Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) forgat válasza Gloob (#5500) üzenetére


forgat
tag

a volte nekem is mükszik a vowifi volt a kérdés, mert az nem megy

(#5502) junkpod válasza rebla (#5486) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem fagy ki.

Box's don't touch!

(#5503) Gloob válasza forgat (#5501) üzenetére


Gloob
addikt

Írtam, hogy nekem sem megy!

Samsung Galaxy A52S

(#5504) #07282432


#07282432
törölt tag

Ez valami Xiaomi MIUI BUG vagy a Google sara?

[ Szerkesztve ]

(#5505) Uzsidoboz97 válasza Peterhappy (#5441) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Nyugi Romtól függetlenül nekem 3-4 óra SoT max :S Allandó 4g aktív, de nem tudom ennyit számítana e....
Már bele törődtem.
Illettve ami érdekes, enyém is és kolléga nőmé is max fényerő mellett a mobil alja baromira melegszik, viszont egyik ismerősömé meg nem...

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#5506) #07282432 válasza Uzsidoboz97 (#5505) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nálam 10+ óra SOT van (Wifi+folyamatos netezés)

(#5507) Uzsidoboz97 válasza #07282432 (#5506) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Igen, tudom, hogy az enyém nem normális :D
De már rakás romot próbáltam stb.
Gari sajnos kiesett, mert a Smartshop számlát elhagytam, és valószinüleg az átlátszó hátlap miatt amúgy sem vennék át :DD

Hozzá szoktam mert amúgy a mobilt imádom, csak annyi hogy az enyém 0 perces kora óta ilyen 5 óra SoT volt a rekordom :S

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#5508) Z.É.T. válasza Uzsidoboz97 (#5507) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Wifin nekem is volt már 10 óra feletti SoT, viszont nemrég költöztem és ebben a házban rosszabb a lefedettség, itthon előfordul 5 óra alatti is.
(Dádpusztán meg örültem, ha 3 óra(!) összejött)
Ezek mind 24 óra alatt.

A RN7 nem üzemidőbajnok (a GS ROM-on), RN5, Mate8, M10Pro is többet tudott azonos körülmények között, de azért így is a jobbak között van.
A mindig aktív dual SIM beleharap, az tuti.

(#5509) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Erre senki?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5510) Z.É.T. válasza Pityu. (#5509) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Újraindítottam, nem tapasztaltam ilyet. Szintén frissítve a téma. (tegnap, ha jól rémlik)

(#5511) Pityu. válasza Z.É.T. (#5510) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,tegnapi frissítés.Na most meg egyenlőre jó,nem értem most ezt :F ,pedig párszor megcsinálta

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5512) Uzsidoboz97 válasza Z.É.T. (#5508) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Single sim-mel hasznalom.
Telekom korlátlan net miat 4g only wifit nem szoktam.
12. Keruletben lakom, 5. Kerületben dolgozom általában e két pont között mozgok, es nekem ugy jön ki ennyi :/

Leggyakrabban xiaomi. Eu heti romot telepitek, most epp valami kínai
11 9.9.24 van fent. Kíváncsi voltam, de nagyjából változatlan maradt.

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#5513) #22743424 válasza #07282432 (#5504) üzenetére


#22743424
törölt tag

Keresd ki a Google play-t az alkalmazásokban majd töröld a Google play- gyorsítótárát meg az összes adat törlése ugyanitt.

(#5514) Z.É.T. válasza Uzsidoboz97 (#5512) üzenetére


Z.É.T.
őstag

És ez egy nap alatt ennyi?
Ha igen, az elég karcsú.
Sajnálom!
Sajnos sosem láttam ennyi szórást másik gyártónál, ez lehet az egyik ára az olcsóságnak, jó ár/érték aránynak, a hullámzó minőség, amit Xiaomi-együtthatónak is neveznek.

