Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) DrDobos válasza pusszycat (#500) üzenetére


DrDobos
őstag

Vagy a SIM kartya cseréje is tobb mint valoszinu megoldana a problemat.. :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#502) pusszycat válasza DrDobos (#501) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolod, h nem mindig érintkezik rendesen?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#503) Szellem. válasza DrDobos (#501) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én megcsináltattam a SIM cserét, az sem oldotta meg.

(#504) DrDobos válasza Szellem. (#503) üzenetére


DrDobos
őstag

:F :F :F akkor nem tudom. Annyira tipusos lenne pedig, hogy azt hiszem azt irtad hogy neten valo telefonalaskor jól mukodik.. :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#505) Szellem. válasza DrDobos (#504) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én megbékéltem vele. :R

(#506) YLi válasza oxide83 (#499) üzenetére


YLi
tag

Ez ilyen, ha erre gondolsz:
[link]

(#507) kekizs


kekizs
csendes tag

sziasztok.

Ha játékra nem használnám a telefont szerintetek érdemes a 8/256-ra befektetni?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#508) DrDobos válasza kekizs (#507) üzenetére


DrDobos
őstag

Szia.
Tekintve hogy a 8/256ot tudtommal hivatalos forrasbol nem tudod megvasarolni, en nemmel szavazok.

Samsung Galaxy A55 5G

(#509) t72killer válasza kekizs (#507) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem, SoC limitált még vastagon.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#510) batai15 válasza kekizs (#507) üzenetére


batai15
félisten

Nem a soc miatt .

(#511) kekizs


kekizs
csendes tag

Köszi válaszokat akkor marad a 6/128. A 8/256-t több "megbízható" webshop is árulja az árukereső szerint, ezért merült fel a kérdés

(#512) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Asszony A52-esére rakattunk ClearPlex fóliát az MM-ben és az a probléma állt elő, hogy ahol eddig néztünk tokot a telcsire, az mind olyan volt, hogy a tok széle felnyomta a fólia szélét, ezért nem vettük meg.

Szóval aki rakatott rá ClearPlex fóliát, annak milyen tok vált be :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#513) pusszycat válasza Donki Hóte (#512) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kell írja a toknál, h fólia kompatibilis. Annyit kell csak megnézni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#514) zzola válasza Donki Hóte (#512) üzenetére


zzola
félisten

Nillkin Frosted tok Samsung Galaxy A52. Ez egy kemény műanyag tok, túlnyúlik a kijelző síkján, nem hajlik rá, így bármilyen fóliát rakhatsz a kijelzőre, ez a tok nem fog hozzáérni.

(#515) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Köszönöm a tokkal kapcsolatos javaslatokat.

Felmerült még egy kérdés.

Beállítottam neki az AOD-t, de azt vette észre, hogy egy éjszaka alatt sokat merült az akku.

Átlagban egy éjszaka alatt mennyit eszik az AOD?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#516) t72killer válasza pusszycat (#513) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Erre kíváncsi leszek, ha megjönnek a cuccok. Ilyen tokunk van.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#517) DrDobos válasza Donki Hóte (#515) üzenetére


DrDobos
őstag

A kérdésesre nem tudok valaszolni, de erdemes ugy beallitani hogy ejszaka ne menjen feleslegesen.

Samsung Galaxy A55 5G

(#518) Dimond G válasza Donki Hóte (#515) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem reggel 5-től este 22 óráig megy. Éjjeli merülés 2-3%.
(csak a Bluetooth megy)

(#519) Donki Hóte válasza DrDobos (#517) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nyilván mindenkinek mást jelent a felesleges járatás az AOD esetében.

Nekem pl. éjszaka is megy az S9Plus telefonomon, hogy ha ránézek, akkor tudjam, hogy mennyi az idő.

