Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) szabacsik válasza hekmi (#6677) üzenetére


szabacsik
őstag

Ez alapból ilyen. Messenger miatt szerintem. Sony, samsung telómon ugyan úgy volt.

/\____/\

(#6702) KRISSTUS válasza Roxkex (#6699) üzenetére


KRISSTUS
tag

Szia!

A kábellel lesz valami gond, ha tudod próbáld ki egy másik C-s kábellel.
Ezt egyenlőre ne használd, mert valami zárlat lehet az adatvonalon. Nézz bele a csatikba nem görbült el 1-2 lább (érintkező).

(#6703) azimut


azimut
aktív tag

Jelentés a CrDroid 6-ról: proximity tökéletes, akku tegnap esti teljes feltöltés (23.00) óta 87% (12.25), igazából csak a beállításokat babráltam, egy-két telefonhívás, sms-ek, kevés böngészés. 10-es Androidot a népnek!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6704) rebla válasza Lacuss20 (#6700) üzenetére


rebla
aktív tag

Esetleg kalibráld újra.... Fóliát nem tettél fel?

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6705) Roxkex válasza KRISSTUS (#6702) üzenetére


Roxkex
senior tag

Nem láttam semmi ilyesmit benne.
Töltésre se használjam a töltőben ?
Nem akarom galyra vágni a telót, most megyek suerezni másik kábelt, ha úgy van akkor 2t veszek

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6706) Lacuss20 válasza rebla (#6704) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem ugyanaz ugyanúgy van rajta. Kalibrálni mivel hol?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#6707) infectedmann válasza azimut (#6703) üzenetére


infectedmann
őstag

Amint kilép a béta állapotból, megy is föl, de én még félek az esetleges hibáktól.

[ Szerkesztve ]

(#6708) rebla válasza Lacuss20 (#6706) üzenetére


rebla
aktív tag

Az oldal tetején. Összefoglaló kinyitása... Proximity szenzor kalibrálása menüpontban le van írva... Nekem se volt jó amikor megérkezett. Most már tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6709) #53667584


#53667584
törölt tag

Tudom, nem leszek most népszerű, de akárhogy próbálom megszeretni ezt a telefont, egyszerűen nem engedi. Én nem tudom, hogy az Android ennyire egy fostalicska, vagy mi a gond, de legszívesebben falhoz vágnám az egészet. Nem tudok írni mert nem jelenik meg a billentyűzet, esetleg be sem tudok lépni, mert a mintafeloldás helyett ez fogad [kép]. Bejövő hívásnál kicseng, majd amikor felveszem(felvenném), akkor a kijelző néhány másodpercre csontra fagy, majd 10-15 mp után kiírja hogy hívás vége. Ha esetleg egy olyan weboldalt próbálnék megnézni amin véletlenül van néhány fotó is, akkor olyan mértékben akadozik a görgetés, hogy inkább bezárom a böngészőt a francba. Csinálok egy fotót, a kamerából nyitva megnézem a készített képet, visszalépnék a home gombbal, de erre már kilőtte a launchert és üres háttérkép fogad. Soha nem volt bootloader nyitva, rootolva, vagy bármi más módon megerőszakolva, mégcsak a téma sem volt rajta átállítva. Érintetlen gyári rendszer fut rajta.

(#6710) vargalex válasza #53667584 (#6709) üzenetére


vargalex
félisten

Én is érintetlen gyári rendszert használok (EEA), de egyik általad írt problémával sem találkoztam. Pontosan milyen verzió van nálad? Esetleg próbáltál már gyári visszaállítást?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6711) infectedmann válasza #53667584 (#6709) üzenetére


infectedmann
őstag

Én is jó ideig érintetlenül, gyári rendszerrel használtam a telefont, de nem érzékeltem egyik általad leírt hibát sem, nekem más kínom volt, de az akár lehet mobilszolgáltató hiba is. Ahogy előttem kérdezték, gyári visszaállítást próbáltad?
Hol vetted a telefont?

(#6712) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mostanában nem is olyan rossz ez a telefon :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6713) #53667584 válasza vargalex (#6710) üzenetére


#53667584
törölt tag

10.3.6.0 EU rom van rajta. Fairemail, reddit, netflix, spotify, mifit és 3 banki alkalmazás van a gyári appeken kívül telepítve.

infectedmann: szlovákiai vagyok, hej.sk-n vásároltam. Factory reset már 2x volt. Random idő után mindig előjön valami hiba.