(én más hibák miatt akarom naponta falhozvágni, de 5 óra alatti SoT esetén már cseréltem volna)

(#5515) moma


moma
őstag

Az van, hogy vettem rá egy random üvegfóliát. De mivel a gyári tok nem megy fel az üveg mellé ezért lepattog a széle. De az is lehet csak rossz minőségű a fólia.

Tudtok ajánlott fóliát, meg esetleg egyszerű tokot, ami kicsit feljebb ér mint a gyári? Vagy nálatok ez, hogy van?

we all deserve a bit of luck.

(#5516) Uzsidoboz97 válasza Z.É.T. (#5514) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Imadom ezt a mobilt.
Ezelőtt note 5 volt.
Az valamiért MASIK rom telepítés kozben bezárt a BL es nem tudtam megcsinálni.
Vettem ezt.
Első perctől kezdve szeretem, tényleg csak az akku idő ami furcsa nálam.
(De volt s8 plus es az sem volt acélos)

Meg egy kétségbeesett akku cserét jövő héten be iktatok ha kapok hozzá ott ahol alkatrészt veszek, hátha.
Ha nem akkor megvarom lehet a Note 8-at még ha nem is nagy az ugrás lecserelem arra.

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#5517) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na kipróbáltam az itt ajánlott legújabb gcam verziót PMGC_7.0.009_SlowMotion_120-240FPSVersion_V4.apk igaz még nem minden helyzetben tudtam kipróbálni,majd lehet holnap de ami már nem tetszik és írja is portoló,hogy portré módban az elmosás szar,vagyis ha valakit vagy magamat le akarom fotózni portré módban akkor nem úgy mossa ahogy kéne hanem szó szerint az egész képet elmossa,tehát az egész kép homályos lesz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5518) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Megint kezdi a telefon a zárképernyőn lévő kép alapra megváltoztatását,kikapcsolás visszakapcsolás után.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5519) #07282432


#07282432
törölt tag

Aki szereti a Xiaomi.EU ROM-ot,annak ez egy jó hír:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5520) bododani


bododani
senior tag

Hali! Nem tudjátok hogy a leendő Redmi Note 8 ban lesz-e NFC? (nem a Pro változatban)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#5521) Peterhappy válasza Uzsidoboz97 (#5505) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha nekem nem jo, nem vigasztal megy ha masnak sem az :D

Koszi szepen amugy :) kicsit lehangolt a dolog, epp azt talaltam ki, hogy atterek global romra...

Az ertesitesekkel is szenvedek, a Gmail pl soha nem jelez, hetvegen ha lesz vegre idom utanaolvasok a zavaro dolgoknak, de egyre inkabb erik a root+custom rom gondolat, csak a gari miatt sajnalnam.

Szerk: Ejjel, kb 2230-530 kozott ~10%-ot merult, ez tuti nem normalis "viselkedes".

[ Szerkesztve ]

(#5522) Gloob válasza #07282432 (#5519) üzenetére


Gloob
addikt

Hurrá, ez gyorsan megjött. Ki is próbáltad már? Ha igen, akkor vélemény?
Délután, meló után megnézem.

Samsung Galaxy A52S

(#5523) barnam_ válasza #07282432 (#5519) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pont tegnap raktam fel az előző verziót :D
Kíváncsi vagyok milyen lesz a MIUI11.

(#5524) #07282432 válasza Gloob (#5522) üzenetére


#07282432
törölt tag

Fent van,jobb mint a 10. Különösen az ikonok tetszenek. Gcam is megy,lassitott video se akad.

[ Szerkesztve ]

(#5525) aelod válasza Pityu. (#5484) üzenetére


aelod
veterán

Bug. Állítsd vissza a korábbit. Ezért nem kell vadul egyből felrakni a frissítéseket.

(#5520) bododani

Nincs.

