Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Valaki próbálkozott-e már google kamerával? Ha igen mik a tapasztalatok? Főleg videózás terén érdekelne a dolog mert az alapszoftver ugye letiltja a videostabilizálást és csak 1080p 30 fpsben engedélyezi ami ugye vicc kategória.

(#602) bistvan0114 válasza 65535kk (#599) üzenetére


bistvan0114
újonc

Nem tudom melyik a legújabb.

https://kepkuldes.com/image/9YWKM3

(#603) bistvan0114 válasza oxide83 (#601) üzenetére


bistvan0114
újonc

Neked, ha 1080p 30 fps-en veszel fel nem szaggat már a felvételkor is a kép, na meg lejátszásnál is?

(#604) 65535kk válasza bistvan0114 (#602) üzenetére


65535kk
kezdő

Ez a legújabb.
A videó a belső memóriában vagy a microSD kártyán van?

(#605) benjoe1 válasza Log13 (#589) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Egyik se az. Akkor ezek szerint nem tudja gyárilag

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#606) bistvan0114 válasza 65535kk (#604) üzenetére


bistvan0114
újonc

A belső memórián. Nekem elég ez a 128gb-os tárhely, nem használok benne kártyát. Nem tudom mi lehet a gond. Egyébként minden rendben a telefonnal, de ez furcsa. Csak a 30fps-es videóknál jelentkezik. Gondoltam akkor majd videózok 60fps-ben, de kevesebb fénynél ott azért romlik a minőség.

(#607) bistvan0114 válasza bistvan0114 (#606) üzenetére


bistvan0114
újonc

Kikapcsoltam a video stabilizalast, igy patent. Rocogosebb, de tiszta es nem akadozik. Ez csak valami szoftveres huncutsag? Mert nem hiszem hogy, ha ezt kakapcsolom a fizikai stabilizator kikapcsolja a mukodeset... :D

(#608) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Támogatja a telefon az aptx hd és/vagy az ldac bluetoth cocdecet?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#609) zzola válasza sagit (#608) üzenetére


zzola
félisten

aptx nem támogatott.

(#610) sagit válasza zzola (#609) üzenetére


sagit
addikt

Okát nem tudjuk esetleg?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#611) zzola válasza sagit (#610) üzenetére


zzola
félisten

(#612) atomm87


atomm87
csendes tag

Sziasztok!
Én egy Huawei P20 Pro-ról váltottam Samsung A52-re.
Még az ismerkedés fázisa van, eddig nagyon pozitív a tapasztalat. Kijelző, akku, rendszer sebesség, kamera szuper, OneUI is nagyon bejövős.
Viszont most vettem észre egy furcsaságot, ami nem tudom, hogy OneUI vagy eszköz specifikus.
Mikor rácsatlakozom a bluetooth hangfalamra, akkor a hangerőt nem lehet állítani a telefonról. A bluetooth media hangerő válzotik, de semmi különbséget a min. és max. hangerő között.
Olyan mintha a teló fixen max. hangerőt adna ki és csak a hangfalon lehet állítani. Ez nagyon zavaró, mert vagy a távirányítót kell előkeresni, vagy mindig odasétálni a hangfalhoz.
A Huawei-en a hangerő gombokkal kényelmesen tudom állítani a hangerőt, a hangfalon letekerve a telefonon is visszaveszi, tehát oda-vissza működik és nem túlvezérelni sem lehet.
Már átnéztem minden beállítást, de nem találom, hogy mi lehet az oka.
Vmi ötlet?

(#613) atomm87


atomm87
csendes tag

Közben megtaláltam a megoldást:
Fejlesztői mód aktiválása után --> "Abszolút hangerő funkció letiltása".
Most már tökéletesen vezérelhető a hangerő a telóról. :DD

(#614) 65535kk válasza bistvan0114 (#607) üzenetére


65535kk
kezdő

Valószínű még optimalizálni kell a sw-t. A hang se lett tökéletes sajnos, időnként megint túl van vezérelve a kodekkel a hangszóró. :(

(#615) DrDobos


DrDobos
őstag

Kint a majusi biztonsági csomag, lehet frissiteni (5G)

Samsung Galaxy A55 5G

(#616) dreampage válasza DrDobos (#615) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ez jól hangzik, csak éppen a telefon soha nem talál frissítést. Nekem amióta megvan, még egyszer sem.