Persze, ha mondjuk este 11 és hajnali 5 között kikapcsolom az AOD-t, akkor is tudom a telefonra ránézve, hogy mennyi az idő, mert ha nem látok rajta semmit, az azt jelenti, hogy elmúlt 11 óra, de még nincs 5 óra :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#520) Sgr_A válasza Donki Hóte (#519) üzenetére


Sgr_A
addikt

Éjjel aludni kell nem a telefonodat kukkolni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#521) pusszycat válasza Donki Hóte (#519) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem csak akkor mutatja ha rákoppintok. Igy sokat megspórolsz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#522) Donki Hóte válasza pusszycat (#521) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hehe, de ha nem megy rajta az AOD tehát nem látom a telefont, akkor a sötétben honnan tudjam, hogy hova kell koppintani, hogy lássam :F

Ördögi kör ez :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#523) DrDobos válasza Donki Hóte (#522) üzenetére


DrDobos
őstag

Ilyenkor jön a..

-Aaahj hany ora???! Kikapcsoltam az AOD-ot, eletem legrosszabb dontese volt..hol a telefon egyaltalan.......??! .....Hi Bixby, ... ;]

Samsung Galaxy A55 5G

(#524) Bahama


Bahama
aktív tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki hozzám hasonlóan olyat, hogy a hátlapon a samsung felirat fölött kb 2 ujjnyival finoman be lehet nyomni a műanyagot?

Olyan érzés mint ha lenne pár mm hézag a műanyag és alatt lévő akku között.
Ha az ember fény felé fordítja akkor látszik is ahogy horpad az anyag. Nem kell hozzá erő csak egy kis minimális nyomás kb mint egy egér gomb lenyomáshoz.
Engem fekvő használat közben eléggé zavar, mert ott támasztom meg a jobb mutató ujjam, és szinte folyamatosan érzem.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#525) sajby válasza Bahama (#524) üzenetére


sajby
senior tag

Ez már csak ilyen :D

(#526) elfelejtette válasza Bahama (#524) üzenetére


elfelejtette
veterán

Vidd be a szervízbe, hogy nyomják ki szilóval, oszt' jól van. :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#527) zzola válasza Bahama (#524) üzenetére


zzola
félisten

Ez sajnos ilyen. Nekem egy kemény tok van rajta, ha megnyomom a kikapcsoló gombot, tokon keresztül lehet éreni, hogy mozog a hátlap. Ezt gariba nem javítják...

(#528) Bahama


Bahama
aktív tag

Köszi a válaszokat! :R
Egy fokkal nyugodtabb vagyok, hogy ez nem csak nekem ilyen. Majd megszokom. Csak még új az érzés, és ilyenkor elég kritikus tudok lenni apró dolgok kapcsán is.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#529) sajby válasza Bahama (#528) üzenetére


sajby
senior tag

Régebben fel sem tűnt az ilyen,mikor minden plastik volt :D

(#530) 65535kk válasza Szellem. (#503) üzenetére


65535kk
kezdő

Tudhatni, hogy melyik szolgáltatónál vagy? Én telekomos, tehát ott tuti fellép időnként ez a probléma, két 4G simmel (pre- és postpaid) is próbálva. De nem állandó a recsegés.

(#531) erdeklodo21


erdeklodo21
újonc

Sziasztok!

Fura kérdés... a készülék oldalán a műanyag keretet mennyire érzitek, hogy szorosan "tapadna" a készülékhez?
1-2 napja vettem egy ilyen telefont, és láttam, hogy van rajta egy fólia a sarkán, a kereten, gondoltam még nem szedem le, amíg meg nem győződtem róla, hogy minden működik. Éreztem, hogy oldalt is van rajta fólia, de rossz volt hozzáérni, mert olyan volt, mint amikor már az edge-eken elengedett a kínai fólia a kerekített résznél, és érezted, hogy te nyomogatod hozzá.
Mivel ez már idegesített, le akartam venni a fóliát, és meglepődve láttam, hogy ez a fólia csak a sarkon volt, körben nincs is semmi! Nagyon fura érzés, főleg a bal oldalon, a gombokkal szemközt ropog és mozog, valamint a bekapcsoló gomb alatt kb 2cm-mel lehet érezni a rést a keret alatt.
Meg tudom szokni (úgyis jön a tok), inkább a vízhatlanság miatt aggódom.

Hasonló tapasztalatok vannak esetleg másnál?
Jó lenne tisztán látni, mert már küldöm is akkor vissza.

Köszi szépen.