(#5521) vighpeter

Nem tudom nálad mi lehet a gond :F de nálam minden értesítés megjön szépen. Gmail is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5526) vlevi válasza #07282432 (#5524) üzenetére


vlevi
nagyúr

:C
Ezt jó olvasni.
Akkor már csak nagyon türelmesen kell ülnii, es várni, hogy a stabil verzió is megjelenjen OTA frissítésként.
Romolast én hanyagolom, legalábbis, egyelőre

(#5527) atee_13


atee_13
őstag

Üdv!

Barátnőnek hétfőn jött meg a RN7.

Két beállítást keresnénk.

1. Messenger állandóan csipog hiába van beállítva benne, hogy néma legyen. Kikapcsolható valahol?

2. Mikor valami appot használ és jön egy hívás megjelenik egy állapotsor hogy ott tudja felvenni és mikor a füléhez emeli akkor bekapcsolgat vele egy csomó mindent abban a sorban. Belehet valahogy állítani, hogy egy telefonos felületre dobja ahol nem tud bűvészkedni?

(#5528) aelod válasza atee_13 (#5527) üzenetére


aelod
veterán

Beállítások, alkalmazás értesítések és ott is külön be kell állítani a messenger értesítéseit amit szeretne.

Bejövő hívásnál érdemes hívás kapcsolás után megnyomni a power gombot - lezárni a kijelzőt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5529) atee_13


atee_13
őstag

kipróbáljuk :R

(#5530) Pityu. válasza aelod (#5525) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Már megint működik rendesen

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5531) #07282432 válasza Pityu. (#5530) üzenetére


#07282432
törölt tag

MIUI 11 alatt a 10-ben lévő értesítési ikonok is megmaradnak,sőt színesek is.

(#5532) Pityu. válasza #07282432 (#5531) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez tök jó,bár biztos nem nekem akartad írni :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5533) aelod válasza #07282432 (#5531) üzenetére


aelod
veterán

Ez melyik rom?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5534) #07282432 válasza aelod (#5533) üzenetére


#07282432
törölt tag

Xiaomi.EU

(#5535) vlevi válasza #07282432 (#5531) üzenetére


vlevi
nagyúr

:C
Mondjuk a fix ikonokat, mint pl óra, ébresztő,... at tehettek volna jobbra.
Akkor a bal szélen egyértelműen csak az értesítések maradnának.

(#5536) Peterhappy válasza aelod (#5525) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mondok jobbat. :C

Hivas utan ha bontom a vonalat, vmi "hangfajl" kerul lejatszasra, kb 20-30 mp-ig egy angol noi hang magyaraz, igencsak dramai modon.

Gyorsan szogezzuk le, nem allok semmifele tudatmodosito szer befolyasa alatt :D de akkor megis mi a bubanat ez???

(#5537) #22743424 válasza Peterhappy (#5536) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nincs valamilyen hívásrögzítő alkalmazásod?

(#5538) Peterhappy válasza #22743424 (#5537) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem tudok rola, de megnezem, jo otlet, koszonom!

Gyari rom, en nem telepitettem ra semmi ilyesmit.

(#5539) Peterhappy válasza #22743424 (#5537) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nincs és nem az lesz.
Egy párbeszéd megy, két vagy három hang között, mintha valami próbatermi felvétel lenne, számomra teljesen érthetetlen a dolog. Mintha a háttérben nyitva maradt volna pl. a Youtube és ilyenkor újraindulna/folytatódna.

Képzelem mennyire idiótának tűnhetek, pedig esküszöm fennáll ez a jelenség. Három hívásból kettő után kb.

(#5540) notafa3


notafa3
tag

Rátaláltam egy nagyon dizájnos tokra: [link]
Hátha másnak is megtetszik. :) MOFI a gyártó, érdemes rákeresni, minőséginek néz ki minden tokjuk.
Véleményeknél a fotókon látszik, hogy a kamerát is jól védi, elég vastag tok.

[ Szerkesztve ]

(#5541) Drughi válasza notafa3 (#5540) üzenetére


Drughi
addikt

A MOFI tokok jó minőségűek, volt már hozzájuk szerencsém.

