Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) vargalex válasza gyuri2008 (#6400) üzenetére


vargalex
félisten

Nem kell külön kapcsolni, gyorstöltő kell hozzá.

Alex

(#6402) gyuri2008 válasza vargalex (#6401) üzenetére


gyuri2008
veterán

A saját töltője az gyors töltő?

(#6403) #53667584 válasza gyuri2008 (#6402) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem.

(#6404) vadászcsiga válasza gyuri2008 (#6400) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyorstöltő kell hozzá, és már be is van kapcsolva.

(#6405) aelod


aelod
veterán

https://mobilarena.hu/hir/44_keszulek_kap_miui_11-ez_az_ev_vegeig.html

Méghogy idén nem lesz MIUI11...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6406) gyuri2008 válasza vadászcsiga (#6404) üzenetére


gyuri2008
veterán

Pl Samsung Gyors töltő jó hozzá?

(#6407) Fall-N válasza aelod (#6405) üzenetére


Fall-N
veterán

De lesz. Annyi a trükk, hogy most a MIUI 11-et még Android 9 alapon kapjuk meg és később frissül az Android 10-re. Mondjuk ez nem baj.

(#6408) aelod válasza Fall-N (#6407) üzenetére


aelod
veterán

Én is így tudtam csak korábban valaki linkelte, hogy idén nem lesz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6409) vadászcsiga válasza gyuri2008 (#6406) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen

(#6410) bogyobacsi válasza #22743424 (#6393) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Igen ott be tudok jelentkezni az email címes fiókkal.
Viszont a telefonszámom nem tudom hozzárendelni, mert az a másik fiókhoz van társítva. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#6411) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok!
Már egy ideje olvasgatom a fórumot és most megjött a telefon.
Olyan gondom lenne, hogy sehogy nem tudom működésre bírni a Volte funkciót. A VoWifiről már lemondtam, de aVolte még érdekelne. Első sim helyen Telekomos kártya van, második sim helyen Digis. Telekomnál szolgáltatói oldalon bekapcsoltattam az ügyfélszolgálattal a Voltét, a Diginél alapból be van kapcsolva. Viszont sehol sem működik. Kapcsoló nincs a menüben, ez biztos, a kóddal bekapcsoltam a Voltét. Első kódbeütésnél kiírta, hogy disabled, másodszori beütésnél enabledre váltott. Ezt mindkét kártyánál eljátszottam, viszont egyiknél sem működik. Telekomnál ledob 3 vagy 2G-re telefonálásnál, Diginél is ugyanez a helyzet. Kis ikon sem jelenik meg a jobb felső sarokban. Újraindítottam a telefont többször is, hiába.
Ja és a harmadik kóddal, ami a témaösszefoglalóban van, ellenőriztem a Volte lehetőséget és a bekapcsolás ellenére azt írja, nem elérhető.
Ha esetleg van valakinek ötlete, segítsen.
Köszönöm!

(#6412) Grecky válasza rothfb (#6411) üzenetére


Grecky
senior tag

A volte tiltás disabled állapotban van kikapcsolva tudtommal.
"Első kódbeütésnél kiírta, hogy disabled, másodszori beütésnél enabledre váltott." -> így újra be van kapcsolva a tiltás, ezért nem megy a volte.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#6413) rothfb válasza Grecky (#6412) üzenetére


rothfb
veterán

Áhhá. Tehát ha disabledet ír, akkor van bekapcsolva a Volte. Tehát a tiltás van kikapcsolva...😁

(#6414) Gloob válasza rothfb (#6413) üzenetére


Gloob
addikt

Így van! Egy kicsit fura ez így, de akkor is így működik.

Samsung Galaxy A52S

(#6415) Gloob


Gloob
addikt

Aki használja: a Xiaomi.eu Dev 9.10.17 kint van már, OTA is jelzi, csak amikor le akartam tölteni OTA-n, akkor kiírta hogy nincs új verzió. Pedig jelezte előtte. No mindegy , megoldottam. Ja és már MIUI 11.1 😀

Samsung Galaxy A52S

(#6416) maszmata


maszmata
csendes tag

Sziasztok!
Redmi Note 7
Ha a fülemhez emelve telefonálok, csak a készüléket egy bizonyos pozícióban tartva kerül kikapcsolt állapotba a kijelző, ha onnan kimozdítom, a közelségérzékelő folyamatosan ki-és bekapcsolja a képenyőt. Ez csak egy picit zavaró, a nagyobb probléma, hogy ilyenkor az aktív kijelzőn a fülem különböző érintési parancsokat ad a készüléknek, így előfordul, hogy felhív egy másik számot, a folyamatban lévőt meg várakozóba teszi, vagy elindít egy alkalmazást stb.
A másik érdekesség, ha az óra alkalmazáson belül elindítom az időzítőt, amíg ez futni fog, a felső telefonhangszóróból tücsökciripelésszerű hang hallatszik (ez akkor hallható jól, ha a hangerő maximumon van és csendes a környezet.
Másnak is van ilyen tapasztalata?

