Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) pecccccccca válasza #22743424 (#5800) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Igen. Írtam is, hogy úgy néz ki, kifogtam egy hibásat. Hát ez van.

Humorban nincs helye tréfának!

(#5802) #22743424 válasza amadeus11 (#5799) üzenetére


#22743424
törölt tag

A WI-FI asszisztens ki van kapcsolva?

(#5803) rebla válasza pecccccccca (#5801) üzenetére


rebla
aktív tag

Na de ha melegedett, forrosodott, akkor miért nem küldted vissza? Miért vártad meg míg kigyullad? :D

"Nem vagyok egyedi eset ahogy olvastam"
Ilyet hol olvastál?

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5804) vlevi válasza amadeus11 (#5799) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem az otthoni wifire mindig csatlakozik, de pl a pláza publikus, jelszó nélküli wifire csak kb 100-bolegyszer

(#5805) pecccccccca válasza rebla (#5803) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Mert a hátam közepére nem kívántam a kínai hercehurcát. Ráadásul tűnt el Mi 9T-s tendelésem a GB-től.

Barabás Laci teszt videója alatt olvastam.

Humorban nincs helye tréfának!

(#5806) barnam_ válasza vlevi (#5804) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem az jobb is, hogy nyílt wifire nem csatlakozik automatikusan.

(#5807) rebla válasza pecccccccca (#5805) üzenetére


rebla
aktív tag

Én marha,angliára gonoltam a GB láttán... :DD
Bocsi így érthető.
Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5808) Fireball2889 válasza Oldman2 (#5764) üzenetére


Fireball2889
csendes újonc

Köszönöm, nem vettem észre!

(#5809) vlevi válasza barnam_ (#5806) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az a baj, hogy fel sem kínálja.
Amikor belépek a wifi beállításokba, akkor még várni kell kb fél percet, mire megjelenik az a bizonyos pláza beli wifi kapcsolat, csak utána tudok rábökni, hogy csatlakozás.

Másik dolog. Bluetooth, kicsit hasonlóan működik.
Bukósisakkal össze van párosítva, működik is a zene, a navigáció, minden ahogy kell a sisakban.
Amikor egy pihenő, tankolás, ... alkalmával távol megyek a motortól, vagy a sisaktól, a BT szétbont, ez rendben van. De, amikor visszamegyek, akkor nem kapcsolódik vissz azonnal, hanem be kell menni a BT beállításaiba, és kapcsolni újra.
Korábbi telóm az azonnal visszakapcsolt, amint erre lehetőség volt.

Szerintem itt nem is annyira bztsnági, hanem, feltételezem, valamilyen energiatakerékossági marhaság van megint a háttérben, hogy azokat az alap automatizmusokat, amik benne lennének, nem hagyja működni.
Mint ahogy csak nagy nehezen sikerült ráerőszakolni a telefont arra, hogy a háttérben futó dolgokat hagyja már futni. Megjegyzem, hogy pl. a tabletemen a facebook értesítések rendben megjönnek, a telefonom még egy sem jött, pedig ugyanúgy van beállítva, és az előbb említett akku kímélő bizgerentyűk is amennyire lehet, ki vannak kapcsolva. És mégse megy ugyanúgy.
Szóval talán túlságosan túltolták a MIUI-nál ezt a takaréko skodás dolgot.
Legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5810) Z.É.T. válasza vlevi (#5809) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ezek nálam is megvannak, csak - mivel nekem egyéb nyűgöm is van - azt gondoltam, hogy egyedi.
Az otthoni wifire hol felmegy, hol nem. Néha az 5GHz-re, néha a 2.4-re.
Bluetooth eszközökkel hol automatikusan párosul, hol menüből kell csatlakoztatni.

(RN5-tel nem voltak ilyen bajaim sem, Redmi 4x néha jó néha nem)

(#5811) vilmoskörte


vilmoskörte
csendes tag

Új készülék. Nem tudom beállítani, hogy a hívott fél lássa a telefonszámomat. Ismeretlenként kezel. Note 4-nél nem volt gondom, most a Note 7-nél van. SOS

(#5812) Z.É.T. válasza vilmoskörte (#5811) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Tárcsázó, bal lent a 3 vonal, beállítások, lent további beállítások és ott lesz

[ Szerkesztve ]

(#5813) vilmoskörte


vilmoskörte
csendes tag

A wifivel nekem is gondok vannak, leszakadozik, letilt! connet box mellett tökéletes...

