Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) fa4hu válasza #22743424 (#6650) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Tényleg az egyik legjobb, a gyári widgeteket is gond nélkül kezeli, kellően fürge, testre szabható.

(#6652) infectedmann


infectedmann
őstag

crDroid launcherbe hol működik az időjárás, hol nem. Erre van megoldás, esetleg tudtok ajánlani launchert amiben működik? Tegnapi tiszta telepítés a rom.

(#6653) #22743424


#22743424
törölt tag

Fórumtársak van egy * kis* változás a Xiaomi garanciális készülékekkel kapcsolatban.
A hivatalos csatornákon keresztül értékesített készülékekre amire vonatkozik a 2 év gyártói jótállás, ezután ezen készülékeket a Telemax javítja, nem kerülnek a lengyelországi szervizbe, az egyéb helyekről származó telefonokra ugyan úgy bolti garancia vonatkozik továbbra is. Most nem tudom ennek örüljek vagy ne. :C :O

(#6654) dragonfire44


dragonfire44
tag

Sziasztok
Csajom Redmi Note 7 szenvedek még mindig. Gépre kötve (win10) ismeretlen eszközként látja. Type-c pendrivot dugtam ma rá és semmi. Mivel nekem mix 2s-em van a gépen fent vannak a driverek, mivel azon szoktam romot cserélgetni. Ami fura hogy a mix2s ha rádugom a pent, megkérdi mit akarok, de a note 7 meg se mukkan.
Telefonon a beállításoknál az usb- megosztásnál szürke ,és azt írja hogy nincs usb csatlakoztatva.
Ötlet?
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#6655) aprokaroka87 válasza dragonfire44 (#6654) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem jelenik meg az usb beállitás lehetőségek a telefonon?

(#6656) dragonfire44 válasza aprokaroka87 (#6655) üzenetére


dragonfire44
tag

Semmi. csak csippan mint amikor töltőre dugod.

(#6657) aprokaroka87 válasza dragonfire44 (#6656) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg meg kellene jellenie.
De ha a fejlesztői beállitások aktív, ott megtalálod Alapértelmezett USB-Beállitások néven.

(#6658) dragonfire44 válasza aprokaroka87 (#6657) üzenetére


dragonfire44
tag

Igen, ott megtaláltam és fájlátvitelre van állítva,de semmi.

(#6659) aprokaroka87 válasza dragonfire44 (#6658) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor passz, többiek hátha tudják a megoldást.

(#6660) #22743424 válasza dragonfire44 (#6658) üzenetére


#22743424
törölt tag

Win restart mikor be van dugva a teló. Usb kettesben dugod vagy hármasba?

[ Szerkesztve ]

(#6661) fa4hu válasza dragonfire44 (#6656) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Próbáld ki ezt, főleg, amit a vége felé írnak.

(#6662) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy ha már usb.

Ha jól gondolom a fájlátvitel az mtp alapú.

(#6663) #22743424


#22743424
törölt tag

Gondolom a win frissítés be van kapcsolva illetve az egyéb frissítések.Meg ugye az usb hibakeresés a fejlesztői menüben.

[ Szerkesztve ]

(#6664) maszmata


maszmata
csendes tag

Waze futásakor, kb. a működési idő 80%-ában GPS jel hiányára panaszkodik a készülék, azaz nem látja a saját helyzetét a készülék. GPS hibára gyanakodtam, de párhuzamosan elkezdtem futtatni a Googlemaps-et és ott folyamatos volt a GPS jel.
Mi okozhatja a problémát?

(#6665) badmad válasza #22743424 (#6650) üzenetére


badmad
senior tag

Igen nagyon szeretem ...nekem nagyon bejön...

(#6666) rebla válasza maszmata (#6664) üzenetére


rebla
aktív tag

Ha vissza olvasod amit írtál? :) kizárásos alapon a waze. Ha másnem ,telepítsd újra

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6667) azimut válasza infectedmann (#6652) üzenetére


azimut
aktív tag

Melyik CrDroid? Mivel teljes értékű Nova Prime-om van, ilyet nem tapasztaltam. Óra, időjárás Sony Xperia, szintén teljes értékű, tehát fizetve.Van néhány megrögzésem. Veszek egy nagy levegőt, és mindjárt ismét 6.0 telepítés lesz.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6668) dragonfire44


dragonfire44
tag

Megcsináltam a link által,nem lett jó. Ellenben a windows teszt üzemmódba rakta....... :W (ezt legalább visszatudtam csinálni)
Amúgy próbálta már valaki hogy a note 7 tud pendriveot kezelni? Mert ha kéne tudnia akkor a telefonnal van a baj.( youtubon találtam videot ahol simán rádugja a tag a pent.... :C
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#6669) DshadoW


DshadoW
tag

Üdv!