A játéknak soha nincs vége.

(#617) zzola válasza dreampage (#616) üzenetére


zzola
félisten

Samsung smart switch sem talál?

(#618) dreampage válasza zzola (#617) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Anno az áprilisit megtalálta, és fel is tette rendben. Viszont szeretném már látni, hogy a telefon saját magától is megtalálja ezeket a frissítéseket, úgyhogy az újjal (még) nem próbáltam.

A játéknak soha nincs vége.

(#619) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Most megpróbáltam, a Smart Switch sem talált semmit.

A játéknak soha nincs vége.

(#620) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van aki fólia nélkül használja a telefonját? Ha igen, hogy bírja a kijelző?

(#621) 65535kk válasza dreampage (#619) üzenetére


65535kk
kezdő

(#622) dreampage válasza 65535kk (#621) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Köszi, de hivatalos csatornán szeretném frissíteni a telefont.

A játéknak soha nincs vége.

(#623) zzola válasza dreampage (#622) üzenetére


zzola
félisten

Ez érdekes mindenesetre.

(#624) 65535kk válasza dreampage (#622) üzenetére


65535kk
kezdő

:) Te tudod.
Elég hivatalos a FW. Az Odin is legális. Csak gyorsabban van meg.

(#625) zzola válasza 65535kk (#624) üzenetére


zzola
félisten

Smart Switch a "hivatalos" szoftver, a többi nem az.

(#626) sbalu1


sbalu1
senior tag

Az A5 képernyőjét szeretném tükrözni a Samsung S6 tabletemen.Sehogyan se sikerül párosítani őket.Lg tévémen mind kettővel sikerült a tükrözés.Smart View, Smart Things, Közeli megosztásokat mind megpróbáltam, de nem sikerült párosítani őket.Mind a legfrissebb verzió van fent.Van erre vkinek vmi 5lete?

(#627) dreampage válasza 65535kk (#624) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Persze, csak érted: van a telefonnak is ilyen funkciója, tud frissítést keresni, letölteni, telepíteni, miért nekem (vagy bármelyik felhasználónak) kéne manuálisan kutakodnia utána? Ez olyan, mintha PC-n a Windows Update helyett mindent nekem kéne megkeresni valahol és saját magam felrakni. Megtehetném, de ezt a saját rendszerének is tudnia kéne. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#628) DrDobos válasza dreampage (#627) üzenetére


DrDobos
őstag

független a telefonod?

Samsung Galaxy A55 5G

(#629) 65535kk válasza dreampage (#627) üzenetére


65535kk
kezdő

Én értem, de ha valami nem működik, nem feltétlen kell várni, ha van más mód, hogy elérd. Ez habitus kérdése. Teljesen igazad van, hogy ennek egy működőképes funkciónak kellene lennie, de ha nem megy így, akkor néha bele kell nyúlni a rendszerbe. Ártani nem fogsz vele. Megvan pár perc alatt a letöltés és a FW felrakása. Egyébként meg várhatsz. Én is vártam a legutóbbi frissítésre 10 napot, hátha jön OTA. Nem jött, felment Odinnal. Mindenki maga dönt, én csak bedobtam a linket segítségként.

(#630) jbl


jbl
aktív tag

Ha valakit érdekel.
Samsung ClockFace [link]

[ Szerkesztve ]

(#631) dreampage válasza DrDobos (#628) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Igen. Tudtommal nem is lehet nem függetlent kapni már.

A játéknak soha nincs vége.

(#632) zzola válasza dreampage (#631) üzenetére


zzola
félisten

Telenornál éppen előfordulhat, de szerintem ott is már csak az iPhone-ok függőek...

(#633) Log13


Log13
csendes tag

Valaki tudja hol van az appok színadásának lehetösége? (AOD-on milyen színnel jelenjen meg az app ikonja, pl. Messenger kék) Számtalanszor szembe jött velem, de most nem találom, talán legutóbbi frissítésben már nem elérhető...