(#6417) aprokaroka87 válasza maszmata (#6416) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Összefoglalóban benne van hogy mi a teendő a proximity szenzor bug esetén.:)

(#6418) #22743424 válasza bogyobacsi (#6410) üzenetére


#22743424
törölt tag

A másikkal nem tudsz bejelentkezni és törölni?

(#6419) gabor9991 válasza aprokaroka87 (#6417) üzenetére


gabor9991
őstag

Én többször is kalibráltam sajnos ugyanolyan mint előtte, az enyémen ez nem oldotta meg a problémát.Emiatt viszont nem szívesen küldeném szervizbe, hogy esetleg több hétig is javítsák.
Van esetleg valami más lehetőség a hiba javítasára vagy ezzel nem lehet a klibrálason kívül semmit kezdeni?

(#6420) Gloob válasza gabor9991 (#6419) üzenetére


Gloob
addikt

Root van? Ha igen, akkor Proximity Senzor reset and calibrate-t a playról. Esetleg root nélkül is meg lehet próbálni. Volt akinél így is megoldotta állítólag.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#6421) rothfb


rothfb
veterán

Na sikerült a Voltét elvileg bekapcsolni. Viszont csak akkor mutatja, ha lehúzom fentről az állapotsávot. Ha csak a főképernyőn vagyok, akkor mindkét kártyára csak azt írja 4G. Vajon így is működik?

(#6422) azimut válasza gabor9991 (#6419) üzenetére


azimut
aktív tag

B verzió: custom rom. MIUI gyalu, CrDroid + firmware frissítés, fülkapcsolásnak vége. Proximity szenzort a népnek!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6423) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az előbb kiprobáltam

nekem nem produkál olyat hogy bekapcsol a képernyő telefonálás kőzben ha kőzvetlen a fülemnél van.

Vagy 25-30x probálgattam hogy odatartom, majd elemelem a fülemtől

ha ott tartom sem kapcsol be a képernyő.

(#6424) gabor9991 válasza azimut (#6422) üzenetére


gabor9991
őstag

Á, kössz a tippet de nem szeretek már ilyenekkel szórakozni.Azt szeretem amikor valami csak úgy magától jól működik.Tudom, nem nagy valami másik romot feltenni, de valahogy ez nekem nem megy.

#6420) Gloob

Root nincs, a play-es appot feltettem én is csak azzal meg az a baj, hogy folyamatosan aktív, így akkor is elsötétül a kijelző amikor nincs folyamatban egy hívás.Plusz mivel folyamatosan aktív így egyfolytában ébren van a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#6425) rothfb


rothfb
veterán

Srácok.
Az mitől lehet, hogy ha hívják a telefont, kicsöng, de a képernyő nem ébred fel? Ha megnyomom a gombot az oldalán, akkor pedig kiviláglik, de csak felül a sarokban mutatja, hogy hívnak éppen és csak így tudom felvenni. Biztos valamit elállítgattam...🤪
Valakinek valami tippje?

[ Szerkesztve ]

(#6426) Gloob válasza gabor9991 (#6424) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, bár nem tudom, hogy miért viselkedik így. Még egy kérdés. Van fólia a telefonon? Ha igen, akkor vedd le, és próbáld meg nélküle.

Samsung Galaxy A52S

(#6427) gabor9991 válasza Gloob (#6426) üzenetére


gabor9991
őstag

Van, de ki van vágva a szenzornál.

(#6428) #53667584


#53667584
törölt tag

Rendeltem egy ilyen kijelző+kamera védő kombót [link] Ma érkezett meg.
A kamerára való üveg nem ragad, a kijelzővédő üveg pedig kb. 2-3mm-rel kisebb mint a kijelző. Így vagy látom a kijelző alját, de akkor az előlapi kamera takarva van, vagy ha látszik a kamera akkor a kijelző alsó fele és az értesítési LED van takarásban.
Mellőzzétek.

(#6429) fradi81 válasza #53667584 (#6428) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi, akkor aki tud JÓ fóliára linket, jöhet :)

moto g72, Ninebot d28e

(#6430) redcordoba


redcordoba
csendes tag

üdv!

harmadik sziamiau telefonom a note7, amit nagy megelégedéssel használok, de egy dolgot nem tudok belőni, ebben kérnék segítséget, lehet valakinek triviális.
teljesen stock a telefon. gmail app nem jelez, ha email jön, hiába van szinkronizálás is belőve. mit kéne állítgatnom? egy vadkamera van belekötve a mailcímhez és sokszor kéne real time tudnom, hogy mi történik, de jelenleg csak akkor jönnek be a mailek, ha manuál ráfrissítek.

mi lehet a megoldás?
előre is ksözönöm!