(#5814) vilmoskörte válasza Z.É.T. (#5812) üzenetére


vilmoskörte
csendes tag

hálás köszönetem, megmentettél.... :C

(#5815) vilmoskörte


vilmoskörte
csendes tag

Van lehetőség a beérkezett üzenetek törlésére? A párom kapta meg a Note 4-emet és őt zavarja, hogy tele van...

(#5816) #22743424 válasza vilmoskörte (#5815) üzenetére


#22743424
törölt tag

Bemegyünk az üzenetekbe majd rakjuk rá az ujjunkat valamelyik üzenetre. Ekkor megjelenik az üzenetek mellett egy kör jelöljük ki melyiket akarjuk törölni oda pipa majd alul a törlés.

[ Szerkesztve ]

(#5817) Zsadi


Zsadi
őstag

Igaz hogy sima Redmi 7, de hátha itt valaki tudja a választ.
Topikjában, is megkérdeztem:

Sziasztok!
Fiamnak szánom a telót, amit meg is vettem. Van pár dolog, amiben elakadtam.
A beállított zárolási képernyőt (letöltött kép) elfelejti, egyszer kétszer alkalmazza, utána valami kék hátteres képet mutat. Pár használat és restart után.
Family link van a telefonon, annak beállításakor rémlik hogy volt rendszergazda figyelemeztetés, csak most a dátum, ,időzóna beállításokat nem engedi, hanem vegyem fel a kapcsolatot a rendszergazdával üzenet. Saját telómon meg nem találok ilyen beállítást a family linkben.

Köszi!

(#5818) deske76


deske76
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy a tárcsázó érintési hangjai (Rendszeralkalmazás/hívásbeállítások/További beállítások/tárcsázás) menüben lentebb az egyéb alatt van a Híváskorlátozás almenü.

Itt ha jól látom engedni/tiltani lehet a hívásokat :)

Ha, viszont át szeretném állítani vagyis engedélyezni, akkor egy 4 jegyű kódot kellene megadjak. Na ezt honnan szüljem, ezt nekem tudnom kell, vagy esetleg a szolgáltatótól kell kikérjem??

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#5819) Pityu. válasza Zsadi (#5817) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A zárolási képernyő itt is a redmi note 7 nél is meg van,nekem azóta van mióta frissült a témák alkalmazás,szerintem majd javítva lesz,leginkább akkor csinálja ezt nekem ha újra indítom a telót vagy kikapcsolom és később bekapcsolom,amúgy nem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5820) #22743424 válasza deske76 (#5818) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az nem csak egy kód amit neked kell megadni és később azt a kódot beírva feltudd oldani ?

(#5821) trassher


trassher
addikt

Na most akadt az első komolyabb gond a telefonnal. Más eszköznél ugyanezen a wifi hálózaton nincs gondom. Csatlakozás után picivel 1-2 másodpercre feldobja a képen látható üzenetet. Van app ami működik mint például időjárás, facebook, messenger, youtube és van olyan ami nem. Például netpincér, aliexpress, gmail vagy igen vagy nem. Erre van valakinek valamilyen ötlete esetleg? Ugyanezen a hálózaton van a céges telefon, ipad, laptop és minden hibátlan.

Redmi Note 7

(#5822) pn4hvq válasza trassher (#5821) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Céges hálózat? Mert ott előfordulhat macaddress alapján szűrés (pl. a wifihez enged csatlakozni, de netelérést nem enged).

