Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) borand


borand
aktív tag

Hali! Kijelzőn van gyári fólia?

(#452) zzola válasza borand (#451) üzenetére


zzola
félisten

Nincs.

(#453) batai15 válasza atosan (#449) üzenetére


batai15
félisten

Rá gugliztam ,elvileg teljes képernyős alkalmazások és ott advenced settings.

(#454) batai15 válasza batai15 (#453) üzenetére


batai15
félisten

Majd valaki nézze már meg . :R

(#455) atosan válasza batai15 (#454) üzenetére


atosan
addikt

Én nem találok ott olyan lehetőséget.

Maine coon

(#456) macilacus válasza macilacus (#416) üzenetére


macilacus
senior tag

A teszte oldalon kivették a felsorolásból a közelség érzékelőt.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#457) macilacus válasza macilacus (#423) üzenetére


macilacus
senior tag

Végülis eldőlt a kérdés és Samsung A52 5g lett, tehát örömmel csatlakoztam a csapathoz.
Minden tanácsot így utólag is köszönök :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#458) batai15 válasza atosan (#455) üzenetére


batai15
félisten

Fenébe, na akkor nem lesz ilyen telefonom. :R
Szerk : goodlockot kéne még meg nézni ha meg tennéd egy Reddit post szerint azzal még mindig lehet.

[ Szerkesztve ]

(#459) YLi válasza batai15 (#458) üzenetére


YLi
tag

Nálam csak a NiceLock megy a GoodLock régió okán nem sikerült feléleszteni, de rá nézek.

(#460) YLi válasza YLi (#459) üzenetére


YLi
tag

NiceLock + MultiStar és múködik:

(#461) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van jó védőüveg a telóra? Oldalborda a52 5g-je hamarosan érkezik, szeretném ha eleve védőüvegesen szokná meg a telót :R.

Bőrtokot is nézünk hozzá, ezek manapság mennyire kompatibilisek a védőüveggel? öreg s7edge-emnél vagy üveg, vagy tok volt a történet, tokba pattintva gyorsan leszedte a tok tartószéle* az üveget :W ...

*

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#462) Bog válasza macilacus (#456) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, én voltam, figyelemmel követem a fórumot.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#463) batai15 válasza YLi (#459) üzenetére


batai15
félisten

Igen nice lock=goodlock .
Amúgy is eléggé jó dolog ez a nicelock .
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#464) macilacus válasza Bog (#462) üzenetére


macilacus
senior tag

Sejtettem a frissülést észrevéve :D de hát ilyen a jó házigazda nem :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#465) TTomax válasza petya2012 (#446) üzenetére


TTomax
nagyúr

Itt a build-et tapicskold amig ki nem nyilik.A beállitások legalján találod majd a fejlesztői beállitásokat.Beállitások/telefon névjegye/szoftver adatai/

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#466) batai15 válasza batai15 (#463) üzenetére


batai15
félisten

Néztem Galaxy s20fe-t ott még van gyárilag notch kitakaró opció.

(#467) TTomax válasza batai15 (#466) üzenetére


TTomax
nagyúr

Annak csak annyi lehet az oka,hogy nem volt android 11en.Android 11el minden galaxyból kikerült az opció. [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#468) macilacus


macilacus
senior tag

Van egy ilyen Type C kábelem, használtam már Huawei P Smart Z-vel, Xiaomi Mi 10T Lite-val,
egyiknek sem volt semmi baja vele, szépen töltött, számító géppel is szépen kommunikált mind a kettő, az A52 5g pedig kiírja, hogy nem támogatott eszköz. Ennek ellenére tölteni tölti rendesen, ugyanolyan volt és amper, és a feltöltési időre is ugyanannyit mond, viszont a géppel nem kommunikál.
Szerintetek mi lehet a baj?
A Xiaomival most is megnéztem és minden hibátlanul megy.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#469) TTomax válasza macilacus (#468) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam ugyanez van....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#470) zzola válasza macilacus (#468) üzenetére


zzola
félisten

Lehet a noname kábeleket nem csipázza! Nekem a gyárin kívül egy BlitzWolf van, azzal megy a gyorstöltés is, meg minden más is.