(#6714) KRISSTUS válasza Roxkex (#6705) üzenetére


KRISSTUS
tag

Ha megtudod oldani akkor azt a kábelt egyenlőre ne használd.

(#6715) Gloob


Gloob
addikt

Xiaomi.eu 9.10.24 rom megjelent az oldalon. Amit eddig tapasztaltam, hogy a fordítás frissítésre került. Szinte full magyar lett. (eddig konkrétan nem találtam benne idegen szöveget. Ettől persze még lehet, elrejtőzve valahol a menürendszer mélyén)

Samsung Galaxy A52S

(#6716) Roxkex válasza KRISSTUS (#6714) üzenetére


Roxkex
senior tag

A régi kábelt azt pedig használtam este amikor felraktam a telefont tölteni de azóta nem egyébként.

A kábel volt a rossz.
Vettem egy alza usb type-c kábelt s azzal tökéletes ! :) (Nekem amúgy is tervben volt 1 ilyen kábel vétele a géphez állandóra de így most kettőt kellett. A géphez meg a töltőhöz :) - Így nincs kavarodás, kényelmes ember vagyok én tudom ..)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6717) szergely86


szergely86
csendes tag

Skacok, aki itt crdroidot használ... Kérdezném nálam vajon miért nem működik a proximity szenzor sem a zsebben feloldás megakadályozásához sem hívás közben? Vasárnap raktam tisztán fastboot telepítés 10.3.6 után twrp aztán OF 10.0.2 felrakása majd format data és cr5.8 install volt. Mit ronthattam el? Illetve itt hol is lehet újra kalibrálni mert a kernelre nyomkodás hw test rész nem működik :))tényleg köszi :)

(#6718) Zsoltpeter válasza szergely86 (#6717) üzenetére


Zsoltpeter
tag

rebla leírta úgy 10 hozzászólással ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#6719) pimi50 válasza #53667584 (#6709) üzenetére


pimi50
aktív tag

Lehetségess, hogy kifogtál egy selejtet, remélhetően csak sw tekintetében. Vagy vidd vissza, vagy . kockáztatva a garit - mókold meg. ROM, recovery, esetleg android csere, stb.
Esetleg először próbáld ki, hogy egy visszaállítás után a saját telepítéseidet egyenként ellenőrzöd.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#6720) #22743424 válasza Roxkex (#6716) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ez remek, hogy egy vadi új telefonnál ezzel kell bíbelődni :(( Szomorú

(#6721) azimut válasza szergely86 (#6717) üzenetére


azimut
aktív tag

Fw? V10.3.10.0.PFGMIXM a mostani, ezzel kéne kezdeni. Korábban 10.3.6 global volt. Csináld végig megint tisztán recovery-ből. Nem tudom számít-e, de az appokat kézzel tettem vissza nem mentésből. Amatőrnek tűnik, de így nem volt gond.

Nálam így volt: korábban jól működött minden, aztán elkezdtem kísérletezni a 6.0-val, ez nem sikerült elsőre, ezért 5.8 vissza, appok mentésből. A proxy, bejövő hívás (csak sötét képernyő) nem jól működött.

Tegnap este a fentiek szerint 6.0, stb. ahogy leírtam. Belakás egyenként. Én még az életben nem kalibráltam, de ezzel így is jó. Valamikor műszerészkedtem, utáltam azokat a megoldásokat, amikor nem tudom mit csinálva javult meg a cucc.

Aztán: néhány újraindítás és egy kis "öntanulást" is tapasztaltam, azaz idővel helyreromlott.

Más. Akksiértőknek egy screenshot a CrDroid 6.0-ról. Ez most jónak számít?

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6722) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló.
Ha nyitom a bootloadert azzal semmi se veszik el véglegesen ugye? Ha visszazárom akkor minden olyan lesz mint gyári állapotában és a gari is rendben lesz? Sonymnál volt anno, hogy bl nyitás után ugrott volna valami és rosszabb képeket lőtt volna...

Melyik custom rom ajánlott amiben ugyan úgy benne vannak a muiu kényelmi funkciói?

/\____/\

(#6723) endroid válasza #07282432 (#6691) üzenetére


endroid
csendes tag

Nálam 2X kifagyasztotta a telefont. Pár másodpercig semmire nem reagált, utána minden ment gond nélkül.

