Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) #53667584 válasza Zsadi (#5899) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#5902) Zsadi válasza #53667584 (#5901) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi. Sajnos ba van az is állítva, és mégsem mutat semmit zároláskor.

(#5903) vadászcsiga válasza deske76 (#5890) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felesleges műanyagszemét. Gratula nekik :((

(#5904) infectedmann válasza Oldman2 (#5900) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem is ezt csinálja már a Redmi 4X óta UPC SIM-mel :D Tudom nem Digi, de szerintem köze van ahhoz, hogy nem a három "nagy" szolgáltatóhoz tartozik.

(#5905) Oldman2 válasza infectedmann (#5904) üzenetére


Oldman2
veterán

Van ennek a hibaüzenetnek valami jelentősége, azaz funkcióvesztés emiatt történik?

(#5906) Gloob válasza infectedmann (#5904) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem a Upc-s kártyámat beregisztrálta a RN4, és az RN7 is. Ha jól rémlik angolra állított telefonnal. Viszont Digi-s kártyát nem regisztrálja be. Persze a telefonhoz már tartozik egy regisztrált tel.szám, lehet, hogy 2 szám nem is lehetséges. Ezt nem tudom. Én letiltottam a regisztrációs szolgáltatást. Így nem zaklat vele.

Samsung Galaxy A52S

(#5907) Bl.Gyo. válasza deske76 (#5889) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ezen is van fekete keret körbe azaz nem tapad mindenhol 100%-osan (szélein körbe). fekete keret épp ezt akartja eltakarni. de akkor gondolom nem lehet megoldani máshogy erre a kijelző üvegre, kár.
nem annyira gáz a fekete keret, ha keskenyen van rajta, mert az előző fólámon szélesebben volt és 1-2mm-t belelógott körbe a kijelzőbe, az annyira nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5908) aelod


aelod
veterán

Az miért lehet, hogy we freen nem kapcsolódik a netre a telefon? Itthon eddig működött ha a saját sima wifi hatósugarán kívül voltam. Az utcán pedig simán felmép rá...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5909) rebla válasza deske76 (#5889) üzenetére


rebla
aktív tag

Szia! Ilyet rendeltem én is de még nem tetem fel. Kézmozdulatok van beállítva. Ott amikor oldalrol húzod a képernyőt nem akad az ujj? Félek hogy feljön a fólia. Mert akkor fel se teszem. Köszi.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5910) AttilaMvh válasza Henker2 (#4845) üzenetére


AttilaMvh
tag

Havernek van ilyen, igaz Mi8 lite-on, de azt mondja, hogy a mágnes miatt, vagy nem, de levesz a jelből. Tok nélkül több vonala van. Én még csak a topikot olvasom, egy Rn4X utódját keresem az asszonynak, mert a 3/16-ból a 16 már nem elég semmire. Nekem Mi Max3 van, mert "a méret számít", arra meg nincs ilyen mágneses tok. Szóval ha használsz ilyen tokot, érdemelnének a tapasztalataid. Köszi.

(#5911) smatte


smatte
tag

Hogyan lehet a wifi jelszót kinyerni ebből a telefonból? Tök jó, hogy meg tudom osztani egyetlen fotóval akár, de amúgy nem tudom, pontosan mi is a jelszó :F
Köszönöm ha valaki tudna egy egyszerű megoldás ehhez a problémához!

[ Szerkesztve ]

(#5912) Plug Life válasza rebla (#5870) üzenetére


Plug Life
senior tag

„Gyanús ez a beírás haver!”

😆😂 Mire gyanakszol?

(#5913) dugynok válasza smatte (#5911) üzenetére


dugynok
senior tag

Roottal tudod megnézni

(#5914) vadászcsiga válasza aelod (#5908) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most akkor kapcsolódik vagy nem?

(#5915) Z.É.T. válasza Plug Life (#5912) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem elég egyértelmű?
Sunyin megpróbálom lehúzni a telót, sőt, azt állítom, hogy nem működik hibátlanul, hogy aztán a piaci érték alatt tudjam értékesíteni! :D

Köszi mindenkinek a hsz-okat, de mivel nincs másik dual-SIM készülékem elfekvőben, garanciáztatni csak akkor tudom, ha veszek mást, az meg még nem mostanában lesz - sajnos.

(#5916) rebla válasza Plug Life (#5912) üzenetére


rebla
aktív tag

Lényegtelen, sőt vissza is vonom! ;) Túlreagáltam biztos... :D

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5917) Oldman2 válasza Gloob (#5906) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt a regisztrációs szolgáltatást hol tiltod le?

