Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Pityu. válasza Gloob (#5549) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én szeretem kikapcsolni néha,nem jó az ha mindig megy.A google keep-re gondolsz?Nekem az valamiért nem akart hangot adni csak rezgést.

#fa4hu

A jegyzeteket én is használtam egy ideig csak ott nem lehetett saját hangot beállítani plusz rengeteg jegyzetem van és nem akarok kavalkádot így külső programot raktam fel.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5552) infectedmann válasza #07282432 (#5519) üzenetére


infectedmann
őstag

Pont a héten lett engedélyezve a bootloader nyitás a telefonomhoz, és pont mára terveztem a ROM cserét xiaomi.eu ROM-ra, úgyhogy rögtön erre esett a választás és be is laktam. Pár nap, vagy egy hét használat után megírom a tapasztalataimat.

Az egyelőre biztos, hogy még részben magyar, részben angol, úgyhogy átállítottam teljesen angolra, mert kicsit zavaró volt.

Ez nem tudom, hogy xiaomi.eu extrának számít e, de nagyon nagy pozitívum, hogy van appdrawer és nem minden app a home képernyőre van kihányva.

[ Szerkesztve ]

(#5553) fa4hu válasza Pityu. (#5551) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A gyári naptár is tud emlékeztető funkciót, ahogy a Google naptár is.

(#5554) Pityu. válasza fa4hu (#5553) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De gyári naptárt sem akartam használni mert ha nem törlöm a dolgokat nem győzök vissza keresgetni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5555) Gloob válasza infectedmann (#5552) üzenetére


Gloob
addikt

Nem számít Xiaomi.eu extrának, tudtommal a global verzióban is be fog jönni, csak itt, mivel a kínai bétából készül, előbb jött. Egyébként már az utolsó MIUI 10-ekben megjelent. No meg a miui-s Poco launcher is ilyen.

Samsung Galaxy A52S

(#5556) Gloob válasza Pityu. (#5551) üzenetére


Gloob
addikt

Nem. A sima google naptárra. Van keresője is. De ugyan úgy jó a gyári naptár is.

Samsung Galaxy A52S

(#5557) aelod válasza Peterhappy (#5539) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez elég érdekes 😅
Megmagyarázhatatlan jelenség. A hívás rögzítés nálam be van kapcsolva de nem játsza le automatikusan a hívás után...

Más.

Hol tudom kikapcsolni a google mapsnál h megkerdezze folyton, hogy milyen volt a hely ahol voltam? Idegesítő....

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5558) tucsok8510


tucsok8510
csendes tag

https://xiaomi.eu/community/threads/9-9-26-first-miui-11.52341/

fenti linken felraktam a miui11-et igaz orangefox-al mert twrp az istenért sem akart elindulni, viszont kérdés bootloadert zárhatom vagy sem? illetve ha igen azt hogy?

[ Szerkesztve ]

(#5559) kanyi51 válasza tucsok8510 (#5558) üzenetére


kanyi51
senior tag

miért akarod zárni?

(#5560) tucsok8510 válasza kanyi51 (#5559) üzenetére


tucsok8510
csendes tag

banki app miatt, sajna magisk hide meg nem segít így kicsit nehéz a pénzügyeimet nézni intézni :(

(#5561) Gloob válasza tucsok8510 (#5560) üzenetére


Gloob
addikt

Ahhoz szerintem elég a root eltávolítása.
Érdekes dolog, hogy nálam sem működik a banki app, viszont böngészőből simán elérhető minden. Ott nem panaszkodik a tört rendszerre.

Samsung Galaxy A52S

(#5562) aprokaroka87 válasza Gloob (#5561) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gyanitom hogy root esetén az apphoz hamarabb hozzá lehet nyúlni, illetve az ott tárolt adatokhoz is.

(#5563) cerka


cerka
csendes tag

Kezmozdulatos vezérlési módban mást amúgy nem zavar hogy a billentyűzet nagyon lent van?
Gboardot használok, abban sajnos nem találok megoldást erre, a billentyűzet méretét lehet nagyitani, de az alsó sor meg ugy is nagyon lent van. iOS-en ez még van oldva úgy hogy van egy üres sor a billentyűzet alján, androidon nincs valami ilyesmi opció?