(#6724) Gloob válasza szabacsik (#6722) üzenetére


Gloob
addikt

A bl nyitás egy gyári állapotba állítja a telefont, tehát mindent töröl. Előtte, ha vannak fontos adatok, képek, videó, akkor azt menteni sd kártyára, gépre, pendrivra, felhőbe, vagy valahová, mert elvesznek. Ha visszazárod a bl-t a MiFlash progival, és egy gyári fastbootos romot teszel fel, akkor semmi sem fog látszani utána a gari szempontjából. Szvsz ajánlott miui rom a Xiaomi.eu Dev rom. Abból van weekly, ami hetente frissítve, vagy van belőle már stable is. Mindkettő miui 11 már. A weekly-ből a legfrissebb a 9.10.24. Nekem az van fent jelenleg. A telepítése full tiszta telepítéssel ajánlott, tehát data format is!

Samsung Galaxy A52S

(#6725) Roxkex válasza #22743424 (#6720) üzenetére


Roxkex
senior tag

Hát ugye az első használatkor tökéletes volt.
De koszos lett a kábelem s akkor takarítottam alkoholos ablaktisztítóval. Zsepire nyomtam s azzal takarítottam a csatikatvis s lehet nem száradt ki. Bár gyorsan felszokott száradni. S úgy dugtam be.
Szal ez nagy valszegséggel nem a gyártó hibája.

Bár a micro usb kábeleim kaptak már mindent is s semmi baja nem volt, ennek meg egyből.

Persze mehettem volna még 3napig vissza a bolthoz (mondták) de ki tudja mikor kaptam volna cserét.

Továbbá a telefonnak semmi köze ehhez, szerintem :) De értem mire gondolsz !

Mondjuk amúgyis cseréltem volna azt a kábelt, olyan merev mint ........

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6726) topi66


topi66
aktív tag

Remélem nem lincseltek meg,de kérdésem az hogy melyiket érdesebb venni:ezt a xiaomit,vagy 16000errel olcsóbban a Meizu x8-at?

(#6727) KRISSTUS válasza Roxkex (#6725) üzenetére


KRISSTUS
tag

Az ablaktisztítót ne használd elektronikai eszközök/alkatrészek tisztítására! :F
Az USB-C csatiban valószínűleg van egy pici elektronika amibe belefolyt az ablaktisztító és az okozza a zárlatot.

Vegyél pl. egy ilyen kontakt spray-t. :K

[ Szerkesztve ]

(#6728) szgy71 válasza hzsolee (#6564) üzenetére


szgy71
csendes tag

Az online boltot fikázom, s nem a Te választásodat, a félreértések elkerülése végett..de az nekem óriási nagy leminősítése a boltnak, ha azt látom, amit az imént ránézve: 100e HUF-ról akciózzák 42 %-kal olcsóbban..

(#6729) szgy71 válasza topi66 (#6726) üzenetére


szgy71
csendes tag

ezen sokat agyaltam én is..az agyam a X8 fele húzott..kb 45e HUF-ért láttam 128 Gb/6Gb változatot is emlékeim szerint hardwepro-n, ár/érték arányban az sokkal jobban tetszett, de azon nem volt infra (az én lelkemnek meg kellett hogy legyen a telefonon infra) s a notch is olyan szögletes nagyobb, nem ilyen kis kerek bizbaszos, az ilyen apróságok vittek a Note 7 felé. A gyereknek Meizu M6 van, az is egész jól működik, arra amire neki kell, jó.

(#6730) szgy71


szgy71
csendes tag

sziasztok, Real Racing3-at játszik valaki Redmi Note 7-en? Hogy a legegyszerűbb a játék és az automatikus időzóna között váltani reklám nézés/gold gyűjtés kapcsán? illetve ha meg van nyitva több alkalmazás, azok között hogyan lehet váltogatni, illetve bezárni azokat? lehet láma kérdés..

(#6731) Roxkex válasza KRISSTUS (#6727) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi a tippet :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6732) Fall-N


Fall-N
veterán

Sajnálatos tényleg, hogy gyárilag rossz a kábel, bár szerintem érdemes egyszer venni AliExpressről vagy máshonnan Type-C kábelt, mert amit a Xiaomi és a Huawei vagy bármilyen gyártó pl. Samsung ad az valljuk be gagyi. A minőségi kábel fém házas a csatlakozónál, nem műanyag és a végén van megtörése ellen gátló betét. A kábel pedig harisnyázva van. Ilyen a Blitzwolf, Baseus, Rock, UGreen stb. márkától van és kb. 1000-2000 Ft között van. Érdemes a QuickCharge 3.0 kompatibilis változatot venni, de van 5A-os gyorstöltőhöz való is (pl. OnePlus VOOC).

