Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) junkpod


junkpod
nagyúr

Jól értem, hogy ez a miui11 csak egy launcher frissítés?

Box's don't touch!

(#6902) fa4hu válasza Fall-N (#6899) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Az OTA-n egyértelműen a stabil verzió jön le, írja is.

(#6903) fa4hu válasza junkpod (#6901) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nem launcher, hanem az egész MIUI keretrendszer. És voalá, nem tűnnek el az értesítési ikonok, és ki lehet tenni az aksijelzést az aksi ikonon kívülre!

[ Szerkesztve ]

(#6904) infectedmann válasza junkpod (#6901) üzenetére


infectedmann
őstag

Nem egészen. Olvasd el az egész changelogot.

(#6905) vadászcsiga válasza fa4hu (#6903) üzenetére


vadászcsiga
félisten

“És voalá, nem tűnnek el az értesítési ikonok

Jó reggelt MIUI

[ Szerkesztve ]

(#6906) #07282432


#07282432
törölt tag

MIUI 11:

OTA: [link]

Recovery: [link]

(#6907) Hrabovszki


Hrabovszki
csendes tag

Sziasztok, a képernyőzáron , alul lévő két alkalmazást (Miui távírányító és kamera) hogyan tudom megváltoztatni? Vag yvan lehetőség a képernyőzárra kitenni másik alkalmazást? Vagy elérni zárt képernyőnél a Google aszisztens-t?(google home)

(#6908) Z.É.T. válasza #07282432 (#6906) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A Recovery verzió nem az, amit a rendszerfrissítés alól be lehet tallózni, ugye?
(GS EEA zárt bootloader)

(#6909) infectedmann válasza Fall-N (#6893) üzenetére


infectedmann
őstag

Fastboot alól telepíthető rom-ot nem is fogsz tudni így frissítésként ráengedni.
Nyitott bootloader plusz Mi Flash progi kell hozzá.

Köszi a linkeket Makoj24, este eljátszok vele tiszta telepítéssel, semmit sem rakok fel mentésből.

[ Szerkesztve ]

(#6910) #07282432 válasza infectedmann (#6909) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nálam egyiket se engedi felrakni. Zárt a BL

(#6911) Mikszi válasza vargalex (#6892) üzenetére


Mikszi
tag

Én xiaomi.eu romokat használok. Ott a dev romoknál nálam sem lehet aktívvá tenni a volte szolgáltatás, hiába kapcsolom ki-be, viszont a stabilnál rendben van.

(azért a globált kipróbálom, hátha jó)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#6912) vargalex válasza Mikszi (#6911) üzenetére


vargalex
félisten

De ugye ez egy stabil xiaomi rom.

Alex

(#6913) novoszath válasza #07282432 (#6906) üzenetére


novoszath
senior tag

recos romot fastboot alol lehet telepiteni?

nyitott BL

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#6914) Mikszi válasza vargalex (#6912) üzenetére


Mikszi
tag

Csinálok egy fullbackupot, utána kipróbálom ezt a global stabil verziót, majd jelzem mire jutottam.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#6915) Pityu. válasza rebla (#6881) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Valamit rosszul csináltál ha neked csak akkora felbontás jött le,és ugye vaku nélkül csak simán megvilágított szobában ne várj tökéletes képet,mivel telefonban egy körömnyi érzékelő van és ahhoz meg nagyon sok fény kell,hogy ne legyen olyan amilyen. És szerintem az iso-t is felhúzta ami meg bőven zajhoz is vezet,mivel ez nem egy nagyobb érzékelős fényképezőgép.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6916) infectedmann válasza novoszath (#6913) üzenetére


infectedmann
őstag

Fastboot alól csak Fastboot rom-ot lehet telepíteni, az a felső link Makoj24 kommentjében.