(#5823) rebla válasza trassher (#5821) üzenetére


rebla
aktív tag

Olyan van nekem, ha "lehúzom a redőnyt felülről" :) Ikonsáv és a fénymérő sávja közt. "felhasznált adat mennyiség" aztán: adatforgalom/korlátozás,majd felül jobbra wifi. Ott vannak engedélyek az alkalmazásokhoz... Lehet máshonnét is elérhető, de nekem így jön be.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5824) calambrito válasza trassher (#5821) üzenetére


calambrito
csendes tag

Nekem is ezt írta ki pár napon át (úgy, hogy előtte a wifivel használva a telót azelőtt soha nem volt probléma). Próbálgattam dolgokat, tesztelgettem (pl. másik lakás wifijével, ahol gond nélkül működött).... nem jöttem rá, hol a hiba. Végül felhívtam a UPC-t, elmondtam, hogy mit tapasztalok. Azt mondták, ez nem egyedi eset, semmi gond, ráküldenek a modemre egy frissítést. Nekem csak annyi volt a dolgom, hogy áramtalanítsam a modemet fél percre, utána indítsam újra. Minden megoldódott.
Nem tudom, hogy UPC-s vagy-e, de mivel totál ugyanezt a hibaüzenetet írta ki nálam is, gondoltam, hátha segít neked is. A lényeg, hogy nem a telefonban van a hiba.

(#5825) calambrito válasza trassher (#5821) üzenetére


calambrito
csendes tag

Még annyi, hogy (lehetséges) magyarázatul azt adták, hogy túl sok eszköz használja a wifit. Nálam ez részben megállta a helyét (mennyi a túl sok?!), és ahogy írod mennyi eszköz használja a wifidet, nálad mindenképp fennáll ez az eshetőség.

(#5826) deske76 válasza #22743424 (#5820) üzenetére


deske76
csendes tag

Szia!

Nem hiszem, mert ha beírok bármilyen négy jegyű számot és azt okézom, akkor ezt az üzenetet kapom:

kipróbáltam a szokásos gyári 4 számjegyeket, hátha, de azokra is ezt kapom..
Ahogy lesz időm, utána járok mit és hogyan..

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#5827) Bl.Gyo. válasza trassher (#5821) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ilyen nagyon ritkán velem is előfordult, saját wifi-n ahol jelszó sincs, nem volt más eszköz csatlakozva és nem upc-s vagyok (mint ahogy előttem írták). kikapcsoltam a wifi-t a telón, majd vissza és utána már jó volt nem jött elő ez. ez valami bug lehet a telefonba akkor, csak ki tudja mire jön elő, mire érzékeny. azt figyeltem meg hogy akkor volt amikor túl korán akart csatlakozni a wifi-hez azaz elég gyenge volt még a jel csatlakozáskor...

[ Szerkesztve ]

(#5828) Bl.Gyo. válasza deske76 (#5826) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ha Google keresőbe beírod hogy: "híváskorlátozás jelszó", ott megtudod honnan lehet azt megtudni. úgynéz ki szolgáltató oldali, velük beszélj.

[ Szerkesztve ]

(#5829) #22743424 válasza Bl.Gyo. (#5828) üzenetére


#22743424
törölt tag

Valóban ezt a szolgáltatást előtte be kell kapcsoltatni a szolgáltatóknál. Annó a nyomógombos telefonoknál mintha ez nem így működött volna ezelőtt sok sok évvel. :)

(#5830) trassher


trassher
addikt

Köszi a válaszokat. :)
Nem céges hanem otthoni hálózat, t-com-os net van a lakásban. Általában 3-4 eszköz van a hálózaton.
Megnéztem a Korlátozás menüt, minden alkalmazásnak van engedélye a wifi-t használni.

Redmi Note 7

(#5831) Drughi válasza pn4hvq (#5822) üzenetére


Drughi
addikt

Melóhelyen ugyanez a problémám, amióta pixel rom-on vagyok.
Van rá megoldás? Wifit már elfelejtette, de az nem oldotta meg.

(#5832) junkpod válasza deske76 (#5826) üzenetére


junkpod
nagyúr

Telefon pin kódja?

Box's don't touch!

(#5833) fa4hu válasza trassher (#5821) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Sajnos én is ilyet tapasztalok időnként otthoni hálózatom, ahol más eszköznél nem jön elő. Félő, hogy valamit elszúrtak a telefon wifi driver-ében, vagy kevésbé megbízható wifimodulok kerültek egyes szériákba beépítésre. Nagyon remélem, hogy az előző, és orvosolni fogják. A hivatalos MIUI fórumon is többen jeleztek hasonló hibákat.