Amit vettem itthon külön tartalék kábelt az sem olyan jó minőségű, pedig egy 4000 Ft-os Huawei kábel. A csatlakozónál az is hajlós műanyag. De érdemes venni mágneses töltőkábelt is ezek helyett azzal jóval könnyebb a csatlakoztatni, mert a mágnes odavonza a kábelt és nem kopik a telefonon a csatlakozó sem. Azok sem drágábbak és ugyanúgy van QC 3.0-és vagy 5A-os támogatással.

(#6733) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Most vettem egy 4 hónapos telot 46-ért gyönyörű állapotban. Érdemes fóliázni vagy elég a flip tok, amit vettem hozzá...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6734) fradi81


fradi81
veterán

Ebay-en van 5$ ajándék kupon kód, abból rendeltem ebből az üvegfóliából kettőt: [link] Így elvileg 6db. került 561Ft-ba.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#6735) lacentos válasza Fall-N (#6732) üzenetére


lacentos
aktív tag

"De érdemes venni mágneses töltőkábelt is.."
Ezzel kapcsolatban annyi a tapasztalatom 3 különböző márka és kialakítású kábelnél,hogy a töltés és pc adat átvitelnél nem volt gond.
Viszont az autó fejegységéhez csatlakoztatva Waze vagy Google navigáció + Android Autót használva lefagy az autó képernyője kb 5-10 perc használat után. Oldani kell a kábelt majd csatlakoztatás után ismét lefagy.
A sima kábelnél semmi gond nincs.

(#6736) Zsoltpeter válasza #22743424 (#6625) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Köszönöm megoldódott.. :R

(#6737) rebla válasza Zsoltpeter (#6736) üzenetére


rebla
aktív tag

És mi volt? Hátha másnak is segít...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6738) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Valahogy kikapcsoltam a notch-t. Hogyan lehet visszakapcsolni?😁 Nem emlékszem...
Segítene valaki?

(#6739) Gloob válasza rothfb (#6738) üzenetére


Gloob
addikt

Beállítások - megjelenítés - képernyőkivágás és állapotsor - képernyőkivágás elrejtése

Samsung Galaxy A52S

(#6740) rothfb válasza Gloob (#6739) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi!😉

(#6741) Zsoltpeter válasza rebla (#6737) üzenetére


Zsoltpeter
tag

A tv lett elállítva...(nem én voltam) :)

(#6742) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Tegnap vásárolt Redmi Note 7 camerája ma a Börzsönyben lett tesztelve.
Egy fokkal jobb képeket csinál a Redmi 5 Plusnál. De a Nikontól még messze van...

Tegyem fel a Gcam-ot, az javít a helyzeten? Honnan töltsem le és mely verziót?

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6743) Joker88 válasza Fuvaros (#6742) üzenetére


Joker88
őstag

Gcam: [link] / pár hozzászólással feljebb.. /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6744) #07282432


#07282432
törölt tag

Gcam v7.09 Stable V7

[link]

Changelog: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6745) brugo


brugo
aktív tag

Sziasztok,
RN7 az első okostelom nagyon izgulok,hogy nehogy elrontsak valamit a beinditáskor egyelöre SIM kártya nélkül használnám WiFi-n keresztül . Az első kérdésem az lenne, hogy : beinditáskor érdemes a Mi fiók létrehozása ?

[ Szerkesztve ]

(#6746) Pityu. válasza #07282432 (#6744) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hogy az istenit,az előbb még nem volt fent mikor néztem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6747) _stick_ válasza #07282432 (#6744) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi! Azt is, hogy rendszeresen linkeled. :R

(#6748) fradi81 válasza brugo (#6745) üzenetére


fradi81
veterán

A Mi fiók mindenképp kell a témákhoz, a teló beállításait is lehet oda szinkronizálni, szerintem érdemes használni.

moto g72, Ninebot d28e

(#6749) infectedmann válasza Fuvaros (#6742) üzenetére


infectedmann
őstag

Egy kínai budget telefon kamerája soha nem is fogja megközelíteni egy céleszköz minőségét.

(#6750) Pityu. válasza infectedmann (#6749) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ne izéljünk már :D egyik telefoné sem nagyon fogja lehet az félmillió forintos is,és nem csak azért mert kínai :)
Hangyafasznyi mindben az érzékelő,viszont a note 7 nem csinál rossz képeket google camerával.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.