(#5918) rebla válasza Z.É.T. (#5915) üzenetére


rebla
aktív tag

Nem erre gondoltam. :) Viszont egy gyári beállítások vissza állításával próbálkozhatnál, ha még nem volt. Újra kalibrálni a szenzorokat, ha úgy sem jó. (proximity meg a fényérzékelő nem volt tökéletes már az, benne van a lap tetején a kalibrálás az össze foglalóban. )És igenis garanciát érvényesíteni ha akkor se jó! Csak hogy jó telefonod legyen. mert ez egy jó telefon!
Amúgy itthon vetted? Gyári globál rom van rajta?
Szerintem sokan segítenek itt a fórumon, főleg nagyon sok hozzá értő van itt, azért is regisztráltam én is hogy kérdezzek... Szerintem ezt is kihasználhatod. Nem akartalak megbántani ,csak tényleg nem értem amiket írsz, mert nekem tökéletes. Meg sokunknak. Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5919) infectedmann válasza Oldman2 (#5905) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha jól tudom híváselőzményeket és talán SMS-eket nem tud szinkronizálni a Mi Cloud-dal, de valaki majd kijavít :D

(#5920) Oldman2 válasza infectedmann (#5919) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha "csak ennyi", akkor nem gond, ezeket eddig sem szinkronizáltam oda, csak a készülékkeresést aktiváltam eddig is.

(#5921) Gloob válasza Oldman2 (#5917) üzenetére


Gloob
addikt

Mivel rendszerapp, így én a titaniummal tiltottam, root joggal. Xiaomi.eu romról beszélek, mivel nekem az van fent.

Samsung Galaxy A52S

(#5922) lacentos


lacentos
aktív tag

Használja valaki a Waze + Android Autót kocsiban kábelen keresztül?
Idáig R4x-en hibátlanul ment ezzel a telóval 5-6 perc után lefagy az autó kijelzője. Beállítások engedélyek minden ugyan az. :F

(#5923) trassher válasza lacentos (#5922) üzenetére


trassher
addikt

Nálam szintén így működik :(

Redmi Note 7

(#5924) lacentos válasza trassher (#5923) üzenetére


lacentos
aktív tag

Jó lenne tudni mi gondja van navigálással a telefonnak,ez így nagyon sz@r.

(#5925) Oldman2 válasza lacentos (#5924) üzenetére


Oldman2
veterán

A Waze önmagában jól működik?

(#5926) aelod válasza vadászcsiga (#5914) üzenetére


aelod
veterán

Néha igen néha nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5927) lacentos válasza Oldman2 (#5925) üzenetére


lacentos
aktív tag

Megtervezi az utat indulás után rövid időn belül azt látom nem halad a térkép a tervnek megfelelően. USB kábel ki-be indul a navi folytatja önállóan,aztán kis idő múlva megint áll. :W

(#5928) Oldman2 válasza lacentos (#5927) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez Waze gond lesz, nálam S9-en is csinálja ezt, elég sűrűn.
:W

(#5929) Reverting válasza Oldman2 (#5928) üzenetére


Reverting
őstag

Megvette ugye a google, es szepen lassan terelnek at mindenkit a Maps-navira... :DDD ;] ;] ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#5930) Oldman2 válasza Reverting (#5929) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, ez sajnos várható volt...

(#5931) trassher válasza Reverting (#5929) üzenetére


trassher
addikt

Tereljenek csak akkor adják a waze funkcióit. Éppen nem mindegy, hogy bemegyek pestre és 40 perc alatt átjövök vagy állok az M0-n 2 órát.

Redmi Note 7

(#5932) zsola32


zsola32
őstag

Mint írtam, én a Sygic navis szoftvert használom, hibátlan Bluetooth-on keresztül simán kimegy a hang.
Semmiféle fagyás nem volt eddig.
Igaz megvettem, de csak 1x kell kiperkalni 😀

[ Szerkesztve ]

(#5933) lacentos válasza zsola32 (#5932) üzenetére


lacentos
aktív tag

Az a gond nem megy Android Autón.

(#5934) Reverting válasza zsola32 (#5932) üzenetére


Reverting
őstag

Nem veletlen kellet nekik, van kitol tanulni... ;) idovel megkapod azokat is... :DDD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#5935) deske76 válasza rebla (#5909) üzenetére


deske76
csendes tag

Szia!

Bocs a kései válaszért a munka az munka :(
Nem tapasztaltam ilyet, pedig július óta rajta van, egyáltalán nem akad el az ujjam és oldalt sem jött fel, sehol sem. Könnyű, egyszerű, gyors feltenni, csak arra figyelj, hogy alul-felül jól passzoljon (kamera-nál és az értesítési led-nél is)nyugodtan ráaplikálhatod :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#5936) Fall-N


Fall-N
veterán

Csatlakoztam én is a tulajok táborába ma egy Neptune Blue darabbal. Mi A1-et váltott.

Nos a telefon tetszik, a notch nem zavaró, mint ahogy előzőleg gondoltam

(#5937) rebla válasza deske76 (#5935) üzenetére


rebla
aktív tag

Ok! Köszi szépen!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#5938) Drughi


Drughi
addikt

Tegnap felraktam a HavOC ROM-ot, mert idegesített, hogy a melóhelyen nem tudtam wifire csatlakozni.