Nagyon valószínű, hogy én is hamarosan note 7 tulaj leszek. Lenne viszont egy kérdésem. Olvasgattam és néztem teszteket a telefonról, és (az általam nagyon kedvelt) techtablets youtubos arc megemlítette, hogy jelen van az értesítés bug. Tehát ha jön valamilyen értesítés akkor pár másodpercig megjelenik a status sávban, utána eltűnik és nem tudod megnézni csak ha felülről lehúzod a rolót :D Ezt javították már a global stable romon?

Nagyon megszerettem a kis redmi note 3 prot, és őszintén nem is válnék meg tőle, ha mondjuk 4gb ram lenne benne és 64gb hely 2/16 helyett. A notchtól kicsit ódzkodok, ellehet valahogyan tüntetni?

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#6670) vadászcsiga válasza DshadoW (#6669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még nem javították, állítólag ez feature. A notch miatt van. A notchot eltüntetni beállításokban lehet de nincs benne köszönet.

[ Szerkesztve ]

(#6671) #22743424 válasza dragonfire44 (#6668) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az usb hibakeresést kapcsold már be a telóban. A fejlesztöi menüben van.
DshadoW
Majd javítva lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#6672) infectedmann válasza azimut (#6667) üzenetére


infectedmann
őstag

crDroid 5.8. A fura az, hogy órákon át működik, aztán egyszer csak eltűnik, majd pár perc múlva magához tér.
Ezer éve nem használtam Nova Launcher Prime-ot (őszintén azt sem tudtam, hogy anno megvettem), de majd ránézek.

Óra, időjárás Sony Xperia, szintén teljes értékű, tehát fizetve. :F

(#6669) DshadoW: ki lehet kapcsolni úgy tudom a notch-ot, de én sajnálom azt a kijelző területet, amit így elveszítek. Mikor anno jöttek a notch-os telefonok, már ránézésre hányingerem volt tőlük, de lassan két hónapos használat után, egyáltalán nem zavaró.

(#6673) dragonfire44 válasza #22743424 (#6671) üzenetére


dragonfire44
tag

Be van.....

(#6674) #22743424 válasza dragonfire44 (#6673) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mikor rádugod a gépre kér egy megerősítést a telefon. A kijelzőn lehet látni.

(#6675) Fall-N válasza DshadoW (#6669) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez nem bug, hanem így kerüli el a MIUI, hogy tele legyen az értesítési sáv az ikonokkal. Engem nem zavar, mert gyári Androidon úgy nézett ki, mint a karácsonyfa a sok ikon miatt. De a notch bevezetése után a gyári Androidon is csak 4 ikont rakott ki utána ... van.

(#6676) Gloob válasza dragonfire44 (#6668) üzenetére


Gloob
addikt

Tudtommal OTG képes a telefon. Tehát OTG kábel, vagy OTG-s pendrive.

Samsung Galaxy A52S

(#6677) hekmi


hekmi
tag

Sziasztok! Valakinek van esetleg ötlete, hogy miért van messengeren reklám a beszélgetések listájában? Ahol tudtam, kikapcsoltam a reklámokat, de nem segített..

(#6678) fa4hu válasza dragonfire44 (#6668) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Végre megtaláltam, nekem anno ez segített másik Redmi-nél. Bár ahogy nézem, ez megegyezik az előző leírással...

[ Szerkesztve ]

(#6679) azimut válasza infectedmann (#6672) üzenetére


azimut
aktív tag

Fent van a CrDroid 6.0, tehát 10-es Android. A cucc meglepően pörgős, 10 perc volt a belakás, nem mentésből, hanem play telepítésekkel. Random képernyőképek:


Na, még babrálom tovább. Igény esetén pontos telepítési leírást adok.