(#5564) vadászcsiga válasza cerka (#5563) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én kezdettől fogva teljes képernyős módban használom, de nem zavar amit írsz. Amúgy van lebegő mód, úgy oda húzod a billt ahova szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#5565) tucsok8510 válasza Gloob (#5561) üzenetére


tucsok8510
csendes tag

és a root eltávolítása hogy megy? olyat még nem csináltam

(#5566) Gloob válasza tucsok8510 (#5565) üzenetére


Gloob
addikt

A magisk managerben van egy uninstall is. De azt hiszem az OrangeFox-ban is lehet törölni. Van rá valami zip.

Samsung Galaxy A52S

(#5567) fa4hu válasza Gloob (#5566) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ezt valaki megerősíthetné, és akkor betenném az összefoglalóba is.

(#5568) Crvsh3R válasza Pityu. (#5517) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

PMGC_7.0.009_StableVersion_V7-ben javítva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#5569) Gloob válasza fa4hu (#5567) üzenetére


Gloob
addikt

A magisk managerben ha ráböksz az uninstall-ra, akkor a következőt írja ki:
"All modules disabled / removed. Root will be removed, and your data potentially encrypted if not already"
Majd ott van a complete uninstall gomb
Hogy aztán megcsinálja rendesen, avagy csak ígéri, no ezt most nem fogom kipróbálni. Talán a kolléga kipróbálja, és jelzi az eredményt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5570) Zsoltpeter válasza aelod (#5557) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Csatlakoznék aelod kérdéséhez...Hol tudom kikapcsolni a google mapsnál ,hogy megkérdezze folyton, hogy milyen volt a hely ahol voltam? Idegesítő.... :W

[ Szerkesztve ]

(#5571) vadászcsiga válasza Zsoltpeter (#5570) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beállítások ->saját vélemények->javaslatok vélemények írására off

(#5572) Pityu. válasza Crvsh3R (#5568) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez akkor biztos mai,mert figyelem vagy két napja. Most egyenlőre a megszokott gcamot töröltem és ezt rakom fel ha már javították.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5573) tucsok8510 válasza Gloob (#5566) üzenetére


tucsok8510
csendes tag

kipróbáltam hogy megy-e a banki app, root zárása nélkül, és igen :D szóval marad nyitva és majd ha kint lesz a stabil, visszaállok rá :C

(#5574) Gloob válasza tucsok8510 (#5573) üzenetére


Gloob
addikt

Root nélkül, és BL zárás nélkül talán, nem? És hogyan unrootoltál?

Samsung Galaxy A52S

(#5575) xigris válasza Gloob (#5569) üzenetére


xigris
őstag

Nekem erre legyalulta nagyon az egész telót
:((

[ Szerkesztve ]

(#5576) Crvsh3R válasza Pityu. (#5572) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

PMGC_7.0.009_LensBlurVersion_V8 .apk

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#5577) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Google Camera 7.0 beállításához leírás

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#5578) Pityu. válasza Crvsh3R (#5576) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nemrég raktam fel :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5579) Zsoltpeter válasza vadászcsiga (#5571) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Köszönöm :R

(#5580) #22743424


#22743424
törölt tag

Most ingyenesen letölthető a LiquidPlayerPro [link]

[ Szerkesztve ]

(#5581) doxAnger


doxAnger
friss újonc

Sziasztok,
Pár napja szereztem be a redmi note 7-et, eddig egy redmi 3-asom volt, és a kellemetlenül meglepő tapasztalatom, hogy a 3eves redmim jobb képeket készít (közeli képek, mesterséges fényben). Ez real, vagy selejt a cucc? :U :((

(#5582) Zsoltpeter válasza doxAnger (#5581) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Gcam-t telepítsd rá..az összefoglalóban megtalálod..