(#6431) bogyobacsi válasza #22743424 (#6418) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

:R :R
Köszönöm szépen. Megoldódott!!!
Megtaláltam, hogy hol lehet törölni a régi fiókot!
Így sikerült a kettőből 1-et csinálnom ami 100%!!!!
Azon a linken keresztül sikerült amit küldtél.
:C THX

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#6432) #22743424 válasza bogyobacsi (#6431) üzenetére


#22743424
törölt tag

Örülök neki. :)

(#6433) rothfb


rothfb
veterán

Tudja valaki, hogy kell kikapcsolni a készülékkeresést?

(#6434) Gloob válasza rothfb (#6433) üzenetére


Gloob
addikt

Az i.mi.com - on bejelentkezel PC-ről a fiókodba, és ott lehet kikapcsolni.

Samsung Galaxy A52S

(#6435) #22743424 válasza rothfb (#6433) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mi fiók/ My Cloud ott
Lehet telefonból is kikapcsolni.

(#6436) rothfb válasza Gloob (#6434) üzenetére


rothfb
veterán

Köszönöm Neked és Cybermanusnak is!
Megtörtént...

(#6437) lacentos válasza redcordoba (#6430) üzenetére


lacentos
aktív tag

Nálam is ez volt a helyzet fejlesztői menüben kikapcsoltam a MIUI
optimalizálást. Azóta minden értesítés működik.

(#6438) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

(#6439) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Megint döglődik a telefonom számlálója,én már nem bízok benne. Szerdán elmentem 100%-os töltötséggel szolnokra azóta nem töltöttem,ma van szombat most van 26%-on és 1 nap készenléti időt ír. Akárhogy is számolom ez min 2 nap. Képernyő időre meg 1óra 52percet ír ami valószínű több volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6440) Fall-N válasza Bl.Gyo. (#6438) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen javították a System launchert. Kétszer nekem is újra kellett indítani a telefont, mert téma váltás után összeakadtak az alkalmazás váltóban a kártyák.

Pityu.: Egyszer le kell csontra meríteni a telefont, hogy magától kapcsoljon ki. Utána fel kell tölteni 100 %-ra. Ettől újra fogja kalibrálni az akksi statisztikát. Utána jól fogja mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#6441) Pityu. válasza Fall-N (#6440) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na lehet akkor azt most fogom majd megcsinálni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6442) Dingle


Dingle
tag

Sziasztok!

Vettem pár napja én is egy 4/64-es verziót ebből a remek telefonból. :DD

Az lenne a kérdésem, hogy hazai beszerzési lehetőséggel van-e valami ajánlott hátlapot fedő tok, amiből nem áll ki a kamera?

(#6443) Reverting válasza Dingle (#6442) üzenetére


Reverting
őstag

Alza, nillkin... ;) reszemrol bejott,de en anno ebay... :K

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#6444) hzsolee válasza Dingle (#6442) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem hazai, de szerintem a legjobb, bár biztos itthon is kapható. Előző telefonomon is ilyen volt és erre is ilyet vettem. A korábbi sájomimat kb 3x mentette meg a pusztulástól.....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#6445) rebla válasza Reverting (#6443) üzenetére


rebla
aktív tag

ebayről rendeltem én is, kb 2 hete... Aztán látom akár november is lehet. :DD Most vettem alzáról ilyen nillkin tokot, remélem pár nap múlva megjön. Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6446) rothfb


rothfb
veterán

Tudna segíteni valaki abban, hogy a hívószámkijelzést hol lehet beállítani?

Szerk.: Még egy kérdés. Hogyan lehet a telefonszámokat a telefon saját memóriájába menteni? Mert lehetőségként csak a simkártyákat, a Google fiókot és a MI fiókot ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

(#6447) Joker88 válasza rothfb (#6446) üzenetére


Joker88
őstag

mintha hívást indítanál, majd a három vízszintes vonal , majd további beállítások és " Hívóazonosító"

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6448) rothfb válasza Joker88 (#6447) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi. Szuper.

(#6449) aprokaroka87 válasza rothfb (#6448) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ugyanezt megtalálod a beállitások > Rendszeralkalmazás-beállitások > Hivásbeállitások > További beállitások résznél is:)

(#6450) maczera válasza rothfb (#6446) üzenetére


maczera
aktív tag

"a Google fiókot és a MI fiókot ajánlja fel."
Szerintem ezek tárolódnak a telefon memóriájában és majd innen szinkronizálódnak a Google vagy MIUI felhőtárhelybe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.