Gloob kolléga: A tanítvány megtagadta a tanárát, ugyanis kvázi dirty flash volt, azaz az 5.8-ra csak dalvik/cache/system/data wipe, nem volt data format. Bocs

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6680) szergely86 válasza azimut (#6679) üzenetére


szergely86
csendes tag

Addig nem akartam bohóckodni amíg béta állapotban van, bár ha azt modod az 5.8hoz képest van előre lépés akár sebességben akár üzemidőben lehet én is bele vágok a frissítésbe. Ha van bevált frissítési metódusod ne tartsd magadban :N

(#6681) Gloob válasza azimut (#6679) üzenetére


Gloob
addikt

Hát én nem bánom, ha te nem fogod később megbánni! 😀😀 Android fő verzió váltás esetén, szinte kötelező! a tiszta telepítés data formattal. De te tudod....... Csak meg ne bánd későbbiekben.

Samsung Galaxy A52S

(#6682) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Azon agyalok ha berakok egy háttérképet aminek mondjuk a felső része fehéresebb tehát világosabb akkor a kezdőképernyőn miért nem változik az óra számainak meg betűinek a színe meg az akkumulátor ,térerő kijelzés színe hanem marad fehér de a zár képernyőn meg ugyan ezek feketék lesznek és láthatóak rendesen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6683) dragonfire44 válasza #22743424 (#6674) üzenetére


dragonfire44
tag

Nem kér, ez a bajom, a családban szinte csak xiaomi készülék van. Mindegyiket én csinálom, de ez a note 7 szemétkedik. :))
Üdv

(#6684) #22743424 válasza dragonfire44 (#6683) üzenetére


#22743424
törölt tag

Akkor vond vissza az eddig megadott engedélyeket

Majd próba.

(#6685) azimut válasza Gloob (#6681) üzenetére


azimut
aktív tag

Már próbáltam, a fájlrendszerre sem ismertem rá, ezért voltak a korábbi vinnyogásaim. Követtem az xda leírást: "Format System/Vendor/UserData/Cache if you are coming from Pie ROMS". Nicht data format. Viszont gappshoz minden létező mountot bejelöltem, ekkor vált hiba nélkülivé a telepítése. Ha lesz stable verzió, és kitaposott ösvény (pl. értelemszerűen egy hindi nyelvű videó) tisztán fogok telepíteni, becsszó.

Szergely86: valóban béta, néhány beállítást nem találtam. A gyorsaságot úgy értem, hogy tényleg 0 a gondolkodási idő. Akkuidőről fél óra után még nincs mit mondanom. 15 parancsikon cakkpakk, tök üres az egész. első lépések egy perc, semmi felesleges hókuszpók, persze nagy része kihagyás. Na jó, te vagy a közkívánat:

0. lépés: OrangeFox recovery 10.02-re frissítés, a felajánlott firmware-ok közül a legfrissebb global: V10.3.10.0.PFGMIXM flash,
1.: CrDroid 6.0 (október 22-i javított, és béta) és gapps (vigyázat, béta, android 10) bemásolása a (pl) Download könyvtárba,
2. Még egy megjegyzés: CrDroid 5.8 van fenn, ebből recovery újraindítás.
3. OrangeFoxban dalvik/cache/system/data wipe, majd CrDroid 6.0 flash, izé, egy percen belül fent van....
4. Mount: minden (én az usb storage-t és az sd card-ot kihagytam.
5. Gapps install, ez több idő, mint maga a rom.
6. System reboot, enjoy.

Bocs a fél angolért, így egyszerűbb. a rendszer 99%-ban magyar, pár lényegtelen beállítás esetleg szuahéli.

Korábbi hozzászólóknak: duplakopp tuti. Még a proxyra leszek kíváncsi, ehhez fogadnom kell pár hívást.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6686) Crvsh3R válasza dragonfire44 (#6683) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Gyári kábelével próbáltad? Munkatársamnak hasonló volt a gondja, de csak a gyári kábellel fordult elő. Blitzwolf kábellel simán feldobta a csatlakozás módja választót a telefon. Valahol mintha láttam volna képet gyári kábelről, mintha kihagytak volna belőle pár érintkezőt a csatlakozónál.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#6687) azimut


azimut
aktív tag

Crdroid 6.0: naggyon gyors. Gps pár másodperc, galéria képkezelések, stb. gondolkodás nélkül. Fluid

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6688) Fall-N


Fall-N
veterán

Most láttam a Mi Community alkalmazásban, hogy egy magyar srác feltette, hogy megkapta a Redmi 7 ma a MIUI 11-et, úgyhogy nem csak India aki megkapja 22 és 31.-e között. Remélem mi is megkapjuk nemsokára.