Ez speciel nekem túl bumszli

(#5542) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Miui11-ben mi a helyzet az eltűnő ertesitesekkel?

Ezzel még most találkoztam először. Töltés közben véletlenül megerintettem a százalékos kijelzest.

[ Szerkesztve ]

(#5543) zolya1973 válasza notafa3 (#5540) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Én már nagyon régen ezt használom.Vagy az Ipaky ami még megbízható!

(#5544) Gloob válasza vadászcsiga (#5542) üzenetére


Gloob
addikt

Jelen pillanatban erre a készülékre nincs stable, global MIUI 11. Ami van az a Xiaomi.eu Dev, azon pedig megmaradnak az értesítések, de azon a MIUI 10 esetén is megmaradtak. Viszont mintha az automata fényerő szabályozás javult volna. A proximity szenzorról nem tudok mondani semmit, mert az nekem az utóbbi 2 hónapban jó volt. Itt is jónak tűnik, 1 próba után. Majd meglátjuk.

Samsung Galaxy A52S

(#5545) vadászcsiga válasza Gloob (#5544) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó de úgy értem olvasott valaki erre vonatkozólag valamit? Én még tavasszal olvastam valahol hogy 11-ben javítva lesz.

(#5546) atosan


atosan
addikt

Valamelyik nap szó volt a fagyásokról. Fél óra google naviból kilépve kb fél percig nem reagált a kezdőképernyő semmire 🤔

Maine coon

(#5547) Peterhappy


Peterhappy
őstag

No, elnézést kérek az elmúlt órák-napok szpemeléséért, a Telefon trópusi betegségeinek világgá kürtöléséért.
Mivel nem tudtam rácsavarni a telefonra a vadonatúj global romot az EU-s helyett, így beértem egy factory resettel és nulláról egyenként újratelepítettem mindent, semmit sem állítottam vissza backupból, csak kb. a híváslistát.
Plusz kigyomláltam úgy húsz alapértelmezett programot a topic összefoglalóban leírtak szerint.
Egyelőre minden nagyszerűnek tűnik, az értesítések gyönyörűen érkeznek, nincs semmi hívás utáni vacakolás és a telepítés utáni nonstop nyomkodás-töltögetés-telepítgetés 5%-os merüléssel járt.

Szóval remélhetőleg a második benyomás mindkét fél számára lényegesen kedvezőbb lesz :K

(#5548) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki használ külső emlékeztető appot?Én már vagy a 10. et próbálom elsőnek mindig jeleznek aztán semmi.Ok ha végig be van kapcsolva a telefon elméletileg működnek de ha kikapcsolom és mondjuk fél tízre volt beállítva de én 10 kor kapcsolom be a telefont azt ugye nem jelzi ami kikapcsolt állapot alatt volt de az aznapi többit sem ami be van állítva későbbi időpontra.Pedig minden engedélyt megadtam a emlékeztetőknek,automatikus indulás,akkumulátor kímélő kikapcsolva meg ilyesmi.Ma is elfelejtettem két dolgot emiatt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5549) Gloob válasza Pityu. (#5548) üzenetére


Gloob
addikt

Esetleg próbáltad már használni a google naptár emlékeztető funkcióját? A másik kérdésem, hogy minek kikapcsolni ezeket a telefonokat? Ha nem akarod, hogy zavarjanak, akkor tedd rep.módba. A bekapcsolás több energiába kerül, mint egy éjszakai rep.mód fogyasztása. Persze te tudod......

Samsung Galaxy A52S

(#5550) fa4hu válasza Pityu. (#5548) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Én a gyári MIUI-t használom, nincs vele gond. Ha az általad használt ROM-on belül van lehetőség az automatikusan induló alkalmazások megadására, akkor mindenképpen vedd fel az általad használt emlékeztető alkalmazást közéjük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.