(#5583) #07282432 válasza doxAnger (#5581) üzenetére


#07282432
törölt tag

Pár hozzászólással fentebb van egy tökéletesen működő Gcam+leírás,ha azt használod akkor ilyen minőségű képeket kapsz. crDroid ajánlott hozzá!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5584) doxAnger


doxAnger
friss újonc

Csak hogy lassatok miről próbálok beszélni. :P

(#5585) #07282432 válasza doxAnger (#5584) üzenetére


#07282432
törölt tag

Gyári kamerával nekem ilyen:

[link]

(#5586) doxAnger válasza Zsoltpeter (#5582) üzenetére


doxAnger
friss újonc

Korábban próbáltam, de nem a fenti listából telepitettem és az akkor nem oldotta meg a problémát, most viszont szemmel lathatoan jobb eredményt ad a gcam! :R köszönet!
Mondjuk 3 evnyi technikai fejlodestol tobbet várnék...
Gcam vs redmi3:

Makoj24: Azértz se rossz ám! :Y
Köszi a képeket!
Gyanus nekem ez a szellemkepes megjelenés... Próbálom ma tesztelgetni meló közben a gcammal (meloba lenne szükségem a közeli fotókhoz), meglátjuk hogy fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#5587) Bl.Gyo. válasza Crvsh3R (#5576) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Próbálgattam. Videó módnál ha 1080ba rakom akkor olyan mint ha belezoomolt volna a képbe. A SlowMotion felvétel meg néha nem akar elindulni rá kell bökni a képre hogy menjen, és kicsit még mindíg akad de jobb mint volt.

(#5588) aelod válasza vadászcsiga (#5571) üzenetére


aelod
veterán

Köszi! A másik kérdés ha ki van kapcsolva az automatikus frissítés akkor miért frissíti le a Facebookot és az Instagramot folyton?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5589) #07282432 válasza aelod (#5588) üzenetére


#07282432
törölt tag

Mert magában az App-ban van a funkció bekapcsolva

(#5590) Crvsh3R válasza Bl.Gyo. (#5587) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Érdemes az általam linkelt leírást is elolvasni a beállításokhoz. A zoomolgatás a 60 fps + stabi miatt van, ami egyébként az általam eddig próbált összes GCamnél előjött:

"Recommendation: Shoot 4K video, as 4K captures more information and details, and when compressed to 720p or 1080p, the quality will be even better.
The only thing that I can note is that when video stabilization is Turned on, 30 FPS will work as it should, and 60 FPS will wildly zoom. Therefore, in order to avoid these zoom— turn off the stab."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#5591) Bl.Gyo. válasza Crvsh3R (#5590) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Értem már. :)

(#5592) aelod válasza #07282432 (#5589) üzenetére


aelod
veterán

Megvan köszi! Fb-nél kikapcsoltam, instánál hol kell?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5593) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Fura ez a tárhely mutatás,ha a beállításokban a tárhelyet nézem akkor 42gb-t mutat de most pl,hogy telepítettem egy térkép programot ott meg 39gb-nek írja a tárhely méretét. Miért van ez?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5594) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az összefoglalót és az xda linket olvasva, nekem kusza egy dolog pl.

Bootloader nyitáshoz mindenképp kell számitógép, vagy van mód csak telefonon is intézni?

(#5595) Gloob válasza aprokaroka87 (#5594) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem kell. A MiUnlock program egy sz.gépre írt progi. A telefont pedig fastboot módba kell tenni, és csatlakoztatni a PC-hez. Én legalábbis csak ilyen leírást olvastam eddig. Így is csináltam már az RN4-en is, és RN7-nél is. Más megoldásról én nem tudok.

Samsung Galaxy A52S

(#5596) aprokaroka87 válasza Gloob (#5595) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi

(#5597) fa4hu


fa4hu
Topikgazda

Ezen leírás segíthet azoknak, akiknél a rootolás miatt nem akarnak egyes app-ok működni.

(#5598) laca1052


laca1052
tag

Azok akik bátrak és szeretnek tesztelni letölthetik a MIUI 11 Béta verziót itt a lista.
[link]

(#5599) Bl.Gyo. válasza laca1052 (#5598) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

"ultra akkumulátor kímélő funkció"

jaj dejó, még agresszívabb lesz a memória kezelése.

(#5600) aprokaroka87 válasza Bl.Gyo. (#5599) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az lehet teljesen más lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.