ne frissíts, mert abvan nincsen garantálva a: nem tetszés esetén történő visszatérés lehetősége...

[ Szerkesztve ]

(#1144) sbalu1 válasza gerner1 (#1143) üzenetére


sbalu1
senior tag

Igen, az OTA-nál a visszalépés lehetőségének a megvonása a legrosszabb, viszont a legegyszerűbb frissítési mód is.Természetesen elolvastam milyen újìtásokat tartalmaz a 12-es, de az egyéni vélemények persze más aspektusúak és ki tudom szűrni belőle a számomra fontos dolgokat.

(#1145) gerner1 válasza sbalu1 (#1144) üzenetére


gerner1
veterán

Biztosan lesz, aki még valóban használhatóan emlékszik a 11 vs 12 különbségekre annak fényében, hogy a többség szintén nem tegnap óta már 13 -ast használ.

(#1146) sbalu1 válasza gerner1 (#1145) üzenetére


sbalu1
senior tag

Köszönöm a válaszodat!

(#1147) sbalu1


sbalu1
senior tag

Még valami, elegendő az A52 hardvere az Android 12-13 zökkenőmentes futtatásához?

(#1148) gerner1 válasza sbalu1 (#1147) üzenetére


gerner1
veterán

Gondolom, ha nem volna elég, akkor ez a topik is tele volna ezzel kapcsolatos panasz cunamikkal...

Ha bizonytalan vagy, akkor ne frissíts. Vagy, ott van a 'nem-OTA -s' frissítés lehetősége, hogy kipróbálhasd a 12 -st.👍

(#1149) sbalu1 válasza gerner1 (#1148) üzenetére


sbalu1
senior tag

O.K.

(#1150) sbalu1 válasza sbalu1 (#1149) üzenetére


sbalu1
senior tag

A Smart Switch által felajánlott PC-és frissítés utólag downgradelhető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.