(#6917) Pityu. válasza hzsolee (#6882) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem te meg csak egy részletet látsz a falból és még így is bőven jobb mint ahogy a festő csinálta meg.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6918) rebla válasza Pityu. (#6915) üzenetére


rebla
aktív tag

Igazad van a mi böngésző szivat. Crommal letöltve nagyobb a felbontás. És nincs pöttyözés Mindegy a szelfinél tényleg sárgás falon butoron jönnek a pöttyök nálam. De nem izgat jön a miui11 remélem azon nem lesz ilyen. Bár soha nem szelfizek. :D gcam igazábol nekem az esti éjszakai fotoknál tetszik a legjobban.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6919) fa4hu válasza fa4hu (#6903) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A térerő is sokkal jobb lett, és a proximity szenzor is sokkal jobb telefonhívás közben.

(#6920) aprokaroka87 válasza fa4hu (#6919) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Olvastam az összefoglalót, de azért rákérdezek miui 11 install előtt érdemes FR-t csinálni?

(#6921) Mikszi válasza Mikszi (#6914) üzenetére


Mikszi
tag

Megtörtént a rom csere, nálam sem lehet aktívvá tenni a volte szolgáltatást. (a régió meg fixen Kínán van, azt sem tudom állítani.) megy vissza xiaomi.eu-s stabil.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#6922) novoszath válasza infectedmann (#6916) üzenetére


novoszath
senior tag

az Ota romot lehet fastboot alol telepiteni ha igen akkor mikent? mert nekem nem akar sikerulni :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#6923) trebrona válasza novoszath (#6922) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kétféle romot különböztetünk meg, fastboot és recovery.

Fastboot romot fastboot módban nyitott bootloaderrel, recovery romot updater alkalmazásból (recovery-vel).

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6924) novoszath válasza trebrona (#6923) üzenetére


novoszath
senior tag

custom recoveryt se sikerul ra huznom a telora :W mindig a gyarit adja be azzal pedig nem lehet
Makoj24 kommentjeben nem szerepel fastboot alol telepitheto rom csak az ota es a recovery alol telepitheto

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#6925) fa4hu válasza aprokaroka87 (#6920) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ebben az esetben nem kell, mert nem jár együtt MIUI főverzió-váltással, csak a keretfelület cserélődik le. Én sem csináltam FR-t, eddig nem tapasztaltam semmilyen hibát.

(#6926) trebrona válasza novoszath (#6924) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Én tudom, hogy mindkettő recovery-vel telepíthető, azért írtam az előző hsz-em. Ahol azt is leírtam, hogy ezek a recovery romok updater alkalmazásban betallózva is feltehetőek. Ilyenkor nyilván a gyári recovery-t fogja használni.

TWRP olyankor nem szokott "megmaradni", bár a leírásban is szerepel, ha az új recovery flash-elése után nem recovery módba van indítva.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6928) Grecky válasza Pityu. (#6872) üzenetére


Grecky
senior tag

Előlapi (szelfi) kamerával fotóztad? Ha igen melyik Gcam verzióval?
Hátlapival nincs gond.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#6929) infectedmann válasza novoszath (#6922) üzenetére


infectedmann
őstag

Én hibám, elnéztem a zip-et. Ez nem telepíthető fastboot alól :DDD :( :O

(#6930) rothfb


rothfb
veterán

Ha esetleg van itt valaki, aki sima gyári rom alatt OTA-n frissített MIUI11-re, leírhatná a tapasztalatait. Pl VoLTE működése.
Mert ha pl a VoLTE nem megy, az szerintem komoly bug. De minden más tapasztalat is érdekelne.

(#6931) aprokaroka87 válasza fa4hu (#6925) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Köszi.
Egyenlőre még kivárom a hivatalos ota frissitést, Meg várom a tapasztalatokat is majd.

(#6932) laca1052


laca1052
tag

Melyik rom hoz jött nektek a frissítés? PFGEUXM EEA Global Stabil vagy a másik hoz.
Mert nekem még nem jött, csak zene frissítés a ma.

(#6933) vargalex válasza rothfb (#6930) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy írtam, nekem OTA-n jött a frissítés. a VoLTE-n kívül nem tapasztaltam más problémát. Gyors, reszponzív a rendszer.