Abban reménykedek, mivel a XIAOMI.EU ROM-oknál nem nagyon jeleztek ilyen hibát, tényleg csak driver hiba lesz.

(#5834) deske76 válasza junkpod (#5832) üzenetére


deske76
csendes tag

Arra is ugyan azt kapom..

Köszönöm a válaszokat..

Közben utána néztem, a szolgáltatónál kell engedélyezetetni és ott ha beállítom vagyis megrendelem, utána aktivizálódik is és ki be tudom majd kapcsolni. Ott írják, hogy ez a te saját védelmedben van így, hogy ha esetleg véletlen külföldön járnál, akkor se legyen indokolatlan telefonszámlád.

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#5835) Henker2


Henker2
addikt

Érdeklődnék, hogy használ-e a Note 7-tel valaki okostokot, vagy más néven tükörtokot?
Ha igen tudna is nekem ajánlani? Illetve azt olvastam, hogy van alkalmazás amivel órát, dátumot stb. ki lehet vele irattatni a tokra. Van ilyen?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5836) csabi63 válasza trassher (#5821) üzenetére


csabi63
senior tag

Nálam is előfordul ez a jelenség. Más eszközön sosem, csak ezen a telefonon.

(#5837) xcsaba1975 válasza trassher (#5821) üzenetére


xcsaba1975
tag

Nálam is ez van. Én otthoni hálózaton vagyok.😤

(#5838) #07282432 válasza xcsaba1975 (#5837) üzenetére


#07282432
törölt tag

Ez nálam is előfordul,custom rom alatt pedig el is megy a Wifi jel pár percre.

(#5839) laca1052


laca1052
tag

Én régóta használom az N7 tet de ijen Wifi problémám nem volt. MIUI 10.3.6.0 PFGEUXM Stabil van rajta. Esetleg a ruteretek nem 2.4 és 5Ghz és a neve és a jelszava is ugyan az, mert akkor csinálhat ijet hogy levált az egyik ről és át áll vagy csak nehezen a másikra.foleg akkor ha mind a kettőnek meg adtátok a jelszót a telefonon.

(#5840) Plug Life válasza laca1052 (#5839) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nállad a hejesirásselenörző nem mukszik 😆

(#5841) Z.É.T. válasza laca1052 (#5839) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nálam is van ilyen és nem amiatt, amit írsz.

(#5842) Bl.Gyo. válasza laca1052 (#5839) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ki az akinek 2 router van otthon ugyan avval a névvel és jelszóval?! :)
és nem ezek miatt, akik a hibát tapasztalják azoknak egyetlen routerük van, nekem is. szerencsére nagyon ritkán fordul elő meg nem okoz fejfájást megoldani. wifi ki és be és jó is.

(#5843) Z.É.T. válasza Bl.Gyo. (#5842) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Fejfájást nekem sem, de azért naponta párszor falhozb*sznám ;]

(#5844) vadászcsiga válasza Bl.Gyo. (#5842) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy routerről beszél ami egyszerre tud 2,4, és 5Ghz-en sugározni, ezek két jelszóval vannak védve. Ha a kettőnek egy a jelszava, akkor okozhat problémát esteleg. Sztem erről beszél a kolléga.

(#5845) Bl.Gyo. válasza Z.É.T. (#5843) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem nincs komoly bajom vele, 1x nem éreztem hogy falhoz basznám. az apró hibáit meg elfogadom, számomra megbízható készülék, gyári rom-al is.

(#5846) Bl.Gyo. válasza vadászcsiga (#5844) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ja értem, bocsi. ezt nem tudtam. :R

(#5847) atosan


atosan
addikt

Két hét alatt, mióta a telefont használom, még nem volt wifi gondom.

Maine coon

(#5848) fa4hu válasza Bl.Gyo. (#5845) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ha kérhetem, a túlzottan elragadtatott szavakat csillagokkal higítsd vagy mellőzd! Köszönöm!

(#5849) vadászcsiga válasza Bl.Gyo. (#5845) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én minden hivasnal érzem amikor beszélek valakivel, egyszercsak beleszól egy hang, hogy ön a CIB bankot hívta :W

(#5850) #22743424 válasza atosan (#5847) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mobilnetről nyomod? :DD
Dögös? Gboard javítása. Digis? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.