(#471) t72killer válasza zzola (#470) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elég gáz, amikor az USB-c bevezetésével anno esküdöztek, h na ez aztán mindennel IS kompatibilis lesz :W

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#472) TTomax válasza zzola (#470) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem gyári huawei kábellal csinálja,xiaomival nem... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#473) atosan válasza TTomax (#472) üzenetére


atosan
addikt

Szintén, Honor20 gyári kábellel. Gépre még nem tettem, de töltésnél kiírja.

Maine coon

(#474) zzola válasza TTomax (#472) üzenetére


zzola
félisten

:DDD
Lehet a kínai már nem jó neki....

(#475) Dimond G válasza macilacus (#468) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én a telefon dobozában hagytam a töltőt, kábelt! Most egy no name 30 wattos töltővel töltöm és anno vettem Xiaomi adatkábelt, ami hozzá van! Gyors töltéssel tölti, nem hisztizik!
A laptopba meg egy másik Type-C kábel van bedugva adatátvitelnek. Nem hisztizik! Csak a teló képernyőjét fel kell oldani, hogy lássam a két mappát!

(#476) macilacus


macilacus
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ.

Akinek szintén kiírja, hogy „nem támogatott eszköz” az azért használja töltésre?
Én tegnap úgy, hogy mellette ültem és csináltam a dolgaim, feltöltöttem vele a telefont és nem volt vele semmi gond, kb. annyira melegedet vele a telefon, mint a gyárival.

Annakidején három Type-C kábelt vettem, amikor ez első ilyen csatlakozású telefonom meglett.
Mindegyik MCDODO kábel.
Éjszakai töltésre: ezt, mert hosszú, és azért ahogy az alján a kábele nem dülöngél tartóba sem.
Kocsiba: ezt, mert a feltekert rugózós kábel nem lóg összevissza.
Számítógéppel való összekötésre: ezt
Az A52 5g kábele egy rövid sz**r, tudnám használni éjszakára, de rövid, és ugyanúgy rövid a géphez is a kocsiba meg az a feltekert rugózós tökéletes. Most vehetek új kábelt.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#477) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok. Azt szeretném megtudni, hogy dupla koppos zárás, ébresztés van a telefonon? Illetve ha telenornál vásárolt készülék fogadna 30-as kártyát is?

[ Szerkesztve ]

(#478) macilacus válasza gallimi (#477) üzenetére


macilacus
senior tag

A52 5g van dolga koppos lehetőség

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#479) TTomax válasza gallimi (#477) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen/igen

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#480) VillanyÁsz29


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Sziasztok.
Már korábban fontolgattam, hogy A52-re váltok, most úgy összességében szeretném kérni a véleményeteket, hogy megéri, jó vétel lenne?

(#481) batai15 válasza VillanyÁsz29 (#480) üzenetére


batai15
félisten

Szintén ezt tervezem .több kolléga is váltott xioamiról , meg bánta meg. Jelenleg az verdict hogy ez egy eléggé jól sikerült telefon .

(#482) DrDobos


DrDobos
őstag

Samsung Exp. Storeban majus 2-ig A52 5G melle adnak egy Buds+-t! S20FE melle pedig Buds Live-ot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#483) TTomax


TTomax
nagyúr

Vettem egy samsung gyári szilikon tokot a telefonra. Meg vagyok vele elégedve,talán ez az egy tok ami a kamerát is védi. [link]
Így keressetek rá EF-PA525TBEGWW .

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#484) t72killer válasza VillanyÁsz29 (#480) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszonynak beújítottunk egy 5g változatot, el lesz vele a következő 5 évben :R. Én még várok, lehet a72 5g-re.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#485) Pttypang


Pttypang
veterán

Ilyen tokot lattatok mar valahol a52-re?
A minta miatt kene, mert ugy stabilabban meg tudtam fogni az elozo telefonomat is.

Everybody lies.

(#486) Szellem. válasza TTomax (#483) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem is ilyen tokom van. Előtte próbálkoztam pár másik tokkal, de a kivágások sehol sem stimmeltek. Ami még jó tok az a Spigen.

(#487) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Szerintetek megéri a 25-30 ezres felárat a Samsung A52 5G-s verziója a 4G-vel szemben? Ha igen miért?

never go full retard

(#488) zzola válasza redwhite78 (#487) üzenetére


zzola
félisten

Erősebb SOC, 5G, 120Hz-es panel. Ha szeretnél 5G-t de nem fogsz/akarsz vásárolni új mobilt emiatt, akkor meg.

