Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) gyuri2008 válasza diegho (#900) üzenetére


gyuri2008
veterán

A Samsung sestore elég hivatalos,gondolom én :F

(#902) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Lehet régebben nem volt nálunk hivatalosan forgalmazva 4G-s A52, de most már biztos van, hiszen a Samsung oldalán is jelzik. Viszont Magyarország tényleg nincs itt, de akkor mit forgalmaz a Samsung? Egyébként tapasztaltok hívásproblémát?

(#903) Rocker1 válasza pinnacle (#902) üzenetére


Rocker1
tag

Amióta megjelent itthon, hivatalosan forgalmazzák.
Firmware-t itt keresgélj, nincs régiókódja: [link]
Már ott az Android 12.

[ Szerkesztve ]

(#904) pinnacle válasza Rocker1 (#903) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor már hazai régiókód is van? Az volt a fura, mivel nincs, hívásproblémák lehetnek. Gondolom akkor már ezt is megoldották.

(#905) diegho válasza pinnacle (#902) üzenetére


diegho
nagyúr

Áprilisban vettem, a mobilaréna cikk után pár nappal a sestore-ban.

(#906) gerner1 válasza gyuri2008 (#899) üzenetére


gerner1
veterán

Ez, korábban, nem így volt. De, ha az valóban megáll, hogy a hivatalos Magyar vezérképviseletet ellátó cégen keresztül kerül forgalomba, vagy az azt értékesítő cég azonos forgalmazói jogosultságokkal bír, akkor jó esély lehet arra, hogy esetleg lesz hazai CSC kód, vagy idővel ~EUX lesz az is, ami eddig nem az ..

[ Szerkesztve ]

(#907) Rocker1 válasza pinnacle (#904) üzenetére


Rocker1
tag

Nem tudom, de a lányaimnak a Telenornál vásárolt telefonnak, EUX a régiókódja.
Nekik nincs szükség hívásrögzítőre.
Én S20+-on ezt használom: [link] Galaxy Store-ból letöltve, régió váltás nélkül. Bár mostanában halk a hívott fél hangja.

[ Szerkesztve ]

(#908) pinnacle válasza Rocker1 (#907) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek! Én is az ACR-t használtam, de most kipróbáltam a Cube Acr-t, egy kicsit mintha azon hangosabb lenne a másik fél. A52s-n is mehet a felvétel? Kérdeztem a topikjában, de még nem válaszoltak. Gondoltam lehet megvárom az A53-at, de ha jól látom azon sem lesz 4K/60fps videó, akkor meg mindegy.

(#909) PistiSan válasza pinnacle (#908) üzenetére


PistiSan
addikt

Meg a jack csatlakozót is lehagyták, nálam ez szempont volt.

(#910) svili


svili
tag

Sziasztok! Ma frissült az A52 telefonom android 12-re, és az 1More Stylish TWS bluetooth fülhallgatóm nem működik. Bár a Bluetooth kapcsolódó eszközlistában párosítottként szetepel, sőt a SmartThings-ben is szerepel, mint hangkimenet, de amikor próbálok zenét hallgatni, akkor a jobb fülhallgatóban csak halk cicergő zaj hallatszik.. A dolog pikantériájs, hogy egy Iphone 11-en gond nélkül működik..
Android 11-en semmi probléma nem volt vele, csa a 12-re történt frissítés után nem hajlandó szólni..
Előre is köszönöm a segítséget!

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#911) $atirka válasza svili (#910) üzenetére


$atirka
senior tag

Szia
Próbáltad már törölni a BT csatlakozásokból az eszközt és újra csati?
Esetleg eszköz firmware update, ha lehetséges?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#912) wzol válasza svili (#910) üzenetére


wzol
tag

Az új frissítés nem kezeli jól az aptX-et ("HD audio"-t). :( A fejlesztői beállításokban visszabutíthatod kikapcsolva a HD audio-t, SBC-t használva helyette, ami nemcsak gyengébb, de ahogy láttam minden újracsatlakozás után meg kell csinálni. A másik lehetőség az "A2DP herdver-teherment. kikapcs." bekapcsolása, ami megoldja, de okozhat akadásokat, szaggatásokat. A Samsung support szétteszi a kezét ("csinálj visszaállíást gyári beállításokra"). :U

(#913) DrDobos válasza wzol (#912) üzenetére


DrDobos
őstag

Eddig tudta a telefon az aptX-et?