A probléma megszűnt, a rom is elég fluid, de Nekem már-már sok a beállítási lehetőség.
Sajnos elég sok beállítás angolul van, így vagy sok idő mire rájövök mi is az, vagy nem piszkálom.

Mindenesetre tetszik, merem ajánlani.

Ha már új rom, akkor legyen új gcam is. Felraktam ezt a verziót

(#5939) aprokaroka87 válasza Drughi (#5938) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért az elgondolkodtató, hogy sokszor a custom romok még mindig jobbak, mint a gyáriak :D

(#5940) Plug Life válasza aprokaroka87 (#5939) üzenetére


Plug Life
senior tag

Kínai cuccok általában ilyenek, óccó hardver, vicces szoftver. 😆 Van Yeelight Color Bulb-om, az is ilyen...

(#5941) aprokaroka87 válasza Plug Life (#5940) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem hinném hogy ez a kinai mobilok "egyedisége".:)

(#5942) bogyobacsi válasza Fall-N (#5936) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Üdv!
Én is onnan. 😉🤗
Nekem is teljesen bejött eddig. Már a méretével is kibékültem.

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#5943) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki felrakta már ezt a google camera változatot 7.0.009.259843690 V13 ?
Fura de videó módban alapból hatalmaz zoomal indul,kipróbáltam régebbi más portolótól való verziót ott a videó mód kb olyan mint a sima fényképezés mód,hogy sok minden befér a képbe,itt meg hatalmas zoom van videó módban.Lehet vajon állítani ezt valahol?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5944) gabor9991 válasza Pityu. (#5943) üzenetére


gabor9991
őstag

[Lehet]

[ Szerkesztve ]

(#5945) #07282432 válasza Pityu. (#5943) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nálam fentvan és tényleg belezoomol a videóba pedig a video stabilizationt kikapcsoltam én is.

(#5946) batai15 válasza Drughi (#5938) üzenetére


batai15
félisten

Én pixel romot használok ... Semmi sallang . Brutális akku idők (8ora sot ) pillanatra nem gondolkodik és minden működik .
Nekem is kb az a tapasztalatom hogy általában jobb választás egy custom rom mint a gyári rendszer .

(#5947) Pityu. válasza gabor9991 (#5944) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem ilyen sosem volt,mindig automatikusan be van kapcsolva a stabilizátor és 60fps re van véve a videó.Most kipróbáltam vissza raktam a jól bevált verziót MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05, changelog) És az pl nem zoomolgat semmit sem.
Fura a fentebbi általam említett verziónál csak az van írva stabilizáció és semmi más,be van kapcsolva de semmi zoom,eme verziónál meg a stabilizáció alá van írva valami a zoommal kapcsolatban.Bár nem tudom,hogy ha az egyik meg tudta oldani a zoomolás dolog nélkül a másik meg miért nem?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5948) Drughi válasza batai15 (#5946) üzenetére


Drughi
addikt

A sallang tetszik most épp, mert ugyanúgy pixel ROM az alapja, csak jobban testre szabhatóbb.
Ha a wifi nem butul el, én se cserélem le ,de ha már telepíteni kellett, gondoltam kipróbálok valami úja.

(#5949) azimut válasza batai15 (#5946) üzenetére


azimut
aktív tag

És Drughinak is válasz: a CrDroidban (úgy tudom LineageOs az alapja, bármit is jelentsen) hasonlóan "már-már sok" a beállítási lehetőség, és ebben nagyítóval is alig lehet le nem fordított menüpontot találni.

Többször írtam: Gloob kartárs ( :R ) által erőltetett format data, és tiszta telepítés óta 3-5 sec wifi és bt csatlakozás, működő proxy, brutális akkuidő, 0 gondolkodás. Elég sokat reklámoztam már itt, a fejlesztőktől %-ot fogok kérni.

Foglaljuk össze, ha jól visszaemlékszem az itt fórumozók az alábbi custom romokat használják:
1. MIUI Global dev., jól írom? (ha ezt customnak vesszük)
2. Pixel Experience
3. HavocOS
4. CrDroid....

Mit hagytam ki? Mit használtok még? Szintén Gloob-bal egyetértve senkit nem óhajtok áttéríteni, mindenki másképpen használja a telóját, nekem a saját felhasználói szokásomhoz ez passzol legjobban.

Plug Life: "óccó hardver, vicces szoftver" :DD +1

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#5950) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

pár kérdésem lenne a típusról:

1 - Jobb képet csinál, mint a Redmi 5 plus?
2 - ez már csatlakozik minden bluetooth hangszóróhoz?
3 - aránylag még korszerű típus, mióta gyártják, van valami rejtett hibája?

köszi a válaszokat

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.