(#489) redwhite78 válasza zzola (#488) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Köszi. Tehát jól gondolom, hogy ha nem kell az 5G és FM rádió, akkor nem nagyon éri meg a kicsit erősebb procit a 25k? A 90Hz vs 120Hz között gondolom nem is lehet különbséget tenni szabad szemmel.

never go full retard

(#490) mtm800 válasza redwhite78 (#489) üzenetére


mtm800
senior tag

FM rádió van a 4G-s ben is.

(#491) TTomax válasza redwhite78 (#489) üzenetére


TTomax
nagyúr

Talán annyiból,hogy ha egyszer el akarod adni akkor jól jöhet hogy 5G képes.2-3év mulva már a belépőszinten sem kapni majd mást.Talán eladhatóbb marad,már ha ez szempont valakinek.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#492) TTomax válasza Szellem. (#486) üzenetére


TTomax
nagyúr

Spigennel már nyultam mellé,nagyon hamar kopott a "frosted" tokjuk.Majd erre is kiváncsi leszek,mennyire fog kopni,foszlani vagy fényesedni ez az anyag.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#493) Szellem. válasza TTomax (#492) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem a Samsung tokokkal nem volt eddig gondom. Az viszont picit zavar, hogy ez a Samsung szilikon tok, gyűjti a koszt, de nagyon.

(#494) t72killer válasza TTomax (#491) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálunk inkább továbbadódnak és/vagy modemként újrahasznosulnak a telefonok, de mind2 ilyen célnál jól jön pl 4év múlva az 5g kompatibilitás. Eszem ágában sincs 2021ben bármilyen SIM-es eszközt venni a családba, ami nem tudja (igaz, ebben az is benne van, h az egyetlen égetően sürgős váltanivaló eszköz az asszony 6éves(!!!) Moto g2-je).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#495) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek itt ilyen telefonja van az vett rá valamilyen fóliát, vagy fólia nélkül használja?
Másik, hogy a Véletlen érintések elleni védelem gyárilag be van kapcsolva vagy sem? Ugyanis ma én kikapcsoltam (és nem emlékszem, hogy én kapcsoltam e be), mert a zsebembe volt a telefon és nem hallottam csörögni. Majd felhívattam magam megint úgy, hogy a zsebemben a telefon és jelzi a hívást, de néma. Kikapcsoltam a Véletlen érintések elleni védelmet és azonnal hangosan csörög a zsebemben.

(#496) Pttypang válasza Szellem. (#495) üzenetére


Pttypang
veterán

Biciklizes kozben folyamatosan lockolta a biometrikus azonositast, ugyhogy kikapcsoltam az ujjlenyomat megjeleniteset a lock screenen es a duplakoppos ebresztest, mert a veletlen erinteses dolog nem oldotta meg.
Ha a hivasokat is lockolja, akkor a veletlen erinteseset biztos kikapcsolom.

Everybody lies.

(#497) 65535kk


65535kk
kezdő

Sziasztok!
Valaki tapasztal-e beszéd közben recsegést?
Elvileg a hangszóró teszt közben nem hallani, de telekomos hívások esetén elég rendesen.
A telefonban Telekomos SIM van, természetesen új 4G képes nano.
Olyan érzésem van, mintha kodek probléma lenne...
OLyan próbát tettem, hogy a 4G-t és a VoLTE-t kikapcsoltam, ennek ellenére is kiírja, hogy VoLTE hívás...
Sajnos nem volt alkalmam más szolgáltatói SIM-mel kipróbálni.
Köszönöm.

(#498) Szellem. válasza 65535kk (#497) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nálam sem tökéletes a hívás. Pedig már kétszer cseréltettem a telefont és a harmadik készülékkel is ez a gond. Persze, nem minden híváskor ez a fura.
Korábban már írtam itt a topikban erről a problémáról.

[ Szerkesztve ]

(#499) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Céges telefonnak vásárolnék egy a52-t. A kérdésem az lenne hogy tudtok-e olyan magyar oldalról ahol ezt megtehetem ÁFA nélküli vásárlás szempontjából (mint amilyen az eustock volt a Xiaominak)?

(#500) pusszycat válasza Szellem. (#498) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ezt is vissza viszed, már nem lesznek kedvesek veled. ;]

Inkább vegyél xiaomi-t az nem recseg. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.