Samsung Galaxy A55 5G

(#914) wzol válasza DrDobos (#913) üzenetére


wzol
tag

Igen, a fejlesztői beállításokban lehet váltogatni a mindkét eszköz által támogatott codekek között - alapból erre állítja magát ha lehet. Csak most nem nagyon van rendben. :( Rákeresve az "Android 12-re frissíve elmegy a Bluetooth hang" témára bőven volt találat.

(#915) pinnacle válasza PistiSan (#909) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez már biztos? Akkor nekem sem kell.

(#916) gyuri2008 válasza PistiSan (#909) üzenetére


gyuri2008
veterán

" jack csatlakozó" van rajta.............
A fűl hallgató csatlakozóra gondoltál?

(#917) #16377600 válasza gyuri2008 (#916) üzenetére


#16377600
törölt tag

De az A53-ról már lemarad,arról beszéltek az urak. :)

(#918) svili válasza $atirka (#911) üzenetére


svili
tag

Próbáltam, de nem használt..

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#919) svili válasza wzol (#912) üzenetére


svili
tag

Gordiuszi módon oldottam neg a problémát: van egy másik BT fülesem - E10 BT - igaz, ez nem "buds" kivitelű, de ugyanolyan jól szól és "csont nélkül" párosodott az A52-vel.. :C

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#920) pinnacle válasza gyuri2008 (#890) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Neked mi van beállítva a Hangforrásnál? A52s-nél van akinél nem rögzíti a másik felet a CubeACR.

(#921) gyuri2008 válasza pinnacle (#920) üzenetére


gyuri2008
veterán


Ez van beállítva és tökéletes,az A52 lte telefonnál.
12-es android van a telefonon.

(#922) pinnacle válasza gyuri2008 (#921) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor lehet érdemes több hangforrást is kipróbálni, mert nekem Voice communication (software)-re állította magát és az is működik.

(#923) gyuri2008 válasza pinnacle (#922) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor mi a gond?

(#924) pinnacle válasza gyuri2008 (#923) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Írtam, A52s-nél van akinél nem rögzíti a másik felet a CubeACR.

(#925) gyuri2008 válasza pinnacle (#924) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor ezt nem értem :F
A 12-es androidon meg működik rendesen?
Ki érti ezt?

(#926) pinnacle válasza gyuri2008 (#925) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez az. Igaz, még nem írta meg, hogy mi a Hangforrás nála. Úgy emlékszem régebben azon kellett állítani, ha nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#927) diegho


diegho
nagyúr

Másnak is használhatatlan lett a Bluetooth 12-vel? Semmit nem tudok lejátszani, mintha nem is létezne... YouTube videót akadozva kockánként játszik, ha Bluetooth fejhallgató csatlakozott.

(#928) DrDobos válasza diegho (#927) üzenetére


DrDobos
őstag

Nalam nincs gond vele :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#929) wzol válasza diegho (#927) üzenetére


wzol
tag

(#930) diegho válasza wzol (#929) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt láttam, van rá megoldás?

(#931) zzola válasza diegho (#927) üzenetére


zzola
félisten

Ez a hiba már a készülék megjelenésekor jelen volt. Bizonyos BT eszközöket nem kezel, nem csatlakozik.

(#932) diegho válasza zzola (#931) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam nem ez a baj.

(#933) sinci01


sinci01
aktív tag

Sziasztok. Van egy Samsung A3 2016-os telefonom, amin csináltam egy hard resetet. Indítás után kéri, hogy az előző fiókommal jelentkezzek be. Ez meg is történik, az új telefonom a kétlépcsős azonosítás során engedélyezem a továbblépést, majd azt írja az A3 hogy hiba történt, próbáljam újra. Már vagy 10x megcsináltam, de nem enged tovább. Hogyan tudok belépni, vagy használni a régi telefonom? THX.