(#532) atosan válasza erdeklodo21 (#531) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Biztos nincs ott a fólia? Nekem nem csak a sarkakon volt, minden oldalon.

Maine coon

(#533) erdeklodo21 válasza atosan (#532) üzenetére


erdeklodo21
újonc

Sajnos nem. Közben külföldi fórumokat olvasva ez úgy látszik, hogy nem egyedi probléma.
Ma megjött a tok, azon keresztül lényegtelen, de anélkül eléggé recseg-ropog az a két rész.
Pár szétszerelős videót megtekintve a vízhatlanságot ez talán nem befolyásolja, de azért ott lehet, hogy meg tud állni a víz és a por.

(#534) atosan


atosan
addikt

Hali
Ha jól emlékszem, valaki frissített pc-s Smart switch-el. Gondoltam kipróbálom. Van új frissítés, tovább, blabla elfogad és ez jön:
Ezt sem legörgetni, sem enterrel elfogadni nem lehet. Ha a jobb felső sarokban rányomok az x-re, akkor minden megy elölről. Nem látni a végét sem, kicsinyíteni nem tudom. Gondolom el kellene fogadni. Mi a teendő? Nem vagyok nagy pc-s.

Maine coon

(#535) Dominik9311


Dominik9311
újonc

Sziasztok,

Érdemes lenne galaxy s7 edge-t lecserélni a a52 5gre vagy a72 re?

(#536) MikeWazowski válasza atosan (#534) üzenetére


MikeWazowski
addikt

page down gomb, vagy kurzorral sem lehet görgetni? Esetleg end gomb?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#537) atosan válasza MikeWazowski (#536) üzenetére


atosan
addikt

Sajna egyik sem

Maine coon

(#538) MikeWazowski válasza atosan (#537) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De előtte egérrel rákattintottál arra a lapra, vagy szövegre?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#539) atosan válasza MikeWazowski (#538) üzenetére


atosan
addikt

Szoftver frissítésnél tovább, majd jön egy "eredeti kábelt használj, akku legyen feltöltve stb" ott elfogad és akkor ugrik fel ez az ablak. Mozgatni tudom, de csak a tetején a szélét lehet megfogni egérrel.

Maine coon

(#540) MikeWazowski válasza atosan (#539) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor nincs ötletem. :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#541) YLi válasza atosan (#534) üzenetére


YLi
tag

A tab-gombot nyomogasd majd enter.

(#542) atosan


atosan
addikt

Köszi mindkettőtöknek :R . Sajnos egyik sem használ.

Maine coon

(#543) macilacus válasza atosan (#534) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha jól értem az a baj hogy nem tudod a dokumentum alját sehogy megnézni és így a kezelő gombok sem látszanak. Ha ez a baj, akkor próbáld meg a monitor tájolását állóra fordítatni, akkor több függőlegest tud megjeleníteni.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#544) AMD Power


AMD Power
titán

Ma nekem is megjött ebből az 5G kiadás. Nagyon jó kis telefon! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#545) atosan válasza macilacus (#543) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, ez volt a megoldás :R

Maine coon

(#546) macilacus válasza atosan (#545) üzenetére


macilacus
senior tag

Örülök, hogy tudtam segíteni :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#547) AMD Power


AMD Power
titán

Az okos felvétel és a sima fénykép között mi a különbség?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#548) pusszycat válasza atosan (#545) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy Ctrl és a minusz gomb amivel kicsinyitel igy láthatová válik az alja. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#549) erdeklodo21 válasza Dominik9311 (#535) üzenetére


erdeklodo21
újonc

Szia!

Én pontosan ezt tettem (bár sima a52-re). Ha az akksi nem lett volna már nagyon ramaty állapotban az S7-esen, akkor még nem cseréltem volna le, de így rászántam magam. Egyelőre nem bántam meg. Egy funckió van S7-ben, amit hiányolni fogok, a véroxigénszint/pulzus mérést, mert azt legalább kétszer egy évben használtam :) :) :).

(#550) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos a smart switch nálam nem működik, folyton megszakad a kapcsolat a régi (A51) és az új telefon (A52) között. Tudtok-e esetleg egyéb alkalmazás alternatívát adatok átvitelére?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.