(#6932) laca1052: nekem az EEA-hoz.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6934) Pityu. válasza Grecky (#6928) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na igen,bocs nem azzal fotóztam,most meg néztem mintha felülettől függne a pontozás.Mondjuk nem használom az előlapi kamerát max videó telefonáláskor mert a redmi note 7 előlapija egy fos a redmi note 5-é sokkal jobb volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6935) Grecky válasza Pityu. (#6934) üzenetére


Grecky
senior tag

Pontosan ezért (is) kell nekem a Gcam, hogy javítson ezen a gyári f*s előlapi minőségen.
6-os gcammal nem vészes a pöttyözés, csak nem értem 7-es alatt ez miért nem megy.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#6936) laca1052 válasza vargalex (#6933) üzenetére


laca1052
tag

A SIM benne volt a frissítéskor?

(#6937) Grecky válasza vargalex (#6933) üzenetére


Grecky
senior tag

Zárképernyős értesítések kibonthatók-e miui 11 alatt? Jó lenne, ha igen.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#6938) Pityu. válasza Grecky (#6935) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az előlapi foson semmi sem tud javítani.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6939) vargalex válasza laca1052 (#6936) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, benne. Nem szoktam kivenni.

Alex

(#6940) #07282432 válasza Pityu. (#6938) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nekem az előlapival sincs bajom. Gcam Port V8 (7.09) használok,MIUI alatt.

(#6941) laca1052 válasza vargalex (#6939) üzenetére


laca1052
tag

A VoLTE kapcsoló megjelenik? mert ha igen lehet hogy a SIM re újra meg kell kérni a VoLTE-ét a szolgáltatótól, nem tudom lehet hogy ki ütötte a SIM ből majd az okosok megmondják.Próbál a SIM kártyát egy másik VoLTE képes telefonba berakni ha ott jó akkor a frissítéssel van a gond.

(#6942) vargalex válasza laca1052 (#6941) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, a kapcsoló ott van. Majd megnézem másik készülékben.

Alex

(#6943) Pityu. válasza #07282432 (#6940) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én sajnos tudom hasonlítani a redmi note 5 ös előlapijához ezerszer életlenebbek vele a képek mint rn5-ével még ha jó fények is vannak. Ezen ha selfit csinálok,időzítő és hátlapi kamera.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6944) rebla


rebla
aktív tag

Sziasztok. OTA frissítést várva MIUI 11 re, kell valami mentést készíteni, vagy minden marad ahogy volt? Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#6945) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

kinek mennyi volt a leghosszabb uptime (folyamatos üzemidő) a készüléken? nekem most tart 39. napnál, és hibátlanul működik még mindíg :D

(#6946) fluttershy


fluttershy
tag

Ma akartam lelépni xiaomi.eu romra mert elegem lett a gyári eu-s romból de sajnos abba az akadályba ütköztem hogy a telefont nem engedi unlockolni a hivatalos Mi szerver a hitelesítés után. Fórumokon olvasgatva azt a lehetséges okot találtam hogy ha a Mi fiókkal frissen párosítottam össze a telefont (ez az én esetemben pipa merthogy ez ma történt meg pár perccel a unlock próbálkozás előtt) akkor ez teljesen normális, merthogy a szerver csak akkor adja ki az unlockhoz szükséges kódot ha már "egy ideje" párosítva van a telefon a Mi fiókkal. Szeretném tőletek kérdezni hogy valaki már járt így mint én? Mennyi a várakozási idő? Lehet valamivel lerövidíteni ezt az időt?

(#6947) Bl.Gyo. válasza rebla (#6944) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem meg a kérdésem, hogy kell e gyári visszaállítást csinálni miután felment a 11. android főverzió váltáskor ajánlott... de miui esetén?

[ Szerkesztve ]

(#6948) trebrona válasza Bl.Gyo. (#6947) üzenetére


trebrona
Topikgazda

(#6925) fa4hu

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6949) Bl.Gyo. válasza trebrona (#6948) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

okés. látom nem is olyan régi hozzászólás. nincs időm nagyon olvasgatni :R

[ Szerkesztve ]

(#6950) Gloob válasza fluttershy (#6946) üzenetére


Gloob
addikt

A várakozási időt a MiUnlock program kírja órában számolva, rövidítésre nincs lehetőség. Viszont most ne lépj ki a Mi fiókból!

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.