(#934) Strangers


Strangers
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem! Nem tudja valaki hogy a bluetooth párosított eszközöket hogyan lehet törölni? Magát a bluetooth-ot lehet valahogy újra telepíteni? Van egy blue fülesem egyik napról a másikra nem működik együtt a telefonnal más telóval hibátlanul megy, az enyém is más fülessel, nem tudok másra gondolni csak a bluetooth-tal lehet valami ami ennek a fülesnek nem tetszik.

(#935) wzol válasza Strangers (#934) üzenetére


wzol
tag

Volt frissítés a telefonon? Esetleg: https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_a52_royal_cuvee/hsz_912-912.html

[ Szerkesztve ]

(#936) Strangers válasza wzol (#935) üzenetére


Strangers
tag

Igen!

(#937) Strangers válasza wzol (#935) üzenetére


Strangers
tag

Megoldódott a probléma ! Valóban a frissítés miatt volt gond, illetve olyan változás amit nem volt egyszerű megtalálnom de sikerült! :)

(#938) wzol válasza Strangers (#937) üzenetére


wzol
tag

Örülök :) Ha esetleg más, mint amit írtam, megosztod velünk? ;)

(#939) Strangers válasza wzol (#938) üzenetére


Strangers
tag

A bluetooth beállítások menüjében az " alkalmazások kiválasztása" menüt kell megnyitni és ott 6 alkalmazás kiválasztására van lehetőség, bekkel őket pipálni, csak így működik bluetooth eszköz, ez korábban nem volt az utolsó frissítés után lett erre szükség.

[ Szerkesztve ]

(#940) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv. Alkalmas ez a készülék A52 4G az eSim használatára? Köszi.

DIGI 500 ról 1000-re

(#941) gerner1 válasza szoszo75 (#940) üzenetére


gerner1
veterán

Nem.

(#942) gyuri81


gyuri81
veterán

Páromnak múlthéten vettem egy A52-t, de egyszerűen le vagyok döbbenve az akkumulátoron. Ilyen nem láttam még

(#943) mihail38


mihail38
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a Telenor -tól hozzam ki egy A52 de nincs rá szükségem és nem bontottam ki es igy szeretnék tovább adni rajta de biztosra nem tudom hogy független-e a készülék?
Köszönöm a segítséget! :R

(#944) sinci01


sinci01
aktív tag

Sziasztok. One Drive szinkronizációval kapcsolatban kérdeznék.
Mivel csak 5 GB tárhelyet ad a One drive, kikapcsoltam a szinkronizációt a fotókkal, viszont a telefonomról eltűntek a fényképek mappából a képek. Ha visszakapcsolom a szinkronizációt, akkor vissza hozta. Mit kell beállítani, hogy ne szinkronizáljon, de a képek maradjanak meg a telefonon? KÖszi.

(#945) mihail38 válasza sinci01 (#944) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én úgy csináltam, hogy le szedtem a képeket gépre és utána One Drive töröltem-szinkronizálást ki lőttem és vissza tettem a képeket gépről a telóra...és működik- szinkronizálás kikapcsolva azóta is ennyi

(#946) Rocker1 válasza mihail38 (#943) üzenetére


Rocker1
tag

A lányoméknak vettem tavaly, a Telenortól az független. OXM_EUX szoftververziós. Hátha itt jobban tudnak segíteni: [link]

(#947) mihail38 válasza Rocker1 (#946) üzenetére


mihail38
aktív tag

Köszönöm! :R
Akkor jól gondoltam :)

(#948) MrChris


MrChris
nagyúr

Kipróbálná valaki a MotionCam appot, hogy tud e raw videót rögzíteni stabilan 25fps-el ez a telefon?

(#949) sinci01 válasza mihail38 (#945) üzenetére


sinci01
aktív tag

Ok, ez lesz a megoldás, köszönöm.

(#950) Franklin válasza gyuri81 (#942) üzenetére


Franklin
addikt

Ja hát ha 3 nap alatt csak 4 órát használja, akkor persze, hogy sokáig bírja, de ez kb. minden telefonnál így van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.