(#634) benjoe1 válasza 65535kk (#629) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Odin használatnál gyári visszaállításra kerül a telefon?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#635) atosan válasza benjoe1 (#634) üzenetére


atosan
addikt

Ha a Home CSC-t választod, akkor nem. Csak saját felelősségre. Egyébként magyarul is vannak jó leírások Odin használatra.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#636) zzola válasza benjoe1 (#634) üzenetére


zzola
félisten

Lesz CSC váltás?

(#637) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

Samsung store -ban vásárolt A52 4G nem működik a hívás és mobilnet, nincs regisztrálva a hálózaton hibaüzenetet ad.

Eddig jó volt.

Mi lehet a probléma? SIM kártya? Beállítás? (WiFi calling be van kapcsolva, hálózatválasztás automatikus, VoLTE be van kapcsolva). Telekom SIM kártya.

Köszi

(#638) zzola válasza Vikooo (#637) üzenetére


zzola
félisten

Másik készülékkel nem tudod kipróbálni a SIM-et?

(#639) Vikooo válasza zzola (#638) üzenetére


Vikooo
addikt

Az lesz amint nálam lesz a telefon. Nem tudom jellemző hiba A52 -nél vagy egyedi.

(#640) zzola válasza Vikooo (#639) üzenetére


zzola
félisten

Én nem emlékszem, hogy bárki írt volna ilyen hibát.

(#641) Vikooo válasza zzola (#640) üzenetére


Vikooo
addikt

Megnyugtató, köszi! (Keresés alapján én sem találtam, csak dupla SIM használatakor jelentkező hibát)

(#642) zzola válasza Vikooo (#641) üzenetére


zzola
félisten

2 simmel az a világvége! Én is próbáltam, de sajnos valami komoly bug van a rendszerben. Azóta 2 telefont használok, persze rájöttem hogy jobb is így. (legalább nincs velem a munka munkaidőn kívül)

(#643) Vikooo válasza Vikooo (#637) üzenetére


Vikooo
addikt

Újra kellett indítani :W

(#644) Vikooo


Vikooo
addikt

Májusi sec.patch mellett történt érdemi változás?

(#645) Strangers


Strangers
tag

Sziasztok!
Egy kérdés! Az A 52-ben is van Fm rádió vagy csak az A 52 5G ben? Több helyen azt lehet olvasni hogy az 52-ben nincs csak az 5G-s verzióban. A mobilaréna teszt szerint mindegyikben van, mi az igaz?

(#646) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Sziasztok, a telefon tárolója milyen típusú? UFS 2.0 vagy magasabb? Az ujjlenyomat olvasó megbízhatóan felold? Egy Samsung A7 2018-at cserélnék le erre az A52-re. Az A7-nek oldalt a bekpacsoló gombján van az ujjlenyomat olvasója. Az elején nagyon tartottam ettől a megoldástól, de azóta annyira megszerettem, hogy ha lehetne ilyen telefont vennék, csak sajnos Samsung nem készít ilyen telefont a középkategóriába.

(#647) DrDobos válasza Gerr'y (#646) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem A8am volt hatlapi ujjlenyomat olvasoval. Szerintem a top csucstelefonok kijelzo alatti ujjlenyomatolvasoja sem lesz olyan gyors, mint az A7eden, bar valoszinuleg ugyanolyan megbizhato. Ha nagyon fontos a gyors feloldas, akkor ez csak zavarni fog teged szerintem. :( vagy megszokod. Engem pl. nem zavar. A tarolo tipusat en sem tudom :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#648) sbalu1 válasza Strangers (#645) üzenetére


sbalu1
senior tag

Igen, van a 4G-ben FM rádió.

[ Szerkesztve ]

(#649) Strangers válasza sbalu1 (#648) üzenetére


Strangers
tag

Köszi!

(#650) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A telefonom a májusi biztonsági frissítést sem találja meg, miközben a testvéremé simán, már telepítette is. De a Smart Switch sem. Mi lehet a gond?

A játéknak soha nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.