(#6689) #22743424 válasza Fall-N (#6688) üzenetére


#22743424
törölt tag

Hiszem ha látom. Azért nem egy ember visszajelzéséből kellene következtetéseket levonni.

(#6690) #22743424 válasza #22743424 (#6689) üzenetére


#22743424
törölt tag

És valóban van láttam is [link] . EEA-ra OTA-n nem jött a lányomnak a telójára :)

[ Szerkesztve ]

(#6691) #07282432


#07282432
törölt tag

Google Gcam V6 Stable (7.09)

[link]

Changelog: [link]

(#6692) #22743424 válasza #22743424 (#6690) üzenetére


#22743424
törölt tag

Úgy néz ki ez egy kiszivárgott link amiről az egész ROM letölthető.

(#6693) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Sziasztok, mi a tapasztalat:
napi 1-2x használattal meddig bírja kb a jack-aljzat a telóban?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6694) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Kicsit furcsa ez az egész miui 11 frissités dolog.

Bár lehet csak nekem fura.

itt pl sehol nem látom Redmi 7-re se miui 11-et.

Én úgy gondolnám hogy ha ide felkerül az a hivatalos, meg az OTA frissités.

OTA-n vajon várható lesz csuszás?

(#6695) #07282432 válasza aprokaroka87 (#6694) üzenetére


#07282432
törölt tag

Október 22-31 van megadva hogy ezeken a napokon belül jön Note 7-re IS a MIUI1

(#6696) infectedmann válasza aprokaroka87 (#6694) üzenetére


infectedmann
őstag

Phase 1 October 22 to 31: Poco F1, Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T for global markets), Redmi Y3, Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7s, Redmi Note 7 Pro

(#6697) Fall-N válasza #07282432 (#6695) üzenetére


Fall-N
veterán

De csak akkor ha elég stabil lesz és nem lesz benne bug. Akár csúszhat is pár napot.

(#6698) akarmi1971


akarmi1971
csendes tag

Sziasztok !

3 céges NOTE 7- ünk van . 2 kollégám kint van vele németországban és érdekes problémával találkoztak . Amikor menet közben vaze , vagy google navigációt használnak és bejön egy hívás akkor megszakad a navigáció és nem is jön vissza amíg át nem teszik a készüléket repülő módba majd vissza . Akkor is újra be kell állítani mindent , címet , stb . Ez egy elszalasztott autópálya kihajtónál érdekes tud lenni .
(Hálózat vodafone ) . Az itthon lévő készüléknél ezt nem tapasztaluk , ez eustockos beszerzés . A másik 2 ami kint van a mobilvilágtól származik .
Találkozott valaki hasonlóval ? Ötletek ?
Megoldás esetleg ?

[ Szerkesztve ]

(#6699) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Kedden vettem egy ilyen telefont. Aznap tökéletes felraktam minden drivert adb/fastboot.
Majd tegnap szerettem volna neki kezdeni a mókolásnak, viszont valamiért a telefont nem érzékelte a gép csak ismeretlen eszközként. A telefon tölt de a gép csak ismeretlen eszközt lát: "Eszköz leíró kérése sikertelen" (43as kód) szöveggel.
Elképzelhető, hogy a telefonnal van valami gebasz ? Vagy inkább "csak" a kábel ?
Mert ugye tölteni tökéletesen tölt !
Egy dolog biztos, hogy a géppel nincsen semmi baj, ugyanis más telefonnal (Redmi 3 PRO) tökéletesen megy minden usb lyukon).
Illetve ami érdekességet még felvéltem fedezni, hogy amikor csak a kábelt dugtam be (a telefon még nem volt a kábelen) akkor is érzékelt valamit a gép, szóval ki adta a klasszik hangot. Más kábellel nem csinálja !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6700) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok!

Eddig eléggé elvétve csinálta, de most rebdszeresen minden hìvás, feloldás alkamával bedobálja hogy be takarjam le a közelség érzékelőt. Nem piszkos megvan takarìtva, független attök, hogy lakásba vagyok e vagy kinti fényen. Új frissìtés jöhetett vagy mi hülyìthette meg? :F :F

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.